Kaukaz Grill - totalna porażka !!

Moderator: bobo2206

Kaukaz Grill - totalna porażka !!

Postautor: Smakosz » pt lip 07, 2006 9:06 pm

Witam wszystkich, zapewne wiecie gdzie miesci sie pizzeria la costa, na przeciwko niej był "bar" Kaukaz grill, na 3 tygodnie, ktore spedziłem w debkach widziałem tam może powtarzam może 3 klientów, własciciel baru,a własciwie pawilonu ogrodowego kupionego w markecie i tandetnego grila non stop stał przy grilu grilując węgiel. Gosc był gruby, z długą brodą krotko mowiac wyglądał obleśnie. Smaku jego potrawą dodawały brudne, czarne stopy w klapkach i papieros w ustach. Zastanawia mnie czy takiemu człowiekowi opłaca sie dojezdzac do Dębek bo widziałem go pare razy samochodem, ale to już jego problem. Aha zapomniał bym o "świetnej muzyce" którą puszczał pan Kaukaz, zapewne każdemu sie podobała:) Ogólnie totalna klapa ;/ . Myśle że w tym roku ta firma sie zwinie:) Dodam jeszcze ze nie można było kupic karkowki, kiełbasy itp, a jedynie kavkaskie dania z grila takie jak pączki papryki, NIE POLECAM
!!!!!!!!!
Smakosz
 

Postautor: sławek .o » pt lip 07, 2006 9:16 pm

kałkaz gril !! polecam jest pysznie
sławek .o
 

Postautor: robek » ndz lip 09, 2006 2:12 pm

Miałem kupic sobie szaszłyka ale wygląd tego Pana mówił sam za siebie wiec nie kupiłem :D
robek
 

Postautor: teodor moszna » pt lip 21, 2006 10:54 pm

Chętnie zjadł bym stopy pana kavkaza
teodor moszna
 

Postautor: Simon » ndz sie 13, 2006 6:34 pm

Ja Wam wszystkim współczuje. Kiełbasy głąby tam nie znajdziecie bo to jest kuchnia kaukazka, a na kaukazie nie jedzą wieprzowiny! Tam jest jedyna w Dębkach baranina i jagnięcina. Bardzo pyszne jedzenie. Jadłem u Pana Jury. Nie musicie tam przychodzić, on ma swoich klientów stałych. Jesteście tymi ludźmi którzy oceniają ludzi po wyglądzie.
- Wiesz niby czemu węgiel on grillował? Bo on grilluje na zamówienie i sie czeka 10 min. na jedzenie i jest przynajmniej świerze, a nie kiełbaski na grillu które się pieką pół dnia. Dziękuję za uwage
Simon
 

Postautor: Gość » czw gru 14, 2006 9:41 pm

Simon pisze:Ja Wam wszystkim współczuje. Kiełbasy głąby tam nie znajdziecie bo to jest kuchnia kaukazka, a na kaukazie nie jedzą wieprzowiny! Tam jest jedyna w Dębkach baranina i jagnięcina. Bardzo pyszne jedzenie. Jadłem u Pana Jury. Nie musicie tam przychodzić, on ma swoich klientów stałych. Jesteście tymi ludźmi którzy oceniają ludzi po wyglądzie.
- Wiesz niby czemu węgiel on grillował? Bo on grilluje na zamówienie i sie czeka 10 min. na jedzenie i jest przynajmniej świerze, a nie kiełbaski na grillu które się pieką pół dnia. Dziękuję za uwage
Gość
 

Postautor: KawKaz » wt gru 26, 2006 12:45 pm

Znów jakiś podły, zmęczony życiem Warszawiak zaśmieca forum swoimi epitetami. Darujcie sobie, przyjeżdżacie do Dębek a nie do Acapulco.
KawKaz
 

Postautor: ggrze5 » ndz lip 08, 2007 1:26 pm

[quote="sławek .o"]kałkaz gril !! polecam jest pysznie[/quote]

nie lubię eksperymenów kulinarnych - bycie jednym z trzech konsumentów w ciągu dnia niesie spore ryzyko

już się sezon zaczął a kavkaza brak... nawet trochę tęskno za klimatyczną muzą - jakby się pojawił jednak w tym roku to proszę nagrajcie jakiś krótki filmik... ale koniecznie tak żeby było słychać choć fragment tej kavkazkiej poezji śpiewanej
ggrze5
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: pt lip 06, 2007 4:19 pm


Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron