wypowiedzi własciciela kapitana

Moderator: bobo2206

wypowiedzi własciciela kapitana

Postautor: Homer » ndz wrz 24, 2006 4:06 pm

Jestem włascicielem baru homer.A ty własciecielu kapitana mogłes wszystkie pretensje przekazać bezpośrednio a nie za pośrednictwem forum,występując pod róznmi nickami np.gośc,MM,bywalec,anka itp.Wszystkie dzisiejsze wypowiedzi tj.z 24.09.2006 od godz.12 w południe pochodza od Ciebie.i to własnie jest żałosne!Nie pisalem na temat kapitana zadnych postów ani dobrych ani złych,wszystkie wpisy pochodza od twoich gosci i jesli sa negatywne to widocznie cos w tym jest! I nad tym sie zastanów a nie opluwaj konkurencję!twoje zarzuty są smieszne i dziecinne,poza tym takie oskarzenia musza byc czyms poparte.Nie mierz swoja miarką!Nie bede tu nikogo przekonywać o nieprawdziwości tych idiotyzmów ani zniżać sie do poziomu nieszczęsnej konkurencji,po prostu zapraszam bywalców do wypowiadania opinii jesli juz takowa sobie wyrobili,krytyka jesli tylko jest rzetelna i konstruktywna może tylko dobrze wpłynąć na jakośc i poziom moich usług.Pozdrawiam i czekam na opinie.Homer.
Homer
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 13
Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 3:29 pm

Postautor: KINGA » ndz wrz 24, 2006 7:30 pm

jadłam u pana frytki moze mi pan odpowiedziec dlaczego była tak mała porcja a tak drogo kosztowała a i jeszcze jedno czemu w DEBACH była w tym roku w barach tak drogo drozej niz w innych miejscowosciach czy wy jako własciciele chcecie sie tak szybko dorobic super chałupki i wozu itd,, nie rozumiem tego, idac na taki obiadzik z 4 osobowa rodzina mozna zostawic tam spora kase a niestety aby ja zarobic jest trudno, ale zaraz sie odezwa ci co maja jej za duzo i bede filozofowac pewnie normalne moze mi pan tylko odpowiedziec na pytanie chetnie bym sie stołował tam gdzie ceny nie sa takie wysokie, bo majac 2 dzieci trza sie napracowac aby zarobic na taki urlopik w DEBKACH,,POZDRAWIAM
KINGA
 

Postautor: Homer » ndz wrz 24, 2006 7:43 pm

Droga Kingo,dziękuję przede wszystkim za sensowna wypowiedz.Jeśli odwiedzałaś rózne bary w Dębkach to wiesz,ze Homer absolutnie nie należy do drogich barów,obiad za 12 zł.to chyba nie jest wygórowana cena?Poza tym codziennie sa zestawy promocyjne obiadowe oraz rybne np.dorsz,frytki,surówka za 9 zł.,zupy prawdziwe,500 ml.za 4 zł,dla dzieci oczywiście można zamówić połowki,co zresztą zostało docenione właśnie przez rodziny z dziećmi.Co do frytek to 150 gramowa porcja kosztuje 3 zł.,jeśli trafiła Ci się mniejsza to b.przepraszam,nie jestem na miejscu cały czas,więc trudno mi cos więcej powiedziec ale dziękuję za te uwagę.Pozdrawiam i zapraszam w przyszłym roku:)
Homer
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 13
Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 3:29 pm

Postautor: KINGA » pn wrz 25, 2006 9:30 am

DZIEKIJE ZA ODPOWIEDZ MAM ZAMIAR JECHAC W PRZYSZŁYM ROKU DO debek JESLI ZDROWIE DOPISZE I STRONA FINANSOWA SIE NIE ZEPSUJE PODOBAŁO MI SIE U was NO TYLKO TE FRYTKI MAŁE A MOJE DZIECIAKI UWIELBIAJA FRYTKI WIEC CO DZIEN PORCYJKA MUSIAŁA BYC, ZDAJEMY SOBIE SPRAWE ZE WSZYSTKO DROZEJE, ALE NIE PODNOSCIE CEN TAK MOCNO DO GÓRY BO CORAZ MNIEJ ludzi bedzie stac na taki wypoczynek, i biedne dzieciaki bede zmuszone spedzic wakacje w domach. POZDRAWIAM,,, OBY DO LATA JUZ TESKNIMY :P
KINGA
 

Postautor: Gość » pt wrz 29, 2006 6:01 am

i to jest naprawde podcziwy człowiek.nie leci na hajs jak wszyscy,jego naprawde interesują nasze opinie i zdanie.Przynajmniej stara się aby wszyscy byli zadowoleni.Serdecznie pozdrawiam Właściciela.
Właściciele innych punktów gastronomicznych zacznijcie sie uczyć od Homera
Gość
 

odp.

Postautor: Homer » ndz paź 01, 2006 8:32 pm

Witam i serdecznie dziekuję za wszystkie wypowiedzi.Reczywiście dokładamy wszelkich starań aby nasi goście byli zadowoleni,nie jest to łatwe bo wszystkich zadowolic sie chyba jeszcze nikomu nie udało ale próbujemy:).Zapraszam już od polowy czerwca 2007 roku,postaram sie podnieść jedynie jakośc usług a nie ceny!Pozdrawiam:)
Homer
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 13
Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 3:29 pm

Postautor: bobo2206 » pn paź 02, 2006 9:45 am

Pozdrawiam załogę Homera
Hej
bobo2206
Moderator
Moderator
 
Posty: 38
Rejestracja: śr lip 20, 2005 7:46 pm
Lokalizacja: Dębki

odp.

Postautor: Homer » pn paź 02, 2006 7:58 pm

Załoga Homera pozdrawia Bobasa :) Jak Lula,nie zaszła jakimś cudem? :)
Homer
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 13
Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 3:29 pm

Hej

Postautor: bobo2206 » wt paź 03, 2006 11:37 am

Witam Lulę to trzeba uczyć od początku, szczeniaków się chyba nie doczekamy...
Hej....
bobo2206
Moderator
Moderator
 
Posty: 38
Rejestracja: śr lip 20, 2005 7:46 pm
Lokalizacja: Dębki

odp.

Postautor: Homer » wt paź 03, 2006 6:05 pm

Witamy,no tak,to ciężki przypadek :D Do zobaczenia w maju,pozdrawiamy :D
Homer
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 13
Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 3:29 pm


Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron