sloneczne

opinie i porady dot. pól campingowych

Moderator: bobo2206

sloneczne

Postautor: ciany » pt lip 14, 2006 5:34 am

ktos wie ile kosztuje wynajecie domku czy przyczepy na slonecznym i czy da sie tam przerzyc
ciany
 

Postautor: mloda » pt lip 14, 2006 8:45 pm

koszty sa niewielkie za 3/4 osobowy domek 60 zl z tego co sie orientuje.ale pole jest "w ogrodku"u pana soltysa...mnei to odstraszylo i wyladowalam na lesnym czego nei zaluje;)
mloda
 

Re: sloneczne

Postautor: Gość » pn lip 17, 2006 1:59 pm

250 pln
Gość
 

Postautor: ciany » pt lip 21, 2006 4:26 am

dziekowka za odpowiedz
ciany
 

Postautor: jaroszka » pt sie 25, 2006 4:45 pm

phi.. jak mialam 4 lata po raz pierwszy przyjechalam do debek z mama i od tamtej pory spalam tylko na slonecznym.. od tamtej pory minelo ladnych pare latek a ja i tak tam przyjezdzam.. jest super.. dobre warunki, nikt sie nie czepia i wogole.. do centrum blisko, nad morze tez.. nic dodac nic ujac..
jaroszka
 

Postautor: Gość » pt kwie 27, 2007 7:39 pm

A jak się ma sprawa z sanitariatami?? Jest jakieś osobne pomieszczenie gdzie można się wykąpać, umyć naczynia itd?? pytam bo spotykałam się z bvardzo prymitywnymi warunkami na innych polach??
Gość
 

Postautor: Gość » śr cze 27, 2007 5:20 pm

mloda pisze:koszty sa niewielkie za 3/4 osobowy domek 60 zl z tego co sie orientuje.ale pole jest "w ogrodku"u pana soltysa...mnei to odstraszylo i wyladowalam na lesnym czego nei zaluje;)

hej hej gdzie jest po 60 złotych za domek bo nie bardzo wiem niech mi ktoś powie bo jade w poniedziałek
Gość
 

Postautor: Jaworski » czw cze 28, 2007 11:51 am

Anonymous pisze:
mloda pisze:koszty sa niewielkie za 3/4 osobowy domek 60 zl z tego co sie orientuje.ale pole jest "w ogrodku"u pana soltysa...mnei to odstraszylo i wyladowalam na lesnym czego nei zaluje;)

hej hej gdzie jest po 60 złotych za domek bo nie bardzo wiem niech mi ktoś powie bo jade w poniedziałek

Na P.N. Słoneczne
Domki 4-osobowe z aneksem kuchennym 40-60 PLN za domek, domki 10-osobowe z aneksem kuchennym i łazienką 250-300 PLN.
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

pole namiotowe słoneczne

Postautor: Gość » czw cze 12, 2008 7:15 pm

Ja jeżdzę na pole namiotowe słoneczne od dziesięciu lat w tym roku też jadę jest super
Gość
 

Postautor: Gość » sob gru 27, 2008 11:39 pm

Ja również uważam, że na tym polu jest super
Jest dużo łazienek gdzie można się załatwić i są dwa prysznice
Stróż pilnuje pola, a to, że jest to w ogródku to nie prawda. To piękny sad
Gość
 

Postautor: zorkadar » czw maja 28, 2009 7:07 pm

Witam
Wybieramy się w tym roku do Dębek czytając forum już sam zgłupiałem gdzie przyjechać stąd pytanie, gdzie będą lepsze warunki dla dwóch osób domek na słonecznym czy przyczepa na leśnym?
Cena taka sama w obydwu przypadkach 60 zł, przyczepa na leśnym na zdjęciach wygląda bardzo dobrze a jak jest w rzeczywistości?
Zdjęć domków ze słonecznego jest mało i niestety nie znalazłem jak wyglądają w środku.
Pozdrawiam całe Dębki :)
Awatar użytkownika
zorkadar
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: czw maja 28, 2009 6:53 pm
Lokalizacja: Kraków

Postautor: nikita21 » wt sie 25, 2009 7:45 pm

Witam.Jestem z Zabrza.Byłam tutaj z synem Michałem pierwszy raz i nie żałuję tego.Szef pola jest bardzo życzliwy,pomógł nam w potrzebie( nie wzięliśmy ożebrowania do namiotu).Musiałam podczepić się do drzewa.P. Remik poratował nas niebieskim brezentem p. deszczowym.Jest tam czysto, ciepła woda w prysznicach i umywalkach damskich i męskich.Na polu tym nie ma awantur chociaż jest blisko Wesołe miasteczko to po 22-giej jest już cicho.Polecam wszystkim to pole bo kulturę i życzliwość jaka tam panuje mogłyby pozazdrościć inni zarządcy takich miejsc.Jeśli Bóg i zdrowie pozwolą mi na to to w przyszłym roku także tam ląduję mimo że czas dojazdu tam wynosił blisko 13 godzin.(3 przesiadki i wzdłuż zachodniej granicy)
Pozdrawiam was serdecznie Maria W. z Zabrza
Jeśli możecie to odpiszcie co tam u was.
Maria Wołoszyn
nikita21
 
Posty: 3
Rejestracja: wt sie 25, 2009 10:48 am
Lokalizacja: Zabrze k.Katowic

Postautor: nikita21 » wt sie 25, 2009 8:05 pm

witam
cena pola też nie jest duża niecałe 20 zł za namiot 2 osobowy do tego 2 osoby .Jestem parę dni w domu a już tęsknię bo tam czułam ciepło i serdeczność bijącą od zarządzających osób.
:cry:
Maria Wołoszyn
nikita21
 
Posty: 3
Rejestracja: wt sie 25, 2009 10:48 am
Lokalizacja: Zabrze k.Katowic

Postautor: nikita21 » śr sie 26, 2009 10:16 pm

Witam.
Zobaczyłam że mam 12 odpowiedzi. Czy mogłabym się dowiedzieć gdzie je mogę znaleść?.Wszystko to o czym pisałam to prawda, prąd jest wliczony w cenę opłaty.Jest zaplanowane jeszcze unowocześnienie pola konkretnie pryszniców,toalet .Podziwiam szefa tego pola namiotowego za zaradność .Zarządza nim od około roku.
Pozdrawiam Maria l.54
Zabrze/ k. Katowic :D :D
Maria Wołoszyn
nikita21
 
Posty: 3
Rejestracja: wt sie 25, 2009 10:48 am
Lokalizacja: Zabrze k.Katowic

Re: sloneczne

Postautor: Heverits » ndz lis 15, 2015 4:08 pm

Domki są liczone od wielkości wiec jak jest np 6 osobowy to kosztuje w granicy do 250 zł słyszałem że to nie jest wcale tak dużo jeśli chodzi o nasze miasto wiec można śmiało wynając taki domek im wiecej osób tym taniej
Heverits
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz lis 15, 2015 4:06 pm

Re: sloneczne

Postautor: eoianor » pn lis 16, 2015 2:34 pm

Ogólnie to mogę polecić to pole namiotowe. Byłem tam w zeszłym roku i było całkiem fajnie.
eoianor
 
Posty: 1
Rejestracja: pn lis 16, 2015 2:33 pm

Re: sloneczne

Postautor: Dudka89 » wt lis 24, 2015 11:27 pm

Planowałam zatrzymać się tam w tym roku, ale nie było wolnego miejsca. Może w przyszłym roku uda mi się tam zatrzymać.
Dudka89
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lis 24, 2015 9:59 pm

Re: sloneczne

Postautor: Karpowatty » pt lis 27, 2015 2:41 pm

Fajne pole byłem kilka razy i wszystko jest spoko ludzie, tere, itd. nie ma na co narzekać :)
Karpowatty
 
Posty: 1
Rejestracja: pt lis 27, 2015 2:39 pm

Re: sloneczne

Postautor: debka » śr lip 18, 2018 10:56 am

taka 'wygoda' kosztuję 250 zł aczkolwiek czy da się przeżyć zależy od twoich standardów
Czy stosujesz jakieś kremy na powiększenie biustu z naturalnym składem?
Awatar użytkownika
debka
 
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 16, 2018 6:11 pm


Wróć do Pola namiotowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron