Leśne czy Kaszub?

opinie i porady dot. pól campingowych

Moderator: bobo2206

Leśne czy Kaszub?

Postautor: Anonymous » ndz maja 20, 2007 8:34 pm

Przeglądajac forum zauwazylam, ze zdania są podzielone..
Może w wyniku wieku i upodobań wczasowiczow ;) wiec mam pytanie:
które pole nadaje się bardziej dla grupy dzikich osiemnastolatków?
Mozna cozywiscie takze podawać jakies inne, nowe propozycje ;P
liczy się, zeby było tanio, ale nie obskurnie.. ;p no i sklep mógłby byc w poblizu;)
Anonymous
 

Postautor: Gość » śr maja 23, 2007 6:45 am

Najlepiej jdźcie na Kaszuba :D
Gość
 

tylko Leśne

Postautor: bleblu » czw maja 24, 2007 12:20 am

na Leśnym jest spokojniej i sympatyczniej ;) pod namiot tylko tam bym wrócił!
bleblu
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 47
Rejestracja: pn lut 26, 2007 11:10 am

Postautor: sosek » czw maja 24, 2007 8:15 am

Anonymous pisze:Najlepiej jdźcie na Kaszuba :D


Mam nadzieje że tam nie pojadą, z tego co napisali są "dzicy".Chyba nie chciałbyś żeby rozbili namiot w pobliżu Twojego? .....lub podkładasz minę i spokojnie będziesz wypoczywał na innym polu.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Postautor: maksym69 » czw maja 24, 2007 10:17 pm

Na Kaszubie nie poszalejesz po godzinie W pan ochronka puka do namiotu i wybór należy do ciebie albo cisza albo spadaj z dobytkiem za płot .........
maksym69
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 24
Rejestracja: śr lip 26, 2006 12:13 am
Lokalizacja: Radom

Postautor: edit » pt cze 15, 2007 7:49 pm

proponuję jednak kaszuba tam jest spontaniczniej a tak poztym to najlepiej imprezuje się na plaży w namiocie uprawia się sex i śpi!pozdro
edit
 

Postautor: Kot Behemot » sob cze 16, 2007 11:00 pm

maksym69 pisze:Na Kaszubie nie poszalejesz po godzinie W pan ochronka puka do namiotu i wybór należy do ciebie albo cisza albo spadaj z dobytkiem za płot .........


Halo halo. Nikogo nie wywalamy bez powodu... Prosze nie szerzyc jakiejs dziwnej propagandy ;)
Kot Behemot
 

Postautor: Gabbygirl » ndz cze 17, 2007 10:34 am

Właśnie, czyli jakiś obóz czy jak? Jeśli ktoś zrobi sobie grilla i potem posiedzi nieco dłużej to już jakieś pretensje. Przecież nikt nie jest tam po to by się wydzierać na całe pole i przeszkadzać innym.
Gabbygirl
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 11
Rejestracja: sob cze 02, 2007 11:19 am

Postautor: Kot Behemot » ndz cze 17, 2007 11:51 am

Czasem mi sie zdajem, ze niektorzy wlasnie po to sa...
Kot Behemot
 

Postautor: ulala » pn cze 18, 2007 1:56 pm

nio ja planuje samotnie na tydzien moze w tym roku skoczyc :) to gdzie sympatyczniej i taniej ma znaczenie........
ulala
 

Postautor: Gość » ndz lip 22, 2007 10:13 pm

NIE KASZUB
Gość
 

Postautor: Gość » ndz lip 22, 2007 10:16 pm

Kot Behemot pisze:
maksym69 pisze:Na Kaszubie nie poszalejesz po godzinie W pan ochronka puka do namiotu i wybór należy do ciebie albo cisza albo spadaj z dobytkiem za płot .........


Halo halo. Nikogo nie wywalamy bez powodu... Prosze nie szerzyc jakiejs dziwnej propagandy ;)
NO NIESTETY ALE JESTEM KOLEJNĄ OSOBA KTÓRA POTWIERDZI ŻE OCHRONIAŻE SĄ BEZNADZIEJNI!!! SĄ OPRYSKLIWI I SIĘWYGRAŻAJĄ, POTWIERDZAM
Gość
 

Postautor: Gość » czw lip 26, 2007 1:28 pm

pole Kaszub jest ochydne ciepłej wody brak chyba że zapłacisz za prysznic 4 minutowy to możesz sie pocieszyć ciepłą wodą hahaha obsługa i ochrona jest na maxa beznadziejna, no i ta super opłata klimatyczna o której sie dowiadujemy dopiero jak zapłacimy z góry i dostaniemy rachuneczek na którym jast jakaś kwota wzięta z dup.....
A to boisko to fakt że jest to bagno na którym nie da sie grać!!
Gość
 

Postautor: sosek » pt lip 27, 2007 9:39 am

Widzę że jest jakaś nagonka na Kaszuba, nie wiem byłem tam 3 razy pod rząd i tak naprawdę jedyna rzeczą która naprawdę mi przeszkadzała to zanieczyszczone toalety przy recepcji, ale po interwencji w recepcji panie brały się do roboty. Na te pole przybywają tez ludzie po raz 16 i tak nie narzekają , nie wiem o co w tym wszystkim chodzi ?
p.s. ciepła woda jest w umywalniach przy prysznicach bez dodatkowych opłat.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Pole kempigowe Kaszub

Postautor: Zakosz » sob lip 28, 2007 9:28 pm

Witam wszystkich.Wybieram się za tydzień na pole kempingowe Kaszub do wynajętego kempingu.Chciałbym prosić o opinie na temat wyglądu kempingu i miejsca jego położenia.Z góry dziękuje i czekam na opinie

Pozdrowienia
Zakosz
 

Postautor: sosek » ndz lip 29, 2007 12:20 pm

Część pola jest w fajnym lasku sosnowym, a druga część na otwartej polanie .Bardzo blisko do morza. Co do przyczep słyszałem że nie każdemu odpowiadają.Obsługa jest w porządku, jesli chodzi o ochronę też różne opinie. Mi tam te pole odpowiada i mogę je polecić każdemu.Tak naprwdę wszystko zależy od pogody i towarzystwa z którym jedziesz.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Pole Kaszub

Postautor: Zakosz » pn lip 30, 2007 9:05 pm

Cześć sosek.Dzięki za informacje.Zależy mi na żetelnej informacji ponieważ wybieram się tam z dzieciakami w wieku 5 i 12 lat.Czekam na inne opinie.Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam :D
Zakosz
 

Postautor: Gość » wt lip 31, 2007 5:31 pm

hej
ja osobiśnie nie polecam pola namiotowego Kaszub, niewiem jak wyglądają przyczepy, bo ja zawsze jeżdże pod namiot. Choć mogę stwierdzić że skoro jedziesz z dzieciakami, na tym polu one nie będą miały co robić, placu zabaw nie ma jak jest napisane w internecie, jest tylko mała piaskownica, stołów do tenisa też nie ma a boisko do siatki to ktoś dobrze stwierdził, że to małe bagno. Ochrona jet koszmarna, a skarga złożona do kirownictwa nic nie pommogła, a wręcz nasiliła sie nieprzyjemna sytuacja, jak masz możliwość wczasować sie gdzieś indziej to nie trać czsu i nerwów na kaszuba!
Pozdrawiam
Gość
 

Kaszub

Postautor: Zakosz » wt lip 31, 2007 9:17 pm

Witam wszystkich.Dziękuje za informacje ale chciałbym dokładniejszych informacji na temat samych przyczep kempingowych (4 osobowe).Widać że zdania są podzielone.A więc czekam na dalsze opinie.

Pozdrawiam
Zakosz
 

Postautor: karol » śr sie 01, 2007 7:05 pm

Rok temu byłem z rodziną na polu namiotowym Kaszub.
Trafiłem na ochydną przyczepe gdzie pełno było robactwa, i nieprzyjemny zapach, niewiem może akurat ta była felerna. Z obsługi nikt sie tym nie zainteresował mimo to że były zgłaszane skargi
pozdrawiam
karol
 

pole namiotowe w Dębkach

Postautor: Piotr1970 » sob sie 11, 2007 12:45 pm

Właśnie wczoraj wróciłem z Leśnego i było fantastycznie! Oczywiście takich rzeczy jak ryczące imprezy w knajpach do 3 nad ranem nie da sie uniknąć, ani uciszyć, ale reszta była ok. Obsługa miła, toalety czyste i codziennie sprzątane. Blisko do sklepu, na plażę. Czy cos jeszcze potrzeba na wakacjach?
pozdrawiam i polecam Leśne tymbardziej, że w odróżnieniu od innych pól jest całkowicie w lesie jak nazwa wskazuje!
Piotr1970
 

Postautor: Barka » pn sie 13, 2007 9:11 pm

Jak dla mnie to tylko Lesne. Co prawda, od czasu do czasu rozbije sie ekipa, ktora pije i wyje do 3 nad ranem, ale mozna isc do recepcji, a oni juz sobie z tym radza.
Barka
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 15
Rejestracja: wt lut 13, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Poland/Holland

Postautor: Goryl » śr sie 15, 2007 5:34 pm

Barka pisze:Jak dla mnie to tylko Lesne. Co prawda, od czasu do czasu rozbije sie ekipa, ktora pije i wyje do 3 nad ranem, ale mozna isc do recepcji, a oni juz sobie z tym radza.


Odradzam kaszuba bo w przeciwieństwie do leśnego oni z niczym sobie nie radzą
Goryl
 

Kaszub

Postautor: Zakosz » wt sie 21, 2007 10:11 pm

Witam.16 sierpnia wróciłem z Kaszuba. Jeśli chodzi o położenie pola jesteśmy bardzo zadowoleni.Ocena za WC to 4 punkty (1-5).Stan Campingu w którym przebywaliśmy jest dobry (numer przyczepy 6).Jeśli chodzi o obsługe baru Homer to była super. Całemy personelowi Kaszuba dziękujemy i dozobaczenia.
Zakosz
 

Postautor: Kot Behemot » pt sie 24, 2007 8:18 am

Rowniez dziekujemy ;)
Kot Behemot
 


Wróć do Pola namiotowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron