Bols - plastik na maksa

opinie i oceny miejsc imprezowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

Bols - plastik na maksa

Postautor: Zed » pt sie 12, 2005 11:08 am

Tak beznadziejny pomysł jak ustawienie wieśniackiej, amerykańskiej knajpy w najpiękniejszym miejscu Dębek to świadectwo totalnej głupoty władz lokalnych, które wyraziły na to zgodę(wzięły łapówkę?)
Te tłumy "lansujących" się głupich panienek i kolesi jakby zywcem przeniesionych z jakiejś dyskoteki z Władysławowa czy innej Łeby...

Beach jest kwintesencją tego wszystkiego, co się w Dębkach zmieniło na gorsze.
Mam nadzieję, że morze wreszcie zabierze to badziewie i zaniesie gdzieś daleko od ujścia Piaśnicy...
I znowu będą piękne i CICHE zachody słońca w jednym z najpiękniejszych miejsc nad bałtykiem.
Zed
 

Postautor: Lindorie » śr sie 17, 2005 3:28 pm

To techno przez większość doby było męczące, denerwujące i niepotrzebne :-). Zamiast wsłuchiwać się w szum morza, wsłuchiwałam się w brzmienia dochodzące z Beacha :P
Jakby się ściszyli byłoby OK :)
Piwo jest dobre, piwo pić trzeba, kto pije piwo pójdzie do Nieba!
Lindorie
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 9
Rejestracja: śr sie 03, 2005 11:02 am
Lokalizacja: Poznań

Postautor: Marek » pn sie 29, 2005 1:06 am

Stary o czym Ty piszesz?? Przeciez to jest cos najlepszego na swiecie - impreza na plazy. Jak chcesz w ciszy ogladac zachod slonca to przejdz sie kawaleczek dalej (wystarczy jakies 100-200 m) i masz swoj spokojny zamuł. Co do panienek to nie Tobie oceniac czy sa glupie czy nie, przyszly sie pobawic na imprezie. Po to wlasnie wiekszosc ludzi przyjezdza do Debek.
Marek
 

Postautor: January » wt sie 30, 2005 2:18 pm

Pomysł z lokalem na plaży jest super. Tylko miejsce źle wybrane. Dwa argumenty - zepsuliście najfajniejsze miejsce w Dębkach które było wykorzystywane zwłaszcza przez plażowiczów z dziećmi, po drugie - sami wiecie jak nieobliczalna potrafi być rzeczka przy silnym deszczu i wietrze. powinniście ten namiot rozstawić bliżej centrum Dębek.
January
 

Marku!

Postautor: natucha » śr paź 26, 2005 12:37 pm

gratuluje zdrowego rozsadku!
jak najbardziej popieram The Beach
super miejsce dla tych ktorzy chca sie pobawic, ci ktorzy nie chca niech ida na spacer :lol:
natucha
 
Posty: 1
Rejestracja: śr paź 26, 2005 12:24 pm

witam

Postautor: nowy » sob paź 29, 2005 6:59 pm

spodobało mi sie w Dębkach to jest to czego szukałem moze nie jestem starym wyjadaczem ;-)ale w beach bardzo mi sie podobało fajna zabawa i za rok napewno tam wracam na ostatni tydzień lipca byłem w wielu miejscowasciach nadorskich jakis czas temu wyjezdzałęm ze starszymi wiec tak naprawde niemogłem poznac klubow itp od 4 lat docierałęm polskie wybrzeze i Debki dla mnie zostawiły najwspanialsze wspomnienia to jest to miejsce bardzo symatyczni ludzie Pokochałęm to miejsce POZDRAWIAM
nowy
 

Postautor: Gość » śr cze 14, 2006 8:43 pm

"Beach jest kwintesencją tego wszystkiego, co się w Dębkach zmieniło na gorsze"

Niestety muszę się zgodzić...
Prawda jest taka że to miejsce podoba sie głównie Dębkowiczom nowym...

"nowym" tzn takim któży pierwszy raz przyjechali do Dębek jak już było gdzie się umyć po ludzku, i kiedy można było codziennie w innej knajpce obiad jeść.

Błagam, jeśli ktoś jeździ tam od 4 czy 5 lat niech nie myśli ze nie jest wcale "nowy".......
Gość
 

Postautor: dideridoo » śr cze 14, 2006 8:43 pm

"Beach jest kwintesencją tego wszystkiego, co się w Dębkach zmieniło na gorsze"

Niestety muszę się zgodzić...
Prawda jest taka że to miejsce podoba sie głównie Dębkowiczom nowym...

"nowym" tzn takim któży pierwszy raz przyjechali do Dębek jak już było gdzie się umyć po ludzku, i kiedy można było codziennie w innej knajpce obiad jeść.

Błagam, jeśli ktoś jeździ tam od 4 czy 5 lat niech nie myśli ze nie jest wcale "nowy".......
dideridoo
 

Postautor: Gość » czw cze 15, 2006 4:09 pm

Moim zdaniem the beach jest super ,nawet przy zachodzie słońca jak widać dużo ludzi trzyma sie bardzo blisko tego miejsca.Wszyscy siadają na workach,przy stolikach i stoją w kolejce na hamaki.Jedynie by mogło być troszeczkę taniej. pozdrowienia i do 10 lipca :P
Gość
 

Postautor: Gość » czw cze 15, 2006 4:13 pm

Moim zdaniem the beach jest super ,nawet przy zachodzie słońca jak widać dużo ludzi trzyma sie bardzo blisko tego miejsca.Wszyscy siadają na workach,przy stolikach i stoją w kolejce na hamaki.Jedynie by mogło być troszeczkę taniej. pozdrowienia i do 10 lipca :P
Gość
 

Postautor: dideridoo » czw cze 15, 2006 6:59 pm

Ojej no fajnie, fajnie ale przecież to "STOJĄ W KOLEJCE na hamaki" brzmi strasznie brrr...

mi by już się odechciało bujania:(
dideridoo
 

Postautor: Gość » pt cze 16, 2006 9:46 pm

W tej kolejce (oczywiście w przyzwoitych godzinach )przewaznie stoją maluchy :lol: pozdrowionka dla wszystkich

ps.Aż tak strasznie brzmi ? Można to robic przy piwku i zachodzie słońca :wink:
Gość
 

Postautor: Gość » pt cze 16, 2006 9:54 pm

Zapomniałam o tym myciu .W Dębkach w Piaśnicy są jeszcze bardzej romantyczne miejsca na mycie niż przy samej plaży.Ja osobiscie ciągle korzystam z tych miejsc, ponieważ mam działke na której woda jest okropna i bardzo sobie chwalę. :oops:
Gość
 

Postautor: Gość » pt cze 16, 2006 9:57 pm

Zapomniałam o tym myciu .W Dębkach w Piaśnicy są jeszcze bardzej romantyczne miejsca na mycie niż przy samej plaży.Ja osobiscie ciągle korzystam z tych miejsc, ponieważ mam działke na której woda jest okropna i bardzo sobie chwalę. :oops:
Gość
 

Postautor: adawro » śr cze 28, 2006 4:10 pm

Ten bar to ogolnie powinien gdzies w Debkach byc - jest calkiem fajny, ale lepij jakby byl gdzies bardzej w centralnej czesci plazy.
Nad Piasnica nie dosc ze obrzydza malownicze ujscie rzeki, to jeszcze ostatniego lata wyszla glupota organizatorow, bo kazdy "stary" debkowicz wie ze piasnica zmienia sie bardzo niespodziewanie, i przy niej nic stawiac sie nie powinno, no i sie stalo - po burzy Piasnica zrobila sobie nowe koryto przez srodek sceny, zmywajac wiekszosc sprzetu 500 m dalej
adawro
 
Posty: 1
Rejestracja: śr cze 28, 2006 3:53 pm

Postautor: baart » czw cze 29, 2006 8:57 am

a poza tym plaża przy piaśnicy to było najlepsze miesjce do pójścia z dziećmi - a od kiedy poajwił sie beach bar to nie zabiorę ich tam
baart
Expert
Expert
 
Posty: 107
Rejestracja: śr cze 21, 2006 3:54 pm

beach bols

Postautor: ola » czw cze 29, 2006 6:33 pm

Ja Beach Bols wspominam cudnie.... Bufka, potem spacer przy zachodzie słońca, a potem hamaczki obok knajpy przy super housea'ch (nagłośnienie rewelacja) plus piwko...
Fakt że byłam tam w tygodniu, może w weekend jest pełno ludzi i takiego lightowego klimatu już nie ma, ale dla mnie Bols to fantastyczny pomysł !!!
ola
 

Postautor: Gość » pt cze 30, 2006 4:30 pm

Tak, Piasnica to było takie spokojne miejsce. Raj dla dzieciaków:D (sama pamiętam;), trochę błogosławionego cienia eh.

Pozatym Piasnica nieobliczalna jest po ulewach i gratuluje pomysłodawcom tego całego BeachBolsa doboru miejsca:P Dobrze by byłogdyby w Dębkach inwestowali starzy bywalcy a nie tacy co nic nie wiedzą...

A pamięta ktoś jak jakieś 10 lat temu postawili jakiś namiot na plaży i w nocy imprezy techno były?
Zamiast zasypiać przy szumie morze (słychać w nocy na polu:) to trzeba było przy techno;)
Gość
 

Postautor: dideridoo » pt cze 30, 2006 4:34 pm

to byłam ja Dideridoo...
żeby nie było że krytykuje anonimowo;)
dideridoo
 

ZED ZRZĘDA

Postautor: HUBERT » pn lip 10, 2006 10:28 am

Zed

masz chyba problem ze sobą co? Jak ci sie nie podoba to na huj piszesz takie bzdury. Co cie obchodzi ze ktos sie lansuje. Ty pewnie sie nie lansujesz co? no raczej zapomnialem masz chyba jakies dziwne mniemanie o sobie Własnie tacy jak ty psuja klimaty oceniając narzekając i krytykując Jak ci sie nie podoba to nie jezdzij tam , jak ci sie nie podoba to nie komentuj i jedz sobie w miejsce i z ludzimi którzy beda sluchac twojego zrzędzeina WYNOCHA a miejsce jest fajne i mnie nie obchodzi ze ktos sie lansuje Ważne jaki jest- jak mu to dobrze słuzy to niech sie lansuje MIEJSCE 1 Klasa
HUBERT
 

Postautor: Adam » pn lip 10, 2006 8:07 pm

Koles ma swoje zdanie a ty go niepotrzebnie obrazasz
Adam
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 21
Rejestracja: czw lip 06, 2006 5:37 pm

Postautor: Gość » wt lip 11, 2006 12:36 pm

a co on jest panienka? nic w tym obrażliwego nie wiem czy ty byles w Dębkach skoro się wypowiadasz, bo jesli byłeś to powinieneś wiedzieć, ze gość nie wie co mówi i zmyśla. PORÓWNANIE DĘBEK DO WŁADKA prosze Cię to tak jakbyś wiedzial połowe a reszte sobie dopowiedział bo cos tam kiedys słyszałeś NAJGORZEJ JELSI LUDZIE GADAJA A NIE WIEDZĄ ZEBY SOBIE PONARZEKAĆ . To raczej on obraza ludzi. A LUDZIE LUBIA NARZEKAĆ I KRYTYKOWAĆ. niech spojrzą na siebie.... :)


pozd
Gość
 

Postautor: Adam » wt lip 11, 2006 1:16 pm

Przeciez Zed nie porwnuje Debek do Władysławowa a jedynie towarzystwo Biacza do tow. imprezujacego we Władku.

A narzekac kazdy moze, tym bardziej, ze bardzo duzo osob kochajacych Dębki narzeka na Biacza.
Adam
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 21
Rejestracja: czw lip 06, 2006 5:37 pm

plastik?

Postautor: hubert » wt lip 11, 2006 2:06 pm

siema Adam

ten post ostatni to mój zapomnialem sie podpisac.
ja jakos nie widzialem ludzi ala Władek w Dękach. sam miałem zawsze awersje do nadmorskich miejscówek ze względu na klimat i ludzi, ale w Dębkach byli zupełnie inni ludzie przyjażni otwarci na poziomie. oczywiście wszędzie się znajdą jacyś, którzy nie pasują, ale to normalne.
Ale ok najlepiej jest narzekać i oceniać ludzi po tym jak wyglądają. Plastic to złe określenie uważam Niech zed sobie pojedzie do Qua Vadis Warszawie to zobaczy czym jest prawdziwa chamówa.

pozdro

Hubert
hubert
 

Postautor: Gość » czw lip 13, 2006 2:51 pm

Imprezy mogą byc, panienki jak ktoś to określił też, ale muzyka powinna byc selekcjonowana w taki sposób, aby imprezy kojarzyły się tak samo dobrze jak nazwa Dębki. Po prostu precz z kiczem!!
Gość
 

Postautor: Gość » śr lip 19, 2006 3:04 pm

Zgadzam się z tym, że The Beach nie pasuje mi przy ujściu piaśnicy, w ogóle wydaje mi się że polowa ludzi którzy teraz tam przyjeżdżają nie pasuje. Do Dębek jeżdżę od 20 lat i muszę przyznać, że swój klimat zaczęły tracić 8 lat temu, kiedy to wszedzie zaczęły powstawać betonowe ścieżki i kiczowate pensjonaty. Dawniej przyjeżdżało się do lasu, nad piękną spokojną plażę, teraz betonowe klocki upakowane są już 2 kilosy od wjazdu...
Gość
 

Postautor: sosek » śr lip 19, 2006 3:34 pm

dideridoo pisze:"Beach jest kwintesencją tego wszystkiego, co się w Dębkach zmieniło na gorsze"

Niestety muszę się zgodzić...
Prawda jest taka że to miejsce podoba sie głównie Dębkowiczom nowym...

"nowym" tzn takim któży pierwszy raz przyjechali do Dębek jak już było gdzie się umyć po ludzku, i kiedy można było codziennie w innej knajpce obiad jeść.

Błagam, jeśli ktoś jeździ tam od 4 czy 5 lat niech nie myśli ze nie jest wcale "nowy".......


Zgadzam sie z kolega, mi za pierwszym razem tez "to" sie podobalo, teraz doszedlem do wniosku ze miejsce ich jest np. we Wladyslawowie.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Re: Bols - plastik na maksa

Postautor: Człowiek » pn sie 14, 2006 12:39 pm

Zachody słońca są wspaniałym dodatkiem dla tej klimatycznej miejscówki. Widać że nigdy nie byłeś we Władysławowie czy Łebie bo nie wiesz jak wygląda prawdziwy burak. Pewnie jesteś jednym z tych popaprańców którzy latem założą czarną bluzę, czarne umorusane buciory wezmą swoją gitarę i idą sobie pośpiewać przy zachodzie słońca.
Chcesz spokoju to idź kilometr dalej a od Beach'a to sie odpieprz!!!
Człowiek
 

Re: Bols - plastik na maksa

Postautor: sosek » pn sie 14, 2006 2:19 pm

Człowiek pisze:Zachody słońca są wspaniałym dodatkiem dla tej klimatycznej miejscówki. Widać że nigdy nie byłeś we Władysławowie czy Łebie bo nie wiesz jak wygląda prawdziwy burak. Pewnie jesteś jednym z tych popaprańców którzy latem założą czarną bluzę, czarne umorusane buciory wezmą swoją gitarę i idą sobie pośpiewać przy zachodzie słońca.
Chcesz spokoju to idź kilometr dalej a od Beach'a to sie odpieprz!!!


Ale z ciebie "czlowiek" bylem we Wladyslawowie i wiem jak wygladaja buraki, Nie wiem na jakiej podstawie wysnuwasz takie wnioski. Mysle ze ten bar nic nie wnosi do tej miejscowki.Jak bys poczytal wiecej postow to bys sie kapnal ze ten bar podoba sie zdecydowanej mniejszosci do ktorej ty nalezysz. A ode mnie i mojego wygladu to sie....., ja nikogo nie obrazam tak jak ty a jedynie prezentuje swoj glos w dyskusji.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Postautor: ptasiek » czw wrz 07, 2006 11:46 am

szkoda,że jest tak mało osób jak Sosek,które grzecznie,w kulturalny sposób wyrażają swoja opinię na rózne tematy i sa obrażani przez róznych ćwoków,których niestety nie brakuje na tym forum,jak wszedzie zresztą.Tak trzymaj Sosek,pozdrawiam.
ptasiek
 

Postautor: Gość » pt mar 30, 2007 4:52 pm

Spalic w cholere ta bude i po sprawie. Wielki mi Bocz , szalu nie robi.
Gość
 

Postautor: Gość » pt mar 30, 2007 4:52 pm

Spalic w cholere ta bude i po sprawie. Wielki mi Bicz , szalu nie robi.
Gość
 

Postautor: Piotr » śr kwie 25, 2007 5:37 pm

Techno jest rzalosne! W naszych czasach nie było takich durnotów i było świetnie!
Powinno sie spalić te bude w diabły!
Piotr
 

Postautor: NN » śr kwie 25, 2007 5:49 pm

Żałosne, Piotruś, żałosne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
NN
 

Szkoda takiego ładnego miejsca!!!

Postautor: Sokta » pn lip 16, 2007 11:43 am

Muszę przyznać że the beach naprawdę zajmuje piękne miejsce, gdzie przydałaby się bardziej schludna i romantyczna knajpka, taka z klimatem. Techno które tam puszczają wogóle nie pasuje do tego miejsca, ostatnio jak byłam to impreza też za ciekawa nie była można powiedzieć że jak na tak rozreklamowany lokal to kiepska :( spodziewałam się czegoś lepszego
Lokal tez dość zaniedbany przydałoby się go odnowić :(
Sokta
 
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 16, 2007 10:39 am

The Beach

Postautor: sosek » wt lip 17, 2007 11:23 pm

Z tym lokalem jest tak jak z całymi Dębkami, tylko kasa , kasa itd., nie ważne jak i gdzie najważniejsze żeby płynęły pieniążki, a frajerzy ponarzekają trochę a za rok i tak przyjadą. A wiecie dlaczego?....bo Dębki są najpiękniejsze.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Frajerzy!?

Postautor: Sokta » śr lip 18, 2007 8:30 am

Bez przesady nie trzeba nazywać ludzi frajerami, którzy chcą wyrazić swoją opinię, nie mogę powiedzieć że nie wrócę, ale mogę powiedzieć że będę chodzić do innych miejsc, bo wiadomo że jeśli gdzieś się Tobie nie podoba to zmieniasz to na lepsze, prawda??!!
Pozdro
Sokta
 
Posty: 3
Rejestracja: pn lip 16, 2007 10:39 am


Wróć do IMPREZY w Dębkach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron