najlepsze?

Moderator: bobo2206

najlepsze?

Postautor: greka » śr sie 02, 2006 2:49 pm

Zachwalane na tutejszym forum Dębki bardzo mnie rozczarowały - a jechałam z nastawieniem, że będzie naprawdę pięknie:(
Śmieci, śmieci i jeszcze raz śmieci.....to wszystko co kojarzy mi się z urlopem w tym miejscu. Brudno jest wszędzie. Począwszy od plaży, poprzez brzeg rzeki, kanał, las, ulice i skwery!
Wioska wydaje mi się bardzo zaniedbana w porównaniu z innymi miejscowościami odwiedzonymi przeze mnie wcześniej. Główna ulica wyłozona kostką ale za to boczne zasypane brudnym, szaroczarnym piachem i oczywiście śmieciami.
Gdzie władze gminy? Gdzie WIELKIE pieniądze zostawiane tu przez wczasowiczów?
Cóż, polecam wszystkim Pobierowo, Chałupy... tam jest NAPRAWDĘ PIĘKNIE , bo schludbie, czysto i zadbanie! :!:
greka
 

Postautor: Gość » śr sie 02, 2006 9:20 pm

no cuz debki to nie miejscowosc dla ludzi S klasy wazne ze nam sie podoba
Gość
 

Postautor: arbuz » czw sie 03, 2006 11:41 pm

Bywam w Dębach od kilku już lat. Rodzina ma tu działkę, więc grzechem byłoby nieskorzystać z takich możliwości ;) Ale muszę powiedzieć szczerze, że mam baaardzo mieszane uczucia co do Dębek. "Stare Dębki" znam z opowieści rodziny i znajomych i niestety nie doświadczyłem ich osobiście. Ale jestem przekonany że ten dawny klimat musiał być extra. W chwili obecnej natomiast Dębki utknęły w dziwnym zaułku. Z jednej strony próbuje się zachować dawny, na swój sposób dziki i niepowtarzalny klimat Dębek, z drugiej zaś zalew turystów wymusza zmiany i urbanizację tego miejsca, czego póki co nie widać. Efekt jest niestety porażający. Dębki w obecnej formie i z obecną infrastrukturą nie są w stanie przyjąć takiej ilości ludzi. Ale właściciele pensjonatów, pól namiotowych i budek gastronomicznych zdają się tym nie przejmować, a wręcz zacierają ręce z nadzwyczaj szybkiego zysku. W kilku punktach postaram się wymienić to, co w Dębkach irytuje mnie najbardziej:

1. drogi i komunikacja
To chyba największa bolączka Dębek. W sezonie mamy tu misz-masz ciągnących się w nieskończoność samochodów, rozkojarzonych pieszych i rowerzystów. Jakby tego było mało, od kilku lat pojawiły się do tego gokarty, co już przechyliło czarę goryczy. Efekty są jakie są - bezpieczne i w miarę sprawne poruszanie się po głównej ulicy graniczy z cudem. Wynika z tego kolejna sprawa - wyobraźmy sobie jakiś większy pożar i ewakuację czy choćby dojazd służb gaśniczo-ratunkowych na miejsce pożaru. Istny horror i rzeź...

2. śmieci...
To druga bolączka Dębek. I świadczy ona o tym, że władze gminne oraz gospodarze punktów noclegowo-gastronomicznych nastawieni są na szybki i łatwy zysk. Typowy obraz to budka z goframi czy zapiekankami i walające się dookoła śmieci. Czy wyobraźnia właścicieli nie sięga już do potrzeby zapewniania choćby podstawowych zasad higieny? Na skutki długo nie trzeba czekać - cała moja rodzina oraz mnóstwo znajomych zapadło na dolegliwości żołądkowe charakteryzujące się rozwolnieniem i wymiotami. Czyż nie jest to efekt wszechpanującego syfu i brudu? Pewnego ciepłego wieczora wybraliśmy się z całą rodzinką na przechadzkę ul. Spacerową. Można było wreszcie spokojnie się przejść, bez samochodów, tłumów i gokartów. Daleko jednak nie zaszliśmy - cofnął nas niesamowity fetor wydobywający się z gór śmieci obecnych dosłownie wszędzie. Ludzie, mamy XXI wiek! Tyle gadania o normach UE, o zasadach higieny, a tymczasem w miejscu, o zgrozo wypoczynku, odchodzą takie cyrki! Jeśli już doszło do tego, że przez Dębki przewija się tyle ludu w sezonie, nalezałoby o tych ludziach pomyśleć. Zostawiają tu na prawdę grube pieniądze, a wzamian oferuje się im taki cyrk!

3. Zakłócony spokój nocny
Kiedy już ustaje ruch i zgiełk na głównej ulicy i człowiek chciałby wreszcie odpocząć w leśnej ciszy, zaczynają się wieczorno-nocne eskapady napranej młodzieży, tudzież popisy DJ-ów z the beach czy coolera. O ile do rytmicznej muzy dobiegającej od strony plaży idzie się jakoś przyzwyczaić, o tyle radosne pokrzykiwania naćpanej tudzież narąbanej młodzieży obudzą nawet umarłego. A spróbuj takiemu zwrócić uwagę...
Jeszcze wracając do muzyki w the beach - nie wiem jak jest teraz, czyli na przełomie lipca i sierpnia. Może jest więcej "roztańczonych", ale na początku sezonu młodzieży było mało, gro wczasowiczów stanowiły rodziny z małymi dziećmi. Wybraliśmy się kiedyś do the beach na piwo i pogadać ze znajomymi. Przy stolikach siedziało trochę ludzi, wszyscy zajęci byli rozmową. W tle wił się energiczny DJ, który co kilka minut podkręcał muzę, aż jej głośność doszła do poziomu uniemożliwiającego normalną rozmowę. Jakoś nikt nie poderwał się do tanecznej zabawy, tylko do.... wyjścia. W ciągu kilku minut przy stolikach zrobiło się pusto... To dla mnie klasyczny przykład wylania dziecka z kąpielą - jednak nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu ;)

4. Infrastruktura wokółplażowa
No, i to kolejny kamyczek do ogródka. Śmierdzące Toi-toie są na tyle oddalone od plaży, że większość ludzi idzie załatwiać swoje potrzeby na wydmy. Dzięki temu smród jest nieziemski. Zaraz pewnie odezwą się głosy, że to bliżej natury i że jak ktoś ma wymagania klasy "S", to niech się tu lepiej nie pojawia. Przepraszam, ale chyba nikt o zdrowych zmysłach nie będzie się upajał zapachem uryny i kału, rozkładających się w promieniach słońca. Przepraszam za dosadność, ale sprawę trzeba nazwać po imieniu. Kilka lat temu Dębki skanalizowano - do dzisiaj zastanawiam się, kto tak świetnie to wymyślił, że nie doprowadzono kanalizacji bliżej plaży. W innych miejscowościach są choćby prymitywne toalety, ale są. Są też prysznice itd. Tymczasem w Dębkach nie ma nic. Nawet przy plażowych ogródkach piwnych, gdzie ponoć wydanie pozwolenia na działalność powinno się uzależniać od czynnej toalety - sisusiać trzeba na wydmach, albo w oddalonych o 100 metrów, cuchnących toi-toiach.

I teraz wnioski: włodarze gminy i ludzie mający jakiś wpływ na to co się w Dębkach dzieje, muszą się na coś zdecydować. Pierwsza możliwość to powrót do starej formy wioski i rezygnacja z ogromu wczasowiczów. Wtedy obecnie istniejąca infrastruktura okaże się wystarczająca - po drodze będzie dało się normalnie przejść, śmieci nie będzie bo nie będzie miał ich kto produkować, a plaże obejdą się bez kanalizacji. Druga możliwość to niestety znaczna rozbudowa Dębek, co w prkatyce oznaczałoby rezygnację z ich dotychczasowego charakteru i stworzenie kolejnego molocha na wzór Karwi czy Jastrżebiej Góry. Co będzie lepsze - nie mnie to rozstrzygać. Trzeba jednak być konsekwentnym - skoro wpuszcza się tutaj tysiące wczasowiczów i doi się od nich grube pieniądze, to trzeba zapewnić im znośne warunki do wypoczynku.
arbuz
 

Postautor: maksym69 » pt sie 04, 2006 12:36 am

Popieram greka w 100% mam nadzieje że któryś z miejscowych to przeczyta
maksym69
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 24
Rejestracja: śr lip 26, 2006 12:13 am
Lokalizacja: Radom

najpiękniejsze?

Postautor: greka » pt sie 04, 2006 12:53 pm

drogi arbuzie:)
ująłeś w słowa wszystko to, czego mnie nie chciało się opisywać :x

nie jestem turystą klasy S, jak sugeruje gość X - gdyby tak było siedziałabym na plaży w Sopocie, Juracie czy Międzyzdrojach - choć ceny w sklepach i punktach gastronomicznych są porównywalne z tymi w Dębkach:(
Nie trzeba być turystą klasy S by szukać czystej plaży!!!!!

Klimat Dębek?
Umiarkowany ciepły przejściowy! :lol:
greka
 

Postautor: Betelgeuse » pn sie 07, 2006 12:42 am

grek i arbuz - macie calkowita racje! Wybralam sie w tym roku do Debek zachecona opisami z tegoz wlasnie forum, ale niestety zawiodlam sie na calej linii (moze tylko z wyjatkiem pola namiotowego lesne, ktore jest naprawde rewelacyjne). Najbardziej dokuczliwa byla dla mnie wspolna droga dla pieszych, samochodow, rowerow, gokartow i wszystkiego, co bylo w stanie sie ruszac. No i ten smierdzacy lasek na wydmach! A w sezonie tam sa niesamowite tlumy, moze tam i jest spokojnie, ale chyba w lutym.
Betelgeuse
 

Postautor: sosek » pn sie 07, 2006 10:49 am

Niestety wlodarzom tej pieknej miejscowosci nie zalezy( moze nie umieja) na uporzadkowaniu pewnych rzeczy ktore starych i nowych bywalcow kluja w oczy.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Postautor: Gość » czw sie 10, 2006 5:23 pm

ZGADZAM SIE! I pewnie nie ja jedna. Przyjeżdzam tu chyba z przyzwyczajenia i od jakiegos czasu zastanawiam sie czy nie znalezc sobie nowego miejsca do wypoczynku nad polskim morzem. Rzeczywiście nie widac tu reki gospodarzy, ktorzy by dbali o to zeby Debki zachecaly do odwiedzin. Do tej pory Debki przyciagaly swoim urokiem - a to ze plaza najszersza, piekne ujscie Piasnicy.... Ale jak tak dalej bedzie sama natura sie nie obroni. Przy tym nawale turystow trzeba isc o krok do przodu, tzn. pomyslec (jak to wyzej juz ktos napisał) o toaletach, prysznicach na plazy, o glownej ul.Spacerowej, ktora powinna zachecac do spacerów (przeciez obok macie sklepy i bary, w ktorych zostawiamy kasę) , a ktora tymczasem budzi groze i strach gdy musi sie nia przejsc zwlaszcza z malymi dziecmi. Pamietajcie, ze my wiemy ze sa tez inne miejsca na swiecie!
Gość
 

Postautor: MARIA » czw sie 24, 2006 9:34 am

Ujęliście to idealnie. Nie pojadę do Dębek w najbiższej pięciolatce, bo nie nadają się na wypoczynek z dziećmi. Dopiszą mi pewnie, że jestem marudna i wymagam niewiadomo czego... Nie - tylko podstaw... To prawda - wszędzie śmieci, niebezpieczna ulica-deptak.
Przez porzednie lata jeździłam do wioseczki (wybrz.zachodnie) no i może nie było tak uroczej plaży jak w Dębkach, ale prawdziwy deptak i czystość!
Byłam w Dębkach dwa dni i szybko zmieniłam na inną miejscowość. Zauważyłam, że to forum służy raczej niewybrednym uwagom pod adresem tych którym się coś nie podoba, ale macie rację (poprzednicy w wypowiedziach) - zostawiamy tam swoje pieniążki i chcem za nie godziwaego wypoczynku.
Nauczyłam się jednego: nigdy nie wierz w internetowe opinie - pięknie, czysto itp to pojęcia bardzo względne. Dla mnie Dębki nie są naj... Są lepsze miejsca.
Pozdrawaiam Arbuza, Greka, Soska
MARIA
 

Debki najlepsze

Postautor: sosek » sob sie 26, 2006 4:17 pm

Witam, tak sie zastanawiam czy ktos to przeczyta te nasze wypowiedzi z osob ktore moga cos zrobic w Debkach pozytecznego? Bylem tam dwa razy pod rzad i nie zauwazylem zadnych nowych inwestycji, lub polepszenia funkcjonalnosci i dostepu do np. toalet. W tym roku bylem tam od 5 lipca i nawet wejscie na plaze nie bylo jeszcze zrobione tzn. ten napis na 2 duzych slupach przy samej plazy. Nie liczy sie nic, tylko kasa a barany i tak przyjada jak nie ci to inni :cry: Wierze ze moze ktos sie wreszcie obudzi i wezmie sie wreszcie do roboty, sa np. fundusze unijne.
Pozdrawiam wszystkich przedmowcow.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Postautor: kasia » ndz wrz 03, 2006 12:46 am

Byłam w tym roku w Dębkach po raz pierwszy i ostatni. Nie zachęciła mnie ani ogromna plaża, ani co krok spotykani znajomi(jestem z Warszawy), ani pseudo atrakcje proponowane przez mieszkańców tej miejscowości. Nie ma tu klimatu. nastroju, warunków do odpoczynku. Liczy się tylko kasa i nic więcej. Za to polecam Ustkę i okolice. Tam jest klimat, normalni ludzie i piękne okolice. Jeździłam tam od paru lat i szkoda że w tym roku zmarnowałam urlop dla Dębek....
kasia
 

Postautor: miska » czw wrz 07, 2006 11:02 pm

tez pojechałam do tej miejscowosci ujeta urokiem forum ze plaza super i okolica piekna ale zawiodłam sie , napiszcie gdzie mozna wypoczywac w ciszy i spokoju z 2 bobasków pozdrawiam i popieram przedmówców DEBKI zostały w tyle bałagan zaludniona SPACEROWA samochodziskami dostawczymi pieszymi rowerami otd.. wrecz niebezpieczna,, nie cos musi władza z tym zrobic bo same knajpki i super pensjonaty to nie wszystko pozdrawiam przedmówców :wink:
miska
 

Postautor: Alutka » śr lis 29, 2006 2:03 pm

Przeczytałam sobie wszystkie powyższe komentarze. I ciesze sie, że je napisaliście, bo juz myślałam, że to ja zwariowałam. Prawie cała ta stronka to wychwalanie Debek. A mnie w Debkach podoba sie tylko plaża - wiecej nic. Myślałam już, że może cos ze mną nie tak, może za dużo wymagam?!? Ale okazuje sie, że są tacy, ktorym w Debkach tak samo jak mnie, przeszkadza brud, zakorkowana głowna ulica, smierdzacy lasek, brak sanitariatow ...
JA CHYBA JUZ NIE CHCE TAM WRACAC!!!
Alutka
 

Postautor: Asia26 » ndz kwie 22, 2007 5:11 pm

Bardzo sie mylisz Greka. Dębki są piekne i nikogo z Dębkowiczów nie przekonasz zeby jezdzili np do Chałup:P:P:P:P!!!!!!!!
Asia26
 

Postautor: iwu » śr maja 09, 2007 8:44 am

Miałem się wybrać do Debek i zrezygnowałem. Byłem 2 razy w Rewalu i jade tam ponownie (choc lubie zmieniac miejsce odpoczynku). Nie będe ryzykował pomimo szerokiej plaży. Gdy jest pogoda, to najszersza plaża jest zapełniona. Gdy pogody nie ma ( a trzeba się z tym liczyć nad polskim morzem) z tego co przeczytałem Dębki nic mi nie zaoferują. Polecam Rewal, Miedzywodzie oraz Niechorze i Pobierowo.
iwu
 

Postautor: Gość » śr cze 27, 2007 11:05 pm

Kurcze tak czytam te wasze wypowiedzi i na pewno w pewnym stopniu macie rację . Przyczyną takiego stanu jest między innymi MTv które puściło famę w eter i zjechali się tu ludzie którzy nie potrafią się zachowywać na trzeźwo a co dopiero po alkoholu . Bodajże 2 lata temu kiedy szedłem sobie ze znajomymi nad Piaśnicę ( na zakręt )jakiś dwóch kolesi w drecholach (niestety) przyczepiło się do nas że przyśpiewujemy sobie do dźwięków gitary , na szczęście skończyło się na potyczkach słownych , jednak to już był znak , że
coś zaczyna się tu psuć . Widoki naćpanych kolesi kopiących w automaty do gry , szczających gdzie popadnie pijanych małolatów niestety są częste. Z drugiej strony jeżeli tą miejscowość nawiedza taki tłum wczasowiczów to rzeczywiście lokalne władze powinny coś zrobić w kierunku polepszenia warunków sanitarnych przy plaży, więcej koszy na śmieci i ekipy które często by je opróżniały . Dlaczego nie wymusić prawnie na właścicielach barów na plaży do obowiązkowego stawiania "toi toi" .
Oj ile bym dał żeby Dębki były przynajmniej takie jak w połowie lat 90'.
Gość
 

Postautor: Gość » śr cze 27, 2007 11:08 pm

Kurcze tak czytam te wasze wypowiedzi i na pewno w pewnym stopniu macie rację . Przyczyną takiego stanu jest między innymi MTv które puściło famę w eter i zjechali się tu ludzie którzy nie potrafią się zachowywać na trzeźwo a co dopiero po alkoholu . Bodajże 2 lata temu kiedy szedłem sobie ze znajomymi nad Piaśnicę ( na zakręt )jakiś dwóch kolesi w drecholach (niestety) przyczepiło się do nas że przyśpiewujemy sobie do dźwięków gitary , na szczęście skończyło się na potyczkach słownych , jednak to już był znak , że
coś zaczyna się tu psuć . Widoki naćpanych kolesi kopiących w automaty do gry , szczających gdzie popadnie pijanych małolatów niestety są częste. Z drugiej strony jeżeli tą miejscowość nawiedza taki tłum wczasowiczów to rzeczywiście lokalne władze powinny coś zrobić w kierunku polepszenia warunków sanitarnych przy plaży, więcej koszy na śmieci i ekipy które często by je opróżniały . Dlaczego nie wymusić prawnie na właścicielach barów na plaży do obowiązkowego stawiania "toi toi" .
Oj ile bym dał żeby Dębki były przynajmniej takie jak w połowie lat 90'. Jednak i tak w sierpniu tam jadę. Nie wyobrażam sobie wakacji w innym miejscu.
Gość
 

Postautor: blazus1 » pt cze 29, 2007 4:54 pm

ja jezdze od dawnna do Dębek.. lubie ta miejscowosc pomimo ze faktycznie smieci halas i zatloczone drogi psuja klimacik. w tym roku tez jade zobaczymy co sie zmienilo ;)
blazus1
Expert
Expert
 
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 18, 2007 9:59 am
Lokalizacja: Gród Kraka

Postautor: papi14 » pn lip 02, 2007 11:12 am

kocham ta miejscowosc i nie powiem o niej zlego zdania 8) 8) 8) 8)
papi14
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 25
Rejestracja: sob cze 09, 2007 6:01 pm
Lokalizacja: KARLIKOWA

hello

Postautor: d » pn sie 13, 2007 6:47 pm

f
d
 

Postautor: Gość » pt sie 17, 2007 8:19 pm

Debki, to Debki. Za duzo ludzi, fakt, ale kto wypoczywa na Broadway'u??? Uslyszlam nawet stwierdzenie, jakiejs panny na obcasach, ze jest lepiej niz w Karwi. Troche mnie to zalamalo, ale zaraz potem odnalazlam magiczne miejsca i po 3 tygodniach jestem jak mloda bogini;-)
Gość
 

Postautor: Dębkowicz » wt sie 28, 2007 2:34 pm

Dębki zawsze miały to coś, mają i mieć będą bez względu na upływający czas i cywilizację a jak komuś się nie podoba to niech jedzie w inne "lepsze" miejsce.Dębki są piękne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dębkowicz
 

Dębki a my

Postautor: Karol » pn wrz 03, 2007 2:59 pm

Dębki są piękne - temu nie można zaprzeczyć, bo przeciez Dębki to głównie plaża. Ale jest też ciemna strona medalu, a mianowicie - my - wczasowicze. Ci, którzy mają tu swoje hacjendy i ci, którzy mieszkają w pensjonatach. Nie ukrywajmy - to my zostawiamy po sobie nieciekawy ślad. Bo albo nie chce nam sie podejść do śmietnika, by wyrzucić odpady, albo skorzystać z ogólnie dostępnych popielniczek, dzięki czemu co rano kilkuosobowe grupki sprzątaczy miały co robić w różnych miejscach na plaży. Nie zapominajmy też, że w wiekszości wolimy skorzystać z lasku, zamiast z Toi Toi (które oczywiście też dzięki nam wyglądają jak wyglądają - głównie leżąco nad ranem). Z tego co wiem na pewno większość sezonowych mieszkańców Dębek - tych, którzy mają domki, woli podrzucać swoje śmieci na krzyżówkach lub przy małych śmietnikach niż podpisać umowę na ich wywóz. Do tego dochodzi wandalizm - połamane płotki przy wejściach na plaże, powyginane latarnie. Więc jaki można wysnuć wniosek - jeśli sami się nauczymy porządku nie możemy wymagać, że ktoś będzie go za nas wiecznie robił.
Pozdrawiam i życzę owocnych przemyśleń i działań
Karol
 

Postautor: gość: Jerry » czw lut 28, 2008 9:55 pm

Popieram w 100% wypowiedź "arbuza", zawarł mnóstwo dobrych rad i pomysłów. Bez zmiany obecnej sytuacji Dębki nie będą atrakcyjną miejscowością. Należy zacząć od najprostszych rzeczy a mianowicie od usunięcia stert śmieci i to szybko bez robienia z tego olbrzymiego problemu. Jeśli nie ma kto sprzątać terenów przy plaży to czemu wydaję się zgody na postawienie cuchnących barów typu "Gawra" i "Beach" i gdzie tu mowa o ochronie środowiska. Natomiast najgorszą bolączką Dębek jest ta jedyna droga przez wieś, gdzie piesi kopią ze złością samochody, zmotoryzowani trąbią i ubliżają pieszym, do tego dzieci jeżdżące gokardami i rowerami i jeszcze zaparkowane pojazdy na poboczach, gdzie tylko jest to możliwe. Przez tą ulicę faktycznie nie mogą przejechać żadne pojazdy, zarówno śmieciarki (i to jest też jeden z powodów dla których Dębki są brudne) jak i straż pożarna czy pogotowie. Natomiast Włodarze tej gminy udają, że nie widzą problemu, chyba musi się coś stać strasznego, żeby ktoś tam ruszył głową. Tą sytuację zmieniłaby budowa nowej drogi przez wieś, nowego przebicia odciązającego obecny deptak. która podobno jest zaprojektowana.
Obecna droga powinna być tylko dla pieszych i osób, które muszą tam dojechać ze względu na miejsce zamieszkania - tak jest również na deptakach w miastach i stoją znaki drogowe informujące, że w godz. 7 -10 rano mogą jeździć pojazdy zaopatrzenia. To napewno poprawiłoby wizerunek Dębek. Tę myśl kieruję do obecnych Gospodarzy Dębek jeśli naprawdę zamierzają coś dobrego zrobić, a nie tylko siedziec na stołkach i wydawać kolejne pozwolenia na budowę i handlować działkami nie zapewniając dróg, dojazdów i innych mediów.[/b]
gość: Jerry
 

Re: najlepsze?

Postautor: King89 » czw wrz 29, 2016 11:53 am

Szkoda że czyta się takie opinie ale jednak coś w tym musi być. NIe chce mi się rozpisywać za bardzo na ten temat lecz moje odczucia co do tego są bardzo podobne.
King89
 
Posty: 1
Rejestracja: czw wrz 29, 2016 11:50 am

Re: najlepsze?

Postautor: imprezowiczs » pt paź 07, 2016 11:33 am

Przez porzednie lata jeździłam do wioseczki (wybrz.zachodnie) no i może nie było tak uroczej plaży jak w Dębkach, ale prawdziwy deptak i czystość!
Byłam w Dębkach dwa dni i szybko zmieniłam na inną miejscowość.
imprezowiczs
 
Posty: 2
Rejestracja: czw paź 06, 2016 10:55 am

Re: najlepsze?

Postautor: dadko » pn paź 17, 2016 5:15 pm

ta miejscowośc rzeczywiscie jest cudowna :)
dadko
 
Posty: 1
Rejestracja: pn paź 17, 2016 1:38 pm

Re: najlepsze?

Postautor: seth » wt lis 15, 2016 9:33 pm

No różne to jest z Dębkami, ale idzie ku lepszemu tak myślę ;)
seth
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 13
Rejestracja: wt lis 15, 2016 9:17 pm

Re: najlepsze?

Postautor: Ferikanin » pt lut 24, 2017 2:45 pm

Na pewno nie idzie na gorsze, byłem 3 lata temu i rok temu.. bardzo pozytywne zmiany. W Tym roku też pewnie się wybiorę w okresie 'po turystycznym'.
Ferikanin
 
Posty: 3
Rejestracja: pt lut 24, 2017 2:40 pm

Re: najlepsze?

Postautor: Geomorf » czw mar 23, 2017 8:19 pm

Lubię Dębki takie jakie są, może i dużo turystów ale to dobrze dla miasta.
Geomorf
 
Posty: 3
Rejestracja: czw mar 23, 2017 8:16 pm

Re: najlepsze?

Postautor: marced » śr mar 29, 2017 11:19 am

Osobiście jestem zachwycony urokliwą plaża, zwłaszcza jej fragmentem przy ujściu rzeczki ;)
marced
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: śr mar 29, 2017 10:53 am
Lokalizacja: Toruń

Re: najlepsze?

Postautor: repos » śr maja 31, 2017 6:33 pm

najlepsze z najlepszych :)
repos
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 28, 2017 6:15 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: najlepsze?

Postautor: molekis » sob wrz 30, 2017 5:32 pm

nie ma lepszej plazy :)
molekis
 
Posty: 1
Rejestracja: czw wrz 28, 2017 6:26 pm

Re: najlepsze?

Postautor: tomus888 » czw lip 26, 2018 2:20 pm

greka pisze:Zachwalane na tutejszym forum Dębki bardzo mnie rozczarowały - a jechałam z nastawieniem, że będzie naprawdę pięknie:(
Śmieci, śmieci i jeszcze raz śmieci.....to wszystko co kojarzy mi się z urlopem w tym miejscu. Brudno jest wszędzie. Począwszy od plaży, poprzez brzeg rzeki, kanał, las, ulice i skwery!
Wioska wydaje mi się bardzo zaniedbana w porównaniu z innymi miejscowościami odwiedzonymi przeze mnie wcześniej. Główna ulica wyłozona kostką ale za to boczne zasypane brudnym, szaroczarnym piachem i oczywiście śmieciami.
Gdzie władze gminy? Gdzie WIELKIE pieniądze zostawiane tu przez wczasowiczów?
Cóż, polecam wszystkim Pobierowo, Chałupy... tam jest NAPRAWDĘ PIĘKNIE , bo schludbie, czysto i zadbanie! :!:



Niestety, ale musze się zgodzić. wypad ze znajomymi był dosłownie fiaskiem :/
zmarnowany urlop i kasa
Nie wiesz gdzie szukać części do wózków widłowych? Kliknij tutaj.
tomus888
 
Posty: 2
Rejestracja: czw lip 26, 2018 2:15 pm

Re: najlepsze?

Postautor: tomus888 » czw lip 26, 2018 2:20 pm

greka pisze:Zachwalane na tutejszym forum Dębki bardzo mnie rozczarowały - a jechałam z nastawieniem, że będzie naprawdę pięknie:(
Śmieci, śmieci i jeszcze raz śmieci.....to wszystko co kojarzy mi się z urlopem w tym miejscu. Brudno jest wszędzie. Począwszy od plaży, poprzez brzeg rzeki, kanał, las, ulice i skwery!
Wioska wydaje mi się bardzo zaniedbana w porównaniu z innymi miejscowościami odwiedzonymi przeze mnie wcześniej. Główna ulica wyłozona kostką ale za to boczne zasypane brudnym, szaroczarnym piachem i oczywiście śmieciami.
Gdzie władze gminy? Gdzie WIELKIE pieniądze zostawiane tu przez wczasowiczów?
Cóż, polecam wszystkim Pobierowo, Chałupy... tam jest NAPRAWDĘ PIĘKNIE , bo schludbie, czysto i zadbanie! :!:



Niestety, ale musze się zgodzić. wypad ze znajomymi był dosłownie fiaskiem :/
zmarnowany urlop i kasa
Nie wiesz gdzie szukać części do wózków widłowych? Kliknij tutaj.
tomus888
 
Posty: 2
Rejestracja: czw lip 26, 2018 2:15 pm

Re: najlepsze?

Postautor: fajanka » śr sie 15, 2018 5:02 pm

zawsze byly najlepsze !
fajanka
 
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 15, 2018 3:41 pm

Re: najlepsze?

Postautor: Rome12 » czw sie 16, 2018 10:57 am

A mnie się tam podobało :) Trafiliśmy na świetna pogodę, poza tym plaża była naprawdę cuuudowna! :) Ale to chyba, jak we wszystkim, zależy pod osoby - niektórym się spodoba, niektórym nie :)
Jesteś kibicem piłki nożnej? Wejdź tutaj!
Rome12
 
Posty: 4
Rejestracja: czw sie 16, 2018 10:40 am

Re: najlepsze?

Postautor: Rome12 » czw sie 16, 2018 10:57 am

A mnie się tam podobało :) Trafiliśmy na świetna pogodę, poza tym plaża była naprawdę cuuudowna! :) Ale to chyba, jak we wszystkim, zależy pod osoby - niektórym się spodoba, niektórym nie :)
Jesteś kibicem piłki nożnej? Wejdź tutaj!
Rome12
 
Posty: 4
Rejestracja: czw sie 16, 2018 10:40 am

Re: najlepsze?

Postautor: Rome12 » czw sie 16, 2018 10:57 am

A mnie się tam podobało :) Trafiliśmy na świetna pogodę, poza tym plaża była naprawdę cuuudowna! :) Ale to chyba, jak we wszystkim, zależy pod osoby - niektórym się spodoba, niektórym nie :)
Jesteś kibicem piłki nożnej? Wejdź tutaj!
Rome12
 
Posty: 4
Rejestracja: czw sie 16, 2018 10:40 am

Re: najlepsze?

Postautor: Rome12 » czw sie 16, 2018 10:57 am

A mnie się tam podobało :) Trafiliśmy na świetna pogodę, poza tym plaża była naprawdę cuuudowna! :) Ale to chyba, jak we wszystkim, zależy od osoby - niektórym się spodoba, niektórym nie :)
Jesteś kibicem piłki nożnej? Wejdź tutaj!
Rome12
 
Posty: 4
Rejestracja: czw sie 16, 2018 10:40 am

Re: najlepsze?

Postautor: kamilaolsze » pt lis 29, 2019 3:47 pm

we wszystkim trzeba znaleźć pozytywne strony, mnie się bardzo podobało i na pewno tam wrócę! :)
kamilaolsze
 
Posty: 4
Rejestracja: czw lis 21, 2019 1:35 pm

Re: najlepsze?

Postautor: agniesiacien775 » pt gru 27, 2019 4:00 pm

Dębki były fajne gdzieś w okolicach 2005/2008 potem zaczęły byc popularne wśród "warszawki" i się przyjeżdżać nie dało :(
agniesiacien775
 
Posty: 2
Rejestracja: sob wrz 29, 2018 4:19 pm


Wróć do Dlaczego Dębki są NAJLEPSZE ?:)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron