annika

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

annika

Postautor: dzamajka » czw lip 13, 2006 10:15 am

co uważacie o tym pensjonacie... zna ktoś????????
Dębki rulezzz =]
dzamajka
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 22
Rejestracja: ndz lip 02, 2006 12:38 pm

Postautor: dzamajka » pt lip 21, 2006 12:43 pm

pooooooooooomocy
Dębki rulezzz =]
dzamajka
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 22
Rejestracja: ndz lip 02, 2006 12:38 pm

Postautor: wiesław kamel » pt lip 21, 2006 10:22 pm

witam, moja droga nie polecam tego pensjonatu, na dole duzy bar czynny 24h, na gorze obok w pokoju panie robia masarze erotyczne(hiszpanskie), brak wyposarzenia w lazience, tj. szczotka klozetowa, zapaszek, wentylator, itp., a na koniec przychodzi wlascicielka i mowi, ze kalem smierdzi w mieszkaniu przez nas... :x na nastepny dzien przyszla wlascicielka i zarzadala zaplaty za prad!!!! rozumiecie? kazali placic za uzywanie telewizora(obskornego) itp., nie zaplacilem wiec pani odlaczyla korki w moim pokoju....nie ma to jak profesjonalizm
NIE POLECAM, NIGDY W ZYCIU WIECEJ TAM NIE POJADE, TO MIEJSCE ZRAZILO MNIE DO DEBEK I MOJE DZICI ROWNIEZ.... w koncu nie kazdy chce aby jego dzieci widzialy takie sceny jakie odbywaja sie w tym burdelu, bo pensjonat, to to nie jest
wiesław kamel
 

Postautor: dzamajka » pt lip 21, 2006 10:48 pm

ale tam nei ma baru... a pensjonat powstały hcyba niedawno :/ wiec moze to nie ten sam moze na jakiej twoj byl ulicy
Dębki rulezzz =]
dzamajka
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 22
Rejestracja: ndz lip 02, 2006 12:38 pm

Postautor: gość » ndz lip 23, 2006 9:37 am

dziewczyno,nie daj się nabrać .ostatnio na forum pojawił sie żartowniś,który wypisuje bzdury na temat dębek.podpisuje się różnie- stanisław kapaczka, wiesław kamel czy seweryn wymiono,tudzież ignac papież.zastanawiam się co takim kieruje.nigdzie w debkach nie ma opisywanych przez niego rzeczy,świadomie wprowadza ludzi w błąd.
gość
 

Postautor: dzamajka » ndz lip 23, 2006 1:07 pm

wiem domysłam się ale może znasz pensjonat annika niestety mnie w błąd wprowadzić się nie da bo jeżdze tam od kiedy bylam malutka
Dębki rulezzz =]
dzamajka
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 22
Rejestracja: ndz lip 02, 2006 12:38 pm

Postautor: Grek » ndz lip 23, 2006 9:08 pm

dzamajka pisze:wiem domysłam się ale może znasz pensjonat annika niestety mnie w błąd wprowadzić się nie da bo jeżdze tam od kiedy bylam malutka

Witaj!
To spokojna i przyjazna osada rybacka. Jadąc w ciemno też miałem obawy, lecz teraz polecam wszystkim
Grek
 

Postautor: dzamajka » ndz lip 23, 2006 9:12 pm

czytaj uważnie jeżdze do dębek od kiedy byłam malutka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wiec je znam dość dobrze.... tylko pensjonat jeden z owszych więc jestem ciekawa
Dębki rulezzz =]
dzamajka
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 22
Rejestracja: ndz lip 02, 2006 12:38 pm

Postautor: Gość » wt lip 25, 2006 8:13 pm

dzamajka, najlepiej zadzwoń do właścicieli i się dowiedz
bless
Gość
 

Postautor: dzamajka » wt lip 25, 2006 9:02 pm

oj ale madry sie znalazl buhaha <lol2> :lol: akurat wszystko co jest i ten wiem tylko pytam czy ktos byl i jakie wrazenia doucz sie dziecko na pocztaku
Dębki rulezzz =]
dzamajka
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 22
Rejestracja: ndz lip 02, 2006 12:38 pm

Postautor: Gość » sob lip 29, 2006 4:01 pm

dzamajka, opisałam ci na forum polecacie/odradzacie
Gość
 


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron