PYTANIA DO JAWORSKIEGO [zbiorczy]

Moderator: bobo2206

na wrzosowisku

Postautor: gościu » sob lip 08, 2006 5:15 pm

na ulicy wrzosowej, a co do powiedzenia o tych pokojach, dalego do "centrum"? :)
gościu
 

Postautor: Jaworski » sob lip 08, 2006 10:38 pm

No nie jest to centrum, wręcz przeciwnie, ale czasem dobrze sobie pospacerować :)
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: ool » śr lip 12, 2006 7:56 pm

a moze orientuje sie Pan jak wygladaja domki na ulicy zakonnej 7? podobno 9 drewnianych domkow.jaka jest odleglosc do centrum i do morza?
ool
 

Postautor: Jaworski » śr lip 12, 2006 8:35 pm

odległośc na plażę nie jest wcale taka duża, z zewnątrz wygląda to całkiem dobrze, ale w środku nie byłem, niestety nic wiecej nie oge powiedziec, ale moge wszystkim obiecac ze w tym roku posprawdzam nowe kwatery :)
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: dzamajka » czw lip 13, 2006 10:13 am

Czy ktoś wie coś na temat pendjonatu annika
Dębki rulezzz =]
dzamajka
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 22
Rejestracja: ndz lip 02, 2006 12:38 pm

Postautor: Jaworski » czw lip 13, 2006 3:53 pm

witam, byłem w środku, warunki wydają się być ok. W rozmowie z właścicielką tez nie wyczułem jej złych intencji, więc uważam wybór tego miejsca na wypoczynek, jako trafny wybór.
Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

homar

Postautor: kaszubka » pt lip 14, 2006 2:35 pm

Ciekawa jestem kto dał prawo jaworskiemu do wydawania opinii na temat wszystkich i wszystkiego i uwazania sie za eksperta w kazdej dziedzinie,noclegów,jedzenia,sklepow itp.??!!!!Ja równiez jestem stara Debkowiczką,z masa znajomych od lat wypoczywam całe lato ma Kaszubie ale nie uwazam sie za eksperta w kazdym temacie.co za bałwochwalstwo!!!!!A jesli chodzi o bar na Kaszubie to jemy tam z dziecmi,prawdziwe domowe zupy,duze porcje,Swieze kotlety rozbijane niemal na naszych oczach,wiec czego wiecej chcieć?Ceny zupenie normalne.WIdze,ze jaworski chce uchodzic za wszystkowiedzaca alfe i Omege ale radze traktowac jego wszystkie opinie z duzą rezerwą i najlepiej sprawdzic samemu!!Pozdrawiam.
kaszubka
 

do p.Jaworskiego

Postautor: Sławek » pt lip 14, 2006 2:47 pm

Szanowny Panie.Pierwszy raz w Dębkach byłem w wieku 16-tu lat,dziś skończyłem 38.Przez te wszystkie lata jestem w Dębkach na urlopie,a jak moge to weekendy.Rozumiem,że chce Pan zaistnieć choćby w ten sposób (na forum Dębek).Ale na Boga -pańskie odpowiedzi w większości sprowadzają sie do "słyszałem,ktoś mówił itd".Stary Dębkowicz tak nikomu nieodpowie!!!Pozdrawiam Pana i życze więcej obiektywizmu oraz wiadomości.Sławek
Sławek
 

Postautor: Jaworski » pt lip 14, 2006 3:25 pm

1. Witam Panie Sławku tj. Kaszubko
2. Ja w żaden sposób zaistnieć nie chcę, bo kto od dawna (nie 20 lat tylko wiele dłużej)jezdzi do Dębek, to nazwisko Jaworski nie jest mu obce....
3. Nie uważam się za Alfę i Omegę.....nie wiem nawet skąd takie porównanie.
4. Moja opinia jest subiektywna!! i tylko ja o niej decyduje, bo opinii narzucic sobie nie dam.
5. Jesli chodzi o pensjonaty, to niestety w niektorych syt. musze powolac sie na znajomych, poniewaz nie we wszystkich msc. moglem wypoczywac... TO CHYBA OCZYWISTE....
6. Jesli chodzi o knajpy, to z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie ma w Dębkach knajpy, w której nie spozywalem posiłku
7. Ten temat nie sluzy nabijaniu postow i bezczelemu oczernianiu innych, jak i rowniez popisom z Panskiej strony.
8. Odpowiedzialem i dyskusje z Panem (tj. uzytkownikami Sławek i Kaszubka, takie 2 in 1) uważam za pozbawioną sensu i zakończoną definitywnie.
9. Jesli ma chce Pan podyskutowac na inne tematy, prosze wyslac prywatna wiadomosc, a nie zasmiecac forum....
Pozdrawiam i życzę mniej zawiści, zazdrości oraz tolerowania innych i ich zdania.
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

do p.Jaworskiego

Postautor: Sławek » pt lip 14, 2006 7:54 pm

Drogi Panie.Nigdy nie zgodze sie z tym,że tylko jedna osoba czyli Pan ma bezsprzeczną racje.Poprostu czasami "mija sie Pan z prawdą w wielu kwestiach i już.Dodam,że nie zaśmiecam forum informacjami o przekierowaniu Piaśnicy,barku "kebaP" ,którego juz nie ma i nie ma wemnie cienia złości.Moge sie sprzeczać,ale niech to ma jakiś poziom.I jeszcze jedno,to czy ja wypowiem sie na tym forum czy nie ,zależy tylko odemnie.Pozdrawiam serdecznie .Sławek
Sławek
 

do p. Jaworskiego

Postautor: ewcia_75 » pt lip 14, 2006 8:24 pm

Potrzebuje kwatery od 5, 6 sierpień na tydzień blisko campingu Kaszub tam będą stacjonować nasi znajomi z przyczepą i chcemy gdzieś bliziutko nich wynająć jakąś kwaterę ponieważ chcemy przyjechać z 2 letnim dzieckiem. Będę wdzieczna za namiary ponieważ obdzwoniłam ulicę Łąkową z internetu i wszystko porezerwowane
ewcia_75
 
Posty: 4
Rejestracja: pt lip 14, 2006 8:15 pm

Postautor: Jaworski » pt lip 14, 2006 10:07 pm

1. Drogi Panie Sławku ma Pan rację, zakończmy więc "dyskusję", gdyż jak sam Pan przyznał, reprezentowany przez Pana poziom jest bardzo żenujący...
2. Tak, dokładnie piszemy "Kebap" taką nazwę nosi ten bar...nie "Kebab" , więc mozę lepiej zobaczyc jak i co się nazywa....
3. do Pani : "ewcia_75" choc bym bardzo chciał, to na ul. Łąkowej kwater w tym momencie nie obiecuję znaleść, aczkolwiek popytam, zobaczę być może znajdzie się coś wolnego, jednak nic nie obiecuję, bo nie specjalizuje się w pośrednictwie przy wynajmowaniu kwater
Pozdrawiam i Pani życzę miłego wypoczynku, na kwaterze, którą mam nadzieję Pani znajdzie, a Panu Sławkowi radzę zaprzestać ośmieszać się w oczach innych, bo krytykowanie innych, z tego powodu, że chcą udzielić komuś pomocy jest nie na miejscu!!
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

do p. Jaworskiego

Postautor: Gość » pt lip 14, 2006 10:51 pm

bardzo dziękuję za odpowiedź nie oczekuje że pan coś załatwi doskonale rozumiem że się pan tym nie zajmuje ale była bym wdzięczna za jakieś numery telefonów lub na jakiej ulicy powinnam jeszcze poszukać aby było niedaleko tego kempingu gdyż na ulicy łąkowej znalazłam tylko 2 namiary i oba zajęte
pozdrawiam gorąco
Gość
 

Postautor: Jaworski » sob lip 15, 2006 12:58 am

dobrze, jutro trochę nad tym posiedzę, i postaram się znaleść jakieś namiary na "fajne" kwatery. Dam znac tutaj.
Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

"klara"-pokoje goscinne

Postautor: miśka » pn lip 17, 2006 2:18 pm

W najblizszy weekend wybieramy się do Dębek :)mamy zarezerwowane pokoje na ul.Wrzosowej w "Klarze".
Na zdjęciach wyglada swietnie( http://debki-klara.pl/zdjecia.htm ) właścicielka sympatyczna ,ale może coś wiecej ?
miśka
 

do pP.Jaworskiego

Postautor: ewcia_75 » pn lip 17, 2006 9:53 pm

Cierpliwie czekam że wrzuci Pan te namiary na kwatery niedaleko Kaszuba, fajne te Klara jak widziałam zdjęcia tylko to chyba trochę daleko pozdrawiam
ewcia_75
 
Posty: 4
Rejestracja: pt lip 14, 2006 8:15 pm

Postautor: Jaworski » pn lip 17, 2006 10:05 pm

Witam,
bardzo przepraszam ale jakos nie mialem czasu robic czegokolwiek innego poza pracą w ostatnim czasie, proszę napisać dokładnie, jakie ul. interesują ja podzwonie i popytam.
Pozdrawiam
P.S Klara to nowy ośrodek, nie byłem tam....jeszcze :wink:
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

do p. Jaworskiego

Postautor: ewcia_75 » wt lip 18, 2006 8:18 am

Wszystko jedno jakie ulice aby było blisko kempingu Kaszub (tam będą nasi znajomi) dla 2 osób z dzieckiem od 5-6 sierpień na tydzień czasu.
Bardzo dziękuję za zainteresowanie i czekam na maila
pozdrawiam
Ewa
ewcia_75
 
Posty: 4
Rejestracja: pt lip 14, 2006 8:15 pm

Postautor: Jaworski » wt lip 18, 2006 12:04 pm

Witam,
proszę zadzwonić tu:
-Pensjonat Grażyna Żaczek ul. Leśna 226, Tel.: (058) 67 37 516
-Dom Wypoczynkowy "Kacper i Mikołaj", ul. Spacerowa 16a Tel.: 058 673 75 53 lub 605 850 435
-Domki Holenderskie, Spacerowa 16a, Tel.: 600 78 38 27
-Domki Letniskowe i Pokoje Gościnne - Grażyna Gren, Spacerowa 63, Tel.: 0 58 673 52 90

Nic bliżej, gdzie jeszcze mogą być miejsca nie udało mi się znaleść
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

do p. Jaworskiego

Postautor: ewcia_75 » wt lip 18, 2006 1:51 pm

Bardzo dziekuję za namiary zaraz będę dzwonić tylko zastanawiam się skąd będzie bliżej do Kaszuba Spacerowa 63 czy 16
pozdrawiam
ewcia_75
 
Posty: 4
Rejestracja: pt lip 14, 2006 8:15 pm

Postautor: Jaras » wt lip 18, 2006 9:30 pm

Jestem w Dębkach pierwszy i ostatni raz. Bożeno. Jedzenia tak drogiego i tak wstrętnego nie spotkalem nigdzie. Dojscie do plazy z wózkiem i małym dzieckiem żenada. i kulturka z warszafki - dajcie se looz kabareciarze.
Tylko nasze lokum willa mare jest super. Śniadania ok i wogole cały dom ok.
Ale jak piszę - jestem tutaj do soboty i nigdy więcej.
Jaras
 

Postautor: Jaworski » wt lip 18, 2006 10:11 pm

To chyba nie pytanie do mnie :wink: A klutura z Warszawki jest wszędzie, jedzenie tez w niektorych miejscach ok, wiec nie wiem po co nerwy, z resztą "każdy je to, co lubi" - dla niekumatych nie chodzi tutaj bynajmniej o sprawy kulinarne :wink:
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: Jaras » śr lip 19, 2006 9:00 am

a ja sie nie denerwuję. Tylko duzo więcej się spodziewałem po miejscu gdzie ma domek prezydent Wałęsa. a tu syf, kiła i mogiła. I naprawdę - nie ma co i gdzie zjeść. Kompletne dno i złodziejstwo.
Jaras
 

do jarasa

Postautor: Sławek » śr lip 19, 2006 1:06 pm

Jedna rada dla ludzi Twojego pokroju:Nie wpadajcie do Dębek jak na riwiere!To miejsce jest magiczne!,ale jeśli ktoś wyrwał sie ze stodoły to nic nie zrozumie i nie doceni!!!Szkoda,ze tacy jak Wy psujecie całą atmosfere!Jednak Dębki przeżyły nie takich "gości" i co najważniejsze będą trwały dalej,a Wy przeminiecie!Pozdrawiam przy okazji p.Jaworskiego.Przyłączam sie do wypowiedzi









































!
Sławek
 

Postautor: Jaras » śr lip 19, 2006 9:55 pm

Koles! Nigdy tutaj już więcej moja noga nie powstanie. Może być? Nie można swojego zdania wypowiedzieć czy jak? "A wy przeminiecie" - co ty za bzdury koleś wypisujesz?! Kaznodzieja jesteś czy jak. Płacę kuźwa to wymagam. Proste jak baton. A nie za moje cieżko zarobione pieniądze jestem okradany przez pseudobiznesmenow. Ładna plaża, mniej więcej spokój i to wszystko, i moje subiektywne zdanie. Tak jak Jaworskiego do którego TY się dowaliłeś że coś tam. Gość ma swoje zdanie, ja swoje i ja go szanuję a mam nadzieję że on także mnie. A ty oczywiście masz JEDEYNY rację. I patent na nią. Przecież jak wejdę na forum Bukowiny Tatrzańskiej to nikogo moje zdanie o Dębkach nie zainteresuje. Od tego jest Internet i to forum zeby napisać co o tym wszystkim sądzę. Proste.
Jaras
 

Postautor: Jaras » śr lip 19, 2006 9:57 pm

a ze stodoły to moze ty jesteś bo ci słoma z papci wystaje,
Jaras
 

Postautor: Jaworski » czw lip 20, 2006 12:02 am

dobrze, może więc zakończmy temat, a Panowie lepiej niech porozmawiają przez PW, czy coś. Forum służy do wygłaszania opinii, niekiedy, a raczej często bardzo subiektywnych, ale kazdy ma do nich prawo, pod warunkiem , ze nie obraza innych, jednak nikt nie ma prawa wykłócać się między sobą na forum :)
Ja również szanuję Pana Jarasa jak i również wszystkich ludzi na tym forum wyglaszajacych mniej czy bardziej przychylne zdania na temat Dębek, czy nawet na mój (co uważam za nietakt), za to że mają swoje zdanie.
Jeszcze raz proszę o to aby w tym temacie rozmawiac o tym, do czego służy ten temat
Pozdrawiam bardzo serdecznie i wszystkim życzę miłego wypoczynku i dobrej pogody w czasie letniego wypoczyku, w Dębkach oczywiście :wink:
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

do jarasa

Postautor: Sławek » pt lip 21, 2006 9:52 pm

Dałeś popis "koleś"!!!!Ja też cie uwielbiam:)))Pozdrowionka
Sławek
 

Postautor: wczasowicz » pt lip 21, 2006 10:26 pm

dziekuje za kompleksowa porade w zakresie jedzenia w Debkach, wszystko, co Pan mowi sprawdzilo sie w 100% dziekuje bardzo za to, jak i rowniez, za polecenie kwatery, teraz bedziemy jezdzi do Debek co rok,a moze czesciej.
wczasowicz
 

Postautor: wczasowicz » pt lip 21, 2006 10:29 pm

aha, Sławek: zamilcz jesli masz zamiar obrazac P. Jaworskeigo, albo kogokolwiek innego, bo sie kompromitujesz czereśniaku... jak slysze takie wypowiedzi jak twoja, tyskajace zazdroscia i zawiscia....to plakac sie chce
P.S Do Administratorow: Zatrudnijcie albo dajcie komus moderatora, bo straszny syf tutaj robicie!!
wczasowicz
 

do wczasowicza

Postautor: Sławek » sob lip 22, 2006 8:43 am

Drogi wczasowiczu jeśli wczytasz sie w wypowiedzi to zauważysz,że nikogo nie obrażam!Ostra wymiana zdań nie zawsze równa sie obrażaniu!Mimo to pozdrawiam i nie nazwe Cie "czereśniakiem"
Sławek
 

Postautor: Jaworski » sob lip 22, 2006 10:43 am

do wczasowicz: dziękuję, miło, że mogłem się przydać. Zapraszam do Dębęk na każde następne wakacje i nawet częściej

DO WSZYSTKICH: Dziś w nocy wyjezdzam do Dębek do końca sierpnia, tam będę starał się co jakiś czas korzystać z internetu, jednak wakacje nie są do tego, aby siedziec w internecie, tym bardziej wakacje w Dębkach. Więc mogę odpowiadać na pytania ze sporym opóźnieniem

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: Jaras » ndz lip 23, 2006 4:59 pm

Do Pana Jaworskiego - ok, racja to nie to to forum. dzięki za możliwość wypowiedzi, pozdrawiam i milego wypoczynku w Dębkach.
Jaras
 

Do Pana Jaworskiego

Postautor: anpol » ndz lip 23, 2006 10:03 pm

Witam, za tydzień jadę do pensjonatu http://www.turystyka.org.pl/detlaff?id_od=0, jeśli to możliwe proszę o określenie czy do morza z ul spacerowej 16a jest rzeczywiście 150m? I czy ogólnie to wszystko wyglada tak różowo jak w ofercie. Z góry dziękuję. Pzdr i zyczę miłego urlopu.
anpol
 

kwatery u Pani M.Khur

Postautor: emitomek » czw sie 03, 2006 4:02 pm

czy wiesz coś na temat kwater Pani M. Khur? ul. Spacerowa 12?
emitomek
 

Postautor: Jaworski » sob sie 05, 2006 8:53 pm

Witam,
u Pani Kur, nie Khur, to są dwa inne nazwiska w Dębkach b. popularne, juz gdzies o tym pisalem, ogolnie ok., nie rozpisuje sie, bo wlasnie siedze w IC
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: gosc » wt sie 08, 2006 6:47 pm

Kim ty ku....a jesteś pajacu???????
gosc
 

bankomat w dębkach

Postautor: tołdi » śr sie 23, 2006 6:55 pm

Oj, chyba dawno Pan w Dębkach nie był, panie Jaworski, czas zacząć udzielać rzetelnych informacji.
BANKOMAT W DĘBKACH JEST, przy Holsztajnie, wprawdzie czasami szwankuje - co jak mi wyjaśniono związane jest to z łączem radiowym, ale i tak uratował mnie wielokrotnie, sczególnie po małym co nieco.
Pozdro, T.
tołdi
 

Postautor: baart » czw sie 24, 2006 7:51 am

a od kiedy jest bankomat?
baart
Expert
Expert
 
Posty: 107
Rejestracja: śr cze 21, 2006 3:54 pm

Postautor: bobo2206 » śr sie 30, 2006 9:46 am

bankomat jest i będzie czynny w okresie sezonu.
Po sezonie zabierają go.
bobo2206
Moderator
Moderator
 
Posty: 38
Rejestracja: śr lip 20, 2005 7:46 pm
Lokalizacja: Dębki

Postautor: baart » pn wrz 04, 2006 11:24 am

pytałem bo na początku lipca jeszcze nie było więc pretensje do p.Jaworskiego mocno nieuzasadnione
baart
Expert
Expert
 
Posty: 107
Rejestracja: śr cze 21, 2006 3:54 pm

Postautor: bobo2206 » śr wrz 06, 2006 8:01 am

Na początku lipca było trochę problemów z łącznością. ale sobie z tym po4radzili
bobo2206
Moderator
Moderator
 
Posty: 38
Rejestracja: śr lip 20, 2005 7:46 pm
Lokalizacja: Dębki

gdzie można dobrze zjeść po sezonie

Postautor: kanga » pn wrz 25, 2006 11:42 am

Kochani, zaplanowaliśmy urlop na przełomie września i października w Dębkach, ponieważ plaża jest tam ponoć szeroka i czysta i jest odludnie. Wszystko dobrze, ale w ostatniej chwili uświadomiliśmy sobie ewentualny problem z przygotowywaniem posiłków. Chcemy poleniuchować . I tu pytanie: czy po sezonie też są otwarte knajpki, czy jedzonko jest dobre i co polecilibyście z menu oraz i tu uwaga - czy właściciele robią problem z ewentualnego wprowadzenia niewielkiego psiaka do knajpki. Czekam na niecierpliwie na wskazówki.
kanga
 

Postautor: DOradca » pn wrz 25, 2006 1:08 pm

Wybij sobie z głowy. Żadne knajpki, wszystko pozamykane w Dębkach.
DOradca
 

Postautor: baart » pn wrz 25, 2006 3:37 pm

z psami nie ma problemów, ale czy cos jest jeszcze otwarte? może kormoran?
baart
Expert
Expert
 
Posty: 107
Rejestracja: śr cze 21, 2006 3:54 pm

baat

Postautor: bobo2206 » wt wrz 26, 2006 7:23 am

Otwarty jest bar hollstein cały rok i zjeść możesz o tej poże roku świeżą rybkę lub co tam chcesz. Jeśli chodzi o imprezki, to nie bardzo.
bobo2206
Moderator
Moderator
 
Posty: 38
Rejestracja: śr lip 20, 2005 7:46 pm
Lokalizacja: Dębki

bar po sezonie

Postautor: halo tu brzoza » pn paź 16, 2006 1:50 pm

w holsztajnie mozna zjesc dobra rybe przez okragly rok, a z tego co wiem organizuja tez niezle imprezy, ale wczesniej umowione. chyba najlepiej wejsc na ich strone
halo tu brzoza
 

Postautor: Gość » wt paź 31, 2006 3:13 pm

czy ktos wie cokolwiek odnosnieSYLWESTRA W DEBKACH?
Gość
 

sylwester

Postautor: bobo2206 » pn lis 06, 2006 11:42 am

organizują zabawę w "Magnacie" tel. 058-673-25-24 jak i w "Holstainie" nie posiadam telefonu
bobo2206
Moderator
Moderator
 
Posty: 38
Rejestracja: śr lip 20, 2005 7:46 pm
Lokalizacja: Dębki

Postautor: Jaworski » wt lut 20, 2007 10:10 pm

Jakimś cudem mojego posta już tu nie ma. Nie będę tłumaczył wszystkiego od początku. Po prostu bliżej lata będę czynnym użytkownikiem forum.
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron