Studium uwarunkowań i zagospodarowania przestrzennego Gminy

Studium uwarunkowań i zagospodarowania przestrzennego Gminy

Postautor: Działkowicze z Dębek » wt kwie 01, 2008 5:23 pm

Czy ktoś coś wie na temat nowotworzonego Studium uwarunkowań i zagospodarowania przestrzennego Gminy Krokowa. W gminie nabrali wody w usta i nic nie można się dowiedzieć.
Działkowicze z Dębek
 

Do Studium

Postautor: Jaros » wt kwie 01, 2008 9:18 pm

Zapytajcie się V-ce Wójta Gminy Krokowa - Białk Jarosława. To on ma wszelką informację w tym temacie.
Jaros
 

Zagospodarowanie przestrzenne

Postautor: To ja z Dębek » sob kwie 05, 2008 9:44 am

Jaka władza, takie i zagaspodarowanie przestrzenne. Sami nie wiedzą czego chcą a grunty leżą odłogiem. W sprawie Rybaczówki też się nic nie robi. Jedyny Rogala pociągnął temat i półtora roku stracone. Rondo też nie powstanie - tylko jest na papierze. A w Dębkach nawet przystanek PKS-u też będzie stał odrapany jak co roku.
To ja z Dębek
 

Ale paranoja

Postautor: Następny gość portalu. » pn kwie 07, 2008 5:50 pm

Już wpisałem się w PARANOI - Studium to prywatne ranczo kliki w GMINIE KROKOWA - oto samowola urzędnicza gminnych urzędników.
To co jest opisywanie na tym forum to jest draństwo urzędnicze, gdzie odmawia się ludziom do zabudowania swojej własności - działek podzielonych od 1994 r. Posiadam też tam działkę - i postawiłem kawałek drewniaka aby wypoczywać i spędzać tam wolny czas. Graństwa Gminy Krokowa nikt nie rozlicza. Gdzie są organy prokuratury, władz państwa aby tolerowały to bezprawie. Ludzie nie wytrzymują tego draństwa i stawiają byle co, byle jak aby wypocząć. Byłem na zaprzysiężeniu w 2007 r. Wójta Gminy Deoringa - jak pięknie mówił o rozwoju w TURYSTYCE w obecności Starosty - jak widać nadal uprawiana fikcja - szyldy przypięte, które zostały znowu odpięte do następnych wzniosłych mów. Rzeczywiście PARANOJA z PRYWATNYM FOLWARKIEM. Ale ten JOHAN się napłakał - ciekawe czy za etat w Gminie Krokowa.
Następny gość portalu.
 

Studium uwarunkowań i zagospodarowania przestrzennego Gminy

Postautor: Sylwia » pt kwie 18, 2008 9:00 am

Studium - znowu leży odłogiem i tereny podzielone w latach 90-tych znowu nie zostały ujęte. Oto jaka jest samowola urzędnicza w Gminie Krokowa - gdzie łamie się prawa i dyskryminuje się obywateli.
Sylwia
 

Dębki

Postautor: To ja - już wiecie kto? » pn kwie 28, 2008 7:33 pm

Zapytajcie się V-ce Wójta Białka - on Wam powie, kto tak tym Studium rządzi. To on w Gminie odpowiedzialny jest za zagospodarowanie przestrzenne i uwarunkowania czuli Studium. Ona Wam wszystkim odpowie.
To ja - już wiecie kto?
 

Tchórzliwe władze

Postautor: Turysta » sob maja 10, 2008 7:42 pm

V-ce Wójt chyba nie mieszka w tych Dębkach, bo jak widać nawet na tym forum się nie odezwie - tchórz. Może go Sołtys zaprosi do wspólnego uczestnictwa na tym forum.
PANIE JARKU i KRZYSZTOFIE do roboty - swoje interesy macie na tym forum a tu się nie odezwiecie.
Turysta
 

Postautor: Oni nie dbają o Dębki » wt maja 13, 2008 10:00 pm

Oni nie dbają o Dębki - a o swoje interesy. Przecież zbliża się sezon ogórkowy.
Oni nie dbają o Dębki
 


Wróć do test

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron