Szukam miejsca pod namiot

opinie i porady dot. pól campingowych

Moderator: bobo2206

Szukam miejsca pod namiot

Postautor: Marcin » pn sie 07, 2006 12:16 am

Gdzie polecacie rozłożyć namiot duży na okres od 15 - 31 sierpnia dla 2 osób z pieskiem, aby było blisko do plaży i nie drogo ?? Proszę o info polak1977 @ op pl
Marcin
 

Postautor: anna » pn sie 07, 2006 10:11 am

Polecam pole namiotowe Pomarańczowe w Chłapowie. Ceny dostępne, widok z namiotu na morze, wszystko na miejscu. Dębki wcale nie są takie rewelacyjne, raczej przereklamowane... Pozdrawiam AN
anna
 

Postautor: gość » wt sie 08, 2006 6:33 pm

to forum dotyczy Debek a nie chłapowa,więc polecam camping Kaszub w Dębkach,wielki teren,piesek nikomu nie przeszkadza i blisko morza,czysto,spokojnie,jest ochrona i fajny klimat,po 15.08.taniocha,dają rabaty.
gość
 

Postautor: Gość » pt wrz 08, 2006 7:56 am

anna pisze:Polecam pole namiotowe Pomarańczowe w Chłapowie. Ceny dostępne, widok z namiotu na morze, wszystko na miejscu. Dębki wcale nie są takie rewelacyjne, raczej przereklamowane... Pozdrawiam AN


Odradzam osobom z lękiem wysokości i dziećmi,ponieważ to pole znajduje sie na bardzo wysokim klifie.
Gość
 

Postautor: Gość » wt lut 27, 2007 9:21 pm

Zgadzam się z resztą. Co ma Chłapowo do Dębek. Dębki są lepsze dlatego że nie trzeba się męczyć codziennie żeby chodzić nad to morze po tych schodach. Ja osobiście polecam kamping i pole namiotowe Tropik. Cisza spokój blisko morza. Pozdrawiam.
Gość
 

Postautor: natha » sob cze 16, 2007 1:24 pm

Nie zgadzam sie z tym ze Dębki sap rzereklamowane. Byłam rok temu i z wielką chęcią jade teraz. TO miejsce ma swój klimat i jest idealne na wypoczynek typowo nad morzem. POczynając od barów kończąc na plaży.. takie moje zdanie..
natha
 

Postautor: Gość » ndz lip 15, 2007 5:09 pm

tylko nie KASZUB!!!!!!!!!
Gość
 

Postautor: Gość » pn lip 16, 2007 9:14 am

tylko nie wybierajcie pola namiotowego "KASZUB"
Gość
 

Postautor: Gość » pt lip 20, 2007 9:56 am

gość pisze:to forum dotyczy Debek a nie chłapowa,więc polecam camping Kaszub w Dębkach,wielki teren,piesek nikomu nie przeszkadza i blisko morza,czysto,spokojnie,jest ochrona i fajny klimat,po 15.08.taniocha,dają rabaty.

No pewnie że nie przeszkadza.W tamtym roku jakiś łajzor zjadł nam całą wędlinę.Nawet nie wiadomo kiedy wlazł do namiotu.Oprócz tego pogryzł lodówkę.Chyba nie smakował mu nasz wikt.Jak ktoś bierze psa to niech go pilnuje,a nie puszcza luzem.Jeszcze trzeba pilnować bo obsikują namioty.Widziałam na wlasne oczy.
Gość
 

Postautor: Gość » pt lip 20, 2007 10:15 am

anna pisze:Polecam pole namiotowe Pomarańczowe w Chłapowie. Ceny dostępne, widok z namiotu na morze, wszystko na miejscu. Dębki wcale nie są takie rewelacyjne, raczej przereklamowane... Pozdrawiam AN

Oczywiście.Przyłączam sie.Wróciłam tydzien temu.Ile po Dębkach mozna chodzić jedną ulicą.Tam mozna chociaz cos zobaczyc.A po piesku jak właściciel nie zdąży,to posprząta obsluga.W Dębkach nie widziałam żeby ktoś to robił.Jeżdiłam parę razy na Kaszuba ale na Pomaranczowym jest super.Nawet moje dzieci nie chca tam juz jezdzic.
Gość
 

Postautor: Gość » czw lip 26, 2007 1:33 pm

bez różnicy czy w Dębkach czy nie, ważne żeby to nie było pole namiotowe "KASZUB"
Gość
 


Wróć do Pola namiotowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron