Willa Dębki - to był wielki BŁĄD

Moderator: bobo2206

Willa Dębki - to był wielki BŁĄD

Postautor: fanmorski » pt kwie 18, 2014 10:32 am

Ponieważ moderator forum usuwa "niesłuszne" posty wklejam jeszcze raz opinię, niech Sz.P Krzysztof nie obraża się, nie jest to zwykła forma krytyki, ale mógłby Pan najzwyczajniej wyciągnąć wnioski. :)

Chętni do noclegu w Pańskiej willi powinni wiedzieć co zastaną po przyjeździe na miejsce, po co mają sobie popsuć urlop już pierwszego dnia :(.
"
Witam,

miałem nieprzyjemność korzystać z pokoju w willi dębki (celowa pisownia), pan Krzysio to miły człowiek do czasu zmiany kontaktu z telefonicznego, mejlowego i wpłaty zaliczki do poznania szanownego Pana osobiście.

W ubiegłym roku zaklepaliśmy kwaterę 3 osobowa, przysłane zdjęcia CUDO. Dojazd na miejsce, pokój nie gotowy, właściciela brak. No nic poszliśmy na rekonesans ...
Wracamy do willi i szok ... pokoju 3 osobowego nie ma, jest owszem ale 2 plus dostawka, a dostawką jest materac na podłodze. łazienka ... SZOK nr2... grzyb na suficie i ścianach.
Nic to bierzemy bo chyba nic nie znajdziemy .. tydzień przeżyjemy.

Wieczór ... Okazuje się, że ścianki pomiędzy pokojami nie mają tłumienia, dosłownie słychać sąsiada z boku jak mruga oczami :)

Właściciel baluje w budynku obok nie zwracając uwagi na gości (głośno) druga sprawa to 3 psy właściciela ... spore psiska szczekające na cokolwiek zobaczą i o jakiejkolwiek porze dnia i nocy.

Pokój .... hmmm .. tynk odpada od sufitu, wilgoć. dopadliśmy piecyk i dawaliśmy do oporu .. po 24h było już OK :) ale grzaliśmy cały tydzień co noc ... było znośnie.

Kuchnia ... w zasadzie ok poza twórczością właścicieli, po ich popisach kulinarnych wszystko dookoła ociekało albo olejem, albo zostawiona niezła piramidka w zlewie ... na prośbę o zrobienie porządku .. pada odpowiedź ... ZARAZ :)

Niewątpliwe zaletą pana Krzysia jest podejście, na dzień dobry zaproponuje kielicha i będzie strzelał głupkowate uprzejmości.

Dla chętnych prześlę zdjęcia (69alabama69@wp.pl) , dla właściciela i jego zaprzyjaźnionej braci forumowej ... jestem normalny i niewymagający, konkurencją też nie jestem, bo mam do Dębek 450km drogi.

Do Dębek nic absolutnie nie mam, urocza mieścina i rewelacyjna plaża (piasek) CUDO ... szkoda, iż każdy powrót do kwatery psuł nastrój z całego dnia.

Pozdrawiam,

Anna i Tomek
"
fanmorski
 
Posty: 1
Rejestracja: śr kwie 16, 2014 12:21 pm

Re: Willa Dębki - to był wielki BŁĄD

Postautor: slaweknowa1977 » pt sie 28, 2015 10:33 am

UWAGA na Willa Dębki ul. Sasankowa 1

Uważajcie na tego właściciela Jak chcecie coś u niego wynająć to zastanówcie się dobrze Pewnie oszuka was tak jak mnie Jak wam będzie wciskał bajkę o wystawieniu fakturach to nie dajcie się zwieść jego miłym słówkom bo faktury i tak się nie doczekacie Po przyjechaniu na miejsce okazało się że trampolina cała podarta że musiałem uważać na dziecko aby czasem się na niej nie powiesiło Piaskownica to jakaś porażka Ten pensjonat to na pewno nie miejsce dla rodzin z dziećmi Pokój 3 osobowe w jakim miałem okazje przebywać to jakaś masakra trzecie łóżko to jakiś materac wyciągany z pod łóżka O jakieś szafie to zapomnijcie Lodówka to jakiś małe pudełko Wyciszenie ścian-nawet niema o czym gadać słychać wszystko przez ściany,nawet jak sąsiad się obok kąpie A pan właściciel mieszka na strychu i słychać jak tłucze się Wszystko niesie się po suficie do późnych godzin nocnych Po przyjechaniu na miejsce okazało się że żadnej recepcji nie ma a właściciela nie można znaleźć,trzeba było dzwonić mieścinka bardzo piękna Dobrze że pogoda dopisała bo nie musiałem w tej celi siedzieć Pozdrawiam wczasowiczów z Dębek

Proszę kto może o udostępnienie tego posta Nie dajmy się tak dalej oszukiwać To przecież tacy jak on żerują na nas
Pozdrawiam
W razie pytań podaję numer gg-10741225 chętnie odpowiem

slaweknowa1977

Posty: 1
Rejestracja: pt sie 28, 2015 10:24 am
slaweknowa1977
 
Posty: 4
Rejestracja: pt sie 28, 2015 10:24 am

Re: Willa Dębki - to był wielki BŁĄD

Postautor: sudzil87 » pn paź 19, 2015 1:23 pm

Dziękujęmy za takie porady i będziemy w przyszłości uważać, żeby tam nie wynająć.
sudzil87
 
Posty: 3
Rejestracja: pn paź 19, 2015 1:20 pm

Re: Willa Dębki - to był wielki BŁĄD

Postautor: lempi.damore » wt lip 27, 2021 7:15 pm

Wilgoć potrafi być prawdziwym utrapieniem, coś o tym wiem. Tak naprawdę, bez poznania przyczyny wilgoci, będzie ona powracać. Polecam skonsultować sprawę ze specjalistami. Mi osobiście kontakt z wyspecjalizowaną firmą rozwiązał problem, z którym zmagałem się od lat.
_______________________________________________________________________
likwidacja wilgoci
Awatar użytkownika
lempi.damore
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 27, 2021 7:08 pm
Lokalizacja: Świebodzice


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron