pensjonat Rybitwa - horror

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

pensjonat Rybitwa - horror

Postautor: mykill » czw wrz 01, 2005 5:22 pm

Drodzy Turyści, jezdze do Debek od 15 lat i w zyciu nie spotkalem sie z takim skrajnym przypadkiem totalnej ignorancji i zasciankowosci. Nie bede rozpisywal tu tegorocznych przygod z pensjonatem RYBITWA, powiem tylko, ze kazdy kto decyduje sie na spedzenie tam chocby 1 nocy niech przygotuje sie na wlasciciela psychopate, ktory nie respektuje podstawowych praw klienta i uwaza ze wszytko mu wolno POWODZENIA !
mykill
 

Re: pensjonat Rybitwa - horror

Postautor: ania » czw lut 09, 2006 8:38 pm

włanie miałam tam coś zarezerwować, czy możesz podac jakieś konkrety?
ania
 

rybitwa od 3 lat

Postautor: adam » wt lut 21, 2006 3:35 pm

od 3 lat mieszkam w debkach w rybitwie.

nie mam ZADNYCH zastrzezen. Jest naprawde super. Wszystko gra, zadnych przeszkód. nie wiem o to Ci chodzi.....
adam
 

nocleg

Postautor: Gość » sob maja 13, 2006 11:58 am

Ws. Rybitwy. Nocowałem tam 2 lata temu. I faktycznie. Właściciel nie jest frontem do klienta. Wręcz odwrotnie. No poprostu czułem się w tym pensjonacie jak intruz. Właściciel jest ...... no chyba nienormalny. Przepraszam, ale brak 8innych słów na określenie co tam przeżyłem, ja i moja żona.
Gość
 

Rewelacja

Postautor: DRexL » pn lip 10, 2006 11:04 pm

We wszystkich pensjonatach powinno być tak rewelacyjnie. Nocowałem tam pod koniec czerwca. Cena 20 zl od osoby za taki standard to jest rewelacja w takiej miejscowosci. Właściciel to nie wiem jak wygląda a z recepcjonistka rozmawiałem dwa razy. Nikt mi o nic nie zawracal glowy totalnie rewelacyjny pensjonat.
DRexL
 

Sranie w banie

Postautor: Michał » czw sie 17, 2006 5:34 pm

Chyba jakaś konkurencja takie bzdury wypisuje...
Michał
 

Postautor: madziorek » pn wrz 04, 2006 12:19 pm

pensjonat rybitwa jest swietny extra warunki jest wszystko co sie chce pralka zelasko kuchni pelne wyposarzene,telewizor w pokoju czajnik. ludzie ktorzy tam pracuja sa swietni mozna pogadac z niczym nie ma problemow:)
madziorek
 


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron