najlepsza plaża

Moderator: bobo2206

najlepsza plaża

Postautor: wjx » pt sie 05, 2005 9:41 pm

w Dębkach jest najszersza plaża w Polsce !

Jest także plaża nudystów. Zaczyna się około 100m za rzeczką Piąśnicą (trzeba przejść przez rzeczkę, bo mostkiem jest dość daleko :)

Na tej plaży jest niesamowity widok. Piekne drzewa i plaza . Dla mnie to najładniejsze miejsce w Polsce (z nadmorskich).
Awatar użytkownika
wjx
Admin Debki.pl
Admin Debki.pl
 
Posty: 105
Rejestracja: wt lip 19, 2005 11:26 am

Postautor: Lindorie » śr sie 17, 2005 3:40 pm

Szkoda tylko, że czasem plaża jest niezbyt czysta. Nie jest przyjemnie leżeć na śmieciach :P
Piwo jest dobre, piwo pić trzeba, kto pije piwo pójdzie do Nieba!
Lindorie
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 9
Rejestracja: śr sie 03, 2005 11:02 am
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Artur. » wt paź 18, 2005 1:01 pm

plaża rzeczywiście jest git, bardzo szeroka, jak dla mnie czysta
Artur.
 

Postautor: jasio87poznan » wt sty 10, 2006 10:42 pm

no wiadomo, ze debki maja najlepsza plaze w polsce :) jest tam czysciutki piaseczek, po ktorym az sie chce chodzic boso (nawet jak jest nagrzany od slonca) :) jak ktos chce, to posiadam wiele zdjec z debek z widokami i moze na maila przeslac :) Pozdrawiam
jasio87poznan
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: wt sty 10, 2006 10:14 pm
Lokalizacja: Poznań

Na pewno się tam wybiorę w tym roku...

Postautor: Gość » wt sty 31, 2006 8:31 pm

Ale muszę do tego przekonać moją piękną jeszcze :)
Jaś, wyślij mi zatem , proszę , nma zachętę , dla mojej lubej, fotki z plaży
w Dębkach, o których to fotkach piszesz...
Najlepiej takie z ludźmi, a przydałyby się też te z plaży naturystów,
bo to będzie powazny argument, żeby moją też przekonać do takiej
formy plażowania :) wrocman@interia.pl
Pozdrawiam Cię
Tomek

jasio87poznan pisze:no wiadomo, ze debki maja najlepsza plaze w polsce :) jest tam czysciutki piaseczek, po ktorym az sie chce chodzic boso (nawet jak jest nagrzany od slonca) :) jak ktos chce, to posiadam wiele zdjec z debek z widokami i moze na maila przeslac :) Pozdrawiam
Gość
 

Postautor: Gość » ndz mar 19, 2006 12:57 am

jasio87poznan pisze:no wiadomo, ze debki maja najlepsza plaze w polsce :) jest tam czysciutki piaseczek, po ktorym az sie chce chodzic boso (nawet jak jest nagrzany od slonca) :) jak ktos chce, to posiadam wiele zdjec z debek z widokami i moze na maila przeslac :) Pozdrawiam


to ja prosze na mejla kasior777@tlen.pl
Gość
 

Re: najlepsza plaża

Postautor: Mariola » sob lip 10, 2010 9:24 pm

PLAŻA JEST NIESAMOWITA, SZEROKA ,PIASEK JAK MĄKA:)A JAK NIE BĘDZIEMY SAMI BRUDZIĆ TO BĘDZIE CZYSTO BO NIBY SĄ SĄ ŚMIECI NA PLAŻY?! A KOSZE SĄ WIĘC WYSTARCZY TROCHĘ SIĘ WYSILIĆ...
Mariola
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: sob lip 10, 2010 9:01 pm

Re: najlepsza plaża

Postautor: lisek10 » sob lip 17, 2010 7:04 am

Najlepsza plaża bo szeroka i na razie wszyscy na niej się mieszczą. Ale nie najczystrza. Handlujący tam piwem - w namiotach oraz innym towarem - powinni mieć w wydanym zezwoleniu zapis zobowiązujący do codziennego sprzątania plaży. Towar dowożą po tych plażach ciągnikami więc mogliby ok. gogz 5-6 rano oczyszczać plaże z różnych śmieci, puszek po piwie, petów. Ciągnie się za sobą obracający się wał z zębami a za nim bronę i po kłopocie. I plaża jest równiutka i czysta. Ale tu znowu się kłania nieudolność Urzę Gminy który nie zadbał o to by oczyszczać codzinnie plaże. Uczyć się uczyć i to szybko urzędasy , żyjecie z gminnych pieniędzy !!!!!!!!
lisek10
 

Re: najlepsza plaża

Postautor: ewelina_pabianice » sob lip 17, 2010 9:14 am

Przykro stwierdzić, ale w większości przypadków to sami turyści robią ten syf. Pety, butelki i puszki na plaży to sprawka przyjezdnych. Ciężko wziąć ze sobą torebkę na śmieci . . .
Pozdrawiam
Ewelina:)
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

Re: najlepsza plaża

Postautor: słoniu » sob lip 17, 2010 11:30 am

Ewelina ma rację i każdy z Was to wie. sprzątajcie po sobie ten burdel który robicie, to będzie czysto.
najlepszy, to jest browarek i pistacje z maroko ;)
Awatar użytkownika
słoniu
Expert
Expert
 
Posty: 68
Rejestracja: pt lip 17, 2009 2:22 pm
Lokalizacja: stare babice

Re: najlepsza plaża

Postautor: piwo1 » sob lip 17, 2010 4:29 pm

Przy takiej ilości turystów trudno utzymać na plaży czystość. "Słoniu i ewelina" to lokalni ziomale którzy niewiele wiedzą jak powinno być zorganizowane życie w takich ośrodkach turystycznych.Jedyna ich rada - to nie przyjedżajcie albo jak się nie podoba to wyjeżdżajcie. Żenujący poziom dyskusji. Turysta z reklamówką na śmieci - to po prostu śmiech. Każdy turysta pozostawia jakieś śmieci. Trzeba je posprzątać - a to zadanie własne gminy - ciemniaki. Turysta owszem powinien wrzucać śmieci do kosza na ulicy i na plaży - tylko najpierw trzeba te kosze co np. 100 m tam umieścić. Inwestycje lokalne się kłaniają . Okresowo w czasie lipiec sierpien ul. Spacerowa jednokierunkowa, dowóz zaopatrzenia do godz 8 rano, zakaz porusznia się czterokołowców - bo to jezdnia a te pojazdy nie są dopuszczne do ruchu. Rozwiązania są gotowe, nie trzeba wyważać otwartych drzwi. Wystarczy popytać mądrzejszych.
piwo1
 

Re: najlepsza plaża

Postautor: ewelina_pabianice » sob lip 17, 2010 4:44 pm

piwo1 pisze:Przy takiej ilości turystów trudno utzymać na plaży czystość. "Słoniu i ewelina" to lokalni ziomale którzy niewiele wiedzą jak powinno być zorganizowane życie w takich ośrodkach turystycznych.Jedyna ich rada - to nie przyjedżajcie albo jak się nie podoba to wyjeżdżajcie. Żenujący poziom dyskusji. Turysta z reklamówką na śmieci - to po prostu śmiech. Każdy turysta pozostawia jakieś śmieci. Trzeba je posprzątać - a to zadanie własne gminy - ciemniaki. Turysta owszem powinien wrzucać śmieci do kosza na ulicy i na plaży - tylko najpierw trzeba te kosze co np. 100 m tam umieścić. Inwestycje lokalne się kłaniają . Okresowo w czasie lipiec sierpien ul. Spacerowa jednokierunkowa, dowóz zaopatrzenia do godz 8 rano, zakaz porusznia się czterokołowców - bo to jezdnia a te pojazdy nie są dopuszczne do ruchu. Rozwiązania są gotowe, nie trzeba wyważać otwartych drzwi. Wystarczy popytać mądrzejszych.



Ciemniakiem jest ten co śmieci i po sobie nie sprząta. Sądzę, że jesteś taką osobą, która nie potrafi po sobie posprzątać i potrzebuje wyręczania w tym temacie.
Jeszcze raz podkreślam ZIOMALU, że lepiej wybrać się do Gdyni albo np. Juraty, tam jest poziom, nie ma ciemnoty (do której też się zaliczasz bo byłeś na takiej wsi jak Dębki - tak wsi, a nie miejscowości turystycznej z 5 * hotelami)
P.S. rozumiem, że Ty jesteś tym mądrzejszym, którego można zapytać:) uuu
Pozdrawiam i miłego wypoczynku życzę (tonąc we własnych śmieciach mmm i te zapachy)
Pozdrawiam
Ewelina:)
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

Re: najlepsza plaża

Postautor: słoniu » pn lip 19, 2010 10:51 am

"Słoniu i Ewelina" to lokalni ziomale. a czy ty człowieku miałeś geografię w szkole? ja rozumiem że o starych babicach na uszy nie słyszałeś, ale że Pabianice to nie jest lokalna miejscowość, to powinieneś wiedzieć. żenujący, to jest twój post. i do tego jesteś syfiarzem. a mądrzejszy to może jesteś od swojego psa. bo nawet on jak się wysra, to gówno próbuje zakopać.
najlepszy, to jest browarek i pistacje z maroko ;)
Awatar użytkownika
słoniu
Expert
Expert
 
Posty: 68
Rejestracja: pt lip 17, 2009 2:22 pm
Lokalizacja: stare babice

Re: najlepsza plaża

Postautor: lisek10 » wt lip 20, 2010 7:58 pm

Widzę,że "słoniu" i "ewelina" nie odpuszczają. Nie wiem tylko dlaczego tacy znawcy różnych tematów nie udadza się na otwarte posiedzenie rady gminy i nie zgłoszą swoich spostrzeżeń, wniosków. Mnie osobiście drażni taka ilość śmieci na ulicach i przy plażowych barach piwnych. Jak mogę to sprzątam zawsze po sobie i atakowanie mnie,że lubię żyć w "syfie" jest nie na miejscu. Ewelina wcześniej pisała o przyjeżdżających tu "klientach" a każdy turysta mówiłby raczej o przyjeżdżających turystach. Więc prosty wniosek,że ma ona jakiś tu biznesik a turyści to dla niej "klienci". Po co ta Wasza zajadłośc i ujadanie, porównywanie forumowiczów do psów. Dębki są zaniedbane i o to powinniście zabiegać i walczyć. A może tak jak mieszkańcy ul. Bursztynowej sfinansowalibyście budowę kawałka ulicy i chodnika z własnej kiesy??? Jeśli wójt nie widzi problemu w Dębkach- należy go zmienić.
lisek10
 

Re: najlepsza plaża

Postautor: szymon111 » śr lip 21, 2010 10:14 am

Może śmietników jest dość mało bo tylko przy wejściach na plażę to widziałem osobiście że są sprzątane codziennie. Czasem jechali coś koło 23, a innym razem koło 7 rano.
Na plaży także nie jest całkiem najgorzej, czasem znajdą się śmieci ale nie jest krytycznie.
szymon111
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 23
Rejestracja: ndz cze 06, 2010 11:55 pm

Re: najlepsza plaża

Postautor: słoniu » śr lip 21, 2010 2:38 pm

człowieku, ale ty chyba masz problemy ze zrozumieniem tego co czytasz. mi w Dębkach pasuje wszystko. jak Tobie nie pasuje, to nie przyjeżdżaj. powtarzam to po raz setny. dla mnie to proste jak drut. oczekujesz, że zmieni się coś specjalnie dla Ciebie? przeliczysz się. Dębki jakie są, takie są i zawsze znajdywały swoich wielbicieli i zawsze znajdą. czasem ostrzej się tutaj wypowiem, ale jak czytam tekst w stylu "ja mam brać ze sobą reklamówkę i sprzątać po sobie??", to mnie kurwa krew zalewa. Peace!
najlepszy, to jest browarek i pistacje z maroko ;)
Awatar użytkownika
słoniu
Expert
Expert
 
Posty: 68
Rejestracja: pt lip 17, 2009 2:22 pm
Lokalizacja: stare babice

Re: najlepsza plaża

Postautor: piwo1 » czw lip 22, 2010 7:52 am

Odpowiadam specjalnie dla "słonia". Miejscowość turystyczna jaką jest niewątpliwe Dębki powinna się rozwijać i być nastawiona na turystę. Wcześniej zrozumieli to poważni inwestorzy - właściciele Pensjonatów " Magnat" " Barakuda " itp. To "słoniu" co wypisujesz na forum nie wnosi nic do dyskusj ina temat Dębek. Jest tylko takim bełkotem, bez żadnego znaczenia. Wypisujesz coś o psach, klniesz - to Twój znaczący głos. Po co sie uaktywniasz. Mało wiesz, w nogach śpisz-nie odzywaj się już więcej bo po prostu poziom Twoich wpisów jest nędznie niski. Obrażasz forumowiczów i za to powinieneś być zablokowany przez moderatora. Porozmawiaj czasem może z takimi ludźmi jak ci właścicele pensjonatów - oni bywali na świecie i wiedzą jak ośrodki żyjące z turystyki wyglądają. Na pewno żaden z nich nie mówi do swoich zaprzyjaźnionych wczasowiczów- "to nie przyjeżdżajcie". Tak jak oni widzą zaniedbania w Dębkach, mało inwestycji lokalnych, niczym nie uzasadnioną drożyznę. Sami zaopatrują się w towar z głębi kraju, bo na cenach z Dębek musieliby zbankrutować. Są ze wszech miar zadowoleni, jak turyści rezerwują u nich pobyty, zostawiaja grube, nieopodatkowane pieniądze.
piwo1
 

Re: najlepsza plaża

Postautor: słoniu » czw lip 22, 2010 3:23 pm

to ja teraz specjalnie dla ciebie odpowiem "ziomalu-ciemniaku". miejscowość turystyczna jaką są Dębki, niewątpliwie powinna się rozwijać i się rozwija, ale co ty możesz o tym wiedzieć. pieprzysz jakieś farmazony o inwestorach i jak to niby na świecie wygląda, a gówniane masz pojęcie o tym co piszesz. to ty pierwszy obraziłeś na forum, więc się odpierdol delikatnie mówiąc. to był twój post z tą reklamówką na śmieci, że jak to turysta z reklamówką na śmieci ma chodzić i to ty wyjechałeś do mnie ciemniaku i że niby mądrzejszy jesteś. generalnie to szczam na takich typków jak ty. pieprzysz tu o jakichś zakazach, nakazach, inwestycjach, stawianiu koszy co 100 metrów itp a nie masz najmniejszego pojęcia jak to w rzeczywistości wygląda. taki jesteś krzykacz i wymądrzacz, a we łbie to nie masz za wiele. i to tyle. jak masz coś jeszcze do powiedzenia, to słucham.
najlepszy, to jest browarek i pistacje z maroko ;)
Awatar użytkownika
słoniu
Expert
Expert
 
Posty: 68
Rejestracja: pt lip 17, 2009 2:22 pm
Lokalizacja: stare babice

Re: najlepsza plaża

Postautor: ewelina_pabianice » pn lip 26, 2010 3:00 pm

piwo1 pisze:Odpowiadam specjalnie dla "słonia". Miejscowość turystyczna jaką jest niewątpliwe Dębki powinna się rozwijać i być nastawiona na turystę. Wcześniej zrozumieli to poważni inwestorzy - właściciele Pensjonatów " Magnat" " Barakuda " itp. To "słoniu" co wypisujesz na forum nie wnosi nic do dyskusj ina temat Dębek. Jest tylko takim bełkotem, bez żadnego znaczenia. Wypisujesz coś o psach, klniesz - to Twój znaczący głos. Po co sie uaktywniasz. Mało wiesz, w nogach śpisz-nie odzywaj się już więcej bo po prostu poziom Twoich wpisów jest nędznie niski. Obrażasz forumowiczów i za to powinieneś być zablokowany przez moderatora. Porozmawiaj czasem może z takimi ludźmi jak ci właścicele pensjonatów - oni bywali na świecie i wiedzą jak ośrodki żyjące z turystyki wyglądają. Na pewno żaden z nich nie mówi do swoich zaprzyjaźnionych wczasowiczów- "to nie przyjeżdżajcie". Tak jak oni widzą zaniedbania w Dębkach, mało inwestycji lokalnych, niczym nie uzasadnioną drożyznę. Sami zaopatrują się w towar z głębi kraju, bo na cenach z Dębek musieliby zbankrutować. Są ze wszech miar zadowoleni, jak turyści rezerwują u nich pobyty, zostawiaja grube, nieopodatkowane pieniądze.


Poziom Twoich wypowiedzi rowniez pozostawia wiele do zyczenia czyt wczesniejsze stwierdzenie, ze jestem ciemnota...
Hmmm nieopodatkowane pieniadze, proponuje czegos takiego na forum nie pisac bo wlasciciele tych pensjonatow moga miec przez to problem ...
pozdrawiam
Pozdrawiam
Ewelina:)
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

Re: najlepsza plaża

Postautor: ewelina_pabianice » pn lip 26, 2010 3:03 pm

piwo1 pisze:Przy takiej ilości turystów trudno utzymać na plaży czystość. "Słoniu i ewelina" to lokalni ziomale którzy niewiele wiedzą jak powinno być zorganizowane życie w takich ośrodkach turystycznych.Jedyna ich rada - to nie przyjedżajcie albo jak się nie podoba to wyjeżdżajcie. Żenujący poziom dyskusji. Turysta z reklamówką na śmieci - to po prostu śmiech. Każdy turysta pozostawia jakieś śmieci. Trzeba je posprzątać - a to zadanie własne gminy - ciemniaki. Turysta owszem powinien wrzucać śmieci do kosza na ulicy i na plaży - tylko najpierw trzeba te kosze co np. 100 m tam umieścić. Inwestycje lokalne się kłaniają . Okresowo w czasie lipiec sierpien ul. Spacerowa jednokierunkowa, dowóz zaopatrzenia do godz 8 rano, zakaz porusznia się czterokołowców - bo to jezdnia a te pojazdy nie są dopuszczne do ruchu. Rozwiązania są gotowe, nie trzeba wyważać otwartych drzwi. Wystarczy popytać mądrzejszych.


Dzisiaj w nocy wrocilam z Debek. Bylam kilka dni i kilkukrotnie natknelam sie na chlopakow sprzatajacych plaze i wejscie na nia. Aaaa i spotkalam tez Turystow wynoszacych wlasne smieci z plazy. Ciekawostka...nic im sie takiego nie stalo, ze po sobie posprzatali.
Pozdrawiam
Ewelina:)
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

Re: najlepsza plaża

Postautor: ewelina_pabianice » pn lip 26, 2010 3:07 pm

lisek10 pisze:Widzę,że "słoniu" i "ewelina" nie odpuszczają. Nie wiem tylko dlaczego tacy znawcy różnych tematów nie udadza się na otwarte posiedzenie rady gminy i nie zgłoszą swoich spostrzeżeń, wniosków. Mnie osobiście drażni taka ilość śmieci na ulicach i przy plażowych barach piwnych. Jak mogę to sprzątam zawsze po sobie i atakowanie mnie,że lubię żyć w "syfie" jest nie na miejscu. Ewelina wcześniej pisała o przyjeżdżających tu "klientach" a każdy turysta mówiłby raczej o przyjeżdżających turystach. Więc prosty wniosek,że ma ona jakiś tu biznesik a turyści to dla niej "klienci". Po co ta Wasza zajadłośc i ujadanie, porównywanie forumowiczów do psów. Dębki są zaniedbane i o to powinniście zabiegać i walczyć. A może tak jak mieszkańcy ul. Bursztynowej sfinansowalibyście budowę kawałka ulicy i chodnika z własnej kiesy??? Jeśli wójt nie widzi problemu w Dębkach- należy go zmienić.



Turysta rowna sie Klient...
Podkreslam jeszcze raz, ze jestem z centrum Polski PABIANICE. Nie mam tam zadnego biznesu. I niestety nie dorzuce sie do finansowania chodnika itp... Ujadanie kojarzy mi sie z psem...hmm nie jestem nim.
P.S. nie moge udac sie na posiedzenie bo mieszkam i pracuje w CENTRUM!

pozdrawiam
Pozdrawiam
Ewelina:)
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

Re: najlepsza plaża

Postautor: ola » czw lip 29, 2010 10:06 am

Ty sama jesteś jak CENTRUM :))) wiesz co ja mogę tutaj napisać...że jestem z poza centrum....a to g...prawda :)))
Ile razy będziesz jeszcze powtarzać to swoje CENTRUM????
ola
 

Re: najlepsza plaża

Postautor: baart » czw lip 29, 2010 12:34 pm

takie pensjonaty jak 'Magnat' czy Marriott (Baracuda dla tych co nie wiedza) sa nieszczęściem Dębek
przez takie miejsca Dębki z urokliwej, kameralnej miejscowości staja się turystyczną wiochą, do takich miejsc przyjeżdżają tłumy, a wśród nich wiele osób mocno różniących sie od dawnych bywalców Dębek, Ci ludzi krzyczą, że Dębki mają się zmienić pod nich - a ja chcę by Dębki się nie zmieniały, naprawdę nie wszędzie musi być tak samo
baart
Expert
Expert
 
Posty: 107
Rejestracja: śr cze 21, 2006 3:54 pm

Re: najlepsza plaża

Postautor: ewelina_pabianice » czw lip 29, 2010 6:54 pm

ola pisze:Ty sama jesteś jak CENTRUM :))) wiesz co ja mogę tutaj napisać...że jestem z poza centrum....a to g...prawda :)))
Ile razy będziesz jeszcze powtarzać to swoje CENTRUM????


aż w końcu ktoś weźmie mapę do ręki i sprawdzi gdzie leżą Pabianice:) i znudzi mu się wypisywanie, że jestem lokalnym ziomalem:D
Pozdrawiam
Ewelina:)
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

Re: najlepsza plaża

Postautor: ewelina_pabianice » czw lip 29, 2010 6:55 pm

baart pisze:takie pensjonaty jak 'Magnat' czy Marriott (Baracuda dla tych co nie wiedza) sa nieszczęściem Dębek
przez takie miejsca Dębki z urokliwej, kameralnej miejscowości staja się turystyczną wiochą, do takich miejsc przyjeżdżają tłumy, a wśród nich wiele osób mocno różniących sie od dawnych bywalców Dębek, Ci ludzi krzyczą, że Dębki mają się zmienić pod nich - a ja chcę by Dębki się nie zmieniały, naprawdę nie wszędzie musi być tak samo



popieram:)
Pozdrawiam
Ewelina:)
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

Re: najlepsza plaża

Postautor: piwo1 » sob lip 31, 2010 10:25 am

Dzięki turystom, ich przyjazdom na wakacje do tak małej miejscowości, Dębki po prostu zyją. Mieszkańcy maja szansę zatrudnienia, zarobku. Ten kto walczy z wiatrakami mówiąc ,że chciałby aby czas się wrócił, tęskni za dawnymi Dębkami, powinien jechac gdzieś na bezludną małą wyspę. Tam samotnie wśród drzew i plaży będzie mu dobrze. Nie da się uchronić przezd rozwojem cywilizacji drodzy forumowicze - słoniu i Eweliono z CENTRUM . Należy sie cieszyć,że Dębki się rozwijają, obrastają w infrastrukturę turystyczną. Kontrola i pomoc władz lokalnych powinna ze wszech miar temu sprzyjać. Jak do tej pory nie widać w Dębkch mądrości włodarzy gminy. Za te pieniądze, które turyści tam zostawiają, deptak powinien być deptakiem, ulice (więcej jednokierunkowych) o nawierzchni choćby z koski. Moim zdaniem należy się wsłuchiwać w głosy i świeże spojrzenia turystów bowiem to oni nasuwają gotowe rozwiązania. Lokalni mieszkańcy są poza tymi 2-3 miesiącami wakacji tak jakby odcięci od świata. Trudno od nich wymagać lotności umysłu w poszukiwaniu nowych rozwiązań, nowych pomysłów. Wystarczy spojrzeć na budynek Urzędu Gminy a wnioski nasuwają się same - zad--pie. Wywieszanie flagi niemieckiej obok polskiej i unii jest po prostu dla mnie obraźliwe.
piwo1
 

Re: najlepsza plaża

Postautor: ewelina_pabianice » sob lip 31, 2010 1:43 pm

piwo1 pisze:Dzięki turystom, ich przyjazdom na wakacje do tak małej miejscowości, Dębki po prostu zyją. Mieszkańcy maja szansę zatrudnienia, zarobku. Ten kto walczy z wiatrakami mówiąc ,że chciałby aby czas się wrócił, tęskni za dawnymi Dębkami, powinien jechac gdzieś na bezludną małą wyspę. Tam samotnie wśród drzew i plaży będzie mu dobrze. Nie da się uchronić przezd rozwojem cywilizacji drodzy forumowicze - słoniu i Eweliono z CENTRUM . Należy sie cieszyć,że Dębki się rozwijają, obrastają w infrastrukturę turystyczną. Kontrola i pomoc władz lokalnych powinna ze wszech miar temu sprzyjać. Jak do tej pory nie widać w Dębkch mądrości włodarzy gminy. Za te pieniądze, które turyści tam zostawiają, deptak powinien być deptakiem, ulice (więcej jednokierunkowych) o nawierzchni choćby z koski. Moim zdaniem należy się wsłuchiwać w głosy i świeże spojrzenia turystów bowiem to oni nasuwają gotowe rozwiązania. Lokalni mieszkańcy są poza tymi 2-3 miesiącami wakacji tak jakby odcięci od świata. Trudno od nich wymagać lotności umysłu w poszukiwaniu nowych rozwiązań, nowych pomysłów. Wystarczy spojrzeć na budynek Urzędu Gminy a wnioski nasuwają się same - zad--pie. Wywieszanie flagi niemieckiej obok polskiej i unii jest po prostu dla mnie obraźliwe.



Nikt nie mówi, że Gmina jest cacy, ale ja rzeczywiście tęsknie za dawnymi Dębkami. Nie było mniej ludzi niż teraz, właśnie to co w Dębkach najfajniejsze (plaża, natura) przyciągało ludzi.
Mimo wszystko lubię Dębki i będę je polecała na odpoczynek.
Pozdrawiam
Ewelina:)
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

Re: najlepsza plaża

Postautor: kamil1988 » sob cze 09, 2012 2:24 pm

witam. mam takie zapytanie... czy duzo turystow jest tam w sezonie? jade tam do pracy i chce wiedziec czy warto... :roll:
kamil1988
 
Posty: 1
Rejestracja: sob cze 09, 2012 2:17 pm

Re: najlepsza plaża

Postautor: arrgh » ndz cze 17, 2012 3:26 pm

Więcej, niż byś chciał ;) Dzikie tłumy, zawłaszcza w szczycie sezonu.
arrgh
 
Posty: 3
Rejestracja: pn cze 04, 2012 2:52 pm

Re: najlepsza plaża

Postautor: Bebka » śr cze 17, 2015 1:09 pm

szukam jakiś odludnych miejsc. Czy są wgl takie jeszcze ?
Bebka
 
Posty: 3
Rejestracja: śr cze 17, 2015 1:03 pm

Re: najlepsza plaża

Postautor: Kociak » śr cze 17, 2015 1:20 pm

Całkiem odludne to poza sezonem, najlepiej wrzesień, wtedy jest spokojnie i ciepło.
A w sezonie... można się udać po prostu plażą w kierunku Białogóry lub Karwii, gdzieś poza Dębkami się rozłożyć.
-----------------------

Tubylec :)
Awatar użytkownika
Kociak
Expert
Expert
 
Posty: 71
Rejestracja: pt maja 29, 2015 5:35 pm

Re: najlepsza plaża

Postautor: besta » pt lip 31, 2015 2:33 pm

Ja z kolei szukam fajnych miejsc do fotografowania - co polecicie?
besta
 
Posty: 1
Rejestracja: pt lip 31, 2015 2:30 pm

Re: najlepsza plaża

Postautor: pewniak1995 » wt sie 04, 2015 11:34 am

A co jest lepszego niż fotografia wschodu słońca na plaży :) Sama natura i jej piękno Besto
pewniak1995
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: wt sie 04, 2015 11:24 am

Re: najlepsza plaża

Postautor: Jankars » pn sie 10, 2015 11:33 am

Najlepsza plaża bo? Podaj konkretne powody. Myślę, że na Helu są najlepsze.
Jankars
 
Posty: 2
Rejestracja: pn sie 10, 2015 10:53 am

Re: najlepsza plaża

Postautor: Waggnerr » śr sie 19, 2015 3:59 pm

Może nie najlepsza, ale jedna z najlepszych. W zasadzie jest w moim top3 jeśli chodzi o polskie plaże.
Waggnerr
 
Posty: 2
Rejestracja: śr sie 19, 2015 3:01 pm

Re: najlepsza plaża

Postautor: MIchalO » czw sie 27, 2015 11:11 pm

Jankars pisze:Najlepsza plaża bo? Podaj konkretne powody. Myślę, że na Helu są najlepsze.


hel jest świetny, właśnie z niego wróciłem:)
MIchalO
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: czw sie 27, 2015 11:01 pm

Re: najlepsza plaża

Postautor: verolis » czw wrz 10, 2015 1:11 pm

Najlepsze plaże to są w ciepłych krajach. Te nasze nawet się nie umywają do tamtejszych. Polecam.
verolis
 
Posty: 1
Rejestracja: czw wrz 10, 2015 1:10 pm

Re: najlepsza plaża

Postautor: Paralotniasz » sob wrz 12, 2015 1:44 pm

byłem w tym roku i musze powiedzieć ze plaża naprawdę robi wrażenie w porównaniu do innych w Polsce, będę odwiedzał Dębki częściej :)
Paralotniasz
 
Posty: 1
Rejestracja: sob wrz 12, 2015 1:42 pm

Re: najlepsza plaża

Postautor: br0nek » wt wrz 29, 2015 6:13 pm

byłem było niesamowicie :)
br0nek
 
Posty: 1
Rejestracja: czw wrz 17, 2015 4:31 pm

Re: najlepsza plaża

Postautor: klarkos » czw paź 01, 2015 12:29 pm

a ja kocham plażę w Dębkach, i to nie tylko w pełni sezonu, nawet chyba bardziej jak jest pusto. Jest wtedy taka dzika....
estetyczne i tanie meble i akcesoria dla dzieci
klarkos
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 12
Rejestracja: pn wrz 21, 2015 6:22 pm

Re: najlepsza plaża

Postautor: montros » pt paź 02, 2015 2:08 am

O tak dzika dobre słowo :D Też to znam i doceniam :D
montros
 
Posty: 2
Rejestracja: pt paź 02, 2015 2:03 am

Re: najlepsza plaża

Postautor: Pawiuss » pt paź 09, 2015 1:02 pm

Uwielbiam przyjeżdzać do Dębków mają wspaniała plaże, ale musze powiedzieć że co raz bardziej popularne się robią i co raz więcej ludzi przybywa to już nie jest takie fajnie...
Pawiuss
 
Posty: 1
Rejestracja: pt paź 09, 2015 1:02 pm

Re: najlepsza plaża

Postautor: Siganamol » pn paź 12, 2015 8:38 am

Plaża to najlepsza jest na ibizie a nie w Dębkach sorry ale nie bardzo rozumiem jak można być tak nie obiektywnym szok ludzie ogarnijcie się :P
Siganamol
 
Posty: 1
Rejestracja: pn paź 12, 2015 8:36 am

Re: najlepsza plaża

Postautor: Liliana1 » śr paź 14, 2015 8:29 am

Najlepsza plaża to ta na plaży nudystów, jest czysto, kulturalnie. O wiele wyższy poziom niż na plażach dla całej maści wiary
Liliana1
 
Posty: 3
Rejestracja: śr paź 14, 2015 8:21 am

Re: najlepsza plaża

Postautor: Daffnex » śr paź 14, 2015 4:12 pm

A ja nie przepadam za szerokimi plażami. Bardzo lubię wąskie plaże. Takie wąskie plaże są w Gdyni Redłowie. Jedyny minus tej plaży jest taki, że bardzo długo się do niej idzie.
Daffnex
 
Posty: 2
Rejestracja: śr paź 14, 2015 3:09 pm

Re: najlepsza plaża

Postautor: TeemoLannister » śr lis 04, 2015 3:08 pm

zgadzam się i polecam :)
TeemoLannister
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 36
Rejestracja: śr lis 04, 2015 2:28 pm

Re: najlepsza plaża

Postautor: WormsArmagedon » śr lis 04, 2015 3:44 pm

zgadzam się :)
WormsArmagedon
 
Posty: 4
Rejestracja: śr lis 04, 2015 2:41 pm

Re: najlepsza plaża

Postautor: krucko » ndz lis 22, 2015 10:38 pm

ja tez to polecam:)
krucko
 
Posty: 3
Rejestracja: ndz lis 22, 2015 10:16 pm

Re: najlepsza plaża

Postautor: Markotka81 » pt gru 04, 2015 9:04 pm

Moim zdaniem właśnie w Dębkach są najlepsze plaże bo ani nie za szerokie ani nie za wązkie, a zimą zresztą ma to małe znaczenie, a wtedy się wybieram :)
Markotka81
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: pt gru 04, 2015 8:55 pm

Re: najlepsza plaża

Postautor: MX-5 » pn sty 25, 2016 11:10 am

Markotka81 pisze:Moim zdaniem właśnie w Dębkach są najlepsze plaże bo ani nie za szerokie ani nie za wązkie, a zimą zresztą ma to małe znaczenie, a wtedy się wybieram :)

Zimą... 8)
Piękna sprawa :idea:
Obserwuję codziennie na kamerce... :D
Pozytywnie zazdroszczę miejscowym :wink:
Cogito ergo sum
Awatar użytkownika
MX-5
Expert
Expert
 
Posty: 58
Rejestracja: pn sty 11, 2016 5:27 pm
Lokalizacja: Śląsk

Następna

Wróć do Dlaczego Dębki są NAJLEPSZE ?:)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron