19 latek SZUKA PRACY

dam / szukam - praca w Dębkach

Moderator: bobo2206

19 latek SZUKA PRACY

Postautor: Daniel » pn maja 14, 2012 10:44 am

Mam 19 lat. Jestem pracowity, sumienny i uczciwy. Nie posiadam nałogów. Podejmę się każdej pracy, Najlepiej z zakwaterowaniem.
Daniel
 

Re: 19 latek SZUKA PRACY

Postautor: Daniel » pn maja 14, 2012 10:46 am

KONTAKT: 792518410 lub zatoishi6@gmail.com
Daniel
 

Re: 19 latek SZUKA PRACY

Postautor: Jagienka234 » pn paź 21, 2013 8:03 pm

Ja mam 22 lata i skończone studia i nadal pracy szukam... Nie ma zasady i niestety polski rynek nie ejst w stanie zapewnic pracy młodym... Może to złe miejsce na taki wywód, ale strasznie smutno, ze wielu młodych musi wyjeżdzać za granice w poszukiwaniu pracy ...
Jagienka234
 
Posty: 2
Rejestracja: pn paź 21, 2013 8:00 pm

Re: 19 latek SZUKA PRACY

Postautor: marcin23212@o2.pl » czw lis 06, 2014 3:41 pm

No niestety, jestem w takiej samej sytuacji jak osoba wyżej, tak to już jest.
marcin23212@o2.pl
 
Posty: 2
Rejestracja: czw lis 06, 2014 3:16 pm

Re: 19 latek SZUKA PRACY

Postautor: jacek86 » wt mar 24, 2015 9:35 am

Takie już życie dla młodych nie ma pracy w tym kraju, lepiej wyjeżdżać na zachód tam nie dość że zdobędą prace to zarobią też dość dobrze jak na Polskie warunki ...
jacek86
 
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 24, 2015 9:33 am

Re: 19 latek SZUKA PRACY

Postautor: Helloa » czw sie 16, 2018 12:25 pm

Dokładnie nie ma pracy dla młodych w tym koszmarnym kraju... wszędzie robotę dostają Ukraińcy i zabierają miejsca pracy dla dobrych, uczciwych i pracowitych polaków... na szczęście dalej można jechać do Niemczech, albo do Anglii, polecam byłem z dwoma braćmi i kuzynem. Pracowaliśmy na produkcji ryb mrożonych, i dostawaliśmy 12 funtów za frajer hehe. Plus bez umowy, wiec żaden z polityków moich pieniędzy nie zobaczył, to im pokaże ha!
Helloa
 
Posty: 2
Rejestracja: czw sie 16, 2018 12:19 pm

Re: 19 latek SZUKA PRACY

Postautor: loka » pn paź 01, 2018 11:53 am

Jagienka234 pisze:Ja mam 22 lata i skończone studia i nadal pracy szukam... Nie ma zasady i niestety polski rynek nie ejst w stanie zapewnic pracy młodym... Może to złe miejsce na taki wywód, ale strasznie smutno, ze wielu młodych musi wyjeżdzać za granice w poszukiwaniu pracy ...


w tym wieku skończone studia? i patrz w drugą stronę - jakie masz te studia? coś potrzebnego? technicznego? czy jakieś kolejne kulturoznawstwo?
sami sobie jesteście winni.
Chcesz wiedzieć jak wybrać najlepszy wózek magazynowy? Dowiedz się tutaj!
loka
 
Posty: 1
Rejestracja: pn paź 01, 2018 11:50 am

Re: 19 latek SZUKA PRACY

Postautor: Andreff » śr lis 14, 2018 2:25 pm

loka pisze:
Jagienka234 pisze:Ja mam 22 lata i skończone studia i nadal pracy szukam... Nie ma zasady i niestety polski rynek nie ejst w stanie zapewnic pracy młodym... Może to złe miejsce na taki wywód, ale strasznie smutno, ze wielu młodych musi wyjeżdzać za granice w poszukiwaniu pracy ...


w tym wieku skończone studia? i patrz w drugą stronę - jakie masz te studia? coś potrzebnego? technicznego? czy jakieś kolejne kulturoznawstwo?
sami sobie jesteście winni.


Racja. Do rynku pracy trzeba umiec sie dostosowac. Wiekszosc mlodych o tym nie mysli, a pozniej sie dziwia ze nie ma pracy. Ludzie po technikum maja prace, ale jak konczysz humana na unwierku to mozesz zapomniec o dobrej pracy
Andreff
 
Posty: 4
Rejestracja: wt lis 13, 2018 4:10 pm
Lokalizacja: Dębki!

Re: 19 latek SZUKA PRACY

Postautor: Brudtech » wt gru 14, 2021 7:25 pm

Zapraszamy do Brudtech. Mycie dachow. Praca wymagająca, w delegacjach głównie ale dobrze płatna.
Brudtech
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: sob gru 11, 2021 4:17 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: 19 latek SZUKA PRACY

Postautor: gks_szymon » czw kwie 28, 2022 12:50 pm

jeśli jesteś młody i nie boisz się wyjechać za granicę to warto się zainteresować możliwościami wyjazdu do Niemiec, Holandii lub Norwegii
teraz po pandemii brakuje tam rąk do pracy - biorą ludzi nawet bez języka
gks_szymon
 
Posty: 1
Rejestracja: czw kwie 28, 2022 12:47 pm

Re: 19 latek SZUKA PRACY

Postautor: winona.ortiz » czw sie 04, 2022 2:27 pm

Ja również aktywnie poszukuję pracy. Zaczęłam od zorientowania się jaka jest sytuacja na rynku pracy w mojej okolicy i doszłam do wniosku, że najlepiej zrobić kurs na makijażystkę. Od lat się tym interesuję, dlatego myślę, że dla mnie to świetna opcja.
Awatar użytkownika
winona.ortiz
 
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 04, 2022 2:22 pm
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: 19 latek SZUKA PRACY

Postautor: mariane58 » czw sie 11, 2022 11:24 am

Jeżeli dalej szukasz pracy, to zamiast ogłoszeń na forach, lepiej jest szukać jej na jakichś specjalnych portalach. Są specjalne strony, gdzie znajdziesz mnóstwo ofert pracy. Tam Ci będzie najwygodniej :) Ja tak znalazłam pracę i nie narzekam!
Awatar użytkownika
mariane58
 
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 11, 2022 11:21 am
Lokalizacja: Tychy

Re: 19 latek SZUKA PRACY

Postautor: boyer.dorian » śr gru 14, 2022 11:13 pm

Jeśli szukasz pracy to koniecznie sprawdź różne portale internetowe. Na stronach z darmowymi ogłoszeniami można znaleźć wiele ciekawych ofert. Ja w ten sposób w końcu znalazłam moją wymarzoną pracę, z której jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
boyer.dorian
 
Posty: 1
Rejestracja: śr gru 14, 2022 11:11 pm

Re: 19 latek SZUKA PRACY

Postautor: foreilly » pt maja 05, 2023 3:46 pm

A w jakiej branży chciałbyś pracować? Może ciekawiłby cię jakiś zawód związany z logistyką, spedycją lub ogólnie transportem? Podobno są to bardzo opłacalne zawody i jest duże zapotrzebowanie na specjalistów tego typu.
Awatar użytkownika
foreilly
 
Posty: 1
Rejestracja: pt maja 05, 2023 3:43 pm
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Praca w Dębkach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron