skiper

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

skiper

Postautor: kasia14 » pn sie 18, 2008 1:57 pm

totalnie nie polecam. przede wszystkim upewnijcie się, czy pokój jest w domku, który widzicie na zdjęciu. my tak się złapaliśmy.... śmierdzząca lodówka na korytarzu, w pokoju oprócz łóżka i szafy skrzeczące radio. i to cały standard.

szkoda kasy i nerwów....
:?
kasia14
 
Posty: 4
Rejestracja: pn sie 18, 2008 1:51 pm

Postautor: kasia » pn sie 18, 2008 3:36 pm

z lodówki korzystają wczasowicze tacy jak Ty więc do kogo masz pretensje a właściwie czego spodziewałaś za 35zł od głowy... luksusy to będą ale nie za taką cenę...
kasia
Expert
Expert
 
Posty: 62
Rejestracja: pn sty 14, 2008 4:35 pm

Postautor: kasia14 » wt sie 19, 2008 1:22 pm

jasne, zgadzam się, ze luksus nie za taką cenę. ale umyć lodówkę, która śmierdzi i nie chłodzi to chyba można? albo poinformować, ze pokoje znajdują się w innym lokalu niż na zdjęciu....
w końcu nikt tam za darmo nie nocuje, a lepiej zostać uprzedzonym niż rozczarowanym....
kasia14
 
Posty: 4
Rejestracja: pn sie 18, 2008 1:51 pm

Postautor: ewelina_pabianice » sob sie 30, 2008 1:22 am

Może i warunki nie są rewelacyjne, ale kto siedzi w pokoju na urlopie?hm tam się tylko nocuje
Potwierdzam, że w jednej części pensjonatu nie ma wysokiego standardu, ale też ceny nie są zbytnio wygórowane.
Za to bardzo mili ludzie prowadzą ten pensjonat, co ostatnio jak widać po postach jest rzadkością. Ludzie zazwyczaj naburmuszeni i wszystko robią z łaski, tutaj nie.
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: kasia » sob sie 30, 2008 12:18 pm

zgadzam się masz rację ale co niektórzy wczasowicze uważają inaczej a odpoczywać to trzeba umieć :D :D :D
kasia
Expert
Expert
 
Posty: 62
Rejestracja: pn sty 14, 2008 4:35 pm

Postautor: ewelina_pabianice » sob sie 30, 2008 12:25 pm

umiem odpoczywać:)
każdy może mieć swoje zdanie, wyraziłam tylko swoje
Mam wrażnie, że ludzie się tu bardziej atakują niż wymieniają poglądami
pozdrawiam
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: mls » ndz sie 31, 2008 12:25 am

Niestety, co by nie pisały stałe bywalczynie owego pensjonatu, całkowicie zgadzam się z autorką wątku. My również zostaliśmy wprowadzeni w błąd, zostając zakwaterowani w starym budynku. W zasadzie można rzec, że zostaliśmy oszukani, bo co innego rezerwowałem (pensjonat wybrałem głównie dzięki temu, co widziałem na zdjęciach, a nie cenie) a co innego zastaliśmy na miejscu. Poza radiem na szczęście mieliśmy w pokoju telewizor. Do niczego jednak nieprzydatny, bo nawet trzech programów z dachowej anteny odbierać się na nim nie dało - choćby z racji braku wtyczki na kablu do odbiornika. Najgorsze jednak było to, że wszystkie (podkreślam - wszystkie) gniazdka ścienne były ze ścian powyrywane, odstając po kilka cm. A że pojechaliśmy z dzieckiem, strach pomyśleć co by było, gdyby dziecko takiego kontaktu dotknęło... Kontakty zostały naprawione następnego dnia, ale niesmak pozostał do końca pobytu. I niech nikt nie pisze, że za takie pieniądze nie mogłem liczyć na nic lepszego, bo akurat pieniądze nie były powodem wyboru "Skipera"...
Awatar użytkownika
mls
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 19
Rejestracja: czw sie 14, 2008 10:51 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: ewelina_pabianice » ndz sie 31, 2008 11:47 am

No ja rzeczywiście wcześniej widziałam jak to wyglądało. Jeśli ktoś czuje się oszukany na miejscu to myślę, że warto w takim razie oczekiwać od właścicieli zwrotu pieniędzy. Problem tylko leży w tym, że nie zawsze już na miejscu można znaleźć nocleg, bo z tym to ciężko no nie?
P.S. wiadomo już jakie miejsce omijać. Ja w Dębkach byłam kilka razy i jak na razie najbardziej byłam zadowolona z pobytu u Pani Eryki na spacerowej(niedaleko detlafówki). Co prawda dość daleko do centrum, ale blisko do morza. Spokój, cisza, jest gdzie zostawić samochód spokojnie, dzieci też mogą się tu pobawić bo duże podwórko, piaskownica. Pokoje fajne, duze i czysciutko. :)
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: Leszek » sob sie 29, 2009 3:38 pm

Planujac wakacje warto poprosic o zdjecia pokoju, ktorego sie rezerwowalo. Spedzilem w Debkach 2 miesiace i przez ten okres mieszkalem w pensjonacie Skiper. Rezerwujac tam nocleg dokladnie wypytalem sie o szczegoly i wiedzialem na co sie decyduje. Na podworku bylo miejsce aby usiasc i wypic poranna kawe a takze swietne warunki na grila i do tego miejsce dla dzieci gdzie mogly sie bawic. Swietna atmosfera i wspaniali ludzie. Dodatkowo duzy plus za sale telewizyjna polaczona z bawialnia dla dzieci. Mialy zajecie w razie niepogody :)
Przede wszystkim wybierajac pensjonat, nie oczekujmy standartu hotelowego. Jedno jest pewne, ze napewno zostane stalym klientem Skipera a tym bardziej po remoncie starego budynku:)
Leszek
 
Posty: 1
Rejestracja: sob sie 29, 2009 3:04 pm

Postautor: frankowski_k » sob sie 29, 2009 9:25 pm

ewelina_pabianice pisze:No ja rzeczywiście wcześniej widziałam jak to wyglądało. Jeśli ktoś czuje się oszukany na miejscu to myślę, że warto w takim razie oczekiwać od właścicieli zwrotu pieniędzy. Problem tylko leży w tym, że nie zawsze już na miejscu można znaleźć nocleg, bo z tym to ciężko no nie?
P.S. wiadomo już jakie miejsce omijać. Ja w Dębkach byłam kilka razy i jak na razie najbardziej byłam zadowolona z pobytu u Pani Eryki na spacerowej(niedaleko detlafówki). Co prawda dość daleko do centrum, ale blisko do morza. Spokój, cisza, jest gdzie zostawić samochód spokojnie, dzieci też mogą się tu pobawić bo duże podwórko, piaskownica. Pokoje fajne, duze i czysciutko. :)
Zgadzam się z Tobą, byliśmy goścmi Pani Eryki przez 3 tygodnie i jesteśmy baaaaaaaaaaaaaardzo zadowoleni. W przyszłym roku również będziemy gośćmi Pani Eryki. Takiim ludziom trzeba robić dobra reklamę !!!
frankowski_k
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 9
Rejestracja: śr maja 16, 2007 6:04 am
Lokalizacja: warszawa

Re: skiper

Postautor: wojkor » sob kwie 17, 2010 2:09 pm

To jak w końcu w tym Skiperze jest? bo mam zamiar się tam wybrać...
wojkor
 
Posty: 3
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 1:58 pm

Re: skiper

Postautor: Grzechu1981 » czw wrz 02, 2010 1:12 pm

Nie wiem czy mowa o tym samym pensjonacie. Ja byłem w Skiperze na ul. Rybackiej. Mieszkałem z żoną i dzieckiem w żółto-brązowym budynku: wszystko nowe, lodówka w pokoju - wszystko czego potrzeba. Szczególnie polecam dla rodzin z dziećmi ze względu na rodzinny klimat, plac zabaw, no i świetlicę na deszczowe dni.. Na pewno tam wrócimy za rok :)
Grzechu1981
 
Posty: 4
Rejestracja: pt sie 06, 2010 11:20 pm


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron