Okrutny Burger Brothers przy Morskiej

Moderator: bobo2206

Okrutny Burger Brothers przy Morskiej

Postautor: Jacko » pn sie 03, 2020 3:51 pm

Zdecydowanie odradzam. Lepszy jest hot dog w byle jakiej Żabce.
Jacko
 
Posty: 2
Rejestracja: pn sie 03, 2020 3:36 pm

Re: Okrutny Burger Brothers przy Morskiej

Postautor: HM1971 » śr sie 05, 2020 12:55 pm

O kurczę! Czy mogę zapytać, dlaczego tak stanowczo odradzasz i rzucasz kontrkandydata w postaci hot-doga z Żabki? Czy mięso było źle wypieczone, albo nieświeże? Jakieś złe składniki? Wybacz pytania, ale kumpel wrócił z Dębek jakieś dwa tygodnie temu i wiedząc, że wybieramy się tam z dziewczyną polecał właśnie burgery w Burger Brothers. I teraz nie wiem komu ufać.
HM1971
 
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 05, 2020 12:52 pm

Re: Okrutny Burger Brothers przy Morskiej

Postautor: Thiaggo » pt sie 07, 2020 3:13 pm

Generalnie jedzenie w budach typu burger czy kebab w Dębkach jest beznadziejne. Lepiej zabrać ze sobą małego grila i kupić na miejscu jakieś kiełbaski czy mięso. W miarę dobre jedzenie dają w Playa Dębki ale pizza dość droga - 39 zł peperoni.
Thiaggo
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 16
Rejestracja: sob cze 23, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Okrutny Burger Brothers przy Morskiej

Postautor: Jacko » pt sie 07, 2020 9:52 pm

HM1971 pisze:O kurczę! Czy mogę zapytać, dlaczego tak stanowczo odradzasz i rzucasz kontrkandydata w postaci hot-doga z Żabki? Czy mięso było źle wypieczone, albo nieświeże? Jakieś złe składniki? Wybacz pytania, ale kumpel wrócił z Dębek jakieś dwa tygodnie temu i wiedząc, że wybieramy się tam z dziewczyną polecał właśnie burgery w Burger Brothers. I teraz nie wiem komu ufać.


Bułka z ciemnego pieczywa i ok.
Tyle, że zimna i rozpadała się przy konsumowaniu jak beza. Mięso niedoprawione i też zimne. Dostałem coś do jedzenia i to za niezłą kasę, i to coś się nie nadawało do spożycia.
Jacko
 
Posty: 2
Rejestracja: pn sie 03, 2020 3:36 pm


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron