Samochód dla piecioosobowej rodziny??

różne tematy

Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: yzin1970 » czw sty 19, 2017 11:04 am

Tak się złożyło, że chociaż tego nie planowałam, jestem w ciąży. To będzie nasze 3 dziecko (starsze mają teraz 3 i 2 lata). No i pojawił się problem, bo nasze autko nie będzie w stanie takiej "bandy" pomieścić W związku z tym rozpoczęliśmy wstępne poszukiwania samochodu dla naszej rodzinki Problem w tym, że samochód, który kupimy musi mieć możliwość zamontowania na tylnej kanapie 3 fotelików, a z tego co się zorientowałam, niewiele samochodów spełnia ten warunek Myślałam też o kupnie jakiegoś siemioosobowego pojazdu i zamontowaniu w nim gazu. Czy któraś/któryś z was jest może w podobnej sytuacji i może coś doradzić?? Dodam, że szukamy samochodu do 20tyś. Z góry dziękuję za podpowiedz
yzin1970
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: czw sty 19, 2017 10:56 am
Lokalizacja: Omaha

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: adrian78 » pn lis 20, 2017 4:08 pm

Słyszałem pochlebne opinie Mazdzie jako aucie dla całej rodziny.
adrian78
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 20
Rejestracja: pn lis 20, 2017 3:49 pm

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: karla12003 » sob lis 25, 2017 8:57 am

Minivany są świetne, Toyota lub Mazda ?
karla12003
 
Posty: 1
Rejestracja: śr lis 15, 2017 6:09 pm

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: Anchimiuk » pt gru 22, 2017 1:04 pm

Jakieś solidne kombi, może Volvo?
Anchimiuk
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pt gru 22, 2017 12:52 pm

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: lana11165 » śr gru 27, 2017 11:55 pm

Mazdy i Fordy w stylu mini są świetne, bardzo pojemne i cholernie bezpieczne :D.
lana11165
 
Posty: 1
Rejestracja: wt gru 26, 2017 10:18 am

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: czarna.parasolka » czw sty 11, 2018 1:40 pm

Ojejo, jesteś w ciąży i myślisz o zmianie samochodu? Musisz być bogaczem :0
czarna.parasolka
 
Posty: 1
Rejestracja: czw sty 11, 2018 1:39 pm

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: kamil21 » śr sty 17, 2018 6:57 pm

Cześć Wam.

Ja się właśnie zastanawiam w jaki sposób wypowiedzieć umowę OC... Czy macie w tym zakresie może jakieś doświadczenie? Ja się zastanawiam, czy na przykład to wypowiedzenie OC na ubezpieczeniaonline.pl - http://www.ubezpieczeniaonline.pl/komunikacyjne/a/wypowiedzenie-umowy-oc-w-dotychczasowym-towarzystwie-ubezpieczeniowym/181.html byłoby warte uwagi... Co o tym myślicie?
Zrobimy co będziemy chcieli.
Awatar użytkownika
kamil21
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: sob sty 13, 2018 6:55 pm

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: remi90 » pn sty 22, 2018 12:41 pm

czarna.parasolka pisze:Ojejo, jesteś w ciąży i myślisz o zmianie samochodu? Musisz być bogaczem :0



500+ działa ;)
remi90
 
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 22, 2018 12:38 pm

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: niunia3 » śr sty 24, 2018 11:59 am

A może warto pomyśleć w takim przypadku o 6 lub 7 osobowym samochodzie?? ja bym brała taka opcje pod uwagę.
niunia3
 
Posty: 4
Rejestracja: śr sty 24, 2018 11:56 am

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: Bowers12 » pn maja 14, 2018 6:26 pm

A ja się właśnie zastanawiam gdzie kupić dobre felgi... Czy sądzicie, że np. te rozwiązania będą dobrym wyjściem http://ladnefelgi.pl ?
Przyjaźń rodzi się w momencie, gdy jedna osoba mówi do drugiej: "Co? Ty też? Myślałem, że tylko ja".
Awatar użytkownika
Bowers12
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pn maja 14, 2018 5:38 pm

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: edenred » wt maja 15, 2018 2:55 pm

Moim zdaniem przy takiej liczbie osób, dobrym rozwiązaniem byłby zakup SUV'a
edenred
 
Posty: 1
Rejestracja: wt maja 15, 2018 2:52 pm

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: maksym » śr cze 06, 2018 9:51 am

Od kilku tygodni jestem posiadaczem upragnionego prawa jazdy. Zdałem testy za 1 razem przygotowując się ze stroną https://www.prawo-jazdy-360.pl/ natomiast dzięki mojemu instruktorowi zaliczyłem bez problemu egzamin praktyczny. Zamierzam zakupić samochód, mam 2 dzieci w wieku 3 i 4 lat, dlatego potrzebuję większe i bezpieczne auto. Czy możecie coś polecić?
maksym
 
Posty: 1
Rejestracja: śr cze 06, 2018 9:40 am

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: kovicz » sob lip 14, 2018 1:07 pm

Ja mam troszkę pokrewny temat... Czy jesteście może w stanie polecić mi jakiś sprawdzony olej silnikowy do Forda... Zastanawiam się w chwili obecnej, czy na przykład ten olej byłby ok https://mccar.pl/oleje-i-plyny-ford/332-olej-ford-motorcraft-xra5-5w30-5l.html Co myślicie na ten temat?
Osobie o otwartym umyśle trudno jest oddychać w ciasnej klatce opresyjnej tradycji.
Awatar użytkownika
kovicz
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: sob lip 07, 2018 7:06 pm

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: kacpi88 » wt sie 21, 2018 1:43 pm

jedno dziecko zostawiaj w domu i po sprawie
kacpi88
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 8
Rejestracja: śr sty 11, 2017 2:18 pm

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: temida50 » śr sie 29, 2018 9:54 am

Witam. Posiadam 2 dzieci i mamy samochód typu kombi. Powiem jednak, że powoli zaczyna brakować nam miejsca. Myślimy o zmianie samochodu na jakiegoś minivana.

___________________
https://sklepdlasluchacza.pl/sklepdlasluchacza.pl
temida50
 
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 29, 2018 9:32 am

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: Gerard68yyt » pn wrz 17, 2018 10:31 pm

Na pewno coś w wersji Combi. Dalej to już tylko wedle Twojej opinii.
Gerard68yyt
 
Posty: 1
Rejestracja: pn wrz 17, 2018 10:30 pm

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: Ailis » śr gru 05, 2018 10:13 pm

A czy ktoś z obecnych tutaj korzystał kiedyś z salonu Bawaria Motors MINI ma salon m.in. w Warszawie. Chciałbym kupić swoje wymarzone. Zależy mi na tym, aby było w dobrym stanie, dlatego wolę kupić ze sprawdzonego miejsca od dealera. Będę wdzięczna za podpowiedzi i opinie. Najlepiej jakby autko było na prawdę nieduże i ekonomiczne.
Ailis
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 18
Rejestracja: czw cze 07, 2018 12:03 am

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: Negron » wt lip 09, 2019 6:20 am

Taka duża rodzina to na pewno spore koszta. Możesz przynajmniej na paliwie zaoszczędzić montując instalację gazową. Tu masz https://digitronicgas.pl/koszt-instalacji-gazowej takiego czegoś. Wydaje mi się, że warto w Twoim przypadku .
Nie wzbijaj się nadzieją wysoko jak ptak, bys nie musiał pełzać jak robak
Awatar użytkownika
Negron
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 30
Rejestracja: pt cze 14, 2019 5:04 pm

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: Klaudia90 » pn sie 19, 2019 1:52 pm

Dacza jest ok.
Klaudia90
 
Posty: 4
Rejestracja: pn sie 19, 2019 1:51 pm

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: norbert443 » pn lis 18, 2019 10:00 am

Ostatnio miałem pecha i szukałem lawety.Na szczęście przyjaciel podrzucił mi ofertę https://ciagutek.pl/laweta-zielonka/ i z niej skorzystałem.
norbert443
 
Posty: 1
Rejestracja: pn lis 18, 2019 9:46 am

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: marian3 » śr mar 04, 2020 2:56 pm

Jak zepsuje wam się kiedyś w samochodzie skrzynia biegów to kupcie ją na stronie http://www.rufus.pl/ . Sam tam już nie raz kupowałem i nigdy zakupu nie żałowałem.
marian3
 
Posty: 2
Rejestracja: pn lut 24, 2020 6:50 pm

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: kazik3 » śr mar 18, 2020 4:30 pm

Teraz bardzo dużo samochodów potrzebuje nabijanie klimatyzacji. Dlatego polecam wam miejsce https://autogratis.pl/uslugi/klimatyzacje-napelnianie/lublin/wszystkie-marki/wszystkie-typy-aut gdzie to zrobicie jak będziecie chciały.
kazik3
 
Posty: 2
Rejestracja: czw lut 27, 2020 11:22 am

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: cole.stracke » śr lip 21, 2021 12:42 pm

Pamiętaj też, by mieć namiar na pomoc drogową. Najważniejszym autem całodobowej pomocy drogowej jest jej... całodobowość. Możemy więc skorzystać z niej o każdego dnia o dowolnej porze. To znakomite rozwiązanie jeśli problem z samochodem przydarzy nam się w środku nocy lub w późnych godzinach wieczornych
Awatar użytkownika
cole.stracke
 
Posty: 1
Rejestracja: śr lip 21, 2021 12:40 pm
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: dejah.deckow » czw wrz 23, 2021 2:34 pm

No, taki samochód musi być bardzo duży i przystosowany do dalekich podróży. Przecież o wiele lepiej jest podróżować na przykład na wakacje z całą rodziną własnym samochodem niż środkami transportu publicznego, więc trzeba się do tego odpowiednio wcześniej przygotować. Pozdrawiam! :D
Awatar użytkownika
dejah.deckow
 
Posty: 1
Rejestracja: czw wrz 23, 2021 2:29 pm
Lokalizacja: Starachowice

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: lenny.watsica » pn paź 04, 2021 2:04 pm

Skoro już jesteśmy w temacie samochodowym to mam do was pytanie - czy znacie jakąś dobrą firmę, która zajmuje się naprawą powypadkową? Niestety ostatnio doświadczyłam tego strasznego zdarzenia i auto bardzo przy nim ucierpiało.
Awatar użytkownika
lenny.watsica
 
Posty: 1
Rejestracja: pn paź 04, 2021 2:00 pm
Lokalizacja: Janki

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: stanbara » czw paź 21, 2021 8:13 pm

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wyborem prezentu dla mojego męża i przeglądając różne sklepy internetowe natrafiłam na sklep motoryzacyjny https://dwr.com.pl/zarowki-h1-cat-416 , z najróżniejszymi akcesoriami i częsciami samochodowymi. Mój mąż uwielbia spędzać czas w garażu, myśle, że to bedzie dobry prezent.
stanbara
 
Posty: 4
Rejestracja: wt lip 27, 2021 4:00 pm

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: becia30 » wt paź 26, 2021 3:42 pm

Jakie auto? Wszystko zależy od tego, w jakim wieku są dzieci. Przyznam szczerze, ze kiedyś mi się wydawało, że im dzieci mniejsze tym więcej gratów jest do zabrania i uwaga - nie, tak wcale nie jest. Kiedy moje dzieci były małe (też mam 3) pakowaliśmy się wszyscy na spokojnie z trzema fotelikami i wózkiem do tourana. Nawet wanienka plastikowa i nocniki nam się mieściły :) A teraz... teraz moje nastolatki tyle rzeczy potrafią same zapakować, że ledwie się mieścimy. A do tego jeszcze rowery, hulajnogi... no, zbiera się tego. Mi osobiście marzy się Peugeot 5008, ale nie wiem, czy jest rzeczywiście pojemne. Zwłaszcza bagażnik.
becia30
 
Posty: 1
Rejestracja: wt paź 26, 2021 3:35 pm

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: lola.will » czw sty 20, 2022 2:19 pm

Polecacie jakiś sprawdzony serwis w okolicy Gdańska? Posiadam samochód marki peugeot i w najbliższym czasie muszę dokonać przeglądu. Byłabym wdzięczna za wszelkie polecenia, ponieważ zależy mi na profesjonalnym podejściu do klienta.
Awatar użytkownika
lola.will
 
Posty: 1
Rejestracja: czw sty 20, 2022 2:15 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: vivian58 » pn mar 21, 2022 9:43 pm

Czy polecacie samochody marki citroen? Pytam, ponieważ stoję przed wyborem nowego auta. Widziałam, że w Gdańsku jest salon tej marki i zastanawiam się czy warto zainteresować się tymi pojazdami. Co o tym myślicie? Z góry dziękuję za pomoc.
Awatar użytkownika
vivian58
 
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 21, 2022 9:40 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: jamir.welch » wt kwie 12, 2022 4:19 pm

A myśleliście może nad wynajmem samochodu? Moim zdaniem jest to świetna opcja, gdy nie możemy sobie pozwolić na zakup nowego pojazdu prosto z salonu. Dzięki takiej możliwości możemy pojechać gdzieś na wakacje nawet za granicę. Sama korzystałam kilka razy z takiego rozwiązania. Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
jamir.welch
 
Posty: 1
Rejestracja: wt kwie 12, 2022 4:16 pm
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: pagac.marley » pt kwie 22, 2022 10:34 pm

Witam, czy wiecie gdzie dostanę folię samoprzylepną, którą mogłabym przyczepić do mojego samochodu? Chciałabym w ten sposób trochę odświeżyć jego wygląd. Dodatkowo czytałam, że dzięki temu lakier zostanie uchroniony przed ewentualnymi zarysowaniami.
Awatar użytkownika
pagac.marley
 
Posty: 1
Rejestracja: pt kwie 22, 2022 10:30 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: jamison99 » wt sie 02, 2022 6:09 pm

Ja osobiście polecam samochody marki Hyundai. Niedawno zdecydowałam się wziąć takie auto w leasingu i jestem z niego bardzo zadowolona. Niezwykle przyjemnie mi się nim jeździ zarówno na co dzień, jak i w dłuższe trasy.
Awatar użytkownika
jamison99
 
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 02, 2022 6:06 pm
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: reuben.zemlak » pn sie 08, 2022 8:57 pm

Czy mieliście kiedykolwiek styczność z samochodami marki citroen? Pytam, ponieważ zastanawiam się nad takim zakupem. Słyszałam, że w salonie tej marki istnieje opcja umówienia się na jazdę próbną. Chyba jutro tam zadzwonię po więcej szczegółów.
Awatar użytkownika
reuben.zemlak
 
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 08, 2022 8:54 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: Michalina2020 » wt sie 23, 2022 12:23 pm

zdecydowanie Toyota Yaris! :shock:
Polecam darmowy sennik
Michalina2020
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 15
Rejestracja: pn sie 22, 2022 4:07 pm

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: tatwoj12 » pn paź 10, 2022 7:52 pm

Toyota spoko ;) Warto też nim pojechać gdzieś na jakieś fajne wakacje jak np tutaj https://www.bielsko.info/wiadomosci/29763-folwark-lekuk-idealne-miejsce-dla-rodzin
tatwoj12
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 40
Rejestracja: śr mar 30, 2022 10:34 pm

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: camron.zboncak » pn paź 17, 2022 8:15 pm

Mercedes Benz C klasa oferuje wyjątkowy komfort podróżowania. Wielokonturowe fotele mają nadmuchiwane komory powietrzne w oparciu, regulowane podparcia kręgosłupa oraz funkcję masażu. Dodatkowo są wyposażone w moduł pamięci ustawień.
Awatar użytkownika
camron.zboncak
 
Posty: 2
Rejestracja: pn paź 17, 2022 8:13 pm
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: kayden.williamson » śr gru 28, 2022 4:50 pm

Czy mieliście kiedykolwiek taką sytuację, w której wasz ubezpieczyciel zaniżył wam odszkodowanie? Co wtedy zrobiliście? Ostatnio dowiedziałam się, że w takim przypadku można napisać odwołanie i chyba tak właśnie zrobię.
Awatar użytkownika
kayden.williamson
 
Posty: 1
Rejestracja: śr gru 28, 2022 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: genoveva18 » pn sty 30, 2023 10:14 am

A co z naprawi blacharskimi? Są to usługi związane z wymianą elementów karoserii samochodu, takich jak drzwi, maska, błotnik i inne. Mogą one być konieczne po wypadku lub po długotrwałym użytkowaniu samochodu. Specjaliści w dziedzinie napraw blacharskich posiadają fachową wiedzę i umiejętności.
Awatar użytkownika
genoveva18
 
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 30, 2023 10:08 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Samochód dla piecioosobowej rodziny??

Postautor: tatwoj12 » czw cze 01, 2023 10:23 am

Hejka. Co do samochodu, czy ktoś ostatnio kupował może wycieraczki ? https://ewnarstore.pl/c/produkty/akcesoria/wycieraczki-samochodowe/ ?
tatwoj12
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 40
Rejestracja: śr mar 30, 2022 10:34 pm


Wróć do Wszystko inne, ale trochę związane...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

cron