"stare" Dębki

opinie i oceny miejsc imprezowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

"stare" Dębki

Postautor: m_ » pt mar 16, 2007 12:17 pm

Heloł,
Czy ktoś jeszcze pamieta czasy gdy w Dębkach jedynym miejscem gdzie można było kupić gorzałę był Człowiek-Warzywo a wieczoram można było pogadać z gościem (zawsze wciętym) w słomkowym kapeluszu o imieniu Wojtek nazywającem siebie" szefem dębkowskiej mafii :-)"?????
m_
 

CZŁOWIEK

Postautor: GRAND » ndz mar 18, 2007 8:32 pm

:shock: JASNE TO BYŁY NAJLEPSZE CZASY TEN SPOKÓJ KTÓREGO DZIŚ CHYBA NIGDZIE NIE ZNAJDZIEMY
GRAND
 

Postautor: m_ » pn mar 19, 2007 10:27 am

Byłem w zaszłym tygodniu w Dębkach przez pół godziny - nie mogę sobie wyobrażic jak tam teraz wyglada w lipcu (ostatni raz byłem tam pod namiotem w 1996 i juz wtedy było tak sobie). O spokoju z dawnych lat na pewno można zapomnieć.
m_
 

Postautor: Barka » sob mar 24, 2007 7:36 pm

Pewno, ze pamietam. Wojtek byl swietnym czlowiekiem i mial takiego psa kundelka. To byla dusza nie czlowiek. No i czlowiek-warzywo tez byl niezwykle pomocny. Pamietam jak po piwko trzeba bylo do Minkowic jechac;-) Muszelke pamietam na Kaszubie, smazalnie pod Sosna, ale to bylo jeszcze przed czowiekiem-warzywo...No i samego Kaszuba, wode w beczkowozie, kibelki, ze strach przechodzic...Cudnie bylo....
Barka
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 15
Rejestracja: wt lut 13, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Poland/Holland

Postautor: m_ » ndz mar 25, 2007 5:58 pm

Fajnie że jeszcze ktoś te czasy pamieta... Jak zaczęło w Dębkach być "holsztejnowo" to nasze ekipa z Dębek przerzuciła się na wakacje troszkę dalej - do Stilo. Tam na dużą ilość wiary nie ma szans bo do plaży idzie się pół godziny i większość to zniechęca chociaż jak wszędzie dociera cywilizacja. Jak jest tam teraz to nie wiem bo trzy lata temu w ekipie zaczęły rozdzić sie dzieci :D i narazie są za małe na wyjazd pod namiot :(
m_
 

Postautor: gość » ndz mar 25, 2007 8:39 pm

A czy człowiek w słomkowym kapeluszu nie mial przypadkiem na imie Marian a nie Wojtek?:)
gość
 

Postautor: Jaworski » pt kwie 27, 2007 5:52 pm

To ja jestem miło zaskoczony, że ludzie ze starych Dębek tu są!
Wtedy było inaczej, teraz jest inaczej, trzeba sobie radzić.
Pozdrawiam.
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

Postautor: Gość » pt kwie 27, 2007 11:48 pm

napewno bylo ciekawiej niz teraz ale w calym kraju bylo kiedys ciekawiej czego nam w tej chwili w debkach brakuje niczego wlasnie siedzę tu ze znajomymi niczego nam nie brak..................................................
Gość
 

Postautor: Barka » wt maja 15, 2007 2:40 pm

gość pisze:A czy człowiek w słomkowym kapeluszu nie mial przypadkiem na imie Marian a nie Wojtek?:)

Nie, to by Wojtek Kasieb
Barka
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 15
Rejestracja: wt lut 13, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Poland/Holland

Postautor: papi14 » sob cze 09, 2007 6:11 pm

ja jakos tego nie pamietam a jezdze co roku do debek
papi14
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 25
Rejestracja: sob cze 09, 2007 6:01 pm
Lokalizacja: KARLIKOWA

Postautor: Nemis » sob cze 16, 2007 2:28 pm

A pamięta ktoś że jedyną zabawą taneczną były potańcówki pod sklepem Mario ?
Nemis
 
Posty: 3
Rejestracja: sob cze 16, 2007 2:24 pm

Postautor: Tomas » pn cze 18, 2007 8:27 pm

pewnie ze to byl wojtek, świetny facet. na kaszubie bylem kilkanascie razy i zawsze bylo fantastycznie. teraz jest inaczej... nawet piaśnica koryto zmieniła :)
Tomas
 
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 18, 2007 8:21 pm

Postautor: papi14 » śr cze 20, 2007 1:10 pm

Tomas pisze:pewnie ze to byl wojtek, świetny facet. na kaszubie bylem kilkanascie razy i zawsze bylo fantastycznie. teraz jest inaczej... nawet piaśnica koryto zmieniła :)

no piaśnica niestety koryto zmienia 8) 8)
papi14
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 25
Rejestracja: sob cze 09, 2007 6:01 pm
Lokalizacja: KARLIKOWA

Postautor: kuba » pn lip 30, 2007 5:37 pm

Nemis pisze:A pamięta ktoś że jedyną zabawą taneczną były potańcówki pod sklepem Mario ?


A czy pamietasz salon gier obok sklepu MARIO? Nowe miejsce salonu to ulica Liliowa 6 (przy wiezdzie do Dębek przed kanałem w lewo). Polecam
kuba
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 30, 2007 12:57 pm

Postautor: kurczak25 » czw sie 16, 2007 12:58 pm

hejka. dębki kiedyś były super. ja osobicie pamiętam gościa o ksywie tukan, który zawsze serwował dowcipy i metody na wyciągnięcie klepszcza ;) Był tylko sklep mario i holstain, który przezywał w owym czasie swoja świetność. co najważniesze co roku przyjeżdzali ci sami ludzie i było zawsze super!!!! :) no cóż... wszystko sie zmienia... a szkoda... było fajnie
kurczak25
 
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 16, 2007 12:52 pm

Postautor: Hypnoss » sob lip 26, 2008 2:32 am

Hej. Ciekawe jest to, że każdy mówi o trochę innych Dębkach, ja mam to szczęście że pierwszy raz przyjechałem do Dębek w 88 (co prawda jako dwulatek:) i od tej pory jeżdżę co roku. Pamiętam czasy kiedy Dębki wyglądały niemal jak z marzenia Krzysztofa Kononowicza (nie było niczego:) ale Mario już był (nie od 88 ale odkąd pamiętam) był to jedyny sklep a na poczcie były kolejki do takich 2 budek skąd można było zadzwonić, miejscowi hodowali jeszcze zwierzaki (ostatnia krowa się stąd wyniosła chyba już z 10 la temu) a za kanałkiem (tj przed Dębkami) w ogóle nikomu do głowy nie przychodziło że mógłby jakiś dom stać :) pamięta może ktoś taką budę na plaży, która się nazywała UP-Teka?
Ja kiedyś tam jako dzieciak poszedłem coś kupić to powiedzieli ze nic tu nie mają do sprzedania :)
Hypnoss
 
Posty: 1
Rejestracja: sob lip 26, 2008 2:19 am

Postautor: baart » pn lip 28, 2008 12:22 pm

kiedys nawet nocowałem w UP-tece

a dwie atrakcyjne koleżanki pracowały tam, często topless - przychodziło wtedy bardzo dużo klientów
baart
Expert
Expert
 
Posty: 107
Rejestracja: śr cze 21, 2006 3:54 pm


Wróć do IMPREZY w Dębkach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron