Dobre jedzenie dla małych dzieci

Moderator: bobo2206

Dobre jedzenie dla małych dzieci

Postautor: Gosiek » ndz lip 09, 2006 4:21 pm

Witam ponownie!
Zapomnaiłam spytać gdzie mozna zjeść domowe, smaczne i przede wszystkim świeze jedzonko, tak aby 2 letniemu malcowi nie zaszkodziło?
Pozdrawiam
Gosiek
 

Postautor: Jaworski » ndz lip 09, 2006 6:02 pm

Kormoran, Pod Dębami, Kurczak z Rożna nr. 1 w Dębkach, La Costa :) Tam b. dobre, świerze jedzonko, napewno będzie smakować małemu dziecku
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: smakosz » pn lip 10, 2006 4:14 pm

Pod dębami z roku na rok jest coraz gorzej więc tam radził bym uważac ! Polecam magnata (przed kanałem ) i odradzam kaukaz grill
smakosz
 

Postautor: baart » pn lip 10, 2006 4:53 pm

kilka razy jadłem pod dębami w końcu czerwca i jedzenie było bardzo dobre (oprócz naleśników niemal niejadalnych - tradycyjnie już )
baart
Expert
Expert
 
Posty: 107
Rejestracja: śr cze 21, 2006 3:54 pm

Postautor: Nigdywięcej » ndz wrz 20, 2009 12:36 am

Jaworski pisze:Kormoran, Pod Dębami, Kurczak z Rożna nr. 1 w Dębkach, La Costa :) Tam b. dobre, świerze jedzonko, napewno będzie smakować małemu dziecku

Jeśli ktos poleca bar pod dębami, to albo ma żołądek ze stali, albo ma chody u sprzedawców i podaja mu świerzą rybe. Mogę tak napisać po przewymiotowanej całej nocy, po zjedzeniu specjalności zakładu-łososia w folii!!!
Wszystko zaczęło się od dorsza-żeby wcisnąć więcej-sprytnie sklejono dwa filety w jedna rybę-może ludzie z Polski sie nie poznają-bo może w życiu ryby nie jedli...do tego surówka z białej kapusty-leżała w lodówce po przygotowaniu ze dwa tygodnie-była sucha i bez smaku, frytki do dorsza podane jak juz konczyłem go-więc miałem je na deser.Moja żona wzięła wspomniana wczesniej rybę łosoś-dziubneła pare razy i oczywiście ja dojadłem-z czego wynika, że jak żygałem całą noc a żona tylko rano, skończyło sie generalnie u lekarza w Krokowej.
NIE POLECAM!!!!!!!
Nigdywięcej
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: pt wrz 18, 2009 1:09 pm

Postautor: okul » wt wrz 22, 2009 10:14 pm

... ale po co sklejać dwa dorsze w jednego? ... opowieść haotyczna i nie trzyma sie kupy ...
:O)
okul
Expert
Expert
 
Posty: 134
Rejestracja: śr lip 19, 2006 8:42 pm

Re: Dobre jedzenie dla małych dzieci

Postautor: zygzak » pt lip 29, 2011 12:04 am

Wracając do tematu, gdy zależy nam, żeby mała zjadła porządny czyli tzw. domowy obiad to zawsze wybieramy Koraba. Smacznie, świeżo, schludnie, na porządnych talerzach, dla maluchów krzesełka do jedzenia (!) w naszym przypadku bardzo ważne - odpowiednia wysokość małego klienta przy stole i brak możliwości ucieczki ;-)
zawsze pełna waza zupy, nie do przejedzenia, z reguły 2 drugie dania do wyboru, deser i jak w starym kawale kuuumpot musi być
zygzak
Expert
Expert
 
Posty: 61
Rejestracja: wt lip 05, 2011 1:07 am

Re: Dobre jedzenie dla małych dzieci

Postautor: andzia3606 » czw mar 17, 2016 7:12 pm

:D
andzia3606
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 16
Rejestracja: czw mar 17, 2016 6:29 pm

Re: Dobre jedzenie dla małych dzieci

Postautor: robbi98 » ndz cze 17, 2018 1:15 pm

Nie mam rozeznania w tym temacie... Nie będę mógł pomóc w tym obszarze tematycznym...
...nie zapraszaj w siebie drugiego człowieka, bo pozostanie w tobie po nim przerażająca pustka...
Awatar użytkownika
robbi98
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: sob cze 16, 2018 2:59 pm


Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron