wrocilem wczoraj

Moderator: bobo2206

wrocilem wczoraj

Postautor: Un vel Jo » sob lip 21, 2012 6:36 pm

Niestety uwazam ze jest gorzej. Bandy wyjacych dzieci psuja nastroj wszedzie, po prostu wszedzie, w knajpach, na ulicy, na plazy, na polu... no koszmar :(
Un vel Jo
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 19
Rejestracja: sob lip 21, 2012 6:06 pm

Re: wrocilem wczoraj

Postautor: Gość » wt sie 28, 2012 10:02 pm

Niestety to prawda,absolutnie nie ma miejsca wolnego od całych dzieci a chyba jeszcze gorsi są nie reagujący rodzice.
Gość
 

Re: wrocilem wczoraj

Postautor: Gość » śr sie 29, 2012 11:04 am

Gość pisze:Niestety to prawda,absolutnie nie ma miejsca wolnego od całych dzieci a chyba jeszcze gorsi są nie reagujący rodzice.

a to dzieci mogą być w kawałkach, a tak poważnie to żeby Wam dogodzić to dzieci mają zostać zamknięte w domach albo na czas wyjazdów wakacyjnych oddane do schroniska jak psiaki :shock: :shock: :shock:
Gość
 

Re: wrocilem wczoraj

Postautor: Un vel Jo » śr sie 29, 2012 11:57 am

O tak :)
A na poważnie to uważam że wystarczy by rodzice wychowywali dzieci i zajmowali się nimi, wtedy nikomu nie psują nastroju bo zachowują się normalnie. Ja zachowuję się normalnie i tego samego oczekuję od innych.
Un vel Jo
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 19
Rejestracja: sob lip 21, 2012 6:06 pm

Re: wrocilem wczoraj

Postautor: Gość » pt sie 31, 2012 9:03 pm

Dla rodziców ich dzieci są zapewne ósmym cudem świata ale TYLKO dla nich,dla osób obcych są męczącym zjawiskiem,dosłownie wszędzie całe stada wrzeszczących dzieci,na plaży,ulicy,w knajpach,pubach nawet.Nie każdy ma nerwy i duszę przedszkolanki.
Gość
 

Re: wrocilem wczoraj

Postautor: Tyrluis » sob lis 21, 2015 4:58 pm

Nie jest tak źle, na moje to ludzie nie potrafią wychowywać dzieci i dlatego tak się dzieje ale przecież dębki się rozwijają na lepsze i niech tak zostanie
Tyrluis
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 11
Rejestracja: pn lis 09, 2015 3:02 pm

Re: wrocilem wczoraj

Postautor: saltepano » sob gru 12, 2015 5:00 pm

Un vel Jo pisze:O tak :)
A na poważnie to uważam że wystarczy by rodzice wychowywali dzieci i zajmowali się nimi, wtedy nikomu nie psują nastroju bo zachowują się normalnie. Ja zachowuję się normalnie i tego samego oczekuję od innych.


Zgadzam się w 100 procentach!
saltepano
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: pt gru 11, 2015 2:42 pm

Re: wrocilem wczoraj

Postautor: donnax » pn sie 29, 2016 8:33 am

Byłam w tym roku w ębkach przejazdem - małe nadmorskie miasteczko obsadzone młodzieżą.. Ciche miejsce do którego kiedyś uciekałam przed koloniami stało się nie do wytrzymania
donnax
 
Posty: 3
Rejestracja: wt sie 23, 2016 7:18 am

Re: wrocilem wczoraj

Postautor: Drakhtul » ndz paź 30, 2016 12:44 pm

Niestety tak juz jest, etz mialem swoje miejsce gdzie moglem wyjsc na plaze wieczorem i sie przejsc z droga polowka. Teraz wszedzie pijani ludzie, wszedzie halas. To juz nie to...
Drakhtul
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 30
Rejestracja: śr lis 11, 2015 12:59 pm

Re: wrocilem wczoraj

Postautor: Hiorep » czw sty 05, 2017 10:24 am

Ale czego sie Pan spodziewa, jest mnóstwo młodych w Dębkach to i dzieci będą ;)
Hiorep
 
Posty: 3
Rejestracja: czw sty 05, 2017 10:19 am

Re: wrocilem wczoraj

Postautor: perano » ndz lis 19, 2017 2:03 pm

i co tesknisz za tamtymi mijscami ?
perano
 
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 16, 2017 5:03 pm

Re: wrocilem wczoraj

Postautor: Arearoma » śr lip 25, 2018 2:13 pm

Akurat ludzie pili tam zawsze, ale kultury ludziom brakuje ;/
Umów się na bezpłatną konsultację i wykonaj depilację laserową! Wejdź na https://mojakosmetyczka.pl/vectus-gdynia-depilacja-laserowa/
Awatar użytkownika
Arearoma
 
Posty: 3
Rejestracja: śr lip 25, 2018 2:05 pm


Wróć do Dębki się zmieniają... - to dobrze czy źle?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości