domki Grenland - prosze o opinie

Moderator: bobo2206

domki Grenland - prosze o opinie

Postautor: aga » pn lut 19, 2007 10:54 pm

witam , prosze wszystkich kto był w domkach u Państwa Gren jak tam jest :?: [/i][/b]
aga
 

Grenland - superdomki dla 4-5 osób

Postautor: Aga » pn lut 26, 2007 6:24 pm

W domkach u p. Moniki Gren (grenland) spędzałam urlop 4 lata temu. Domki bardzo czyste i schludne, chociaż przeznaczone wyłącznie dla rodziny 4-osobowej, nie tak jak nas informowano, że są 4-6 osobowe. 2 Sypialnie 2-osobowe u góry, a na dole pokój z aneksem kuchennym i "niby" 2-osobowym kanapą "Ikea". Tak naprawdę to łóżko nadaje się wyłącznie dla niespodziewanego gościa. Natomiast ogródek bardzo urokliwy. Mały minus - Grenland znajduje w bezpośrednim sąsiedztwie barku, gdzie czuje zapachy smażonych ryb, frytek itp. Na szczęście nie cały dzień
Aga
 

Postautor: Grenland » wt cze 12, 2007 8:39 pm

Czesc to ja Monika z Grenlandu ! :D
Na wstepie pozdrawiam Pania Age . Dzieki za mila opinie , chcialabym tylko sprostowac , ze te paskudztwa z "Ikea " wymienilismy dwa lata temu na nowe tradycyjne wersalki 2-osobowe . Widac je dokladnie na zdjeciach na naszych stronach internetowych .
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i zapraszam .
Monika Gren ( Grenland ) :D
Grenland
 
Posty: 1
Rejestracja: wt cze 12, 2007 8:00 pm

polecamy !!!

Postautor: kowala78 » wt cze 17, 2008 10:57 pm

urlop 14 dni lipiec 2007 - rewelacja ogolnie!
domki wyposażone w pełni - nic ze sobą nie trzeba zabierac, miła okolica , wszędzie blisko , rano obok swieże pieczywo :lol:
plaża pięknaaaaaaa!!!
Bylismy w 6 osób na jeden domek - uważam , ze to tak akurat , jeśli chodzi o "pojemnośc" domku :idea:
P.Green to bardzo mili i bezproblemowi ludzie - pełen profesjonalizm jednym słowem!!! Za to wielkie ukłony :D
Mojemu dziecku jedynie brakowało piaskownicy - mimo iż na plaży piachu zapas :D ale to akurat mniejszy problem jeżeli dzieci brak :?
Reasumując POLECAM WSZYSTKIM WYMAGAJĄCYM :o :D :P

POZDROWIENIA ZE ŚLĄSKA DLA P. GREEN !!!
kowala78
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: ndz wrz 02, 2007 1:24 pm

Re: polecamy !!!

Postautor: Monika i Wojtek Groen » czw cze 19, 2008 4:01 pm

kowala78 pisze:urlop 14 dni lipiec 2007 - rewelacja ogolnie!
domki wyposażone w pełni - nic ze sobą nie trzeba zabierac, miła okolica , wszędzie blisko , rano obok swieże pieczywo :lol:
plaża pięknaaaaaaa!!!
Bylismy w 6 osób na jeden domek - uważam , ze to tak akurat , jeśli chodzi o "pojemnośc" domku :idea:
P.Green to bardzo mili i bezproblemowi ludzie - pełen profesjonalizm jednym słowem!!! Za to wielkie ukłony :D
Mojemu dziecku jedynie brakowało piaskownicy - mimo iż na plaży piachu zapas :D ale to akurat mniejszy problem jeżeli dzieci brak :?
Reasumując POLECAM WSZYSTKIM WYMAGAJĄCYM :o :D :P

POZDROWIENIA ZE ŚLĄSKA DLA P. GREEN !!!

Pozdrawiamy bardzo serdecznie Monika i Wojtek Groen
Monika i Wojtek Groen
 
Posty: 3
Rejestracja: wt wrz 11, 2007 12:52 pm


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron