Ośrodek Rainers

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

Postautor: Lukasz » pn sie 14, 2006 10:52 pm

Witam wszystkich zainteresowanych pobytem u "Rainersow".
Spedzilem tam tydzien w lipcu 2006 i z pewnoscia wiecej tam nie pojade! Same Debki sa OK, ale mieszkanie u Rainersow nie nalezy do przyjemnosci... woda dostepna tylko pozno w nocy, obsluga chamska, mialo byc 350 m do morza, a bylo jakies 1200... co najlepsze, pani wlascicielka tego nieszczescia powiedziala, ze nic ja to wszystko nie obchodzi...
Bardzo kulturalnie staralismy sie jej zwrocic na to uwage, ale powiedziala, ze jak nam sie nie podoba, to mamy sie wynosic albo dzwoni na policje!!! Niezrozumiale zachowanie dla cywilizowanych ludzi.
Reasumujac, szukajcie czegokolwiek innego, byle nie Reiners.
Pozdrawiam,
Lukasz
Lukasz
 

Postautor: Przemek.M » pt cze 19, 2009 4:08 pm

Witam serdecznie.
Zupełnie nie zgadzam się z opinią poprzednich internautów!
Gorąco polecam wypoczynek u 'Rainersów'. Właśnie spędziłem tam 10 wspaniałych dni. Nie mogę na nic narzekac. Wszystkie informacje, o które prosiłem, zostały mi udzielone rzetelnie przed przyjazdem, nie miałem żadnych niespodzianek, oprócz tych przyjemnych ma się rozumiec... :)
Fakty są takie:
-właściciele są bardzo sympatyczni i otwarci na oczekiwania turystów, chętnie służą pomocą i dobrą radą, są bezproblemowi i uczynni;
-do morza jakiś 1km przez lasek (ok.10-15 min. w zależności od tempa);
-do najbliższego sklepu (czynny od 20 czerwca) 50m, do drugiego - licząc od domku - ok. 700m, trzeci w zasięgu 1000m;
-domki czyste, nie ma mowy o żadnych insektach (karaluchy, prusy itp.), dobrze wyposażone (telewizor, tel. satelitarna, sprzęt AGD, wszystkie sprzęty bieżącej potrzeby - łyżki, widelce itp.), czysta pościel, art. higieniczne, grill itd., itd.;
-woda w domkach oczywiście jest CIEPŁA, trzeba się wykazac tylko odrobiną inteligencji i włączyc sobie do prądu bojler ;)
-bogaty plac zabaw dla dzieci (huśtawki, piaskownica, mnóstwo zabawek);
-możliwośc wypożyczenia rowerów, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci (przy czym rowery dla dorosłych wyposażone w siodełka dla maluchów);
-można przyjechac ze zwierzaczkiem, będzie miało możliwośc pobiegania po zamkniętym i ogrodzonym terenie przy domku;
-okolica cicha i spokojna dająca możliwośc WYPOCZYNKU od zgiełku miejskiego przez duże 'W' (duża łąka, w pobliżu las, bociany, sarenki itp., a wieczorkiem 'Żubr podchodzi lepiej' ;)...
Gdyby któryś z forumowiczów miał jeszcze jakieś wątpliwości czytając niepochlebne opinie o 'Rainersach' proszę o PW, z chęcią odpowiem na wszystkie pytania i mam nadzieję rozwieję wszelkie wątpliwości ;)
Gorąco polecam raz jeszcze.
Pozdrawiam cieplutko...
Przemek Morawiec z rodziną :)
Przemek
Przemek.M
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pt cze 19, 2009 2:59 pm

Re: Ośrodek Rainers

Postautor: Aki » ndz lip 04, 2010 7:16 pm

Dziwie sie co do uwag odnosnie rezerwacji domków Rainers.
Co miesiac juz od pół roku wysylam zaliczki na konto podane przez włascicielke i maksymalnie dwa dni od dokonania przelewu dostaje sms-a z potwierdzeniem ze pieniadze wpłynęły ze wszystko jest ok.
Aki
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 12
Rejestracja: pn sty 25, 2010 7:25 pm

Re: Ośrodek Rainers

Postautor: alicjAAKK » śr sie 31, 2016 9:15 am

Witam,
odgrzewam temat bo własnie zastanawiałam się nad rezerwacją domków. I brałam pod uwagę tych Rainersów. I musże powiedziec że jestem zdezorientowana teraz. Wkoncu warto sięu nich zatrzymać czy nie? mógłby ktoś jeszcze wypowiedziec się wtym temacie i mi pomóc? ewentualnie może ktoś moze mi polecic jakis inny fajny domek, gdzie mogłabym się zatrzymac.Pozdrawiam :)
uwielbiam podróże. Często planuję liczne wyjazdy. i jestem w tym najlepsza. Może dlatego że zawodowo jestem księgowa Jelenia Góra Wiec wszystko muszę mieć zorganizowane. ostatnio odwiedziłam Zakopane. bardzo piękne miasto :)
Awatar użytkownika
alicjAAKK
 
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 31, 2016 9:09 am

Re: Ośrodek Rainers

Postautor: Anetka83 » śr lis 23, 2016 12:41 pm

Dzisiaj wszyscy dbają o swoich klientów bo konkurencja czuwa na każdym kroku, teraz jest tak duży wybór że właściciele/obsługa na ogół są bardzo mili. Teraz to już nie to samo co 10 lat temu, pensjonatów jest tak dużo że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie :-)
Anetka, pomagam w rodzinnej firmie wypożyczalnia samochodów Dębica. Moją pasją jest podróżowanie.
Anetka83
 
Posty: 1
Rejestracja: śr lis 23, 2016 12:24 pm

Re: Ośrodek Rainers

Postautor: cofickun » czw lis 24, 2016 3:47 pm

alicjAAKK pisze:Witam,
odgrzewam temat bo własnie zastanawiałam się nad rezerwacją domków. I brałam pod uwagę tych Rainersów. I musże powiedziec że jestem zdezorientowana teraz. Wkoncu warto sięu nich zatrzymać czy nie? mógłby ktoś jeszcze wypowiedziec się wtym temacie i mi pomóc? ewentualnie może ktoś moze mi polecic jakis inny fajny domek, gdzie mogłabym się zatrzymac.Pozdrawiam :)


Tak na przyszłość dla innych: Właścicielka nie miła, opryskliwa, nietrzeźwa, wszystko jej przeszkadza, nie mogliśmy doprosić się o żadną pomoc, nieważne o której godzinie nikt w recepcji nie otwierał. Ma dużo psów, które nieustannie szczekają, są agresywne
W Dębkach bywam co wakacje :) Na co dzień prowadzę katalog biur rachunkowych.
cofickun
 
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 24, 2016 3:44 pm

Re: Ośrodek Rainers

Postautor: ajopen » czw gru 15, 2016 2:52 pm

Moi znajomi tez nie polecają "Rainersa" ze względy na właścicielkę. Musi być jakaś wredna, skoro wyprawia takie rzeczy.
Najskuteczniejsze suplementy na hemoroidy - przekonaj się już teraz!
Awatar użytkownika
ajopen
 
Posty: 4
Rejestracja: wt gru 13, 2016 3:17 pm
Lokalizacja: Ustka

Re: Ośrodek Rainers

Postautor: Fibernachi » czw sty 26, 2017 10:15 am

Jak wygląda teraz sprawa?? Wciąż takie problemy?
Fibernachi
 
Posty: 4
Rejestracja: czw sty 26, 2017 10:11 am

Re: Ośrodek Rainers

Postautor: Freos » śr mar 22, 2017 2:54 pm

napisze ktoś? Bo szukam miejscówki
Freos
 
Posty: 3
Rejestracja: śr mar 22, 2017 2:50 pm

Re: Ośrodek Rainers

Postautor: summershine88 » wt maja 23, 2017 11:36 pm

Ma ktoś info, jak jest od tego roku? Piszcie!
summershine88
 
Posty: 1
Rejestracja: wt maja 23, 2017 11:35 pm

Re: Ośrodek Rainers

Postautor: rinci » śr sie 09, 2017 10:20 am

kamis pisze:Ma ktoś info, jak jest od tego roku? Piszcie!

Raczej wiele się nie zmieniło z tego co tu piszą, jedynie cena troszkę poszła w górę, a tak poza tym to dalej godne polecenia miejsce.
Czyż życie nie jest Mat­ri­xem, a śmierć je­dynym, os­ta­tecznym i de­fini­tyw­nym wyjściem z niego!? księgowa Wałbrzych
rinci
 
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 09, 2017 10:18 am

Re: Ośrodek Rainers

Postautor: Vitto » czw sie 10, 2017 9:49 am

A nie zmieniła sie czasem obsługa? Bo jakoś w tym roku nikogo z nich nie pamiętałem.
Cieka­we że większość, pa­miętająca cza­sy świet­ności, zna­lazła tu miłość i nauczyciela. księgowa Wałbrzych
Vitto
 
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 10, 2017 9:46 am

Re: Ośrodek Rainers

Postautor: oksynka » ndz sie 13, 2017 3:01 pm

Byłam parę lat temu i polecam :)
oksynka
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 13, 2017 3:00 pm

Re: Ośrodek Rainers

Postautor: atori » śr sie 16, 2017 1:22 pm

Tam obsługa to co roku jest inna. Maja niezłą rotację pracowników :P
prze­wagę chwil dob­rych nad złymi
Pensja 2017
od­naj­dziesz... szu­kając nieba w sercu
atori
 
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 16, 2017 1:21 pm

Re: Ośrodek Rainers

Postautor: travelec » czw sie 17, 2017 2:37 pm

Obsluga raczej sie zmienia, to w koncu bardziej praca sezonowa, jak wszedzie w takich miejscach, ale ja nie narzekałem nigdy co do warunków u Rainersów. Najlepiej sprawdzić samemu...
travelec
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 11
Rejestracja: czw lip 27, 2017 2:55 pm

Re: Ośrodek Rainers

Postautor: Persil » pn sty 22, 2018 3:00 pm

W tym roku będę chciał się wybrać do tego ośrodka. Mam nadzieje, ze będzie ok :)
Jed­ni z życia czy­nią tyl­ko ko­le­je lo­su, drudzy czy­nią zeń bo­gac­two wszel­kich trzosów księgowa Jelenia Góra.
Persil
 
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 22, 2018 2:57 pm

Re: Ośrodek Rainers

Postautor: kalakas » śr sty 24, 2018 8:09 pm

goraco polecam ten osrodek !
kalakas
 
Posty: 1
Rejestracja: śr sty 24, 2018 7:10 pm

Re: Ośrodek Rainers

Postautor: sarman » wt lut 13, 2018 11:09 pm

da sie tam mieszkac?
sarman
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lut 13, 2018 11:03 pm

Re: Ośrodek Rainers

Postautor: hoolydar » śr lut 14, 2018 4:01 pm

Da się, ale są okropne warunki :P
Sprawdź, czy depilacja woskiem jest również skuteczna - http://hpvwirus.pl/depilacja-woskiem/
Awatar użytkownika
hoolydar
 
Posty: 1
Rejestracja: śr lut 14, 2018 3:47 pm
Lokalizacja: Okolice Kalisza

Re: Ośrodek Rainers

Postautor: kajaks » wt mar 27, 2018 6:20 pm

bardzo dobrze wyposazony
kajaks
 
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 27, 2018 5:48 pm

Re: Ośrodek Rainers

Postautor: jan212 » wt cze 12, 2018 11:03 am

Moim zdaniem ośrodek Rainers jest bardzo dobrym i wygodnym ośrodkiem. Przebywam tam minimum raz na rok ewentualnie raz na półtora roku.
jan212
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: wt cze 12, 2018 10:26 am

Re: Ośrodek Rainers

Postautor: adamjosinski » ndz cze 17, 2018 12:55 pm

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...
Tak jak dobra kawa może pachnieć choćby skórą, tytoniem i wiciokrzewem, i to naraz, tak samo miłość jest mieszanką wielu uczuć.
Awatar użytkownika
adamjosinski
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: sob cze 16, 2018 4:02 pm

Re: Ośrodek Rainers

Postautor: winka » sob wrz 22, 2018 1:41 pm

bardzo mi sie tam podobalo !
winka
 
Posty: 1
Rejestracja: sob wrz 22, 2018 1:20 pm

Re: Ośrodek Rainers

Postautor: junani » wt paź 02, 2018 2:47 pm

Mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik. Zgadzam się z tym w 100%.
Ponoć wiara przenosi góry. Ale wiara zwykłych ludzi. Nasza wiara potrafi je stworzyć.
Awatar użytkownika
junani
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: wt paź 02, 2018 10:50 am

Re: Ośrodek Rainers

Postautor: walenty » pt paź 19, 2018 11:35 am

junani pisze:Mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik. Zgadzam się z tym w 100%.



Ja również mam to samo zdanie. Moze nieco inne. Ale właściwie podobne. Troszkę tylko różne.
W każdym razie mówię tak.
Kliknij tutaj i dowiedz się jak wybrać najlepsze widły do widlaków!
walenty
 
Posty: 1
Rejestracja: pt paź 19, 2018 11:28 am

Re: Ośrodek Rainers

Postautor: retrus » pn kwie 06, 2020 7:08 pm

Cegła zastąpiono wygodniejszymi pustakami i płytami K-G. Cegły jednak mają inną funkcję - ozdobną. Coraz więcej osób decyduje się je wykorzystać do ozdobiania własnego mieszkania. Efekt hali przemysłowej jest obecnie w modzie. Cegła po prostu pasuje do wnętrza i wygląda klasycznie.
Coraz więcej osób decyduje się je wykorzystać do ozdobiania własnego mieszkania. Efekt hali przemysłowej jest obecnie w modzie. Cegła po prostu pasuje do wnętrza i wygląda klasycznie. Dla tego warto ją wykonać na https://retro-cegly.pl/
retrus
 
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 06, 2020 7:03 pm
Lokalizacja: Kraków


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron