Do Pana Jaworskiego:Dębki Łeba

Moderator: bobo2206

Do Pana Jaworskiego:Dębki Łeba

Postautor: jarecki » pt sie 04, 2006 6:07 pm

Mam do Pana pytanie nie orientuje się Pan jako stary Dębkowicz czy w okresie letnim nie jezdza z Dębek do Łeby jakies busy itd.ewentualnie w jakich godzinach, bo jedyne połączenie PKSem jest o godz 16.dziekuje z góry za wszelkie informacje.
jarecki
 

Postautor: Jaworski » sob sie 05, 2006 8:56 pm

z tego co wiem, jezdzily w zeszlym tyg chyba z Władysławowa, jednak z Łeby nie orientuję się....przykro mi, ale chyba nie będę potrfił pomóc, pozdrawiam serdecznie
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: jarecki » sob sie 05, 2006 9:06 pm

Mimo wszystko bardzo dziekuje za informacje. pozdrawiam
jarecki
 

Postautor: jarecki » sob sie 05, 2006 9:26 pm

Hmy czytając pozostałe posty zorientowalem się że w chwili obecnej przebywa Pan w Dębkach,przynajmniej tak mi się wydaje, miałbym ogromną prośbę oczywiście jak nie stanowiło by to żadnego problemu w wypoczynku...Nie mógł by Pan się dokładniej rozejrzeć np podczas spaceru.Bardzo by mi na tym zalezało żeby mieć pewność gdyż wybieram się do Dębek 18.08 a planuje wrócić 31.08 i obawiam się ze nie bedzie już miejsca w PKSie z Leby do Warszawa który przejeżdza przez dębki.Jedyne połączenie PKS do Łeby jest o godz 16:00 natomiast autobus w strone Warszawy wyjeżdza o 13:00 a największym problemem jest to że nie da się zarezerwować biletu z dębek mozna ewentualnie tylko z Łeby.
Z góry Panu bardzo dziękuje i jednocześnie serdecznie przepraszam za swoją natarczywość.
pozdrawiam i życze udanego wypoczynku.
jarecki
 

Postautor: Jaworski » ndz sie 06, 2006 6:45 pm

witam,
dobrze, nie ma najmniejszego problemu ale co i jak dokladnie mam zobaczyc?
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: Gość » ndz sie 06, 2006 9:35 pm

Czy gdzies przypadkiem nie stoja busy odjerzdzajace do Łeby i ewentualnie w jakich godzinach.
Bardzo Panu dziękuje.
Gość
 


Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron