dom na wrzosowisku

Moderator: bobo2206

dom na wrzosowisku

Postautor: gość » śr kwie 11, 2007 4:03 pm

Czy ktoś może napisać parę słów o tym miejscu?
gość
 

Postautor: jamo » wt maja 08, 2007 11:06 am

Na wrzosowisku to dom godny polecenia. Czyściutko, pokoje ładne, zadbane, kuchnia, sporu holl, gdzie można np wózkiem zaparkować. Fajny palc zabaw dla dzieci. I bardzo sympatyczni gospodarze. Tylko z drogi , która jest obok niezle się kurzy. Ale to naprawdę przy całości niewielki minusik. Plac i tak nie jest od strony drogi i pokoje też. Do morza tak z 10 min spacerkiem. ogólnie miejsce super!
jamo
 

Postautor: daga » pn sie 06, 2007 10:34 pm

Byłam z rodzinką w lipcu tego roku. Miejsce bardzo przyjazne dla rodzin z dziećmi. Czyste, zadbane. Na parterze duży hall, więc jest gdzie zostawić wózek. Na piętrze ogólnie dostępna i dobrze wyposażona kuchnia, w której można przygotować ciepły posiłek. Dużym atutem tego miejsca jest duży ogród + plac zabaw. Jak moim dzieciom znudziła sie huśtawka i piaskownica, to można było pograć w piłkę, czy poprostu pobiegać. Nikt nie patrzy "krzywo" na deptanie trawnika. Trawa koszona raz w tygodniu, sama widziałam.

Pokoje wyposażone zgodnie z opisem i zdjęciami na stronie pensjonatu. Ja bym tylko dodała choć po jednej półeczce wiszącej w pokoju i łazience - to uwaga do Właścicieli. A skoro o nich mowa, to bardzo sympatyczni starsi ludzie.

Zachęcam wszystkich Wczsowiczów do pisania opinii, bo sama wiem, jakie jest to pomocne dla innych przy szukaniu właściwej kwatery.
daga
 
Posty: 3
Rejestracja: pn sie 06, 2007 10:06 pm


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron