SKIPER czy warto?

opinie i informacje o obiektach noclegowych w Dębkach

Moderator: bobo2206

SKIPER czy warto?

Postautor: aneta112 » czw lip 03, 2008 2:28 pm

Bardzo proszę o opinie na temat pansjonatu "skiper"!!
aneta112
 
Posty: 2
Rejestracja: czw lip 03, 2008 2:10 pm

Postautor: jarzyn1982 » pn lip 21, 2008 6:51 pm

Również prosiłbym o opinie na temat tego pensjonatu
jarzyn1982
 
Posty: 1
Rejestracja: pn lip 21, 2008 1:27 pm

Postautor: tatko160 » pt sie 08, 2008 10:17 am

po pobycie w tym pensjonacie jestem bardziej zmęczony niż przed wyjazdem,małe podwóreczko,ciagły krzyk dzieci (od świtu do nocy) ale to już świadczy o ludziach odpoczywających tam(dzieci niech robią co chcą bo mamusia z tatusiem odpoczywają-spokój innych mają gdzieś),dwa duże pensjonaty na skrawku ziemi więc miejsca nie ma.Pokoje bardzo skromne ale najgorszy jest aneks kuchenny gdzieś pod schodami,ciasny i nie wygodny urągający ludzkiej godności,a naczynia to....moje psy mają lepsze a i weżcie ze sobą czajnik bo wrócicie z kaminiami w nerkach.Oczywiście pytanie w stylu;może posprzątać w pokoju?-nie padło ani razu.Za te pieniądze naprawdę nie warto!!!!!
tatko160
 
Posty: 1
Rejestracja: czw sie 07, 2008 10:40 am

Re: SKIPER czy warto?

Postautor: kasia14 » pn sie 18, 2008 2:01 pm

aneta112 pisze:Bardzo proszę o opinie na temat pansjonatu "skiper"!!


szczerze nie polecam! wielkie rozczarowanie, niech nie zwiedzie strona internetowa "pensjonatu" - przynajmniej starszego budynku, którego nie ma na zdjęciu, a wynajmowane są tam pokoje. taka niespodzianka po przyjeździe.....
kasia14
 
Posty: 4
Rejestracja: pn sie 18, 2008 1:51 pm

Postautor: kasia » pn sie 18, 2008 3:21 pm

Ja jakoś nie narzekam,jeżdżę tam od kilku lat i z tego co wiem to za dwa lata właśnie ten starszy budynek ma być remontowany. Niestety wszystkiego nie da się zrobić od razu a właściciele kupując te obiekty dwa lata temu postanowli dokończyć budowę nowszego budynku i nie widzę w tym niczego złego...
kasia
Expert
Expert
 
Posty: 62
Rejestracja: pn sty 14, 2008 4:35 pm

Postautor: MajaM » pn sie 18, 2008 4:01 pm

Wiadomo, że to nic złego, że właściciele remontują pensjonat stopniowo. Nikt tu sie nie chce wtrącać do planów inwestycyjnych właścicieli. Niestety ja również potwierdzam, że to co widzimy na zdjęciach na stronie pensjonatu to nie cały pensjonat. Rozumiem, że za 40 zł za pokój bez łazienki mogę się nie spodziewać luksusów. I ok- pokój nie był zły za tą cenę. Co nie zmienia faktu, że rezerwując pokój i robiąc wpłatę na konto w niemałej kwocie zostałam wprowadzona w błąd- spodziewałam się bowiem takiego standardu jaki widziałam na zdjęciach. Nie mówiąc o tym, że tzw "aneks kuchenny" znajdował się w drugim budynku. A w tym w którym spałam był zaledwie czajnik i lodówka.
MajaM
 
Posty: 1
Rejestracja: pn sie 18, 2008 3:50 pm

Re: SKIPER czy warto?

Postautor: Grzechu1981 » czw wrz 02, 2010 1:19 pm

moim zdaniem warto. byłem tam z rodziną w tym roku i wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni. stary budynek chyba został wyremontowany bo mieszkaliśmy w całkowicie nowiutkim pokoju z łazienką, balkonem, lodowka, itd. a przez plac zabaw i bawialnie to dziecko nigdy sie nie nudziło jak była brzydka pogoda. aneks kuchenny z jadalnią też bardzo fajny. polecam.
Grzechu1981
 
Posty: 4
Rejestracja: pt sie 06, 2010 11:20 pm

Re: SKIPER czy warto?

Postautor: daraspiotrowski » pt sty 14, 2011 10:04 pm

Warto! byliśmy całą rodzinka dwukrotnie w 2010 roku i w starym i w nowym budynku jest ok . Znakomite miejsce dla rodziny z dziećmi a i z psem było dobrze. Życzliwe podejście właścicieli miła obsługa. W tym roku bedziemy tam ponownie. Polecam
daraspiotrowski
 
Posty: 2
Rejestracja: pt sty 14, 2011 9:42 pm

Re: SKIPER czy warto?

Postautor: bartgor » pn lip 30, 2012 2:52 pm

Warto z jednym małym ale. Lokalowo świetny pensjonat, ładne pokoje, dobrze wyposażone, fajny plac zabaw i sala zabaw dla dzieci jak nie ma pogody. Godny polecenia, gdyby nie to małe ale, trochę niezależne od właścicieli, a mianowicie od strony zachodniej potwornie uciążliwa dyskoteka niedaleko i człowiek staje przed wyborem, albo zamknąć okna i drzwi ( wtedy rzeczywiście nic nie słychać ) albo nie spać do 2 - 3 w nocy z powodu muzyki umca umca. Swoją drogą znajomi mieszkali od wschodniej strony i na taki hałas się nie skarżyli, więc pensjonat można polecić z wyjątkiem pokoi 1,2 i 7 B.
bartgor
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 8
Rejestracja: pn lip 04, 2011 3:07 pm

Re: SKIPER czy warto?

Postautor: MarcinW » czw sie 09, 2012 2:01 pm

polecam gorąco, super warunki, czysto, schludnie, tv w pokoju, byłem zaskoczony, łazienki luks świeżo po remoncie, gorąco polecam
MarcinW
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: czw sie 09, 2012 1:42 pm


Wróć do Kwatery prywatne i pensjonaty

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron