detlafówka zakonna 1

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

detlafówka zakonna 1

Postautor: johan » sob kwie 14, 2007 5:52 pm

Witam!
Planuje spędzić urlop w Detlafówce. Czy własciciele są wiarygodni?
z góry dziękuje za odpowiedzi
johan
 

Postautor: Gość » śr kwie 18, 2007 10:20 pm

właśnie też planuję i mam do 19 04 zarezerwowaną dwójkę w starym pensjonacie pokój 2a na parterze wyjeżdżamy z 4 letnim synkiem i nie mogę się doprosić o opinię jakie warunki czy jest czysto w jakim stanie jest ten plac zabaw i wogóle teren blisko czy daleko od domków do tego placu. czy do morza głównie do rzeczki jest blisko czy daleko. mniej więcej wiem że od spacerowej rozwidlają się dwie drogi w prawo do rzeczki w lewo do detlatówki ale czy od skrętu jest daleko.
Gość
 

Postautor: NN » pt kwie 20, 2007 10:08 am

W starym pensjonacie spałam już dosyć dawno ( jakieś 6-7 lat temu), ale z tego co pamiętam to wystrój był a'la "późny Gierek". Może się coś zmieniło, może nie - ale chyba najważniejsze żeby było czysto...a z tym z tego co pamiętam było średnio. Sama jestem ciekawa czy coś się zmieniło. Czas robi swoje - tylko czy na korzyść (remonty?) czy nie!?!

Do Dębęk jeżdżę z małymi dziećmi, więc place zabaw nie są mi obce. Korzystałam też z plac zabaw przed tym pensjonatem, ponieważ dwa lata temu miałam obok kwaterę. I muszę powiedzeć, że dla mnie o.k. Dzieci były zachwycone też królikiem i chomikiem, który miał klatkę obok placu zabaw. Teren obok pensjonatu, jak dla mnie, też w porządku.

Z tego pensjonatu najczęściej chodzi się właśnie do morza zejściem obok Piaśnicy. Jest kawałeczek ( ale jak na debkowe warunki - blisko), i co ważniejsze fajną leśną drogą, oczywiście po zejściu z zatłoczonej ulicy Spacerowej ( ale to tylko kawałek).
Pytasz o rozwidlenie ze Spacerowej? Domyślam się, że nie byłeś w Dębkach? Od Spacerowej w lewo do pensjonatu bardzo blisko, natomiast w prawo do rzeczki jak napisałam wyżej.

Pozdrawiam i życzę pogody na wakacjach, bo to chyba najważniejsze!
NN
 

Postautor: markon » ndz lip 22, 2007 10:35 pm

Witam, ja wróciłam z nowego budynku. Warunki rewelacyjne, zaryzykowałabym stwierdzenie że wręcz domowe.
markon
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: śr sie 02, 2006 6:38 pm

Postautor: markon » czw wrz 20, 2007 10:03 pm

Totalna bzdura. byłam i w zeszłym roku i w minione wakacje w nowym pensjonacie. W pokojach bylo czysto, w łazienkach nie bylo przkrego zapachu, ciepla woda i ogrzewanie włączane wieczorem. dziewczyny z obsługi też były miłe. W detlafówce jedliśmy sniadania i były bardzo dobre, nie mogę w niczym narzekac. W przyszłe wakacje tez napewno tam pojadę. A pensjonat tak podupada :), ze na wiosne nie ma juz wolnych miejsc.
markon
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: śr sie 02, 2006 6:38 pm

detlafówka - polecam

Postautor: monikaklan » pt cze 27, 2008 12:48 pm

Witam, byłam tam w tamtym roku w willi. Było super. To najlepszy pensjonat w Dębkach, blisko morze, centrum. W ogóle miejsce idealne dla rodzin z dziecmi. Polecam wszystkim :)
monikaklan
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: czw lip 26, 2007 1:29 pm


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: EleanorAdvor i 17 gości

cron