Jaworski Pan

Moderator: bobo2206

Jaworski Pan

Postautor: ania » wt cze 06, 2006 4:08 pm

a czy moze cosik mi Pan napisać o pensjonacie na Łąkowej 4 u P. Detlaf, moze coś pan widział i słyszał, i wogóle jakies informacje, bo z doświadczenia wiem ze często na zdjeciach i w rozmowie wszystko jest super fajnie ale rzeczywistosc okazuje sie inna, już miałam kilka takich wpadek, dlatego pytam, pozdrawiam dziekuje. :)
ania
 

witam

Postautor: Jaworski » wt cze 06, 2006 9:11 pm

Witam,
1. Złożyłem konto więc można pisać pm(priv) a nie na topic.
2. Znam Panią U. Deltaf osobiście, nocowałem u Niej na kwaterze jakieś 7 lat temu :) W zeszłym roku byłem odwiedzić i: Warunki są b. dobre, w pokojach TV, łazienki, ogólnie jest b. czysto, ceny nie wygórowane... Polecam
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: LUKAS » śr cze 07, 2006 11:37 am

Fajnie bo my tez tam sie wybieramy a jak czy dla dzieci sa jakies warunki dla zabawy, no zeby sie nie nudziły plac zabaw i td, pozdrawiam :o
LUKAS
 

Postautor: olo » śr cze 07, 2006 12:03 pm

a czy moze pan polecic jakies szczególne miejsce na noclegi, dziekujemy i cosik napisac o nim :)
olo
 

witam

Postautor: Jaworski » śr cze 07, 2006 6:09 pm

prosze moderatorow o zamkniecie tematu WSZYSTKIE PYTANIA DOT. MIEJSC POLECANYCH, ODRADZANYCH W DĘBKACH PROSZĘ KIEROWAĆ DO MNIE W TEMACIE: "PYTANIA DO JAWORSKIEGO [zbiorczy]"
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm


Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron