Akwarium - dobre jedzenie

Moderator: bobo2206

Akwarium - dobre jedzenie

Postautor: Gość » czw maja 04, 2006 3:23 pm

W Akwarium wszystko jest super. Dobre rybki i cała reszta.
Obsługa teżjest super!!!!
Gość
 

miła obsługa??

Postautor: wiesław » pn cze 12, 2006 7:32 pm

Na wstepie napisze że pizza może i nie jest tam najgorsza i niedroga, ale znacznie lepsza jest w La coscie (przy wejsciu na plaze), z reszty jedzenia ujdą tylko frytki, ryby nie są smaczne, mięso tłuste a olej zmieniany chyba raz na 2 dni, jeśłi miłą obsługą nazywasz tego buca, ktory jest zazwyczaj w czarnym fartuchu to dziwnie oceniasz obsługe, ten "pan" robi łaske jeśli zamowiłes juz cos i chcesz jeszcze domowic np frytki, wg mnie jedynie dobra to jest tam lokalizacja;/
wiesław
 

Postautor: Jaworski » pn cze 12, 2006 8:33 pm

chyba kolega oszalał?! Może Pan Grzegorz nie wygląda najinteligentniej, ale jest człowiekiem bardzo miłym, wszystko jest bardzo smaczne, estetycznie podawane. Drogi wieslawie chyba raczysz zartowac? Pizza jest bardzo smaczna, jest rowniez tansza, POLECAM PIZZERIE AKWARIUM ORAZ LA COSTA
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: Gość » pt cze 23, 2006 11:50 pm

POST USUNIĘTY PRZEZ ADMINISTRATORA.
Gość
 

Postautor: Jaworski » sob cze 24, 2006 11:00 am

no i znowu to dziecko....myślało chyba, że to śmieszne było. Wjx nie mógłbyś zablokować tego nr. IP, tak dla czystości forum. Dzieciom neostrady na tym forum mówimy zdecydowanie nie, tym badziej, że widziały one Dębki....ale na pocztówce :wink:
Pozdrawiam i polecam Akwarium
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: Romek » sob cze 24, 2006 4:39 pm

tak masz racje ze to gnojstwo pisac dobrze nie umie a wydaje im się ze są dowcipni raczej prymitywni może administrator zablokuje takie głupie wpisy szkoda nawet to czytac pozdrawiam :o
Romek
 

Postautor: Jaworski » sob cze 24, 2006 5:00 pm

Romek - dzieki takim ludziom jak Ty zaczynam wierzyć, że chociaż tym forum nie zawładneły dzieci neostrady. Napisałem już do administratora, bo nie może tak być, żeby takie prymitywy, które nie czują klimatu Dębek wypisywały jakieś bzdety...
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: LUKAS » sob cze 24, 2006 6:59 pm

Ja też popieram nalezy sie zwrócic do administratora aby zapobiegł takim pustym wpisom i prymitywnym odpowiedziom, myslę że jest wiecej osób na tym forum którzy popieraja nasze uwagi, czas skonczyc z dziecinado pusto i dennom. :o :twisted:
LUKAS
 

Postautor: wiktor » sob cze 24, 2006 8:36 pm

jedzenie w akwarium jest super a w szczegulności pizza tania i pyszna. A obsługa jest bardzo miła. Pizza w La Coscie wcale nie jest lepsza niż w akwarium.
wiktor
 

Jedzonko w "Akwarium"

Postautor: Ewela_14 » ndz lip 02, 2006 9:00 pm

Popieram wasze opinie panowie!Jedzonko w barze "Akwarium",a zwłaszcza pizza jest b.smaczne.Wstawiam sie równierz za obsługą.Ten niby "gbur" jest bardzo sympatyczym i zawsze uśmiechnietym człowiekiem.A co do takich użytkowników jak nazwane powyżej "dzieci neostrady" mam prośbe.Nie wypisujcie tu takich głupot,bo to jedynie świadczy o waszym poziomie inteligencji i kultury osobistej.Wasze prymitywne zachowanie jest wprost oburzające.Pozdrawiam wszystkich i życze szybkiego nawrotu kultury "dzieciom neostrady"Papatki i do zobaczenia w Dębkach :D :D :mrgreen:
Ewela_14
 

Jedzonko w "Akwarium"

Postautor: Ewela_14 » ndz lip 02, 2006 9:01 pm

Popieram wasze opinie panowie!Jedzonko w barze "Akwarium",a zwłaszcza pizza jest b.smaczne.Wstawiam sie równierz za obsługą.Ten niby "gbur" jest bardzo sympatyczym i zawsze uśmiechnietym człowiekiem.A co do takich użytkowników jak nazwane powyżej "dzieci neostrady" mam prośbe.Nie wypisujcie tu takich głupot,bo to jedynie świadczy o waszym poziomie inteligencji i kultury osobistej.Wasze prymitywne zachowanie jest wprost oburzające.Pozdrawiam wszystkich i życze szybkiego nawrotu kultury "dzieciom neostrady"Papatki i do zobaczenia w Dębkach :D :D :mrgreen:
Ewela_14
 

Postautor: asienka17 » pt lip 07, 2006 8:03 pm

Zgadzam sie jedzenie w Akwarium jest super:)! Obsluga rowniez:)
Pozdrawiam wszystkich fanow tego miejsca i fanoe DEBEK:)
asienka17
 

Postautor: kazimierz żelka » pn lip 10, 2006 4:17 pm

zgadzam sie jedzenie w akwarium jest super pod małym warunkiem że jesteś rybą
kazimierz żelka
 

Postautor: ciany » pt lip 21, 2006 5:14 am

ale trzeba przyznac ze zawsze wpychaja ci jak najwieksze porcje zamowisz mała rybke a dostaniesz taka z 0,5 kg specjalnie rachunek przynosza ci po konsumkcji zeby nie mozna bylo juz nic z tym zrobic.ja okazalem sie sprytniejszy po pierwszym ich takim wybryku przy odbiorze rybki odrazu kazalem im wystawic rachunek za obiadek i oczywiscie byla mala wojna zamowilem dwa male kawalki ryby (powtarzalem kilkakrotnie do 30 dag)a panowie probowali mi wepchnac jeden 53dag a drugi 64.po tym malym incydencie jak zrobilem o to troche krzyku jux dostawalem takie porcje mniej wiecej jakie prosilem.polecam ten patent wszystkim bo dziala nie dawajmy sie naciagac.poza tym aspektem nie mam nic im do zarucenia jedzenie jest naprawde super
ciany
 

Postautor: wioleta » śr sie 16, 2006 9:36 am

rybke dostales taka duza bo widocznie jak zamawiales na zamowieniu nie bylo napisane do ilu chcesz rybke nie mozesz mowic ze za drugim razem dostales ta rybe miej wiecej taka jak chciales bo my nie jestesmy w stanie poszukac tak dokladnej ryby do 30dg jak chciales bo nie ma rownych sa rozne i na oko musimy wiedziec ile ona wazy bo dopiero ja wazymy po usmazeniu i dopiero wtedy sie okazuje ze ma troche wiecej wiec nie miej pretensji sama wiem bo tam pracowlalam :roll:
wioleta
 

:):)

Postautor: Ktos » śr sie 16, 2006 7:48 pm

Co niektórzy to chyba nie byli tam na posilku obsluga jest bardzo mila i zawsze mozna bylo pogadac pozdro dla Marka Wacka kamila i tej pieknej dziewvczyny ktura od czasu do czasu przyjmowala zamowienia przy nalewaku!!!!
Ktos
 

Postautor: Gość » czw sie 17, 2006 5:06 pm

a tu musze sie niestety nie zgodzic z kolezenka specjalnie sie okreslalem ze ma byc to nie duza porcja ale oni jak zawsze swoje.hmy zebym to ja byl jedynym tak potraktowanym lientemto jeszcze ok moglbym sie zgodzic ale to jest wasza normalna praktyka i tak postepujecie z kazdym.nawiasem mówiąc ok nie da sie dokladnie podac takiej wagowo rybki jak klient sobie zyczy bo to jest nie realne ale jak wytlumaczysz to ze zamawiajac kargulene do 30dag dostalem 4 rybki które wazyły 64 dag.mogli przeciez podac dwa a nie cztery.nie rubcie z klientów idiotów i nie tlumaczcie sie tak banalnie tylko moze czas pomyslec nad zmiana praktyk sadze ze to przynioslo by znacznie wieksze dochody niz nabijanie klientow w butelke.
Gość
 

Postautor: wioleta » wt sie 22, 2006 4:40 pm

ja nie musze zmianiac po pierwsze praktyk bo ja tam ich nie mam! a jak bys chcial wiedziec to kargulena sklada sie z 4 ryb to0 jest jedna poracja i podejrzewam wogole ze ty niw masz pojecia jak ta ryba wygladala dopoki jej nie zobaczyles!
wioleta
 

Postautor: gośc » ndz wrz 03, 2006 10:19 pm

nie wierzę w to co czytam??!! Jak to kargulena składa sie z 4 ryb???Może byc wieksza albo mniejsza ale o ile mi wiadomo jest to zawsze jedna ryba?!dziewczyno nie błażnij sie !!! :)
gośc
 

Postautor: Gość » ndz wrz 17, 2006 5:41 pm

to ty się chłopczyku nie błażnij jedna poracja składa się z 4 ryb! a jeżeli cie nie stac na ryby to nie masz po co przyjeżdżac na wakacje do dębek! bo 4 zl wiecej zaplaciles!smieszny jestes
Gość
 

Postautor: gośc » ndz wrz 17, 2006 7:50 pm

No wlaśnie!!gdybys umiał czytać i rozumiał ojczysty jezyk to bys nie wypisywał takich bredni!Własnie to napisałem,że PORCJA składa sie z 4 ryb a nie KERGULENA!!Poza tym nie o cene akurat chodziło w tym poście kretynie!!zanim sie zabierzesz do pisania to przeczytaj dokładnie imbecylu!!
gośc
 

Postautor: Gość » pn wrz 18, 2006 6:21 pm

nie chce mi sie z toba pisac kretynko.ty wiesz swoje ja wiem swoje co do tego czy mnie stac to moze rozpatrz swoja strone.ja prznajmniej tam jezdze na wakacje a nie do pracy.i nie rozchodzi sie o jeb... 4 czy nawet 20blach tylko o sam fakt waszych przekretow.
Gość
 

Postautor: perełka » czw maja 01, 2008 3:42 pm

Ja sie zgadzam z wami obydwoma. Po pierwsze ryby są ważone po smarzeniu to fakt ale oni juz dobrze wiedzą ile ryba bedzie wazyc.tez tam pracowalam a co racja to racja naciagaja na najwieksze porcje by zarobic i to sporo kasy:) :roll:
perełka
 
Posty: 1
Rejestracja: czw maja 01, 2008 3:35 pm

Postautor: zanett » śr lip 16, 2008 9:13 pm

Jaworski pisze:no i znowu to dziecko....myślało chyba, że to śmieszne było. Wjx nie mógłbyś zablokować tego nr. IP, tak dla czystości forum. Dzieciom neostrady na tym forum mówimy zdecydowanie nie, tym badziej, że widziały one Dębki....ale na pocztówce :wink:
Pozdrawiam i polecam Akwarium


Mam nadzieję, że to nie było o wszystkich dzieciach które odwiedzają to forum. Bo ja do nich należę. Nie wiem co on napisał bo post jest usunięty. Proszę, nie piszcie o nas, dzieciakach, jak o pasożytach. No a wiedzenie Dębek na pocztówce <czyli typ moich koleżanek>... Pochwalę się-od 11 lat jeżdżę tam co roku:) To po prostu najpiękniejsze miejsce na ziemi:) A co do Akwarium-jedzonko pychaaaaa :D Wpadnę w przyszłym tyg., jak przyjadę:) Może kogoś z forum spotkam??;)
Pokonaj dziś siebie, pokonaj siebie!
Udowodnij, że można lepiej!
zanett
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: śr lip 16, 2008 8:31 pm
Lokalizacja: Radom(iak)!!!!


Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron