U JARKA-otrzegam!

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

U JARKA-otrzegam!

Postautor: kami » wt lip 19, 2011 5:12 pm

Witam forumowiczów i wypoczywających w Dębkach!
W tym roku pózno planowaliśmy urlop i mieliśmy kłopot ze znalezieniem noclegu... ale udało się....trafiliśmy na pokoje gościnne "U Jarka".Nowo wybudowany pensjonat,zachwalany w opisie i przez telefon i co nas spotkało:
1.podana odległość do morza w opisie-300m,w realu okazało się,że 300 jest do drogi głównej i jeszcze 450m do plaży nr 19,myśleliśmy,że drugą stroną będzie bliżej a tu niestety też przeprawa 800m(odległości sprawdziliśmy!!)
2.Malowniczy kanałek nad którym jest dom okazał się nieprzyjemnie pachnącym stojącym kanałem!
3.bezpośrednie sąsiedztwo kanału to potworne ilości komarów i much,strach otworzyć okna i posiedzieć na balkonie
4.W pokojach strasznie wilgotno,trudno się wyspać!
5.Właściciel nieobecny,wszystkim zajmuje się mało zorientowana Pani,trudno się o coś doprosiś.
Mamy nadzieję,że w przyszły roku znajdziemy kwatery bliżej morza i z daleka od "malowniczego" kanału,bo Dębki uwielbiamy!
pozdrawiamy gorąco
Kami
kami
 
Posty: 3
Rejestracja: wt lip 19, 2011 4:35 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: falo » czw lip 21, 2011 6:38 pm

Witam wielbicieli Dębek
Mam wrażenie,że wypoczywaliśmy tego roku nie w tym samym miejscu.Wprawdzie mieliśmy domek,jednak na tej samej posesji.Rozumiem,że o gustach się nie dyskutuje,dla jednych kanał przepływający obok może być niezbyt ładny,dla innych po prostu będzie miłym elementem przyrodniczym,ale na pewno nie napiszę brutalnie ,że śmierdzi,a co do ilości komarów-to Polska- komary są zawsze,niezależnie od aury pogodowej.
Miło spędziliśmy tydzień,wypoczęliśmy w pachnącym nowością domku.Pensjonat również jest nowy i ma bardzo ładną architekturę .Rzeczywiście,właściciele nie mieszkają w nim,ale bywają.Sami poznaliśmy Panią Asię,która była otwarta na wszelkie nasze sugestie.Zresztą nie przyjeżdzam na wczasy,żeby się bratać z właścicielami.Mnie osobiście bardziej odpowiada sytuacja,w której jestem anonimowy.Gośćmi zajmowała się Pani Bronia i wszystko można o niej powiedzieć,ale nie to,że była nieżyczliwa i mało zorientowana.
Tak więc,ilu ludzi tyle opinii.My na pewno wrócimy tu za rok,bo to sympatyczne miejsce,przynajmniej dla nas!
Pozdrawiam Falo
falo
 
Posty: 1
Rejestracja: czw lip 21, 2011 5:54 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: Lana » pt lip 22, 2011 1:31 pm

Powiem tak!!! uwielbiam Dębki jeżdżę tam co roku.Jest bardzo fajnie-blisko piękna plaża (polecam).Co do pensjonatu, Pensjonat jest świetnie położony, NOWY i elegancko wykończony, przestronne pokoje i najważniejsze , że jest bardzo czysto.Poza tym cisza i spokój.Podsumowując - można jak najbardziej jechać z dzieckiem , a za rok znowu przyjadę (teraz już z dwójką dzieci).
Podrowienia dla Pani Joanny
Lana
 
Posty: 1
Rejestracja: pt lip 22, 2011 12:31 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: okul » pt lip 22, 2011 2:04 pm

"przeprawa 800" :O)
ehhhh.....
:O)
okul
Expert
Expert
 
Posty: 134
Rejestracja: śr lip 19, 2006 8:42 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: czarna1 » pt lip 22, 2011 10:10 pm

Witam Wczasowiczow, a ja tam sie z Toba Kami nie zgodze.Bylismy "u Jarka" tydzien i spedzielismy naprawde super wakacje. Dzieci byly w niebowziete ,spokoj ,cisza , mialy powierzchnie do pobiegania a my nie musielismy martwic sie o ich bezpieczenstwo. Domki sa w pelni wyposazone, niczego nam nie brakowalo!!!! A wlasciciele byli dostepni pod telefonem , wiec ... po co wiecej ;). Jesli chodzi o droge do morza, calkiem przyjemnie przejsc sie z rodzinka po przepieknych Debkach.. aaa co najwazniejsze ... poznalismy naprawde milych ludzi i to wlasnie "u Jarka. Pozdrawiamy wszystkich i do przyszlego roku -oczywiscie :)!!!
Agata K.
czarna1
 
Posty: 1
Rejestracja: pt lip 22, 2011 10:00 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: kami » sob lip 23, 2011 6:11 am

falo pisze:Witam wielbicieli Dębek
Mam wrażenie,że wypoczywaliśmy tego roku nie w tym samym miejscu.Wprawdzie mieliśmy domek,jednak na tej samej posesji.Rozumiem,że o gustach się nie dyskutuje,dla jednych kanał przepływający obok może być niezbyt ładny,dla innych po prostu będzie miłym elementem przyrodniczym,ale na pewno nie napiszę brutalnie ,że śmierdzi,a co do ilości komarów-to Polska- komary są zawsze,niezależnie od aury pogodowej.
Miło spędziliśmy tydzień,wypoczęliśmy w pachnącym nowością domku.Pensjonat również jest nowy i ma bardzo ładną architekturę .Rzeczywiście,właściciele nie mieszkają w nim,ale bywają.Sami poznaliśmy Panią Asię,która była otwarta na wszelkie nasze sugestie.Zresztą nie przyjeżdzam na wczasy,żeby się bratać z właścicielami.Mnie osobiście bardziej odpowiada sytuacja,w której jestem anonimowy.Gośćmi zajmowała się Pani Bronia i wszystko można o niej powiedzieć,ale nie to,że była nieżyczliwa i mało zorientowana.
Tak więc,ilu ludzi tyle opinii.My na pewno wrócimy tu za rok,bo to sympatyczne miejsce,przynajmniej dla nas!
Pozdrawiam Falo
kami
 
Posty: 3
Rejestracja: wt lip 19, 2011 4:35 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: kami » ndz lip 24, 2011 9:12 am

witam ponownie!
w swojej opinii staraliśmy się oddać stan faktyczny!Widzimy,że na forum uprawiana jest kryptoreklama(sądząc po wpisach),brakuje tylko słów:"a z okien rozpościera się piękny widok na morze" :)
pozdrawiam urlopowiczów!
kami
 
Posty: 3
Rejestracja: wt lip 19, 2011 4:35 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: rock35 » wt sie 28, 2012 9:45 pm

kami pisze:Witam forumowiczów i wypoczywających w Dębkach!
W tym roku pózno planowaliśmy urlop i mieliśmy kłopot ze znalezieniem noclegu... ale udało się....trafiliśmy na pokoje gościnne "U Jarka".Nowo wybudowany pensjonat,zachwalany w opisie i przez telefon i co nas spotkało:
1.podana odległość do morza w opisie-300m,w realu okazało się,że 300 jest do drogi głównej i jeszcze 450m do plaży nr 19,myśleliśmy,że drugą stroną będzie bliżej a tu niestety też przeprawa 800m(odległości sprawdziliśmy!!)
2.Malowniczy kanałek nad którym jest dom okazał się nieprzyjemnie pachnącym stojącym kanałem!
3.bezpośrednie sąsiedztwo kanału to potworne ilości komarów i much,strach otworzyć okna i posiedzieć na balkonie
4.W pokojach strasznie wilgotno,trudno się wyspać!
5.Właściciel nieobecny,wszystkim zajmuje się mało zorientowana Pani,trudno się o coś doprosiś.
Mamy nadzieję,że w przyszły roku znajdziemy kwatery bliżej morza i z daleka od "malowniczego" kanału,bo Dębki uwielbiamy!
pozdrawiamy gorąco
Kami


Witam wszystkich forumowiczów.
Właśnie wróciliśmy z rodziną z Dębek. Mieszkaliśmy w pensjonacie „U Jarka”. Zanim wyjechaliśmy natrafiliśmy na to forum i ostrzeżenie o „ 800 metrowej przeprawie do morza” o „chmarach komarów” i o wszystkim co najgorsze. No cóż. Myślę, że ta rodzinka należy do kategorii wczasowych narzekaczy. Widzę to tak: Pani idzie z kartką i ołówkiem a pan odmierza kroki do morza, sklepu, poczty itp. Celem porównania wyników z informacjami w ofercie. W barach wiecznie pretensje i reklamacje, że frytki zbyt blade, panierka za cienka. Gdzie tylko się pojawią pojawia się wokół jęk – „znowu oni..”
Otóż z czystym sumieniem oświadczam, że współczuję właścicielom, że trafili na takich cymbałów.
Z czystym sumieniem polecę każdemu osobiście ten pensjonat i sam do niego z chęcia wrócę. Szkoda tylko, że jednym wpisem można komuś zszargać opinie.
Pani Broniu.
Z całego serce dziękujemy za wspaniałą opiekę, humor i codzienny uśmiech. Życzymy Pani jeszcze raz dużo zdrówka i mamy nadzieję spotkać się ponownie. Właścicielowi zaś gratuluję takiej osoby jak Pani Bronia oraz fajnego pensjonaciku.
Wszystkiego dobrego i, mam nadzieję, do zobaczenia!!
Piotr Możdżyński z rodziną.
rock35
 
Posty: 2
Rejestracja: pt sie 17, 2012 6:49 am

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: echech » pn lip 29, 2013 3:37 pm

Witam wszystkich,
w tym roku urlop spędzaliśmy z mężem i dziećmi w Dębkach u Jarka.
Rewelacja - nie ma przed czym ostrzegać. Do plaży rzeczywiście kawałek się idzie, ale to dobry spacer - w końcu na wczasach nigdzie się nam nie śpieszy :-). Kanałek nieopodal jest, ale go nie czuć, a przez tydzień widzieliśmy może ze dwa komary..
Pokoje ładne i zadbane. Na miejscu gospodynią jest Wspaniała Pani Bronia, którą będziemy długo i na pewno dobrze wspominali - właściciele powinni robić wszystko, aby Pani Bronia zawiadywała Pensjonatem jak najdłużej, bo taka gospodyni to prawdziwy S K A R B !!!!!
Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok w Dębkach u Jarka :-)

Pozdrawiamy,
Rodzice Szymka i Wojtka
echech
 
Posty: 1
Rejestracja: pn lip 29, 2013 3:28 pm

Dębki u JARKA-POLECAM!!!

Postautor: kabi240 » czw sie 01, 2013 12:31 am

Dębki u Jarka to strzał w 10:)byłam tam z rodzinką 20.07-26.07.2013.Same superlatywy-na dzień dobry przywitała nas przemiła,uśmiechnięta Pani...oprowadziła po całym obiekcie,zaprowadziła do pokoju,w którym od razu poczuliśmy się jak w domu,czyściutko,pachnąco z tarasem na zielony "świat".wokół pensjonatu w którym mieszkaliśmy dużo zieleni,dobrze wyposażony plac zabaw dla dzieci,miejsce na grilla i bez komarów :)Wszystko co znajduje się na stronie Dębki u Jarka jest w 100% zgodne z opisem.Droga od ośrodka do morza-sama przyjemność,kładeczką,a później pachnący las i plaża szeroka z piaskiem jak marzenie:).Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi dla ludzi starszych.Serdecznie polecam to urocze miejsce i dziękuję za stworzenie takiego klimatu.Za rok na pewno tam wrócimy:)Ps.Można smacznie zjeść i nie drogo "u Hani"o ile dobrze pamiętam zejście na plażę 19.
kabi240
 
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 01, 2013 12:22 am

forum-reklama noclegów przez właścicieli

Postautor: grzybek75 » czw sie 01, 2013 10:19 am

Zastanawiam się nad sensem istnienia tego forum gdzie większość wpisów pochodzi od właścicieli kwater! :(
grzybek75
 
Posty: 3
Rejestracja: ndz cze 30, 2013 7:08 pm

Re: podziękowania za wpisy

Postautor: mamameli » czw sie 01, 2013 1:42 pm

Szanowny Panie ,Pani
nie muszę tworzyć swojej autoreklamy, gdyż powyższe wpisy są dla mnie najlepszym dowodem na to jak ocenia się naszą pracę, zarówno pochlebne jak i niepochlebne opinie stanowią inspirację do dalszych zmian na lepsze, tak aby naszym gościom wypoczywało się wygodniej i przyjemniej. Wnioskuję ,że nie był Pan, Pani naszym gościem? Mogłabym nie odpowiadać na te pomówienia, jednak uważam, że nie powinnam tego tak zostawiać.Wszystkim naszym gościom serdecznie dziękuję za to, że wybrali właśnie nas. Pozdrawiam Asia Bulczak
mamameli
 
Posty: 4
Rejestracja: czw sie 01, 2013 1:24 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: Gieniek » czw sie 28, 2014 9:28 pm

Też byłem z rodziną w tym roku U Jarka. Odległość do morza można sobie sprawdzić na mapach satelitarnych, architekturę budynku widać na zdjęciach. Ale to co się kryje w lodówce i ogólnie w kuchni - tego nikt z nas nie zobaczy gołym okiem. A potem większość z Was, drodzy wielce zadowoleni wczasowicze, dziwicie się dlaczego cała rodzina choruje np. na rotawirusa. Ale zapewne sami w domu tak samo dbacie o czystość.
Reasumując kuchnia (zlew, lodówka, czajnik, sztućce {do mikrofali nawet nie zaglądaliśmy ze strachu}) czyszczone chyba raz po sezonie. W pokojach też nie za czysto, brodziki mocno zdezelowane, przeciekające, a słyszałem nawet że dziurawe na wylot, pościel wyglądająca na używaną i jakby była wyjęta psu prosto z gardła. Grill też zdezelowany. Za taką cenę brak leżaków i kocy na plażę, a parawany.... szkoda pisać.
Niestety takie jest z Was społeczeństwo. Nikt nie zabiega o swoje. A przecież wszyscy płaciliśmy za te kwatery dość dużo i zapewne każdy powie, że ciężko zarobione pieniądze.
Bywaliśmy w wielu miejscach i nie cena za kwaterę jest wyznacznikiem jakości....
Gieniek
 
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 28, 2014 9:14 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: salion35 » pt mar 20, 2015 10:04 am

Moje doświadczenia również nie są zbyt pozytywne, w sumie mogę tylko powielić to co jest napisane powyżej, więc sobie odpuszczę. Radzę się zastanowić przed wybraniem tej kwatery.
salion35
 
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:59 am

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: JarekCzyz » sob mar 21, 2015 12:04 pm

Nie jest dobrze, ale nie jest też najgorzej.
JarekCzyz
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: pt mar 20, 2015 11:40 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: kasian85 » pn kwie 13, 2015 10:36 am

Ja również kiedyś korzystałam z usług U Jarka i w sumie uczucia mieszane... niby z jednej strony spoko, ale z drugiej nie do konca mowi prawde w swojej ofercie... takze raczej nie wrocimy :/
kasian85
 
Posty: 3
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 10:31 am

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: bica100 » śr kwie 29, 2015 12:31 pm

Tak!!!
Siema fajny temat :D. Powiem wam że od dawna się tym interesuje możecie mi powiedzieć co o tym sądzicie kilknijcie tutaj żeby zobaczyć o co kaman :D
Jak coś zarobiłe tam już 20$ w jeden dzień tak że polecam :) jak komuś się nudzi.
bica100
 
Posty: 3
Rejestracja: czw lut 26, 2015 12:09 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: SebaK » wt maja 19, 2015 12:48 am

Nie jest wcale tak źle.
SebaK
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 19, 2015 12:35 am

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: Jagoda354 » ndz cze 14, 2015 12:07 pm

Witam wszystkich forumowiczów:) Tydzień temu spontanicznie wybrałam się do Dębek, szukałam jakiegoś miłego miejsca do spania, sugerowana bocznym paskiem, trafiłam na Pensjonat u Jarka.. Postanowiłam sprawdzić osobiście, zanim zapłacę w ciemno.. Trafiłam na pełny pensjonat, raptem godzinę wcześniej zwolnił się jeden pokój, który właścicielka wysprzątała mi osobiście w krótkim czasie. Nie rozumiem tak wrednych komentarzy, zazdrość Was bierze? Na miejscu czysto, kuchnia wyposażona, sympatyczna atmosfera, dzieci się bawią,wszyscy grillują.. Z czystym sumieniem mogę polecić :))
Jagoda354
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 8
Rejestracja: pn maja 11, 2015 5:42 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: Dertaner » pt cze 26, 2015 12:25 pm

Nie polecam !! U JARKA jest taki burdel smród i syf że żal... Nie polecam po raz kolejny !! To jest Najgorsze miejsce do którego można pojechać na wakacje!
Dertaner
 
Posty: 1
Rejestracja: pt cze 26, 2015 12:22 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: mamameli » sob cze 27, 2015 3:23 pm

Człowieku czy Tobie ktoś płaci za te oszczerstwa !!!Z wielkim zapałem wypisujesz te brednie pod różnymi nickami.Jeśli byłeś u mnie i tak strasznie ci się nie podobało, to dlaczego nie zrezygnowałeś z pobytu albo na przykład nie powiedziałeś mi o tym.Burdel, smród i syf- to pewnie z tych powodów dziś nie mam w pensjonacie ani jednego wolnego miejsca.Zaczynam myśleć, że konkurencja rzeczywiście może mieć z tym problem.
Zgłosiłam sprawę do moderatora.
mamameli
 
Posty: 4
Rejestracja: czw sie 01, 2013 1:24 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: Owernimer » śr lip 01, 2015 6:13 pm

Ale tam śmierdzi byłem U JARKA i ma taki syf tam że lepiej było iść spać do śmietnika niż zostać tam i wdychać ten smród to jest masakra jakaś nie polecam !
Owernimer
 
Posty: 1
Rejestracja: śr lip 01, 2015 6:12 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: mejslodz » śr lip 01, 2015 9:41 pm

Robi się nieciekawie, mam tam rezerwację :?
mejslodz
 
Posty: 4
Rejestracja: sob cze 06, 2015 9:22 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: KrystynaGW » pn lip 06, 2015 3:17 pm

Nie jest tak źle i zawsze mogło być gorzej.
KrystynaGW
 
Posty: 2
Rejestracja: pn lip 06, 2015 2:41 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: thatmole » pn lip 06, 2015 4:45 pm

Specjalnie założyłem sobie na tym portalu konto,bo to jest nie do uwierzenia,jak zawistni sa ludzie. U Jarka pobyt zakonczylem w ubiegla sobote.Mam wrazenie,ze bylismy kompletnie w innych miejscach. Pisac,ze smierdzi jak w smietniku?Czlowieku,ile ty masz lat? W domku fajnie i czysto, pani prowadzaca mila i serdeczna,widac,ze nie jest tam tylko dla kasy. Przeszedłem sie z ciekawosci po pensjonacie-kuchnia nowoczesna,czysta, koszyk z papierem toaletowym,coby nigdy nikomu nie zabraklo.. Żal patrzeć,ze wlasciciele musza czytac takie oszczerstwa,serdecznie wspolczuje. Pozdrawiam i życzę gości, ktorzy nie beda wymagac od pensjonatu hotelu5cio gwiazdkowego

Robert z rodzina
thatmole
 
Posty: 1
Rejestracja: pn lip 06, 2015 4:37 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: anetas » pt lip 10, 2015 12:15 pm

Mam pytanie, niedługo wybieram się z małym dzieckiem właśnie do tego Pensjonatu, mam wykupiony pokój 2 osoby ale będę musiała dostawić łóżeczko turystyczne, jak jest z wielkością tych pokoi, zmieści się łóżko turystyczne, właścicielka mówi, ze tak, że nie będzie ciasno, ale z doświadczenia wiem, że to różnie bywa :-)
anetas
 
Posty: 3
Rejestracja: pt lip 10, 2015 12:00 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: anetas » pn lip 20, 2015 1:01 pm

Szanowni Państwo,
Czytając te forum odnośnie tego Pensjonatu miałam na prawdę mieszane uczucia czy jechać tam z 8 miesięcznym synkiem czy nie, ale zaryzykowałam i byłam mile zaskoczona. Stwierdziłam, że nie warto brać pod uwagę nie których głupich opinii ludzi, którzy chyba nie maja pojęcia czym różni się Pensjonat od hotelu 5* ( zapraszam aby przeczytali ustawy i rozporządzenia odnośnie hotelarstwa i usług turystycznych), albo niech jadą do Tunezji lub Egiptu do hotelu 3*i wtedy można zobaczyć jak wygląda na prawdę syf! -albo to są osoby/ konkurencja, która zazdrości standardu.Ale do rzeczy, mój pobyt z mężem i z malutkim synkiem or ze znajomymi( również z malutkimi dziećmi) należał do bardzo udanych. Pensjonat położony jest w bardzo spokojnej powiedzmy "dzielnicy", nowy, czyściutki pensjonat, po przyjeździe przywitała nas właścicielka pensjonatu oraz bardzo sympatyczna Pani, która opiekowała się pensjonatem i sprawdzała, czy wszystko jest w porządku. Pokoje duże , czyste, z TV, z łazienkami, w pokojach były parawany, czajnik, na każdym piętrze znajduje się dobrze wyposażona kuchnia, gdzie można było zostawić jedzenie, ugotować jedzenie , podgrzać dla małego dziecka. Była możliwość wypożyczenia łóżeczka dziecięcego czy krzesełka do jedzenia. Na terenie Pensjonatu znajduje się plac zabaw, miejsca do grillowania. Pensjonat oceniam na 5,jestem osobą, która często podróżuje (służbowo i prywatnie) do różnych ośrodków i mam porównanie i z całego serca polecam ten Pensjonat dla rodzin z dziećmi.
Po powrocie (wróciłam kilka dni temu) stwierdziliśmy z mężem, że na pewno wrócimy tam w przyszłym roku ale już nie na tydzień ale na 2 tygodnie ! Acha i jeszcze jedna kwestia cena jest adekwatna do standardu. Polecam jeszcze raz.
Aneta z rodziną.
anetas
 
Posty: 3
Rejestracja: pt lip 10, 2015 12:00 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: Kasia Kowalczyk » sob sie 08, 2015 3:11 pm

Super wakacje w pięknym miejscu. Pokoje czysciutkie, przytulne. Podwórko zagospodarowane. Miła obsluga. Cena adekwatna do standardu. Mam nadzieję że tam wrócę.
Kasia Kowalczyk
 
Posty: 1
Rejestracja: sob sie 08, 2015 2:57 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: justyna » ndz sie 09, 2015 9:45 pm

Pensjonat rewelacja. Przyjeżdżam tu od 3 lat niezmiennie z córką, która nie wyobraża sobie wakacji w innym miejscu!!!! Ci co piszą źle, mają źle w glowie :x polecam z całą odpowiedzialnością. Pewnie tym co było źle zawsze w życiu jest źle....
justyna
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: ndz sie 09, 2015 9:18 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: justyna » ndz sie 09, 2015 9:53 pm

Pokoje są zadbane, ludzie tu wracają, ponieważ co roku spotykam kogoś kto już był wcześniej. Wiec jeśli byłoby źle to by nie wracali... Proste. Właściciele mili, dobrzy, otwarci ludzie. Nic nie śmierdzi i nie ma brudu. Pani, która w tym roku opiekuje się posesja na co dzień miła, sympatyczna i zawsze otwarta. Miła dla dzieci. Przyjaźnie nastawiona. Pokoje i cały pensjonat czysty i zadbany. Okolica rewelacyjny, można się zresetować. Co roku spędzam tu 16 dni sierpnia. I już w marcu rezerwuje na kolejny rok, żeby nikt mnie nie ubiegl:) Polecam z czystym sumieniem i zachęcam Państwa do korzystania z tego miejsca. A Ci którzy piszą źle.... a szkoda gadać. Nie wierzcie im. Pewnie konkurencja nie śpi, albo trafił się "egzemplarz" księżniczki co pewnie niczego i nikogo nie lubi... pozdrawiam z Pokoi u Jarka☺:)))))
justyna
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: ndz sie 09, 2015 9:18 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: mejslodz » śr sie 12, 2015 10:30 pm

Justyna pozwolisz, że się z Tobą nie zgodzę. "U Jarka" to bardzo przeciętne miejsce. Nie jest bardzo brudno jak piszą niektórzy, ale super czysto też nie. Naprawdę żadna rewelacja. My trafiliśmy na pokój ze średnio czystą łazienką. I wierz mi, że nie jestem egzemplarzem "księżniczki ". Owszem Pani. która sprawuje opiekę nad gośćmi miła i sympatyczna. Pozdrawiam serdecznie Ciebie i córeczkę :). Renata (Łódź)
mejslodz
 
Posty: 4
Rejestracja: sob cze 06, 2015 9:22 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: justyna » czw sie 13, 2015 5:29 pm

Hej Renia. Moi znajomi od niedzieli zajmują Wasz pokój. Nie zgłaszają uwag takich jak Ty. Nic im nie śmierdzi w łazience, nie wiem może coś innego było przyczyną. .. nie zgodzę się ze miejsce jest "bardzo przecietne". Jest dobre. Pozdrawiam :D
justyna
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: ndz sie 09, 2015 9:18 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: mejslodz » czw sie 13, 2015 5:47 pm

Justyna widocznie mam inne poczucie czystości niż twoi znajomi :) Pozdrawiamy :)
mejslodz
 
Posty: 4
Rejestracja: sob cze 06, 2015 9:22 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: justyna » czw sie 13, 2015 9:40 pm

No widocznie.... Pozdrawiam
justyna
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: ndz sie 09, 2015 9:18 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: justyna » pt sie 14, 2015 8:22 am

I myślę, że to nie jest kwestia poczucia czystości, bo moi znajomi są czyści! !! Jest to kwestia nastawienia jak się tylko otworzy oczy. :D jak wszystko z założenia będzie źle to będzie źle. ... z resztą... przecież można wynająć coś innego, np za 600 zł za dobę, i uwierz mi 3 bardzo zbliżonym standardzie. ... ja gdybym miała narzekać to tak bym zrobila- proste! A... tam w łazience był taki włącznik, służył również do wentylacji.... i po problemie. :D pozdrawiamy serdecznie
justyna
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: ndz sie 09, 2015 9:18 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: mejslodz » pt sie 14, 2015 8:32 am

Wentylacja włącza się jak zapalisz światło, nie ma specjalnego włącznika. I niewiele dawała. Ty byłaś, ja byłam. Dla Ciebie czysto, dla mnie nie. I nie wiem dlaczego na siłę chcesz mnie przekonać do zmiany zdania. I tyle w temacie :)
mejslodz
 
Posty: 4
Rejestracja: sob cze 06, 2015 9:22 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: justyna » sob sie 15, 2015 7:18 am

Nic na siłę nie robie a nawet nie próbuje. ... owszem byłam trzeci raz i jestem zadowolona. I nie będę potwierdzać ze śmierdzi, bo nie śmierdzi. Kwestia osobowości i tyle. I owszem tyle w temacie. Życzę Ci abyś znalazła kwaterę marzeń. Pozdrawiam.
justyna
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: ndz sie 09, 2015 9:18 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: Roman89 » wt sie 18, 2015 11:32 am

Ja też w tym roku byłem w tym pensjonacie i wiecie co te wszystkie negatywne opinie wypisuje pewnie ktoś z konkurencji bo nie ma klientów i to u niego jest tak jak opisuje że niby jest U JARKA. Tyle w temacie. W przyszłym roku też tam zabiorę rodzinę :) A jak się komuś nie podoba to niech jedzie do 5 gwiazdowego hotelu na Riwierze Francuskiej :)
Roman89
 
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 18, 2015 11:21 am

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: Rabstar » pn paź 05, 2015 1:50 pm

Także nie polecam tego miejsca. Swego czasu istniała grupa na facebooku zrzeszająca osoby niezadowolone z pobytu w tym pensjonacie.
Rabstar
 
Posty: 2
Rejestracja: pn paź 05, 2015 12:21 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: marta32 » wt paź 06, 2015 8:17 am

Roman89 pisze:Ja też w tym roku byłem w tym pensjonacie i wiecie co te wszystkie negatywne opinie wypisuje pewnie ktoś z konkurencji bo nie ma klientów i to u niego jest tak jak opisuje że niby jest U JARKA. Tyle w temacie. W przyszłym roku też tam zabiorę rodzinę :) A jak się komuś nie podoba to niech jedzie do 5 gwiazdowego hotelu na Riwierze Francuskiej :)

Popieram :)
marta32
 
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 06, 2015 8:15 am

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: pajo86 » pn paź 19, 2015 2:54 pm

Dobrze, że jest to forum, bo można sobie spisać noclegi, których nie polecacie i wtedy wiemy gdzie jechać dokładnie, żeby było w miare dobrze. Szkoda, że nie wszyscy właścicieli nieruchomości rzetelnie podchodzą do sprawy, tylko chcą ciągle zarabiać i zarabiać oszukując innych.
pajo86
 
Posty: 3
Rejestracja: pn paź 19, 2015 2:50 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: dubnik123 » pt cze 17, 2016 5:31 pm

Nie jest dobrze, ale nie jest też najgorzej.
dubnik123
 
Posty: 2
Rejestracja: pt cze 17, 2016 5:24 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: Treqis » czw wrz 22, 2016 11:17 am

Ja tam jadam dość często i jakoś nie spotkało mnie nic strasznego no nie wiem pewnie zdarzają się takie dzwine rzeczy ale rzadko
Treqis
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 9
Rejestracja: czw wrz 01, 2016 9:34 am

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: Jagoda354 » wt paź 04, 2016 1:22 pm

Treqis pisze:Ja tam jadam dość często i jakoś nie spotkało mnie nic strasznego no nie wiem pewnie zdarzają się takie dzwine rzeczy ale rzadko


Kolego...nie wiem jakim cudem jadasz tam dość często bo to jest pensjonat... i to bez wyżywienia.
Jagoda354
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 8
Rejestracja: pn maja 11, 2015 5:42 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: drillka » sob paź 08, 2016 12:26 pm

Byłam u Jarka 2 razy i nie zauważyłam tylu wad, szok :D
drillka
 
Posty: 3
Rejestracja: śr paź 05, 2016 5:01 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: Freos » śr mar 22, 2017 2:57 pm

Jak wyżej.
Freos
 
Posty: 3
Rejestracja: śr mar 22, 2017 2:50 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: jan212 » wt cze 12, 2018 10:57 am

Nie wiem dlaczego jest tutaj w tym wątku taki atak na U JARKA.Może komuś jest szkoda że tak rozwinął się pan Jarek obecnie.
jan212
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: wt cze 12, 2018 10:26 am

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: street » sob cze 22, 2019 2:28 pm

W sumie nie ma co narzekać myślę jak do morza jest i nawet 1000m
Ostatnio zmieniony sob cze 22, 2019 2:30 pm przez street, łącznie zmieniany 1 raz
street
 
Posty: 2
Rejestracja: sob cze 22, 2019 2:21 pm

Re: U JARKA-otrzegam!

Postautor: street » sob cze 22, 2019 2:28 pm

Ja tam nie mam nigdy specjalnych wymagań. Tak naprawdę to w sezonie cieszę się ze ogólnie mam jakąś kwaterę. Wiadomo, że jak jest pogoda to są tłumy i z noclegami różnie bywa.
street
 
Posty: 2
Rejestracja: sob cze 22, 2019 2:21 pm


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron