Mirella Spacerowa 21

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

Mirella Spacerowa 21

Postautor: zicc » ndz mar 04, 2007 9:23 am

Witam.
Mam zamiar wybrać się nad morze do pensjonatu Pani Mirelli Kur "Mirella" ul. Spacerowa 21. Proszę o jakiekolwiek informacje odnośnie tego pensjonatu. Czy daleko nad morze, czy jest problem z zaparkowaniem auta, czy dzieci mają wystarczającą ilość miejsca aby pobiegać na zewnątrz, czy pokoje są czyste, itp. Nie mam jakichś specjalnych wymagań, ale musi być czysto!
Mam zamiar jechać pierwszy raz do Dębek, dlatego też proszę o informację czy jest tam zasięg komórek, bankomat (jaki), sklep monopolowy :) , jak daleko jest do Władysławowa, Gadńska itp.
Pozdrawiam serdecznie!
zicc
 

Postautor: jasc » ndz mar 04, 2007 3:18 pm

Wszystkie te, i pozostałe informacje które będą Ci potrzebne powinieneś znaleźć (mieć możliwość znaleźć) na stronie internetowej ośrodka gdzie chcesz się wybrać.
To, w jaki sposób firma (ta, czy jakakolwiek inna) prezentuje swoją ofertę - w znacznym stopniu świadczy o jakości tej oferty, o tym co zastaniesz na miejscu.
Inaczej, pozostaje Ci tylko szukanie informacji w Googlach, na tym wortalu, i poleganie na subiektywnej opinii innych...
jasc
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: sob lut 24, 2007 3:49 pm

urlop w Dębkach

Postautor: Dorota K » czw kwie 12, 2007 9:15 pm

Witam.
Ja również wybieram sie do Dębek na ul spacerową 21 w drugiej połowie lipca. Mam nadzieję że będzie wszystko ok ,gdyż jedziemy z roczną córeczką .Zależy mi na warunkach, które spełnią moje i córeczki wymagania.Wszystko zapowiada się bez niespodzianek a jak będzie to się okaże na miejscu. Pozdrawiam i życzę miłego wypoczynku!!
Dorota K
 

Dębki

Postautor: Dorota K » czw kwie 12, 2007 9:24 pm

WItam ponownie.
Z tego co wiem to do morza jest 200m. posesja jest ogrodzona ,grill ,plac zabaw , dużo miejsca do biegania dla dzieci zdala od ulicy (mam nadzieje że bedzie ciszej). blisko sklep i stołowka a także inne potrzebne obiekty.Bratowa była w Dębkach i była zadowolona choć nocowała w innym miejscu. Plaża jest szeroka i mało zatłoczona. Tyle wiem na temat Dębek ale nie gwarantuję zadowolenia gdyż każdy ma inne wymagania. POzdrawiam Dorota K. z Krakowa .
Dorota K
 

Postautor: Sten » pn kwie 16, 2007 1:39 pm

Witam
Ja też właśnie zamówiłem pokój w tym pensjonacie w sierpniu.
Mam nadzieje że będzie fajnie.
Życzę Wam i sobie udanych wakacji
Pozdrawiam
Sten
Sten
 

na temat pensjonatu "Mirella"

Postautor: Kasiuuula » ndz cze 03, 2007 9:13 pm

Witam:)
co roku pracuje sezonowo przy lodach i gofrach i to własnie obok Pani Mirelli Kur ..pensjonatu "Mirella" ...
odpowiadajac na Pana pytania :
daleko nie jest nad morze -jakies 5 min zaraz na przeciwko ma Pan wejscie nad morze...
z parkingiem nie powinno byc problemu za domem maja duzy plac..dzieci tez maja swoj plac do zabawy ...
bankomat jest jako taki postawiony na poczatku Debek jak sie wjezdza..a jak nie to najblizszy BANK I BANKOMAT JEST W Krokowej jakies 9 km od Debek...to jest Bank Spółdzielczy... hehe prosze sie nei martwic MONOPOLOWY tez jest hihi bez tego ani rusz:))
do Władysławowa jest jakies ok 30 km
do Gdańska zaś dalej ok 80.. pisze tak pi razy drzwi liczac odleglosci jakie przemierzam komunikacja miejska heh

co do standardu pokojow u P. Mirelli nie moge nic powiedziec bo tam nie bylam...

tak na moje skromne oko sa lepsze pensjonaty-kwatery...

Pozdrawiam noo i zapraszam na lodziki i goferki ( "Lodziarnia pod papugami") jak juz Pan zawita z rodzinka do Debek :)) hehe
Kasiuuula
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz cze 03, 2007 8:53 pm

polecam!

Postautor: majasia » czw cze 14, 2007 5:06 pm

tak jak w tytule-polecam. z pełną odpowiedzialnościa zachecam do przyjazdu i wypoczywania u Pani Mirelli.Do Debek przyjeżdzam od 4 lat ( w tym roku równiez)i nie wyobrazam sobie innego miejsca na spedzenie wakacji.Domek jest praktycznei na wyciagniecie reki od morza,podobnie jesli chodzi o sklep,piekarnie,do ktorej mozna wyskoczyc z samego rana nawet w pidzamie;),obok jest rowneiz pizzeria.Lokalizacja-najlepsza pod słoncem.W pokojach jest czysciutko.I co rowneiz jest wg mnie neizwykle wazne,gospodarze wymarzeni:). Pozdrawiam seredcznei wszytskich przybywajacych. I ...do zobaczenia:)
majasia
 
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 14, 2007 4:59 pm

Postautor: sten » pn cze 18, 2007 6:32 pm

Witam
Dzięki Kasiuuula za odpowiedź.
Nie omieszkam zajrzeć na lody po sąsiedzku
Sten
sten
 
Posty: 2
Rejestracja: pn cze 18, 2007 2:39 pm
Lokalizacja: Zabrze

Postautor: Radek » pt wrz 21, 2007 6:37 pm

Też byłem u Mirelli na początku września - pierwszy raz, od 10 lat jeżdziłem do Basi Białk na Liliową - i muszę przyznać, że ona i Mirek Obszyński z Holsteina to dwie najmilsze osoby jakie spotkałem w Dębkach w tym roku. Ponadto oczywiście Dębki jako takie... Na to się mówi genius locii, prawda?
Szkoda tylko, że Kubryk z pierwotną obsadą już nie istnieje...
Radek
 
Posty: 1
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 6:13 pm
Lokalizacja: Warszawa


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron