Tylko TORQUEMADA. kto nie był. niech skona

Moderator: bobo2206

Tylko TORQUEMADA. kto nie był. niech skona

Postautor: Kamillo » wt sie 15, 2006 10:18 pm

Polecam ten lokal za atmosferę, żarcie i kreatywne pomysły.



----------------------------------------------------------
Kocham jedzenie
Kocham Dębki
Kocham TORQUEMADe
Kocham Dagmarę, Achę i Anie
Kamillo
 

Postautor: aska » śr sie 16, 2006 6:38 pm

a gdzie ten lokalik sie miesci czy tam moze podaja pstraga z grila czyli z goracego kociołka? Surprised
aska
 

poprostu torquemada

Postautor: Matrix » pn sie 21, 2006 5:06 pm

nic dodać nic ujać! naprawde świetny lokal, cudowna muzyka, wyśmieite flaczki, pyszne piwko no i oczywiści zajebiste dziewczyny!!! Wiem co mówie, procowałam obok nich prawie 2 miechy i wiele sie od dziewczyn nauczyłam! Pozdro dla Dagi, Asi i Ani!
Wielbicielka tego lokalu, wierna sąsiadka, Marta...
Matrix
 

Postautor: Gość » pn sie 21, 2006 8:22 pm

w lokalu POD KORZENIEM NIE BYŁISMY ale na przeciwko niego jest lokal gdzie daja PSTRAGA Z GRILA NIE DO KONCA UPIECZONEGO SURÓWKI TYLE CO KOT NAPŁAKAŁ 2 TOSTY I TYCI MASEŁKA W POJEMNICZKU RYBA OWSZEM SPORA ALE NIE TAK SMACZNA JAK JA POLECALI ZA KRÓTKO GRILOWANA I CENY OBŁEDNE PIWO 5 ZŁ, A RYBA JESZCZE DROZSZA SZOK, NIE POLECAMY :cry:
Gość
 

tqg

Postautor: Gudea » ndz sie 27, 2006 8:08 pm

Rachunek możesz sobie wysyłać rodzicom, misiowi Uszatkowi lub obecnej władzy. Życzę powodzenia....

Swoją drogą to w tych lokalach na plaży nie jest jakoś specjalnie taniej i jeszcze wlewają 0,4 litra z jakimś paskudnym sokiem.
Gudea
 

Postautor: aska » wt wrz 05, 2006 1:55 pm

bzdura nie smacznie i drogo i ta ryba z grila , za duzo ziułek ze smaku nie czuc pstraga tylko czasnek itd.. i nie do pieczona w ogóle bebebe :o
aska
 

Postautor: dorka » czw wrz 07, 2006 12:03 pm

co za bzdety wy piszecie tam nie bylo zadnych surowek tylko warzywa grillowane a to pewna roznica.Pychota
dorka
 

Postautor: dorka » czw wrz 07, 2006 1:39 pm

słuchaj ja chyba wiem co jadłam, chyba tam ciebie ze mna nie było a moze jestes jakies fatum co była surówka pstrag masło czosnkowe i 2 tosty miało byc magicznie dobre ale tylko cena była magicznie wysoko ryba niedogrilowana, twoje warzywa moze były ok. ale moja surówka nie :o
dorka
 

Postautor: emu » czw wrz 07, 2006 1:40 pm

tak prawda ja tez odruzniam warzywa od surówki i tez miałem surówke faktycznie ryba niespecjalna za duzo przypraw zadna rewelacja i drogo
emu
 

Postautor: Ortograf do emu ... » czw wrz 07, 2006 1:44 pm

Masz koleś tupet - zanim napiszesz coś publicznie (w tym także na forum) sprawdź sobie pisownię.
Ortograf do emu ...
 

Postautor: dorka » czw wrz 07, 2006 3:23 pm

mam swoje zdanie i koniec nie przekonasz mnie.ZARCIE REWELACJA JADLAM TAM CODZIENNIE CALA RODZINA
dorka
 

Postautor: gość » czw wrz 07, 2006 6:10 pm

jasne,kazdy może ma prawo mieć swoje zdanie,mnie i mojej rodzinie akurat nie smakowało,naprawde zadna rewelacja ale to nie znaczy ze tak ma byc z kazdym.Najlepsze rada - sprawdzic samemu.Poniewaz opinie na tym forum są skarajnie rózne na temat wszystkich knajpek to jedyne wyjście sprawdzić samemu,jasneze w trakcie krótkiego urlopu nie sposób odzwiedzić wszystkich miejsc ale przynajmniej zajrzec tam gdzie sa ludzie,to o czymś świadczy a tutaj bynajmniej tłumow nie bylo.I jeszcze jedna uwaga-w bocznych uliczkach jest duzo taniej niz przy głownym deptaku,wystarczy wejśc w Lesną czy łąkową i są o wiele tańsze barki,nie chodzi mi teraz akurat o Torq.ale ogólnie.Pochodzić,pozgladac i mozna naprawde smacznie i tanio zjeść.
gość
 

Postautor: angol » czw wrz 07, 2006 7:26 pm

oczywiscie zgadzam sie z toba mnie tez niesmakowało i tłumów tam nigdy nie bylo chyba tylko na seansach filmowych tylko, wiec chyba najsmaczniej tam nie jest i cenowo tez drogo zreszta nie tylko my sie tam smacznie nie pozywilismy :(
angol
 

Postautor: miłka » czw wrz 07, 2006 10:56 pm

sam skonaj a jest to mozliwe jak zjesz tego pstraga z grila brrrr sam czosnek i zielska w dodatku za mało grilowany ostrzegam nie smacznie i drogo nie polecam :cry:
miłka
 

JEDZONKO EXTRA!!! I DOBRE POMYSŁY!!!

Postautor: Aro-W-wa » ndz wrz 10, 2006 2:49 am

LUDZISKA! ! ! ! Tak czytam te Wasze wypowiedzi i zastanawiam sie czy Wiecie co to jest Grill???Jedliscie kiedyś rybę z grilla????Coś wam powiem!!! Jest mała róznica pomiedzy grilem a Tym sprytnym parowozem!!!Bo tak go nazwałem!!heheh ale to teraz nie ważne.Ważne jest że Jedzonko całkiem inaczej smakuje BO JEST INNY PROCES SMAŻENIA I JEST SUPER ! ! ! ! Ryba inaczej smakuje w zależności jak sie ją smazy i przyżądza.I chyba nie trzeba tego udowadniać!!! Mam nadzieje że za rok będzie jeszcze tam knajpka i bendą podawać tak samo pstrąga, bo to bedzie pierwsze miejsce które odwiedze.A co do ceny!!! Ludzie!! Jak myślicie ile kosztuje kg świeżej ryby????? w hali rybnej i ile wchodzi na kg???TRZEBA POMYŚLEĆ CO???Proponuje wybrać się na zakupy.!! I nie liczę tego że trzeba ją przygotować i podać!!Zastanówcie sie nim sie cos napisze!! OK. Dziewczyny miały dobre pomysły i tak TRZYMAC!!!! POZROWIENIA DLA OBSŁUGI BO BYŁA SUPER!!!! NO I PIWKO ŻYWE!!!!POEZJA DO RYBKI!!!
Aro-W-wa
 

Postautor: KINGA » ndz wrz 10, 2006 10:25 am

JAK czytam twoje wypociny to się zastanawiam czy piszesz do ludzi z przedszkola czy z podstawówki moze, jeszcze 50 lat temu ludzie nie wiedzieli co to grill teraz juz małe dziecko wie wiec nie rozsmieszaj nas cynicznymi uwagami, mam kolezanke która ma restauracje i sie zna na grilowaniu bardzo dobrze pewnie lepiej od ciebie skora uwazasz ze rybka w tej knajpce była super z grila, pewnie ty nie masz pojecia jak smakuje dobze ugrilowana i przyprawiona ryba z grilla, na pewno nie tak jak w tej knajpce, mnie i wielu innym z wrazenia nie staneły włosy deba i nie zachłysnelismy sie jej smakiem , jak pisza inni tłumów tam nie było wiec nie ironizuj wiadomo dlaczego bo nie było tak jak wiekszosc zachwala, jesli ktos nigdy nie jadł dobrej ryby to moze sie i zachwyca ale dla tych którzy jedli to nie było nic rewelacyjnego 8)
KINGA
 

Postautor: popieram » ndz wrz 10, 2006 10:28 am

wiele skrajnych wypowiedzi czytałam ale sama sprawdziłam i wielkie rozczarowanie nie smakowało nam :cry:
popieram
 

Postautor: Aro » ndz wrz 10, 2006 9:24 pm

KINGA pisze:JAK czytam twoje wypociny to się zastanawiam czy piszesz do ludzi z przedszkola czy z podstawówki moze, jeszcze 50 lat temu ludzie nie wiedzieli co to grill teraz juz małe dziecko wie wiec nie rozsmieszaj nas cynicznymi uwagami, mam kolezanke która ma restauracje i sie zna na grilowaniu bardzo dobrze pewnie lepiej od ciebie skora uwazasz ze rybka w tej knajpce była super z grila, pewnie ty nie masz pojecia jak smakuje dobze ugrilowana i przyprawiona ryba z grilla, na pewno nie tak jak w tej knajpce, mnie i wielu innym z wrazenia nie staneły włosy deba i nie zachłysnelismy sie jej smakiem , jak pisza inni tłumów tam nie było wiec nie ironizuj wiadomo dlaczego bo nie było tak jak wiekszosc zachwala, jesli ktos nigdy nie jadł dobrej ryby to moze sie i zachwyca ale dla tych którzy jedli to nie było nic rewelacyjnego 8)
PISZĘ DO TAKICH LUDZI JAK TY!!! CO CAŁE ŻYCIE CHYBA NIE SĄ ZADOWOLENI !! POTRAFIĄ TYLKO NARZEKAĆ!!! WYLUZUJCIĘ NA DRUGI ROK BEDZIE LEPIEJ heheheh pozdrawiam i sorrki!!
Aro
 

Postautor: Gość » pn wrz 11, 2006 8:24 am

jestem zadowolano z życia ale jak czytam cyniczne wypowiedzi krew krazy mi 3 razy szybciej :)
Gość
 

Postautor: kamis » pn wrz 11, 2006 5:07 pm

jaki tam klimat! jakie tam świetne zarcie! gdzie te miłe barmanki! mnie to tam jakoś nie spotkało. najbardziej wkurzał mnie ten pies który szczekał na wszystkich klientów! no ludzie jak można trzymać takiego psa w knajpie gdzie co chwila znajdowałem jakieś włosy w żarciu. sory ale nigdy więcej!
kamis
 

Postautor: ARO » pn wrz 11, 2006 5:09 pm

Mam nadzieje że nikogo nie uraziłem !!Jeśli tak to przepraszam.W końcu to jest forum i kazdy ma prawo się wypowiedzieć co myśli. Z pozrowieniami wczasowicz z Dębek!! Do zobaczenia za rok i mam nadzieje że w lepszej atmosferze!!!
ARO
 

Postautor: patos » pn wrz 11, 2006 5:12 pm

PODSUMOWUJĄC......................jednym słowem... LOKAL DO KITU!!!!!!!!!!!!!!!!
patos
 

Postautor: aska » pn wrz 11, 2006 6:12 pm

popieram mnie tez ten klimat widac nie spotkał ani barmanki ani to pyszne jedzenie i wogóle nedz nedza
aska
 

Uwaga!!! Uwaga!!!

Postautor: Gość » pn wrz 11, 2006 11:11 pm

Nie!!!!!! można powiedzieć tak dosłownie ze LOKALL do kitu.Bądz.. !!Co Bądz dziewczyny się starały.Początki są zawsze trudne.Wierzę w Panią która zaczeła prowadzić ten lokal że wyciągnie wnioski na drugi sezon.Łatwo jest opisywać kogoś z boku,ale trzeba sie postawić w takiej sytuacji jak by kazdy znas był na miejscu tej Pani.Więc trzeba dać szanse!!! A nieskazywać na niepowodzenie, pomysły i klimaty były dobre.Chyba z tym zgodzą sie ludzie którzy tam jednak byli.A poztym zawsze znajdzie sie ta czarna owca która beczy!!! Pozdrowienia dla Pań które prowadziły ten lokal.Powodzenia za rok!!!
Gość
 

Postautor: gosc » wt wrz 12, 2006 12:36 am

zgadzam sie z przedmowca kazdemu trzeba dac szanse.TRZYMAJCIE SIE POZDRAWIAM DO NASTEPNEGO ROKU
gosc
 

Postautor: facet » wt wrz 12, 2006 8:12 pm

sprawa robi się nieco zenująca jeśli na forum zapewne zaczynają się wypowiadać albo sami pracownicy albo jacyś zagorzali fani! Z tych wypowiedzi nasuwa się tylko taki kontekst Tak jak to ma miejsce u mojego przedmówcy i przedprzedmówcy... Oj drogie Panie wstydzcie się!
facet
 

Postautor: gość » pt wrz 22, 2006 6:51 pm

Jakos nie miałem szczęścia trafic ani na fajne barmanki,ani na super klimat,żarcie podłe,slogan"gotujemy inaczej"Rzeczywiście adekwatny do tego co tam dają!
gość
 

Postautor: KINGA » sob wrz 23, 2006 11:52 am

tak popieram twoja wypowiedz ale nalezy jeszcze dodać ze oprócz tego ze jedzenie byle jakie to ceny kosmiczne nie adekwatne do tego co ci przyniosa nie polecam,, je nigdy tam sie nie bedziemy stołowac :(
KINGA
 

Postautor: miki » ndz paź 01, 2006 2:47 pm

Torquemada to istny syf!!!!!!!!!!!! heh "gotujemy inaczej..." dobre sobie!
miki
 


Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron