SMACZUNIO miodziunio popitkunio

Moderator: bobo2206

SMACZUNIO miodziunio popitkunio

Postautor: angol » czw sie 17, 2006 10:39 pm

PYCHOYTKA zestaw PANGA SURÓWECZKA I FRYTECZKI W BARZE KAIPTAN, I ZUPECZKI Z WKŁADECZKA SA SUPER CENY PRZYZWPITE A PORCJE OBFITE POLECAM PRZEZ 24 DNI POJADAŁEM I POPIJAŁEM PIWECZKO Z TEGO BARU POLECAM. :P
angol
 

Postautor: gosc » ndz wrz 03, 2006 10:20 pm

ale autoreklama hehehhehe!! DNO
gosc
 

Postautor: aska » ndz wrz 03, 2006 10:45 pm

tepolu sam jestes autoreklama ja tez tam sie stołowałam czysto i smacznie baranie :o
aska
 

Postautor: Gość » pn wrz 04, 2006 6:17 pm

nie ma wtym zednej autoreklamy tam jest naprawde genijalnie kazdy znajdzie cos dla siebie aby milo spedzic czas.morze nie ma zbyt wielkiego wybory wsrod ryb ale sa tanie i zawze jest swierze czego nie mozna powiedziec o niektorych smarzalniach i nie probuja cie naciagnac.pozatym jest jeszcze co tam robic poza jedzeniem bilard lotki kilka automatow do gry itd.a przedewszystkim bardzo mily sympatycny Własciciel ktory w odróznieniu od wiekszosci interesuje sie swoimi klientami nawet juz po zaplaceniu: czy cos podac posprzatac itd.serdecznie polecam oby takich barów jak najwiecej. Szkoda tylko Panie Kapitanie ze tak szybko Pan sie zamknoł w tym roku mielismy chec jeszcze kilka razy wpasc na rybke browarka i bilard ale no cuz innym razem.

serdecznie pozdrawiam własciciela
Gość
 

Postautor: gość » pt wrz 08, 2006 12:19 pm

trochę kultury Aśka,nikt cie nie wyzywa od tepoli,żałosna jest twoja wypowiedz,coraz gorzej na tym forum niestety!
gość
 

Re: SMACZUNIO miodziunio popitkunio

Postautor: Gość » ndz wrz 24, 2006 12:04 pm

angol pisze:PYCHOYTKA zestaw PANGA SURÓWECZKA I FRYTECZKI W BARZE KAIPTAN, I ZUPECZKI Z WKŁADECZKA SA SUPER CENY PRZYZWPITE A PORCJE OBFITE POLECAM PRZEZ 24 DNI POJADAŁEM I POPIJAŁEM PIWECZKO Z TEGO BARU POLECAM. :P


Rzeczywiście potwierdzam po kilkakroć. Bar Kapian jest supwe. Atmsfera bardzo miłA, JEDZONKO BARDZO SMACZNE, TAKIE JAKBY CZŁOWIEK SAM SOBIE W DOMU ZROBIŁ, pocje naprawdę duże, tak że facet jest zadapowlony nie wsominając o kobietce. Do tgo piwko to piwko niczym nie rozcieńczane. Czyżby nareszcie KOŚ uczciwy!!!!!
Gość
 


Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron