Pensjonat Jonasz

Moderator: bobo2206

Pensjonat Jonasz

Postautor: gosc » wt mar 14, 2006 3:26 pm

czy ktos w nim juz wypoczywal ?
gosc
 

ja nie

Postautor: Gość » czw mar 16, 2006 4:33 pm

:(
Gość
 

Re: ja nie

Postautor: Gość » czw mar 16, 2006 4:34 pm

Anonymous pisze::(
Gość
 

Postautor: Gość » pn kwie 03, 2006 6:53 pm

witam ja wypoczywalem w sierpniu 2005 polecam wszystkim bardzo mila obsluga warunki swietne woda zawsze ciepla a cena sprawdzcie sami bo warto !!! ps. parking ogrodzony,oswietlony. superomarcino. :shock:
Gość
 

Jonasz

Postautor: Ja » czw maja 04, 2006 3:11 pm

Ja nocowałam!!!
Czysto ładnie, miła obsługa! Trochę za dużo łóżek w jednym pokoju, jest mało miejsca.
2osobowy pokój bez telewizora, a cena wysoka (50zł/os).
Ja
 

Re: Pensjonat Jonasz

Postautor: maciejas » pn maja 22, 2006 3:52 pm

gosc pisze:czy ktos w nim juz wypoczywal ?

Ja niestety wypoczywałem. Mam 30 lat a czułem się jak na koloniach.
Jak się papier skończył do wc - to trzeba było panią prosić o uzupełnienie (bezskutecznie, dodam). Po trzech prośbach kupiłem zgrzewkę w sklepie. Nie ma szczotek do zamiatania, żadnych środków czystości w pokojach. W wielu pokojach nie ma czajników, lampek nocnych, radio lub tv tylko w niektórych pokojach. Pensjonat wygląda ładnie i czysto z zewnątrz bo był oddany w 2005r. Korytarze i inne miejsca wspólne owszem - sprzątane. Brak miejsca do zabawy dla dzieciaków. Jak chcesz posiedzieć na dworze przy piwku i grilu, to możesz na drugi dzień dostać za to uwagę od pani. W pokojach na parterze od strony pn-wschodniej wilgoć. W całym budynku (i w pokojach też) nie wolno palić, bo pani nakrzyczy (ja co prawda nie palę, ale palacze mieli problem). Pokoje ciasne, no i trochę za drogo. Może w tym roku soś się zmieni. Ja NIE POLECAM
maciejas
 

Re: Pensjonat Jonasz

Postautor: Turystka_ » pt lip 23, 2010 1:51 pm

Odradzam,resztę napisałam tu
viewtopic.php?f=5&t=241&p=94131#p94131
Turystka_
 
Posty: 2
Rejestracja: pt lip 23, 2010 1:33 pm

Re: Pensjonat Jonasz

Postautor: PawelW » wt sie 30, 2011 11:36 am

Witam,

Potwierdzam - obiekt sam w sobie elegancki i z klasą ( szczególnie z zewnątrz i hol na parterze) Przestronna kuchnia, ładna stołówka. Pokoje małe (dwójka na poddaszu to jak średnia jedynka w innych obiektach). Papier toaletowy - miałem ten sam problem. Gdybym wiedział, że odpowedź zabrzmi - przysługuje tylko jeden :shock: :shock: :shock: :shock:
Pani Ewa (siostra właściciela wydaje się na pozór miłą i ciepłą osobą (córka również). Trochę wścibska. Prośba o fakturę spełzła na niczym. Po namyśle kazała doliczyć do każdego noclegu dodatkowe 23% Vatu - śmiech na sali :) :) :)

Pomimo wszystko jak na obiekty w Dębkach sama miejscówka ma poziom odpowiedni.
Było miło ale już od roku nie w Joanszu - okazuje się, że warto się rozejrzeć i milezaskoczyc:-)

Pozdrawiam
PawelW
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: sob sie 27, 2011 10:20 am

Re: Pensjonat Jonasz

Postautor: Bajtel » wt lip 12, 2016 8:53 pm

Katastrofa!!! :cry: :cry: :cry: :cry: Pokój 4 osobowy na poddaszu około 20 m kwadratowych, jednak połowę zajmują łóżka. Jedna szafa, wiec ubrania trzymamy na PODŁODZE!!! :oops: :oops: W pokoju 4 OSOBOWYM 1 krzesło i niewielki stolik taki jak do kawy. TV chyba tylko 7 kanałów, w razie niepogody lepiej się powiesić niż czekać na śmierć z nudów., Brak Internetu WI-FI, po prostu średniowiecze. Łazienka około 1,5m*1,5m jak siedzisz na tronie to kalanami dotykasz kabiny prysznicowej, myjąc zęby łokciem walisz o kaloryfer. Miejsce ciche i ustronne pod warunkiem, że akurat nikt inny nie robi ci grila pod oknem. Jeśli jedziesz z dziećmi na urlop to oszczędź mi traumy, lepiej już mieszkać gdzieś na ulicy lub pod mostem będą miały więcej atrakcji-jedna zjeżdżalnia, mała piaskownica i koniec. Prawie wszystko wyłożone puzlami, niewielki pas trawnika dookoła budynku szeroki około 2m .Niestety chyba przerwę mój urlop bo dłużej tu nie wyrobię, pakuję rodzinę i wracam do domu.
Bajtel
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 12, 2016 8:19 pm

Re: Pensjonat Jonasz

Postautor: Ykynu » ndz cze 25, 2017 11:59 am

W tamtym roku nocowałam w tym pensjonacie i pobyt ten wspominam bardzo dobrze. Chociaż cena trochę zawyżona, ale za to okolica bardzo ładna. Pozdrawiam.
Ykynu
 
Posty: 1
Rejestracja: wt cze 20, 2017 11:54 am

Re: Pensjonat Jonasz

Postautor: Buster » pt lip 14, 2017 1:58 pm

Odwiedzałem ostatnio i było całkiem miło - polecam :)
Buster
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pt lip 14, 2017 1:47 pm

Re: Pensjonat Jonasz

Postautor: luris » czw sie 03, 2017 9:58 am

bardzo przyjemna i piekna obsluga :)
luris
 
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 03, 2017 9:18 am

Re: Pensjonat Jonasz

Postautor: radoslaw223 » pt kwie 27, 2018 9:40 am

Ten pensjonat Jonasz dalej istnieje czy już został zamknięty , a pytam się bo szukam pensjonatu dla babci
radoslaw223
 
Posty: 1
Rejestracja: pt kwie 27, 2018 9:35 am


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron