Naturyzm w Dębkach - admin

opinie o stronie internetowej debki.pl/debki.elo.pl

Moderator: bobo2206

Naturyzm w Dębkach - admin

Postautor: piotrulex » ndz cze 25, 2006 2:26 pm

jak pewnie wszyscy ktorzy choc raz byli w Debkach wiecie jest tam w zachodniej czesci plazy tzw: plaza Fkk, golasow, naga plaza, naturystyczna czy jak tam jeszcze ja zwal :)

jest to miejsce bardzo popularne w Polsce i znane chyba kazdemu naturyscie, po za tym ze naga to jeszcze szeroka, dluga, czysta, przepiekna, z pieknym lasem i specyficznym limatem

moze na tej stronie poswieconej debkom zrobic specjalny dzial np Naturystyczne Dębki czy Naga Plaża lub podobnie

co na to admin?
Pozdrowienia z Torunia
Piotr
piotrulex
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 12
Rejestracja: wt cze 20, 2006 9:09 pm
Lokalizacja: Toruń

dobry pomysł

Postautor: GOść » sob gru 09, 2006 3:49 pm

jestem za bo to ważna sprawa w Dębkach :)
GOść
 

Postautor: Józia » czw mar 22, 2007 3:52 pm

Drogi Piotrze z Torunia!
Choć pisałeś te swoje spostrzeżenia dość dawno, to ja dopiero teraz się na nie natknęłam. Dlatego zastanawiam się czy czasami zaglądasz jeszcze na tą stronkę, czy już niestety nie. Ale zaryzykuję...
Ciekawa jestem skąd u Ciebie takie zainteresowanie tą nagą plażą. Czy sam należysz do naturystów? Czy wybierasz się do Dębek latoś?
Możemy spotkać się i omówić parę spraw. Latwo mnie spotkać, będę tam 2 m-ce. Dla rozpoznania będę miała na sobie srebrny zegarek. Co Ty na to?
Józia
 

Postautor: piotrulex » czw kwie 10, 2008 2:13 pm

Józia pisze:Drogi Piotrze z Torunia!
Choć pisałeś te swoje spostrzeżenia dość dawno, to ja dopiero teraz się na nie natknęłam. Dlatego zastanawiam się czy czasami zaglądasz jeszcze na tą stronkę, czy już niestety nie. Ale zaryzykuję...
Ciekawa jestem skąd u Ciebie takie zainteresowanie tą nagą plażą. Czy sam należysz do naturystów? Czy wybierasz się do Dębek latoś?
Możemy spotkać się i omówić parę spraw. Latwo mnie spotkać, będę tam 2 m-ce. Dla rozpoznania będę miała na sobie srebrny zegarek. Co Ty na to?


Na stronke zagladam srednio raz w roku ;)

Plaza jest bardzo ladna i stad nasze zainteresowanie :)

Owszem, wraz z zona uwazamy sie za naturystow i od jakiegos czasu bywamy w cro na campach fkk - ze wzgledu na stabilna pogode i wiekszy komfort :)

Kiedys do Bebek pewnie sie jeszcze wybierzemy - teraz mamy mala coreczke oraz malo czasu :)

Nie rozmawiam z ludzmi, ktorzy po plazy chodza majac na sobie zegarek ;) a kolor nie ma tu znaczenia :)))))

papa
Pozdrowienia z Torunia
Piotr
piotrulex
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 12
Rejestracja: wt cze 20, 2006 9:09 pm
Lokalizacja: Toruń

Dębki

Postautor: Gość » wt cze 17, 2008 1:43 pm

Bywam w Dębkach od 1982r,to by czasy- cztery chałupy na krzyż droga polna.a teraz to jest hurtownia. Po tej wspaniałej miejscowości zostały tylko wspomnienia i wspaniała plaża.Pozdrowienia dla właścicieli Barakudy.

Asmat
Gość
 


Wróć do www.DEBKI.pl

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron