Szuakm opinii o DW Modrak

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

Szuakm opinii o DW Modrak

Postautor: Asgie » śr mar 14, 2007 11:18 pm

Jak w temacie. Jadę w sierpniu i chcę wiedzieć, czy warto.
Asgie
 

Postautor: Forest » pn maja 05, 2008 3:14 pm

Jezeli wybierasz sie do DW Modrak ul. Spacerowa 16 uwazaj na kradzieze.
Dom nie ma kontroli wejsc, wyjsc, monitoringu.W sezonie, poza goscmi, mieszkaja w nim pracownicy pizerni oraz ich znajomi - wracaja nocami
wstawieni. Najlepiej nie zabierac na wyjazd sprzetu elektronicznego, a wartosciowe rzeczy i dokumenty zabierac ze soba na plaze - podczas nieobecnosci pokoje moga byc otwierane wytrychem. W sezonie warto tez pomyslec o zatyczkach do uszu - 50 m od Modraka gra nocami kapela rockowa.
Forest
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: czw sie 02, 2007 12:16 pm

Postautor: _lilek_ » pn maja 05, 2008 5:55 pm

Nie mogę powstrzymać się od komentarza. Ech Forest... jak chcesz takiej obsługi z monitoringiem wejść i wyjść itp. to jedź lepiej do hotelu gdzie zapłacisz przynajmniej 150 zł/doba, a nie za ok 45 zł.

Wcześniej radzę skorzystać z netu/google maps i zerknąć, jak dokładnie położony jest obiekt.
_lilek_
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 21
Rejestracja: pn maja 05, 2008 4:36 pm

Postautor: blazus1 » pn maja 05, 2008 9:08 pm

coz.. w debkach zycie zaczyna sie tak naprawde - w nocy... :)
...
blazus1
Expert
Expert
 
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 18, 2007 9:59 am
Lokalizacja: Gród Kraka

Postautor: Forest » wt maja 13, 2008 4:30 pm

Zestaw do monitoringu (2 kamery+wideo) kosztuje 1800 PLN, a w DW Modrak otwarli drzwi do pokoju wytrychem i wyniesli przez nikogo niezauwazeni, w godzinach poludniowych, sprzet elektroniczny wart 16000 PLN. Mozesz LILKU szybko przeliczyc, ze 10 dni wakacji w DW Modrak kosztowaly 1600+45 PLN, a nie 45 PLN jak piszesz. Jezeli wlasciciel DW nie jest w stanie zapewnic bezpieczenstwa osoba wynajmujacym, nie powinien zajmowac sie takim biznesem. Kwota 1800 PLN nie jest kosmosem finansowym, to imwestycja swiadczaca o odpowiedzialnosci, ktorej w przypadku wlascicieli DW Modrak zabraklo.
Forest
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: czw sie 02, 2007 12:16 pm

Postautor: _lilek_ » śr maja 14, 2008 9:06 am

Wiesz doskonale, ze jesli zlodziej ma upatrzonego klienta to nawet super alarm nie pomoze. Na wszystko sa obejscia. To kwestia tylko inteligencji zlodzieja. Nie jest to przytyk osobisty - ale czy Ty sam nie eksponowales zbytnio swojego sprzetu? Byc moze swoim zachowaniem dales dyspense na kradziez. Zlodziej mial swiadomosc w jakim osrodku mieszkasz, jak wygladaja zabezpieczenia i czego moze spodziewac sie w Twoim pokoju... Historie o zlodziejach i ich pomyslowosci mozna niestety mnozyc. Zdarza sie! Wazne by wysnuc wnioski na przyszlosc! Kamery to nie wszystko, dochodzi jeszcze w takim wypadku koniecznosc rejestracji (zgrywania na dysk itp) zajsc rejestrowanych przez kamery. I na koniec dodam - Modrak nie jest jedyny, ktory nie posiada takiej uslugi w swoim pakiecie. Takie obecnie sa standardy w Polsce. Byc moze zmieni sie cos z czasem, ale uwzglednij ze nie tylko nas zwyklych ludzi zycie kosztuje coraz wiecej - a na inwestycje tez nalezy miec srodki, bo przed sezonem z pewnoscia nie jest to jedyny koszt na jaki narazony jest wlasciciel. Pozdrawiam!
_lilek_
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 21
Rejestracja: pn maja 05, 2008 4:36 pm

Postautor: Forest » śr maja 14, 2008 5:00 pm

Ekspozycja sprzetu - na czym to mialo polegac? Sprzet byl wykorzystywany do pracy w pokoju znajdujacym sie na III pietrze. Kto mogl go widziec? Kto mogl o nim (poza wlascicielem DW Modrak) wiedziec? Zrodlem problemu nie jest ekspozycja tylko brak kontroli oraz otwarcie DW Modrak przez 24 h dla osob trzecich. Poza goscmi mieszkaja w nim w sezonie pracownicy pizerni, ktorych odwiedzaja znajomi, zarowno w nocy jak i w dzien, gdy wczasowicze przebywaja na plazy. To jest Kon Trojanski, ktory stanowi zagrozenie dla osob "wypoczywajacych" w DW Modrak, o ktorym wlasciciele - z wiadomych wzgledow - nie informuja. To nie inteligencja zlodzieja, to nieograniczone mozliwosci, ktore przed nim stawia funkcjonowanie, a raczej dysfunkcjonowanie DW Modrak oraz lekcewazenie przez wlascicieli bezpieczenstwa przebywajacych w nim gosci.
Forest
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: czw sie 02, 2007 12:16 pm

Postautor: _lilek_ » czw maja 15, 2008 9:15 am

Ostatni moj komentarz, bo widze ze dyskusja jest bezsensowna. Chcialam delikatnie, ale widze ze Pan jest uparty i wine widzi tylko po jednej stronie. Jesli rzeczywiscie w DW Modrak wystepuja opisane warunki, nalezalo sie przeniesc juz po pierwszym dniu. Nikt na sile nie trzyma Klienta, skoro tak cenil Pan swoje dobra ktore wszem i wobec opisuje szeroko na forum. Stad zaczynam coraz bardziej watpic, czy nie nastapila "ekspozycja" :) Powodzenia w dalszym urlopowaniu. Zolc juz Pan rozlal wystarczajaco na forum. Dziekujemy za inforacje dla innych jezdzacych do Debek, pomstowania juz wystarczy...
_lilek_
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 21
Rejestracja: pn maja 05, 2008 4:36 pm

Postautor: Forest » ndz maja 18, 2008 6:31 pm

Zólc, pomstowanie.....Forum to nie kacik porad przedrozwodowych! To wymiana informacji, ktore moga ochronic przyszlych klientow DW w Debkach przed stratami nie tylko materialnymi. Z kontekstu Twojej argumentacji LILEK wynika, ze prezentujesz mentalnosc typowa dla CZESCI wlascicieli DW w Debkach. Mozna ja zrekapitulowac w jednym zdaniu: jak przy minimalnych nakladach wlasnych osiagnac w dwa miesiace maksimum zyskow starczacych na dwanascie. DW, ktore prowadza tak ekstensywna polityke wyeliminuje wkrotce rynek lub ogranicza sie do niskodochodowego socjalu (via DW Mirek) - juz sa w Debkach DW, ktore zapewniaja odpowiedni system zabezpieczen.
Moje intencje sa klarowne - ostrzezenie przed potencjalna kradzieza w
DW Modrak, natomiast Twoje sa dla mnie niejasne i niespojne. Zeby zakonczyc TEMAT, moja odpowiedz na zadane przez ASGIE pytanie:
"...Jak w temacie. Jadę w sierpniu i chcę wiedzieć, czy warto...." brzmi: Tak, warto; ceny akceptowalne, standard zadowalajacy, czystosc w normie, ale, aby bylo warto, warto przyswoic sobie nastepujacy PENTALOG:

1. Nie zostawiaj w pokoju wartosciowych rzeczy oraz dokumentow i kluczy do domu/mieszkania.

2. Kiedy musisz je zostawic - żądaj udostepnienia sejfu przez wlasciciela.

3. Nie przechowuj ekskluzywnych produktow spozywczych i alkoholu we wspolnych lodowkach na korytarzach.

4. Wez zatyczki do uszu.

5. Zrob test na prawdomownosc gospodarza - zapytaj sie czy w DW Modrak mialy miejsca kradzieze. Jak powie NIE - miej sie na bacznosci, a pawidlowej odpowiedzI szukaj na Komendzie w Minkowicach.
Forest
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: czw sie 02, 2007 12:16 pm

odnośnie zasad Foresta :)

Postautor: Artur Bernard Niedziółka » czw lip 03, 2008 2:12 am

Miałem przyjemność przez 2 tyg. spać w tym DW, depozyt jeżeli chcecie skorzystać jest i każdy a przynajmniej ja zostałem poinformowany przez właścicieli o możliwości skorzystania z niego. Nie skorzystałem i wiem że nie musiałem pozatym w pokoju laptop, tel kom, dokumenty,klucze do domu itd. a jeśli chodzi o hałas :):):) ludzie to wakacje a jak ktoś już jest takim malkontentem to w beszczady do szałasu!! Podsumowując serdecznie polecam Modraka wcześniej wolałem namiot ale u Pani Ani się nie zawiodłem i mam nadzieję, że i Wy korzystając będziecie zadowoleni :)
Awatar użytkownika
Artur Bernard Niedziółka
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: wt lip 01, 2008 11:25 pm

Postautor: Forest » sob lip 05, 2008 2:02 pm

Bardzo sie ciesze, że Modrak wprowadził tę usługę - w 2007 nie poinformowano mnie o możliwości depozytu. Widzę, że Forum oraz moje sugestie spełniły swoje zadanie. Co do hałasu Arturze Bernardzie Niedziółko, problem nie dotyczy rodziców tylko ich małych dzieci. Zatem wskazany przez Ciebie kierunek jest prawidłowy - dla bezpłodnych.
Forest
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: czw sie 02, 2007 12:16 pm

Postautor: Artur Bernard Niedziółka » sob lip 05, 2008 6:38 pm

Forest przepraszam ale wydaje mi się że majac dzieci bieżesz pod uwagę i liczysz się z hałasami itp... polecam wyjazd poza sezonem:) czerwiec itd....zdecydowanie poza sezonem, cisza, spokój ew. kupienie działki za Piaśnicą hahaha... pzdr:)
Awatar użytkownika
Artur Bernard Niedziółka
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: wt lip 01, 2008 11:25 pm

Postautor: niebieska » ndz maja 03, 2009 9:13 pm

:D w pełni zgadzam się z przedmówcą,poza sezonem Dębki są oazą spokoju.Byliśmy pod koniec kwietnia,po raz kolejny i na pewno nie ostatni u p.Ani.Przesympatyczni,kulturalni gospodarze,czyściutko,schludnie w pokojach,plaża tuż,tuż.Na pewno nie będziemy szukać innej kwatery.Gorąco polecam
niebieska
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 03, 2009 8:23 pm


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

cron