Torquemada girls

Moderator: bobo2206

Torquemada girls

Postautor: Matrix » pn sie 21, 2006 5:16 pm

--------------------------------------------------------------------------------

nic dodać nic ujać! naprawde świetny lokal, cudowna muzyka, wyśmieite flaczki, pyszne piwko no i oczywiści zajebiste dziewczyny!!! Wiem co mówie, procowałam obok nich prawie 2 miechy i wiele sie od dziewczyn nauczyłam! Pozdro dla Dagi, Asi i Ani!
Wielbicielka tego lokalu, wierna sąsiadka, Marta...
Matrix
 

racja

Postautor: lovelas » pn sie 21, 2006 5:20 pm

Kochana masz racje, a znam Cie pracujesz w barze pod korzeniem... taaa świetny lokal a dziewczyny, poprostu mniam mniam tyle że mogłyby bardziej sexy sie ubierać no ale pozatym wszystko ok! pozrdo dla wielbicieli tej knajpy!
lovelas
 

Postautor: emu » pn sie 21, 2006 8:21 pm

przestancie słodzić sobie nawzajem, w lokalu POD KORZENIEM NIE BYŁISMY ale na przeciwko niego jest lokal gdzie daja PSTRAGA Z GRILA NIE DO KONCA UPIECZONEGO SURÓWKI TYLE CO KOT NAPŁAKAŁ 2 TOSTY I TYCI MASEŁKA W POJEMNICZKU RYBA OWSZEM SPORA ALE NIE TAK SMACZNA JAK JA POLECALI ZA KRÓTKO GRILOWANA I CENY OBŁEDNE PIWO 5 ZŁ, A RYBA JESZCZE DROZSZA SZOK, NIE POLECAMY :(
emu
 

ni huja!

Postautor: Matrix » wt sie 22, 2006 5:29 pm

Z tego co rozumiem byłaś tam zaledwie raz, zamówiłaś jedna potrawe i raz zasiadłaś do piwka... A wiec co Ty mozesz wiedzieć!!!! Sama procowałam w knajpie wiec wiem co to znaczy cieżka robota! Nie wiem czy masz wogóle pojęcie ile pracy trzeba włożyć żeby zadowolić np takich buców jak Ty... daj se na luz i nie obrażaj innych w sensie ze źle pracują! Wybacz ale na to nie pozwole . Dziewczyny dają z siebie wszystko i to jest piekne!
Matrix
 

Postautor: emu » wt sie 22, 2006 6:28 pm

BUC to chyba twoja ksywa :lol: czy ty aby poczytalny jestes czy nie. BO chyba nie zrozumiałes co napisałem, nie było tam mowy o zle pracujacych osobach ale o niedogrilowanej rybie i wygórowanej cenie za piwko, byłem tam raz i mi wystarcza a ty jak zjesz cos co nie smakuje ci to jesz to po raz drugi jak tak to twoja broszka ale jesli zostawia sie spore pieniadze w knajpce to chyba mam prawo sie wypowiedziec na jej temat, to worum knocie słuzy do tego aby wypowiedziec sie na dany temat a nie wciskac innym ze białe jest czarne i odwrotnie, cena piwa była wygórowana a sama potrawa nie była warta tej ceny, jeśli tam pracujesz to powini cie nauczyc przyrzadzac pstraga na grilu, zreszta ilosc osób w tym barze mówiła sama za siebie pustki pustki pustki, na pewno nie dlatego ze było tam smacznie ... :(
emu
 

Postautor: ANNA » wt sie 22, 2006 6:30 pm

JAK masz buców zadawalać to rób to w inny sposób , za darmo chyba ich nie zadawalałas, wiec na drugi raz poszukaj sobie innej pracy dziewczyno albo jedz na pole buraki zrywać, bar kiepski drogi nie warty cen jakie w nim były
ANNA
 

Postautor: aska » wt sie 22, 2006 6:45 pm

gdyby nie te buce to bys PANI MADRALINSKA pracy nie miała, moze i dziewczyny daja wszystko z siebie tego nie wiem, ale popieram ze piwo drogi w tym lokalu 5 zł, tez jadłam pstraga z grila był za mocna poprzyprawiany ze smaku ryby nie czułam, za krótko grilowany skóra jak flak od parówki, miało byc tyle surówki do wyboru a była 1 porcja głodowa, cena wysoka ale smak zaden :(
aska
 

Jasne...

Postautor: Gudea » wt sie 22, 2006 9:53 pm

Po pierwsze - jakie pustki? Na seansach filmowych zawsze byl komplet.

Po drugie - piwo drogie? Nie wiem, skad szacowne kolezanki i koledzy sa, ale piwo za piec zlotych w lokalu nazywac "drogim", to zakrawa na smiesznosc...

O rybie sie nie wypowiadam - nie jadlem. Za to boczek - dobry.
Gudea
 

Postautor: DORKA » śr sie 23, 2006 12:51 pm

PIWKO DROGIE OCZYWIŚCIE, w innych barach było po 4 a nawet po 3,50 zł a w tym po 5 zł, róznice chyba widać, a jesli dla ciebie to smieszna cena no wiesz nowobogackich nie ma az tylu dla mnie to drogo, a jesli dla ciebie nie to moze kiedys ci przesle swój rachunek, do zapłacenia ty widac jestes przy kasie :lol:
DORKA
 

Postautor: KINGA » śr sie 23, 2006 12:58 pm

a mnie zakrywa na smiesznosc twojej wypowiedzi szanowny to forum jest po to aby wypowiedziec sie na dany temat jesli ktos pisze ze dla niego jest drogo usznuj człeku jego zdanie nie próbuj wmawiac ze białe jest czarne, jesli dla mnie tez 5 zł. za piwko to wygórowana cena wielu ma podobne zdanie, a na 1 sie nie konczy przeciesz, porównuja ceny w innych lokalach drogo i niezbyt smacznie masz szczescie ze ryby nie jadłes, na seamsach filmowych owszem komplet :wink:
KINGA
 

hmmm

Postautor: Matrix » śr sie 23, 2006 10:42 pm

widzę ze dyskusja w pełni...

powiem tak, mi ich jedzonka smakuje i to bardzo szczególnie flaczki i kaszanka.

klimat muzyczny przynajmniej inny niż wszędzie bo dziewczyny nie wałkują tych samych nowosci co inny poprostu wykreowały swój styl.

a co do ceny piwka to owszem moze i nie tanie ale dla osób które wielbia te klimaty różnica miedzy 4 a 5 zł raczej nie robi różnicy, tak przynajmnie mi sie wydaje.

------------------------------------------------------------------------------------
ukłon dla tych krzórzy maja swoje zdanie
Matrix
 

Postautor: DORKA » czw sie 24, 2006 9:29 am

tak dobrze ze ci sie tak wydaje bo muzyki to ja moge sobie w domu posłuchac róznej, a przyjechałam zeby posmakowac dobrej rybki
DORKA
 

Postautor: Matrix » czw sie 24, 2006 10:41 am

spróboj flaczków! Mówie Ci pychota...
Matrix
 

obrona

Postautor: miki » czw sie 31, 2006 10:32 pm

Hmm dziwne tu są spory.

Mieszkam w Warszawie, jestem dojrzałym facetem mam żonę i 2dzieci. Tak jak wiekszość naszego społeczeństwa cały rok pracuje aby mieć przynajmniej te 2 tygodnie urlopu latem na którym wszyscy pragniemy wypoczac. I od lat jeżdż do Dębek! Chciałem tylko zaznaczyc że w knajpce o której mowa byłem pierwszy raz i.... jestem bardzo mile zaskoczony.

Panuje świetny klimat, dobra muzyko no i oczywiście znakomite zarcie (tyle że pstrag mógłby sie dłuzej piec ale i tak było pysznie).

A o dziewczynach tam pracujacych nie wspominam, naprawde obrotne dziewczyny! świetna obsługa no i ten uśmiech...(Spoko Żona wie o tym co o nich myśle). Tyle że jedna z nich taka dość wysoka, strasznie szczupła z czarnymi włosami coś nie wyglada dobrze, powiedziałbym ze chyba nieźle imprezuje wieczorami bo coć ciężko funkcjonuje rankami a bywaliśmy tam dość często...

O cenach nie dyskutuje bo po to zarabiam cały rok zeby wkońcu wybrać sie z rodzina na te cholerne wakacje i nie widzę w takim razie różnicy czy piwo kosztuje 4,5 czy 5zł! No ludzie! po to są właśnie urlopy zeby sobie jakoś odbić...:)

Pozdrawiam wszystkich wielbicieli tej knajpy a wszczególnosci jednego użytkownika tego forum MATRIXa bo widzę że jest równie gorącym wielbicielem jak ja... 3maj tak dalej, brońmy tego co jeszcze nie spadło na psy.
miki
 

dziękuje

Postautor: Matrix » pt wrz 01, 2006 11:30 am

dzięki dzięki miki.. zawsze twierdzę ze są gusta i guściki o ktorych chyba nie zawsze należy dyskutować...

pozdro dla tych którzy mają swoje racje, jakiekolwiek by one były:)
Matrix
 

racja

Postautor: dexter » sob wrz 02, 2006 11:09 pm

taa święta racja szanowny kolego Miki... Dziewczyna o której wspomniałeś to Dagmara, o ile sie nie myle. Byłem stałym klientem Kurczaka, a kto byl tam choć raz podczas swojego pobytu na Dębkach na pewno ja poznał! Dziewczyna imrezowała dzień w dzień no i trzeba przyznać ze gdyby wszystkie lokale w Dębkach miały przynajmniej takiego jenego klienta jak p. Dagmara na pewno by nie upadły:)

No ale cuż to jest właśnie urok Debek! Co do knajpy to też racja. Swietne żarcie (tylko troche małe porcje), dobra muzyka i świetna obsługa tyle że p. Dagmary tam czesto nie widać... chyba dugo odsypia!
dexter
 

Postautor: Beata » ndz wrz 03, 2006 12:32 pm

A co myslicie o filmach puszczanych w tej knajpie? Dla mnie bomba pomysl. Kto by pomyslal, ze ludzie na wakacjach beda chcieli siedziec przed "telewizorem" ? Warunki kina polowe ale klimatyczne. Szkoda, ze tak malo kina ambitnego ale rozumiem, ze to malo dochodowe kino. Pozdrawiam pomyslodawce i do zobaczenia za rok.
Beata
 

fakt

Postautor: Matrix » ndz wrz 03, 2006 5:37 pm

100%racji... Ten pomysł z filmami naprawde strzał w 10:) Kino praktycznie dla każdego, sporo rodzajów filmów bajki, sience fiction horrory, trylogie no i oczywiście niezawodne komedie... Również przyłaczam się do gratulacji za kreatywne pomysły!
Matrix
 

Postautor: Staly klient » ndz wrz 03, 2006 7:44 pm

Zwracam sie do pana Miki. Tegoroczne cale wakacje spedzilem w Debkach a wieczory w zdecydowanej wiekszosci w Kurczaku. Wiem o ktorej Pani Pan mowi i osmiele sie delikatnie zwrocic uwage, ze osoba ta pojawila sie w tej knajpie dopiero pod koniec sierpnia. Sposob w jaki sformulowal Pan swa wypowiedz brzmi nieco wygorowanie. Jak sie takie rzeczy pisze to trzeba byc bardzo ostroznym bo mozna komus przypiac nieslusznie brzydka latke. Osobiscie uwazam, ze kazdy ma prawo bawic sie gdzie chce i jak chce za wlasne, ciezko zarobione pieniadze. Nie zapominajmy tez iz jest to strona, na ktorej mamy wypowiadac sie na temat jedzenia, muzyki i klimatu w knajpie a nie osobistych uprzedzen do osob, ktorych jak sadze nawet sie nie zna. Pozdrawiam Pana a takze obsluge Torqemady i reszte uzytkownikow. Z powazaniem. Staly klient
Staly klient
 

Postautor: Staly klient » ndz wrz 03, 2006 7:47 pm

UWAGA!!! CO DO WYPOWIEDZI PIETRO WYZEJ, OCZYWISCIE ZWRACAM SIE DO PANA DEXTERA. PRZEPRASZAM PANA MIKI. STALY KLIENT
Staly klient
 

Postautor: szczypior » pn wrz 04, 2006 5:12 pm

uwielbiam ta knajpe uwielbiam zarcie uwielbiam filmy a pomyslodawcy tej knajpy nalezy sie szacuneczek pozdrawiam szczypior :lol:
szczypior
 

Postautor: Papay » pn wrz 04, 2006 8:07 pm

Witam wszystkich uzytkownikow :D . W knajpie bylem tylko raz niestety, poniewaz brakowalo tam alkoholi wysokoprocentowych w ktorych gustuje. Gdyby nie to chetnie posiedzialbym tam dluzej chodzby ze wzgledu na piekna stara muzyke, ze nie wspomne o szalenie uroczych trzech Paniach barmankach. :roll: Pozdrawiam
Papay
 

akurat!

Postautor: lalala » pn wrz 04, 2006 11:46 pm

Yyyyy co to ma być? "trzech uroczych barmankach..." Kolego bywałem tam nie raz ale nic takiego mnie tam nie spotkało! Jedna mała, niewyrośnięta, druga niby gwiazdeczka = Britney Spears za dyche, o trzeciej to juz wogóle nie wspominam non stop przepita, zreszta czego mozna się spodziewać po osobie która przez przynajmniej moje 2tyg pobytu w sierpniu w Dębkach bywa do BARDZO późnych godzin w Kurczaku...

Szkoda że nie trafiłem na te urocze barmanki, żałuje...
lalala
 

Postautor: gizi » wt wrz 05, 2006 6:02 pm

masz racje obsługa wymeczona chyba nocnymi buszowaniami, a rybka za krótko grilowana i porcje małe nie polecam 8)
gizi
 

Postautor: gosc » wt wrz 05, 2006 8:27 pm

zwracam sie do laluni i do gizjego wypowiec wasza to zenada nikogo nie powinno sie tak obrazac a moze sami spojzcie w lustro lalunie
gosc
 

nie nie nie

Postautor: byku » wt wrz 05, 2006 11:28 pm

i tak jestem za lalala gizim. Racja co do super klimatu knajpy jak i wymeczonych barmanek! Człowiek przyjeżdża raz do roku nad morze, chce wypoczać, a tu takie niespodzianki! Jestem strasznie uczulony na obsługe w poszczególnych lokalach i nie nawidzę chamstwa ekspedientek! Kobiety wstydźcie sie! A w szczególnosci czarna wysoka! Oj oj imrezowało sie co nieco, ze sie rączki trzęsa prodczas trzymania kubka.
byku
 

Postautor: dorka » wt wrz 05, 2006 11:47 pm

a mnie tam sie podobalo.nie mam nic do zarzucenia dziewczynom.jak ja odwiedzalam knajpke to byly zawsze mile i usmiechniete.pozdrawiam
dorka
 

Postautor: Wawa » wt wrz 05, 2006 11:49 pm

Ludzie o co wam chodzi wiecznie pijana barmanka to tez jakis folklor a jak jeszce ladna i latwa to jestem za !!!!!!
Wawa
 

o tak!

Postautor: mistrz » pn wrz 11, 2006 5:03 pm

Tak wawa... I ładna i łatwa! wystarczyło być na jednej wspólnej imprezie z pania szefową i znałeś jej ciało od podszewki! mniami
mistrz
 

Postautor: DORKA » pn wrz 11, 2006 6:14 pm

współczuje dziewczynie brak szacunku do samej siebie to domena wielu z nich a szkoda ze cenia sie tak nisko lokal do kutu i je3dzenie tez
DORKA
 

Postautor: gosciu » pn wrz 11, 2006 9:56 pm

A ja bylem na wspolnej imprezie w kurczaku z pania szefowa i nie poznalem jej ciala od podszewki. Czy aby nie pszesadzasz mistrzu?
gosciu
 

Postautor: gosc » pn wrz 11, 2006 10:29 pm

JA TEZ BYLEM I TU WYPISUJA JAKIES BREDNIE TO BARDZO SYMPATYCZNA I KULTURALNA DZIEWCZYNA OJ CHLOPAKI WSTYDZCIE SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gosc
 

Postautor: gosc » pn wrz 11, 2006 10:34 pm

TY DORKA TEZ POWINNAS SIE WSTYDZIC WYPISUJAC TAKIE BREDNIE O BARMANACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gosc
 

Co to za syf?

Postautor: Michu » wt wrz 12, 2006 6:23 am

A ja jestem wlascicielem Torquemady. Chwilowo nie ma mnie w kraju. A pani czarna to moja dziewczyna. Prosze o konstruktywne opinie na temat lokalu i personelu. Moj email: carpeolus"malpa"yahoo,com. Tylko bez pierdol bo dorwe po IP i zlamie lewa raczke w lokciu.
Z gory dziekuje.
Michu
Michu
 

Postautor: emu » wt wrz 12, 2006 10:18 am

pewnie i tak nikt ci całej prawdy NIE POWIE BO TO JUZ STRACI TAKI TAJEMNICZY KLIMACIK, MOZESZ SIE TYLKO DOMYSLAC JAK BYŁO HEHEHEH.. :oops:
emu
 

Postautor: gosc » wt wrz 12, 2006 11:18 am

Przestancie pierdolic na ta dziewczyne glupoty.Bylem stalym klijentem i nic takiego nie mialo miejsca.A Ty Michu wiecej zaufania!!!gosc
gosc
 

Postautor: lol » wt wrz 12, 2006 8:08 pm

A ja powiem tak: Lokal ogólnie sympatyczny, tylko z obsługa coś nie tak, cieżko jak wydajesz na wakacjach swoje cieżko zarobione pieniądze i obsługuja Cię jak szmatę! No sory! A Michu skoro jestes takim wielkim szefem to dobieraj przynajmniej pożadna obsługe jeśli chcesz miec porzadny lokal.
lol
 

Postautor: Matrix » śr wrz 13, 2006 12:26 am

powiem jedno... to forum stało sie poprostu beznadziejne. Jako autor tego tematu bardzo proszę wszystkich sie tu wypowiadających, o nie kontynuowanie swych wypowiedzi ponieważ to nie ma sensu... Te dialogi stały sie bezprecedensowym idiotyzmem...

Z góry dzieki, Matrix.
Matrix
 

Postautor: gość » śr wrz 13, 2006 9:28 am

Popieram Matrixa,to rzeczywiście żenujace co się dzije na tym forum, a jeszcze w ubiegłym roku to było świetne miejsce do zdobycia rzetelnych informacji i wypowiedzenia się.Może anulować to wszystko i zacząć od nowa?
gość
 

Postautor: Matrix » śr wrz 13, 2006 9:05 pm

no właśnie!
Matrix
 

Postautor: Gość » śr wrz 13, 2006 10:40 pm

Nie licz Michu na jakies konkretne i sensowne wypowiedzi na tym forum,yo już nie jest miejsce do wymieniania informacji tylko jakies bagno służące do opluwania innych i mających inne zdanie niz przedmówca,poczytaj rózne tematy a sam sie przekonasz!Nie jestem wielbicielem Twojej knajpki z róznych powodów ale to nie zmienia postaci rzeczy,szanuje ludzi,którzy probuja zrobic cos niekonwencjonalnego i za to brawa.Nie przejmuj sie głupotami wypisywanymi tutaj,poziom jest zaden.Konstruktywna krytyka owszem ale nie opluwanie wszystkich i wszystkiego! I jeszcze jedno-nie przyprawiajcie az tak mocno pstragów,sa nie do zjedzenia,za bardzo czuc ziólka a nie sama rybę:)Pozdrawiam.
Gość
 

Postautor: aska » czw wrz 14, 2006 10:37 pm

popieram twoja wypowiedz bardzo super napisałes i madrez to jest bagno i upluwanie innych, a co do pstraga racja za bardzo przyprawiony pozdrawima :lol:
aska
 

Postautor: gość » pt wrz 15, 2006 10:10 am

Dzięki Aska :)
gość
 

Postautor: lalala » pt wrz 15, 2006 10:29 am

ah te wypowiedzi samych właścicieli.... żenada
lalala
 

Postautor: angol » sob wrz 23, 2006 11:56 am

tak zenada jesli napiszesz ze ci nie smakowało to chca cie powiesic , ja dopisuje sie do tych którzy nie bardzo byli zadowoleni z jedzenia w tym barze :?
angol
 

Postautor: bobek » ndz paź 01, 2006 2:50 pm

Z tego co sie orientuje to aby otworzyć knajpe trzeba mieć zezwolenie sanepidu. To skad oni je wytrzasneli!!! Przecież sanepid w zyciu nie dał by pozwolenia by otworzyć taka działalność! taki SYF! Apel do sanepidu... SPRAWDZAJCIE POŻĄDNIE!
bobek
 

Postautor: jasio_2206 » pt paź 20, 2006 10:49 am

TO APSURT !! KAPITAN JEST NIEWINNY !!! KSIONDZ GO SAM NAMUWIŁ MUWIAC :

" JEDŹCIE I PIJCIE Z TEGO WSZYSCY"...NIE ROZUMIEM O CO TEN KSZYK..
jasio_2206
 

Postautor: emu » pt paź 20, 2006 12:51 pm

CZY TY JAKIS NIE PIŚMIENNY JESTEŚ ALBO NIE DOUCZONY POLICZ ILE BYKÓW NASADZIŁEŚ GŁĄBIE JEDEN :lol:
emu
 

Postautor: papi14 » ndz cze 10, 2007 7:12 pm

no obsluga fajna i to jeszcze na moim polu stal ten bar filmy tez wporzo puszczali
papi14
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 25
Rejestracja: sob cze 09, 2007 6:01 pm
Lokalizacja: KARLIKOWA


Wróć do Które knajpy polecacie?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron