Znizki na Kaszubie

opinie i porady dot. pól campingowych

Moderator: bobo2206

Znizki na Kaszubie

Postautor: sosek » śr lip 19, 2006 11:27 am

Mam pyt. dotyczace znizki na polu, czy poza 5% znizka przy pobycie powyzej 7 dni ktos dostal jakas inna? Chodzi o to ze my w tym roku chcielismy dostac znizke jako stali klienci (5%) i nam odmowiono, w tamtym roku moi znajomi taka dostali. A po za tym wszystko jak zawsze ok.
ps.Zmienili zasady korzystania z prysznica-3zl. za 4 min. i nie mozna zatrzymac prysznica tak jak poprzednio.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Re: Znizki na Kaszubie

Postautor: Kot Behemot » sob lip 29, 2006 8:10 am

A kim jestes? Ja tam nie wiem ale ta znizka jest dla NAPRAWDE staych ;)
Kot Behemot
 

Re: Znizki na Kaszubie

Postautor: Kot Behemot » sob lip 29, 2006 8:13 am

coz mam rzec. oficialne znizki jakie moge dac to 5 10 i 15 zaleznie od lugosci pobytu.
PS. Napisy na scianie recepcji odpowiedza na prawie kazde pytanie. Naprawde...
Kot Behemot
 

Re: Znizki na Kaszubie

Postautor: sosek » sob lip 29, 2006 9:35 am

Kot Behemot pisze:A kim jestes? Ja tam nie wiem ale ta znizka jest dla NAPRAWDE staych ;)

Kim ja jestem, chcesz mnie obrazic czy ponizyc ? Jestem turysta ktoremu strasznie spodobalo sie W Debkach i na Waszym polu namiotowym .Napisalem w ten sposob bo gdy bylismy w ubieglym roku razem z naszymi znajomymi powiedziano nam ze w nastepnym roku uzyskamy znizke jako stali klienci. W tym roku to my przyciagnelismy kolejnych nowych uzytk. Waszego pola ( razem 6os.). Oni rowniez deklaruja chec spedzania kolejnych wakacji u Was. Powiem tak ze te znizki i to czy je dostane czy nie i tak nie zmieni mojego zdania o tym polu i o jego obsludze - jestescie najlepsi!.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Postautor: Kot Behemot » sob lip 29, 2006 1:26 pm

NIe chce cie obrazic, tyko pytam bo xywa z forumniewiele mi mowi. A ze znizka jest tak ze dostaja ja nprawde starzy bywalcy, ktorzy siedza po 3 tygodnie i dluzej. Tak naprawde do nas prawie nikt nie przyjezdza po raz 1... Wiec musielibysmy dac znizke tak 95 procentom ludzi bo ktos kto jest 2 raz tez od progu krzyczy ze chce...
A i dzieki tez tak wszystkim mowimy ;)
Kot Behemot
 

Postautor: sosek » ndz lip 30, 2006 9:23 am

Kot Behemot pisze:NIe chce cie obrazic, tyko pytam bo xywa z forumniewiele mi mowi. A ze znizka jest tak ze dostaja ja nprawde starzy bywalcy, ktorzy siedza po 3 tygodnie i dluzej. Tak naprawde do nas prawie nikt nie przyjezdza po raz 1... Wiec musielibysmy dac znizke tak 95 procentom ludzi bo ktos kto jest 2 raz tez od progu krzyczy ze chce...
A i dzieki tez tak wszystkim mowimy ;)


Czyli znizka zalezy od dlugosci pobytu w danym roku, czy ilosci przyjazdow rok po roku.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Postautor: Kot Behemot » ndz lip 30, 2006 9:49 am

Zalezy od tego jak dlugo przyjezdzasz i na jak dlugo zostajesz;) Niewiele wiecej ci powiem bo nie wiem ile u nas gosciles i od jak dawna przyjezdzasz;) Ale ustawowa napewno dostales jesli byles ponad tydzien:)
A ty wiesz ze w koncu pada? ;)
Kot Behemot
 

Postautor: sosek » ndz lip 30, 2006 10:22 am

Kot Behemot pisze:Zalezy od tego jak dlugo przyjezdzasz i na jak dlugo zostajesz;) Niewiele wiecej ci powiem bo nie wiem ile u nas gosciles i od jak dawna przyjezdzasz;) Ale ustawowa napewno dostales jesli byles ponad tydzien:)
A ty wiesz ze w koncu pada? ;)


Dlugiego stazu nie mam, ale bede nad nim pracowal. Mysle ze z deszczu ciesza sie wszyscy, oprocz tych ktorym przeciekaja namioty :wink: Tak a propo duze te opady?, w zeszlym roku (w sierpniu) to niezle nas i pare innych osob podmylo.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Postautor: Kot Behemot » ndz lip 30, 2006 1:25 pm

Neeee w nocy popadalo i znow slonce jest jak wczesniej... Podlalo las. Jest git.
Ja juz tam bym chcial wrzesien.
Kot Behemot
 

zniżka

Postautor: monika17 » pt sie 04, 2006 10:51 pm

niewiem czy w tym roku będą jakieś zniżki , gdyż jade tam dopiero w poniedziałek...
a do Dębek polecam jeździc i jeźdze tam sama od 12 lat :D albo i więcej i naszczęście jeszcze mi sie nieznudziło hehe pozdro dla stałych ...
monika17
 

Znizki na kaszubie

Postautor: Robert » ndz sie 13, 2006 6:20 pm

Bylem osiem dni w sierpniu i dostalem 8%
Robert
 

Postautor: Kot Behemot » ndz sie 20, 2006 8:19 pm

Wypas ;)
Kot Behemot
 


Wróć do Pola namiotowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron