Willa Mare - odradzam

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

Willa Mare - odradzam

Postautor: Jarek » wt sie 07, 2007 5:47 pm

Witam,

spędziłem w tym pensjonacie 2 tygodnie z rodziną.
Z zewnątrz wszystko sprawia ładne wrażenie, jednak szybko można się zorientować że obiekt został wybudowany jak najniższym kosztem.

Przeszkadza akustyka. Jeśli przyjdzie Wam spędzić urlop z choć jednym płaczącym w nocy dzieckiem na terenie pensjonatu lub imprezowiczami - zapomnijcie o odpoczynku.

Słychać nawet smsa w pokojach na innych piętrach (i to po przekątnej!).
Ponadto brak jakichkolwiek ułatwień dla rodzin z dziećmi (podjazdy dla wózków, łatwo otwierane bramy itd.).

Sądzę że rzeczy takie jak ogród (cały zresztą zastawiony przez samochody), plac zabaw czy mili właściciele (raczej neutralni) nie zrekompensują nieprzespanych nocy i niepotrzebnej nerwówki z sąsiadami.
Pozdrawiam.
Jarek
 
Posty: 2
Rejestracja: wt sie 07, 2007 5:38 pm

Re: Willa Mare - odradzam

Postautor: wczasowyarek » czw lip 07, 2011 5:46 pm

Jarek pisze:Witam,

spędziłem w tym pensjonacie 2 tygodnie z rodziną.
Z zewnątrz wszystko sprawia ładne wrażenie, jednak szybko można się zorientować że obiekt został wybudowany jak najniższym kosztem.

Przeszkadza akustyka. Jeśli przyjdzie Wam spędzić urlop z choć jednym płaczącym w nocy dzieckiem na terenie pensjonatu lub imprezowiczami - zapomnijcie o odpoczynku.

Słychać nawet smsa w pokojach na innych piętrach (i to po przekątnej!).
Ponadto brak jakichkolwiek ułatwień dla rodzin z dziećmi (podjazdy dla wózków, łatwo otwierane bramy itd.).

Sądzę że rzeczy takie jak ogród (cały zresztą zastawiony przez samochody), plac zabaw czy mili właściciele (raczej neutralni) nie zrekompensują nieprzespanych nocy i niepotrzebnej nerwówki z sąsiadami.
Pozdrawiam.
wczasowyarek
 
Posty: 2
Rejestracja: czw lip 07, 2011 5:30 pm

Re: Willa Mare - odradzam

Postautor: wczasowyarek » czw lip 07, 2011 5:52 pm

Witam,
byliśmy w willi Mare na przełomnie czerwca i lipca,mieliśmy pokój dla 4 osób,duży taras z meblami,lodówka,duża łazienka,jeśli chodzi o nadmiar hałasu to nie odczuliśmy bo może nie było za dużo dzieciaków,dobre położenie,blisko na wejście 18,pyszne śniadanka i piękny ogród,możemy polecić bo My wrócimy
pozdrawiamy Dębkowiczów!
wczasowyarek
 
Posty: 2
Rejestracja: czw lip 07, 2011 5:30 pm

Re: Willa Mare - odradzam

Postautor: gonia19661 » wt lip 26, 2011 2:55 pm

Witam, ja po wakacjach w Willa Mare mam bardzo mieszane odczucia. Gdy byłam pierwszy raz korzystałam z dwupoziomowego apartamentu w nowym budynku. Przeszkadzały mi bardzo strome schody - byłam z małymi dziećmi oraz całkowity brak zabezpieczenia na górze tj. wydaje się,że barierka taka jak przy schodach to dla 3 - latka żadna przeszkoda. Kolejnym razem byłam w pokoju typu studio. Niby standart, niby ok, ale doszlam do wniosku,że to nie to. Myśle,że to raczej nie jest miejsce dla rodzin z małymi dziećmi.
gonia19661
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 31
Rejestracja: śr lut 04, 2009 2:38 pm

Re: Willa Mare - odradzam

Postautor: baart » śr lip 27, 2011 10:17 pm

byłem kilka razy i nie narzekam,
od razu wiedzialęm czego się spodziewać
to jest typowy pensonat dla turystów na krótkie pobyty
lepszy niż większość podobnych miejsc w D. w których byłem, co nie znaczy, że idealny

na pewno wielką zaletą są właściciele - widać że im naprawdę zależy
baart
Expert
Expert
 
Posty: 107
Rejestracja: śr cze 21, 2006 3:54 pm

Re: Willa Mare - odradzam

Postautor: funky koval » wt cze 19, 2012 3:01 pm

Potwierdzam opinię poprzednika - byłem i również nie narzekam.

Ja zawsze biorę stopery na tego typu wyjazdy, bo wiadomo, jeden chce spać a drugi bawić,
więc żeby nie robić potem nikomu wyrzutów, używam stoperów.
Chociaż w sumie chyba nie byłyby potrzebne, bo nie było żadnych hałasów.

Dodatkowo godne polecenia są śniadania, które można zamówić.
Porcje słuszne i smaczne.

Obiekt położony w centrum, jakieś 150m od głównego deptaka, bardzo dobra lokalizacja.

Jednym słowem, bardzo wysoki współczynnik jakości do ceny ;)
funky koval
 
Posty: 3
Rejestracja: sob maja 05, 2012 8:04 am


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron