THE BEACH

opinie i oceny miejsc imprezowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

THE BEACH

Postautor: julia » wt lip 19, 2005 11:55 am

bardzo fajne miejsce w prześlicznej okolicy (tuż przy rzeczce Piaśnicy), kilkaset metrów od głównego skrzyżowania Dębek.

sie tu sporo dzieje :)
julia
 

Postautor: Gość » wt lip 19, 2005 2:53 pm

A byłaś tam Julka? Po ile piwo?:)
Gość
 

Ibiza

Postautor: Seven » czw lip 21, 2005 6:06 pm

Ja byłem na The Beach w Dębkach i powiem tak...imprezy w weekend są po prostu zajebiste....dużo ludzi, pozytywna atmosfera no i zabawa aż do wschodu słońca :wink:
Seven
 

Postautor: Gość » pt lip 22, 2005 2:24 am

Atmosfera cudowna tak jak Seven napisał w Weekend baAardzo pozytywnieee. :)))) Pivo 7zł .
Gość
 

Postautor: asik » pt lip 22, 2005 7:54 pm

a co graja????? na tej plazy??
asik
 

Postautor: DominikTG » sob lip 23, 2005 11:37 pm

grają House. Dla mnie troszke za "słabe" no ale co tam jak są spoko ludzie to i przy takiej muzyce można sie wyśmienicie pobawić. :] A najbardziej mi sie podoba Chillout przy zachodzie słońca wtedy to jest dopiero klimacik... :))))
przygoda przygoda każdej chwiliii szkooda... ;)))
DominikTG
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 21
Rejestracja: pt lip 22, 2005 2:19 am
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postautor: AnetKa » ndz lip 24, 2005 10:36 pm

aj...:) w bolsie sa zajebiste imprezy... nawet tam house mi sie spodobal.. no coz klimacik robi swoje, najlepiej jest w weekendy, tyle ze ostatnio po tych deszczach troche zalalo bolsa:P ale i tak ludzie sie bawili:D no i oczywiscie przeslawny adamus i jego trabki robia swoje :P:P:D hehehe... ja chce znowu do debek :( pozdro dla zajebistych ludzi, ktorych poznalam:* wracam za rok :D
AnetKa
 

Postautor: AnetKa » ndz lip 24, 2005 10:39 pm

a piwo: zywiec 7zl, a heineken 8 zl :)
AnetKa
 

Postautor: Seven » pn lip 25, 2005 9:40 pm

hehe właśnie ten house co tam grają zajebiście pasuje do klimatu tego miejsca ale pojawia sie i troche motywów latino i old...dla mnie spoko. A co do Dj's to Madame Tinto gra naprawde wkręcające kawałki ( nawet kilka dni pod rząd :wink: ) Anetko hmmm a co stoi na przeszkodzie aby znowu do Dębek pojechać...ja mam zamiar pod koniec sierpnia jecze raz odwiedzieć The Beach... :D pozdro >>>>
Seven
 

Postautor: AnetKa » wt lip 26, 2005 1:54 pm

niestety mam przeszkode... BRAK KASY... calkiem sie splukalam... ale tak strasznie chcialabym tam jeszcze w te wakacje pojechac :( trudno... takie jest zycie... :P trzeba sie przyzwyczaic :P a kiedy bedziesz jechac do debek? moze sie zabiore :P pfff heh, pozdro:)
AnetKa
 

Postautor: Asgareth » śr lip 27, 2005 10:30 pm

A czy jest coś dla nas, porządnych ludzi (czyt. Metali)? Czy tylko umc-umc sieka dla technomułów? :twisted:
Asgareth
 

Postautor: Piter » czw lip 28, 2005 1:25 pm

hmm... dla "porządnych ludzi" to chyba we Władysławowie jest Skup Metali Kolorowych. :wink:

ps. Nie ma to jak tolerancja Ass - coś tam :lol:
A jak nie pasuje to nie przychodź :idea:
Piter
 

the beach is the best

Postautor: Olek » czw lip 28, 2005 6:01 pm

Imprezy w the beach-u sa super swietna muzyka, doskonala obsluga, pyszne driny :lol: , duzo fajnych dziewczyn :lol: wszystko na luzie i bez stresu polecam Ja tam wroce napewno :twisted:
Olek
 

Postautor: natalia » pt lip 29, 2005 3:23 pm

Siemka

Nigdy jeszcze nie byłam w Dębkach i zagoszczę pierwszy raz w niedzielę. Mam pytanie. Czy duże imprezy w the beach odbywają się głównie w weekendy czy dzieje się coś również w tygodniu?

Pozdrawiam
natalia
 
Posty: 3
Rejestracja: wt lip 19, 2005 12:10 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: SandMan » czw sie 04, 2005 11:07 pm

zarówno w weekend jak i w ciagu tygodnia trzeba tylko dobrze trafic :) heineken party bylo zdaje sie w poniedzialek, a impreza POP'a w czwartek... zreszta tam ciagle cos sie dzieje... a szczerze mowiac codzienne wieczorne beach party, zwykle wypada lepiej niz masowki, niepowtarzalny klimat, chillout i ten zapach w powietrzu....kto ma rozumiec ten wie o czym mowie ;-) pozdr
SandMan
 

Postautor: AnetKa » ndz sie 07, 2005 3:30 pm

ehh.... ja wiem o czymn mowisz....:D <buja w oblokach>
AnetKa
 

Postautor: Asgareth » pn sie 08, 2005 8:50 pm

Piter pisze:hmm... dla "porządnych ludzi" to chyba we Władysławowie jest Skup Metali Kolorowych. :wink:

ps. Nie ma to jak tolerancja Ass - coś tam :lol:
A jak nie pasuje to nie przychodź :idea:

Jesteś żałosny. Tyle powiem bo mi na takich czasu szkoda.
Asgareth
 

Postautor: ja » śr sie 10, 2005 1:22 pm

bolsa zalało.caly plywa po tym sztormie.dla metali polecam riders pub . :twisted:
ja
 

Postautor: SandMan » sob sie 13, 2005 7:37 pm

AneTka :D eeechhh od razu się rozmarzyłem.. azbym coś zapalił , ale samemu przy kompie do tego to pewnie patologia :( ja chcem do Dębek do Beach'a ...
SandMan
 

Postautor: S.... » czw sie 25, 2005 3:12 am

No w Bolsie jest zaebiście.W weekend to miazga,masakra,liga mistrzów,mistrzostwo świata. KONIEC ŚWIATA poprostu !!!! ,aż brak słów czasem..:roll: Spoko muzyczka,house,jak dla mnie sympatycznie,a i mocniejsze łupnięcie się zdarzy,tak,że jak jebnie,to niektórych do dziś czesze w bani. Nie 7 ? :wink:
S....
 

Postautor: Seven » śr sie 31, 2005 11:00 am

hehe....S.... tam jest po prostu magicznie dzieki niepowtarzalnemu klimatowi który tworzą ludzie i nieziemska muzyka ;). S... ty to lepiej kaske zbieraj na kolejną edycje Dębek ;]
Seven
 

Postautor: S.... » czw wrz 01, 2005 3:11 am

no narazie to ja hajsu nie mam na fyzjera,a co tu gadać o Dębkach.Ale się odłoży do pufki pare groszardów,tak by za rok znów tam być :roll: tylko,żeby imprezy dłużej trwały,bo to co było w ostatnią imprezową sobote,to grube przegięcie,grali do 2:30 i narazie,szok :shock: dobrze,że została jeszcze 'melina' :D :D :D dziękóweczka,za konkretny balet 8) pzdr. 7,a co my będziemy robić przez cały rok?! :wink:
S....
 

Postautor: Seven » pt wrz 02, 2005 5:22 pm

hehe no stary u mnie też marnie jeżeli chodzi o kase ale już niedługo moze coś tam wpadnie :D Imprazki rzeczywiście stanowczo za wcześnie sie kończyły no może poza taką jedną sobotą :wink: Aha i wielkie pozdro dla Wszystkich pozytywnych ludzików z "melinki"-- spoko after. S.....jak to co--- będziemy sie dobrze bawić :D
Seven
 

Postautor: Gość » sob wrz 03, 2005 12:22 pm

chcialem pozdrowić z tego miejsca największych debili pracujących jako ochrona w Bolsie. Zamiast mózgu posiadają jedynie gąbkę . Bawi ich bardzo lanie spokojnych ludzi i to w dodatku za nic. co za kurwa debile . oby się w gównie cale życie pywali.
Gość
 

Postautor: S.... » pn wrz 05, 2005 1:45 am

Mam brata,młodszą siostre,kochanych rodziców,prace dzięki czemu mam i też hajs. Mam znajomych,kolegów i koleżanki. Mam wspaniałych przyjaciół [ R.P.,P.Ł.,G.R.,M.K. ] - których to pozdrawiam.Mam cudwoną dziewczyne [ :* ],którą uwielbiam i szanuje.Mam zajebistą ziomalke,którą znam nie od dziś. Mam w co się ubrać,zawsze mam gdzie pójść, mam z czego się cieszyć. Mam ładnie w bani.. Ale jednka czegoś mi brakuje.Tych imprez na Beach'u,wschodów i zachodów słońca,szumu morza i tego fantastycznego klimatu,który jest tylko w Dębkach :cry: :roll:
S....
 

Postautor: SandMan » pn wrz 05, 2005 8:09 pm

a mi to jeszcze brakuje tych wydychanych obloczkow o cudownym zapachu i usmiechow na twarzach ludzi w bolsie :D tutaj jest inaczej, nie ten klimat nie ten zapach :lol: pozdr
SandMan
 

Postautor: jasio87poznan » wt sty 10, 2006 10:40 pm

oj tak :D najlepsze sa imprezy w the beach wtrakcie cieplej nocy z delikatnym odswiezajacym cieplym wiaterkiem i z nie za ostra klimatyczna muzyczka :D Szkoda tylko, ze w lato 2005 byla koszmarna ochrona wynajeta dla tego miejsca - goryle non stop lazily po plazy i sprawdzaly, czy przypadkiem nie stoisz okolo 10 metrow poza terenem klubu i nie pijesz legalnie np. piwa, bo wedlug szanownego goryla, to bylo picie na ich terenie :( moze ktos tez cos takiego tam zaobserwowal? :) Pozdrawiam wszystkich (jak ktos chce pogadac o debkach, to odzywajcie sie na gg :) )
jasio87poznan
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: wt sty 10, 2006 10:14 pm
Lokalizacja: Poznań

Strona the Beach

Postautor: kiedra » czw lip 06, 2006 8:18 am

Witam,

strona jeszcze Under Construction, ale już teraz serdecznie zapraszam. Głównie na nasze forum. Wszelkie uwagi na temat strony mile widziane :D http://debki.thebeach.com.pl/

pozdrawiam
kiedra
 

Postautor: Ewela » ndz lip 09, 2006 6:40 pm

Dokładnie.Ochrona to tam była "świetna" :D .Pamietam gdy szłam z paczką przyjaciół po plaży i była taka sytuacja ,że jeden z goryli(moim zdaniem były to pawiany :P ) wydarł sie na jednego z plażowicz gdy ten chciał wejśc na "teren" bolsa z własnym piwem :lol: Normalnie masakra <obłęd>Pozdrawiam wszystkich debkowiczów :mrgreen:
Ewela
 

Magic moments

Postautor: Hubert » pn lip 10, 2006 10:15 am

Elo wszystkim

własnie wrócilem z Dębek . Było super. Klimat zajebisty. Ludzie naprawde otwarci nooooooooooo i The Beach Dębki . Magiczne miejsce z magicznym klimatem i muzyką . W piątek latino i progressivy dla najwytrwalszych, w sobotę zaś latino do białego rana. Ochronaa byla spoko duzi chłopcy ale przyjemni. A to że wypraszali ludzi z własnym piwem to rozumiem, wazne żeby to bylo z kulturą

pozdrawiam i widzimy sie niedługo w Debkach

HUBERT
Hubert
 

Postautor: s.... » czw lip 20, 2006 1:55 pm

spam :?
s....
 

Postautor: DominikTG » czw lip 20, 2006 4:52 pm

i nasuwa sie pytanie... gdzie jest moderator :)))))
przygoda przygoda każdej chwiliii szkooda... ;)))
DominikTG
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 21
Rejestracja: pt lip 22, 2005 2:19 am
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postautor: izzy 22 » pt lip 21, 2006 7:31 am

mnie się tam podoba szczególnie dj.Taki nie wysoki,bardzo się ładnie uśmiecha,chciałabym go poznać.Pozdrowienia z Łodzi Izunia.Wracam 6 siepnia i na bank z się weekend zabawimy tam .buziaki
izzy 22
 

Postautor: Marlena » pt paź 20, 2006 10:34 am

Zawsze na imprezach w Dębkach bawię się z różnymi chłopakami. Do niczego między nami nie dochodzi, tylko z niektórymi z nich całuję się. W szkole zaś mówi się o mnie, że jestem "łatwa". Jestem przerażona taką opinią o sobie. Co mam zrobić? Czy mogę jeszcze przyjeżdżać do Dębek?
Marlena
 

Postautor: angol » pt paź 20, 2006 12:48 pm

wiesz co strzel sobie w głowę porzadnego kuksańca albo idz do psychiatry i nie pisz takich bzdur na tym forum, won z DEBEK 8)
angol
 

Postautor: Gość » ndz paź 22, 2006 6:50 pm

nie szmaty nie maja wstepu
Gość
 

hello

Postautor: trama » pt lut 23, 2007 12:15 pm

op
trama
 

Postautor: free happy birthday sheet » czw mar 22, 2007 1:14 am

Good site.
free happy birthday sheet
 

Postautor: ezgirl music buy cd » czw mar 22, 2007 10:33 pm

Good site :)
ezgirl music buy cd
 

Postautor: ezgirl music buy cd » czw mar 22, 2007 10:34 pm

Good site :)
ezgirl music buy cd
 

Postautor: ezgirl music buy cd » czw mar 22, 2007 10:38 pm

Good site :)
ezgirl music buy cd
 

Postautor: alt sex young » pt mar 23, 2007 5:31 pm

Thank you.
alt sex young
 

Postautor: alt sex young » pt mar 23, 2007 5:32 pm

Thank you.
alt sex young
 

Postautor: alfasex top » sob mar 24, 2007 10:17 am

Thank you.
alfasex top
 

Postautor: ass sex » sob mar 24, 2007 10:18 am

Thank you.
ass sex
 

Postautor: alfasex top » sob mar 24, 2007 10:19 am

Thank you.
alfasex top
 

Postautor: alfasex top » sob mar 24, 2007 10:19 am

Thank you.
alfasex top
 

Postautor: alfasex top » sob mar 24, 2007 10:21 am

Thank you.
alfasex top
 

Postautor: goodyear tire » wt mar 27, 2007 12:22 am

Thank you.

Always yours, Tire Retreading Repair Shop.
goodyear tire
 

Postautor: goodyear tire » wt mar 27, 2007 12:23 am

Thank you.

Always yours, Tire Retreading Repair Shop.
goodyear tire
 

Następna

Wróć do IMPREZY w Dębkach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron