polecam kwatery na łakowej 4 u p. DETLAF

Moderator: bobo2206

polecam kwatery na łakowej 4 u p. DETLAF

Postautor: EMU » wt sie 01, 2006 12:59 pm

WŁAŚNIE WRÓCILISMY Z debek pogoda super kwatery też czyste i przyjemne polecam trampolina dla dzieci piaskownica ławeczki i parking na auta osobna wszystko zagrodzone dla dzieci super sprawa zjezdzalnia boisko do siatki pimponga, nie moge nic zazucic ale ponoc od przyszłego roku ma być drozej :cry:
EMU
 

Postautor: Gość » śr sie 09, 2006 8:26 pm

Ja tez tam bylam. Jest jak opisano wyzej. Warto, bo fajnie, czysto i nie za drogo. A skad wiesz, ze ma byc drozej
Gość
 

ospowiedź

Postautor: emu » śr sie 09, 2006 11:28 pm

rozmawiałem z włascicielka ma ponoc od przyszłego roku wprowadzic nowy cennik teraz było tak ze w pokoju płaciło sie za ilosc łozek np. 2 łózka to za 2 płaciłes teraz bedzie sie płacic za kazda osobe np 3 łózka a 4 osoby to za 4 płacisz czyli za osobodobe i za małe bobaski tez chyba bedzie sie płacic, w tym roku za nasza niunke nie płacilismy ale w przyszłym roku juz moze sie to zmieni w kazdym razie juz zarezerwowalismy sobie pokój bo był super. :lol:
emu
 

Postautor: Gość » czw sie 10, 2006 11:32 am

My bylismy tam w ostatnim tygodniu lipca. Mieszkalismy na samej gorze i tam byly troche ciasnawe pokoje, ale to akurat nie przeszkadzalo , bo i tak wiekszosc czasu spedzalismy nad woda. W pokoju bylo wszystko co potrzeba - lozka,szafa, stolik,telewizor, parawany i krzeselka na plaze. Gorzej bylo z lazienka , tam trudno bylo sie ruszyc, a przy malym dziecku jest to troche uciazliwe. Ale to ciasnote chyba rozumiem - jak sie zyje z turystow, to kazdy kat musi byc wykorzystany. Podobalo mi sie bardzo na zewnatrz. Zadbane, sliczne wejscie no i ten plac dla dzieci. Super! Fajnie bo bylo tez duzo miejsca do parkowania i nie bylo problemu (jak zdarza sie gdzie indziej), ze gdy wyjedziesz na troche,to nie masz gdzie po powrocie postawic samochodu. I na koniec najwazniejsza sprawa, o ktorej chce napisac - WLASCICIELKA! Pani Urszula kazda sprawe zalatwia od reki i bez problemu, usmiechnieta, fajna kobieta.
Gość
 

Też tu byłem.

Postautor: zielony » czw lis 30, 2006 1:14 am

Kwatera idealnie nadaję się na pobyt z małym dzieckiem. Mieszkaliśmy na piętrze. Prawie zawsze ciepła woda. Czysto, nawet bardzo czysto. W części wspólnej duży aneks kuchenny, wpełni wyposażony. Na dole miejsce na wózek i inne graty. POLECAM.
Zapomniałbym dodać - na wyposażeniu wanienka dla dziecka, a i sam pokój przyzwoicie wyposażony.
Byłem tam raz, miło wspominam.
zielony
 

Też byliśmy

Postautor: Gosia » śr mar 07, 2007 10:48 am

Witam! My byliśmy w kilka osób z dziećmi - i było super, dopisała nam pogoda pod koniec września. Pokoje czyste i zadbane, łazienki ok. Jesteśmy bardzo zadowoleni i wybieramy się w tym roku. BOJĘ SIĘ POLECAĆ DALEJ, bo się okaże, że jak będziemy chcieli wyjechać do Dębek, to u p. Urszuli nie będzie dla nas miejsca. Naprawdę - gorąco polecamy.
Gosia
 

pokoje

Postautor: Gość » czw mar 08, 2007 5:26 pm

tak to prawda dlatego pokój trzeba rezerwowac juz w styczniu a nawet w grudniu
Gość
 

Postautor: vladek » czw kwie 05, 2007 12:40 am

Wypoczywałem tam kilka razy i zawsze wracam tam z przyjemnością.Gorąco polecam. [/list][/b]
vladek
 


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron