Pies w Dębkach

opinie i oceny miejsc imprezowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

Re: Pies w Dębkach

Postautor: Jot » pn lip 02, 2012 7:21 pm

No to ja mam kontrowersyjną propozycję...stwórzmy w Dębkach typowo PSIĄ PLAŻĘ....wstęp wolny,np wejście nr...(hehe chciałabym) byle tylko pies nie był agresywny a właściciel posprzątał koopę po swoim pupilku, no i nie był przewrażliwiony gdy inny pies tylko warknie na jego pupilka.
Psy będą szczęśliwe,właściciele zadowoleni, a rodzice dzieci spokojni o bezpieczeństwo, bo psów na ogólnej plaży nie będzie, będą za to biegały, szalały, aportowały i się poznawały...oczywiście te zsocjalizowane...
oj tam, oj tam...można czasami pomarzyć prawdaaa?!!!
______________________
Pozdrawiam cieplutko...Jot
Jot
Expert
Expert
 
Posty: 50
Rejestracja: czw lip 05, 2007 2:10 pm

Re: Pies w Dębkach

Postautor: aurelia92 » wt lis 27, 2018 10:20 am

Teraz ludzie chodzą normalnie po plaży ze swoimi czworonogami - ale jak jest więcje ludzi to nie spuszczają ze smyczy :)
Skuteczne kosmetyki z naturalnym składem, które pomogą w walce z łupieżem pstrym? https://pityver.pl/
Awatar użytkownika
aurelia92
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 27, 2018 10:14 am

Re: Pies w Dębkach

Postautor: Negron » pn lip 01, 2019 9:49 am

Pomyślcie nad zakupem takiego lokalizatora https://www.elfiasfora.pl/lokalizator-gps-dla-psa/ . Z takim czymś problemu praktycznie nie ma. A i dodatkowe bezpieczeństwo dla zwierzaka.
Nie wzbijaj się nadzieją wysoko jak ptak, bys nie musiał pełzać jak robak
Awatar użytkownika
Negron
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 30
Rejestracja: pt cze 14, 2019 5:04 pm

Re: Pies w Dębkach

Postautor: tadzikpos » śr paź 02, 2019 2:34 pm

Posprzątać trzeba po zwierzaku, lecz nie każdy to czyni i dlatego jest jak jest czyli smutna prawda z ta psią kupą. Jak wszędzie. Ja na szczęście nie mam pupila więc nie muszę się przejmować.
tadzikpos
 
Posty: 1
Rejestracja: śr paź 02, 2019 2:31 pm
Lokalizacja: Łeba

Re: Pies w Dębkach

Postautor: Barb » wt sty 21, 2020 5:01 pm

Gdyby każdy właściciel psa sprzątał po swoim pupilu byłoby o wiele czyściej i bez żadnych niespodzianek.
Barb
 
Posty: 4
Rejestracja: wt sty 21, 2020 4:46 pm

Re: Pies w Dębkach

Postautor: KZielon » pn lut 17, 2020 3:24 pm

Jak ludzie tego nie pilnują to tak to potem wygląda. Powinny być wysokie kary naniesione za niesprzątanie po pupilu w miejscach innych niż dozwolone jest wypróżnianie się zwierzęcia.
KZielon
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 8
Rejestracja: pt lut 14, 2020 7:55 pm

Re: Pies w Dębkach

Postautor: madzix97 » śr sie 11, 2021 6:14 pm

Jakby tylko każdy po swoim pupilu czyścił to świat byłby lepszy...
madzix97
 
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 11, 2021 6:13 pm

Poprzednia

Wróć do IMPREZY w Dębkach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron