Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

opinie i porady dot. pól campingowych

Moderator: bobo2206

Postautor: sid » wt lip 01, 2008 9:21 am

i kilka nowych przyczep sie pojawilo z tego co slyszalem :)
sid
 

Postautor: sosek » wt lip 01, 2008 12:30 pm

Ciekawe jak z cenami, czy są takie jak na str. campingu ?
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Postautor: sid » wt lip 01, 2008 5:19 pm

wydaje mi sie ze ceny sa aktualne.Osobiscie polecam spływ piasnicą,mialem okazje w ten weekend SUPER SPRAWA juz czekam na nastepna wizyte na Kaszubie pod koniec lipca :)
sid
 

kaszub niee

Postautor: hynmm » pt sie 08, 2008 5:58 pm

kaszubowi mówię nieee, jest brudno i śmierdząco , odradzm z całego serca
Pozdrawiam
hynmm
 

Re: kaszub niee

Postautor: sosek » ndz sie 10, 2008 12:45 pm

hynmm pisze:kaszubowi mówię nieee, jest brudno i śmierdząco , odradzm z całego serca
Pozdrawiam


A byłeś tam, widziałeś ?....chyba nie. Ale zawsze się znajdzie jakaś maruda.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Postautor: Gość » wt sie 19, 2008 10:48 pm

odradzam to pole namiotowe byłem zobaczyłem nie mogę polecić Państwu , ponieważ jest brudno i jest przedewszystkim niemiła obsługa.
Wybrałem się tam ze względu na dobre słowa wypowiadane na forum o tym polu, ale to wszystko mija się z prawdą !
Pozdrawiam
Decyzja należy do was :-)
Gość
 

Postautor: Gość » śr sie 20, 2008 9:52 pm

O ... kurde jestem expertem :D
Gość
 

Postautor: sosek » śr sie 20, 2008 9:53 pm

Anonymous pisze:O ... kurde jestem expertem :D




.... i zapomniałem się zalogować.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Postautor: zaza92 » wt wrz 16, 2008 11:54 pm

a ja tam byłam 19 raz, mój mąż..37 raz( a ma 38 lat!!!!!), przyczepa tam stoi od kilku lat: za 150 zł rocznie nie opłaca mi się jej wozic do domu! Pozdrawiam Pruszków , który jest na Kaszubie od wielu, wielu lat!
zaza92
 

Postautor: sosek » pt wrz 19, 2008 9:31 am

zaza92 pisze:a ja tam byłam 19 raz, mój mąż..37 raz( a ma 38 lat!!!!!), przyczepa tam stoi od kilku lat: za 150 zł rocznie nie opłaca mi się jej wozic do domu! Pozdrawiam Pruszków , który jest na Kaszubie od wielu, wielu lat!


A mozesz wyjaśnić kwestię trzymania przyczepy za 150 zł rocznie :shock: na polu namiotowym ?
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Postautor: marianka » pt wrz 19, 2008 11:01 am

mając własną przyczepę można ją zostawić na polu i kosztuje to 150 zł.za rok za przechowywanie
marianka
 

Postautor: sosek » sob wrz 20, 2008 10:27 am

A jak jest z ochroną i jak przyjedziesz to płacisz za sam pobyt ?
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Postautor: marianka » pn wrz 22, 2008 9:18 pm

Ochroną poza sezonem jest p.Leszek a za pobyt płaci sie normalnie jak to w sezonie,150 kosztuje własciwie przezimowanie przyczepy i komfort nie ciagania jej za sobą:)
marianka
 

Postautor: sosek » wt wrz 23, 2008 7:49 am

Jeszcze się upewnie - chodzi o " Kaszuba " ?
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Postautor: marianka » czw wrz 25, 2008 6:21 pm

tak,chodzi o Kaszuba :)
marianka
 

Postautor: 55w » ndz lut 15, 2009 1:05 pm

Wpisałem w wątku KASZUB, ale czuję, że muszę i tu dodać. Byliśmy na Kaszubie w lipcu 2008 całe dwa tygodnie. Miejsce dość fajne. Każdy może znaleźć sobie miejsce, czy pod drzewami, czy też na zielonej trawce. Na upały nie można narzekać, bo jak trafi się nad Bałtykiem to już duży sukces. Przyczepę postawiłem na zielnej trawie. Ładna łączka z koniczynką. W mojej okolicy był spokój i w dzień i nocy. Mam uwagi organizacyjne:
- za mało słupków z prądem, który jest drogi. W jednym brak już miejca do podłączenia (przeciążenie mocy - wybijały bezpieczniki), drugi bardzo dakeko (dobrze, że miałem przedłużacz 50 metrów). W związku z tym rozstawiam się nie tam gdzie chcę tylko tam jaki długi mam przedłużacz.
- woda dostępna tylko w łazience lub bardzo prymitywnym zmywaku naczyń (tu tylko zimna).
- rytuał mycia naczyń (tylko zimna woda i to bardzo zimna) jest następujący: należy przyjść do w/w zmywaka z czajnikiem zagrzać wodę (na słupku jest parę gniazdek). Alternatywą przynieść ciepłą wodę z umywalni. Tu zaczyna sie problem, krany w umywalkach są dość nisko i trudno nabrać wody do baniaka. Dodatkowy problem to krany z których leci woda tylko jak trzyna się wciśnięty zawór. MAMY XXI WIEK
- prysznice z ciepłą wodą dostępne za dodatkową opłatą. W recepcji dostaje się kluczyk na inpulsy do uruchomienia za zastaw 20 zł. Dodatkowe obciążenie pilnowania kluczyka. Ja zostawiłem na murku w umywalni i przepadło 20 zŁ. Pomijam też dużą mobilizację w myciu 3 minuty na impuls. I co najbardziej upokaża dostęp do ciepłe wody tylko do 22:00. Jestem na wypoczynku i muszę też walczyć z kranami przy umywalkach: jedną ręką naciskać zawór i drugą nabierać wodę. I co sie okazuje człowiek jak i inne zwierzę nauczy się (po kilku dniach). [XXI WIEK]
- opłaty za pobyt - nie będę wymieniał składników, bo są dostępne na stronie. Za pobyt 2 osób, samochód, przyczepa, przdsionek załaciłem około 63 zł za dobę. Nie wliczam opłaty za ciepły prysznic. Jak za taki standard zdecydowanie za WYSOKA.
- starano też opłatę za pobyt pobrać "z góry".
W nazwie powinno być więc pole namiotowe nie camping.
To tyle uwag. Moim zdaniem to: koniecznie więcej prądu i "boćków" z wodą.
Położenie tego miejsca jest bardzo dobre, ale nie można na tym tak żerować.
Troszkę tańszy jest Leśny, ale byłem w godzinach późno wieczornych w okolicach łazienek i "aromaty" bardzo, bardzo były intensywne.
Boję sie tylko, że jak mankamenty opisane wyżej będą usuniete to naszym kosztem czyli cena jeszcze w górę. Tak stało sie na Półwyspie Helskim. Pazerność włąścicieli kampingów nadmorskich nie ma granic.
Najlepiej byłoby nie przyjeżdżać, ale alternatywy brak.
55w
 
Posty: 4
Rejestracja: śr maja 23, 2007 10:28 am

Postautor: sosek » pn lut 16, 2009 7:30 am

To fakt ceny co rok systematycznie pna się do góry a standard się nie polepsza no po za odswieżeniem np. ścian , do reszty można się przyzwyczaić.Według mnie opłata za prysznic jest stanowczo za wysoka. 63 zł. dziennie może nie jest nisko, ale też nie jest to cena zaporowa . Mi najbardziej sie podoba to że nie muszę nic planować, niczego rezerwować...jak jest pogoda i kasa wsiadam w samochód i jadę, miejsce jakoś się znajdzie 8)
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Postautor: agaaa » sob cze 27, 2009 12:42 am

zaza92 pisze:a ja tam byłam 19 raz, mój mąż..37 raz( a ma 38 lat!!!!!), przyczepa tam stoi od kilku lat: za 150 zł rocznie nie opłaca mi się jej wozic do domu! Pozdrawiam Pruszków , który jest na Kaszubie od wielu, wielu lat!

pewnie razem z Twoim mężem nie raz się gdzieś na Kaszubie bawiliśmy, cieszę się, że tak jak Ty mój mąż również pokochał Dębki. Chociaż czasem zastanawiam się, czy nie ciągną mnie tam tylko wspomnienia - ta kolejka po frytki, to, że prawie wszyscy byli jak jedna wielka rodzina, to że trzeba było papier toaletowy wieźć ze sobą (do tej pory pamiętam jak byłam mała i miałam plecak wypchany papierem), jak komuś kluczyki do auta wleciały do kibla (tzn. jeszcze wtedy dziury), pływanie namiotów gdy padał deszcz i pomoc wszystkich naokoło i pożegnanie każdego kto odjeżdżał...
A teraz wszystko się zmieniło - plaża zaludniła się turystami, główna ulica to jak marszałkowska, nawet do Kaszuba przyszła cywilizacja. Nie wiem czy to dobrze, czy źle. Na pewno inaczej. Ale kiedyś Warszawa też była inna. I Pruszków też był mniej zaludniony;p

nawet w podróż poślubną pojechaliśmy do Dębek (nigdzie indziej nie chciałam!!!), syn ma dwa lata i za kilka dni drugi raz zobaczy Dębki i Kaszub - już nie namiot, a drugi raz przyczepę
agaaa
 
Posty: 1
Rejestracja: sob cze 27, 2009 12:02 am

Postautor: cBetty » pn lip 27, 2009 9:09 pm

Witam, przyjeżdżam na "Kaszuba" od 23 lat... widzialam zachodzące tu przemiany... nie ma bardziej swobodnego urlopu niż właśnie tutaj ... polecam wszystkim, którzy cenią sobie luz...:))) pozdrawiam miłą obsługę, właścicieli i wszystkich wczasowiczów B. 8)
cBetty
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz lip 26, 2009 8:08 pm

Postautor: sosek » sob sie 08, 2009 7:20 am

Zawsze bronię Kaszuba przed różnymi złymi opiniami ale przychodzi mi to z coraz większym trudem. Niestety ale na " moim" polu czas stanął w miejscu, dostrzegam że zaczyna brakować sanitariatów a i z czystością bywa różnie, toaleta przy recepcji jest tego najlepszym przykładem, uszkodzone umywalki nie naprawione przez kilka dni z rzędu w głównej umywalnii - kiedyś tego nie było, no i najwiekszy jak dla mnie i nie tylko minus - przyczepy kempingowe porozstawiane byle gdzie i byle jak, ich właściciele którzy anektują sporo wolnego miejsca poprzez dostawianie do przedsionków parawanów - tak nie moze być, w dodatku nikt nie wie czy do przyczep aktualnie "pustych" ktoś przyjedzie czy nie i nie wiadomo czy można się koło niej rozbić totalna wolna amerykanka. Wiem że obsługa czyta moje posty i bardzo Was proszę zróbcie coś z tym bo miejsca dla namiotów coraz mniej, myślę że i jakiś grubszy remont budynku sanitarnego by się przydał, podnieście nawet ceny ale poprawcie tych parę spraw o których napisałem. Takiego samego zdania są osoby które przyjechały ( moja reklama ) do Was pierwszy raz, oraz ludzie przyjeżdzajacy od 23 lat - dzieki którym to ja zacząłem swoją przygodę z Kaszubem i namiotem. Mam nadzieję że nie uraziłem nikogo a po prostu wskazałem kilka niedogodności z pkt. widzenia użytkownika.

Pozdrawiam cała obsługę campingu .
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: straznikris » pt lip 08, 2011 12:36 pm

Czas na świeższą opinię :)
Byłem tam tamtego lata i w tym roku ponownie tam zagoszczę w drugiej połowie lipca.
Drugi rok z rzędu jedziemy w dwie rodzinki.
Krótko i na temat:
Obsługa uprzejma, kulturalna a i ochrona interweniowała szybko jak zaszła taka potrzeba.
Na terenie kampingu sklep z przyzwoitymi cenami i chłodnymi napojami w lodówce ;)
Natryski i WC - na prawdę byłem miło zaskoczony. Obsługa cały czas pilnowała aby porządek był na wysokim poziomie.
Również polecam spływy kajakowe - nawet z dzieciakiem kilkuletnim jest to fajna zabawa.
Generalnie polecam wszystkim, szef jest elastycznym człowiekiem , z którym można się dogadać w wielu kwestiach.
Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego pobytu.
straznikris
 
Posty: 1
Rejestracja: pt lip 08, 2011 12:25 pm

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: sosek » pt lip 15, 2011 11:58 am

To bardzo fajnie że masz takie odczucia , ja też darzę ten kemping ogromnym sentymentem ale ceny staja się powoli nie do zaakceptowania . Pobyt 3 osobowej rodziny zakładając prysznic i korzystanie z prądu to koszt 83 zł a i opłata klimatyczna chyba jeszcze dochodzi więc to całkiem sporo . Wiem że nikt mnie nie zmusza akurat do tego kempingu ale to tylko moja opinia więc ją wyrażam w tym miejscu .
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: myrpla » ndz sie 05, 2012 2:53 pm

Zdecydowanie największe i najładniejsze pole namiotowe w Dębkach.
Spokojne towarzystwo, żadnych imprez w nocy.
Uważam jednak, że przy tych cenach za pobyt na polu, opłata za prysznic (jeśli tak można nazwać lecącą wodę przez 4 minuty)
to absolutna pomyłka! nie ma szans w tym czasie się umyć, łącznie z myciem długich włosów i np ogolić nogi,
tym bardziej, że woda leci bez przerwy i nie da się jej kontrolować.
Efekt tego jest taki, że wiele osób myje się w umywalkach z zimną wodą...:(
W tym roku byłam na kwaterze i znajomi, którym poleciliśmy Kaszuba, przyszli na prysznic do nas.
myrpla
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz sie 05, 2012 2:38 pm

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: sosek » pn sie 06, 2012 3:02 pm

Też uważam że to bardzo ładne i kameralne pole . Chciałbym jeszcze kiedyś tam przyjechać ale nie mogę przeboleć tych prysznicy a dokładnie ich ceny . Kiedyś wrzucało się pieniążek i był przycisk "stop" można było się namydlić i spokojnie spłukać . Niestety ale zlikwidowano te rozwiązanie bo okazało się że mogą wtedy wykąpać się 2 osoby .
Jak to jest że na innych kempingach na wybrzeżu za cenę 55 złotych czyli 3os. + przyczepa, samochód i prąd ma się w cenie prysznice dostępne całą dobę z ciepłą wodą :shock:
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: millo » czw cze 12, 2014 2:22 pm

Czy ten camping jest dobry dla dzieci?
millo
 
Posty: 3
Rejestracja: czw cze 12, 2014 2:13 pm

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: fixOG » śr sty 07, 2015 6:49 pm

Pole wystarcza na spokojne "namiotowanie" wszystko jest czego potrzeba a jeżeli ktoś chce ekskluzywne noclegi to polecam Hotel :)
fixOG
 
Posty: 1
Rejestracja: śr sty 07, 2015 6:46 pm

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: EmilBW » pn mar 16, 2015 1:20 am

Jak to w tym roku wygląda cenowo? Ktoś się orientuje?
EmilBW
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: pn mar 16, 2015 1:07 am

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: PiotrP » śr mar 18, 2015 8:17 pm

Mniej więcej tak samo jak rok temu.
Najlepsze alkomaty na polskim rynku. Sprawdź jaki alkomat kupić. http://e-motoshop.pl/55-kaski
PiotrP
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 20
Rejestracja: śr mar 18, 2015 8:06 pm

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: basia24 » śr maja 20, 2015 12:30 pm

Witam!
Czy ma ktoś może kontakt do pola namiotowego Kaszub? Byłam tu wielokrotnie i moim zdaniem jest bezkonkurencyjne, ale niestety pod podanymi numerami nikt się nie zgłasza, a strona internetowa nie działa. Będę wdzięczna za ich aktualną ofertę, albo kontakt.
basia24
 
Posty: 2
Rejestracja: śr maja 20, 2015 12:27 pm

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: SandrekW » ndz maja 24, 2015 10:39 pm

Moim zdaniem jest ok.
SandrekW
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: wt maja 19, 2015 8:20 am

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: Thiaggo » sob maja 30, 2015 6:48 pm

W ubiegłym roku byłem na Kaszubie i w recepcji mówili, że nie wiedzą czy w tym roku camping będzie funkcjonował bo kończy im się dzierżawa. Pewnie gmina podzieli teren na działki i sprzeda.
Thiaggo
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 16
Rejestracja: sob cze 23, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: Gora24 » pn cze 22, 2015 1:45 pm

Ja tam też byłam i jest na prawdę spoko i warto tam się wybrać ;)
Gora24
 
Posty: 2
Rejestracja: pn cze 22, 2015 1:41 pm

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: paralodz » pn cze 22, 2015 2:44 pm

Camping zmienił własciciela ,ale działa http://www.debki.pl/obiekt,Camping%20Kaszub,4f797321,100.html
paralodz
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 18
Rejestracja: czw cze 16, 2011 2:28 pm

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: Hankkas » czw cze 25, 2015 1:02 pm

Powiem tak nie jest źle ale mogło by być lepiej :). Pole jest zadbane tylko że nie zawsze fajni ludzie będą koło nas to jest problem niestety.
Hankkas
 
Posty: 1
Rejestracja: czw cze 25, 2015 1:01 pm

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: AmyLee » wt lip 07, 2015 9:49 am

Camping bardzo przyzwoity. Za tą cenę nie wymagajcie 3 gwiazdkowego noclegu :)
AmyLee
 
Posty: 2
Rejestracja: wt lip 07, 2015 9:13 am

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: Sewciok » wt sie 11, 2015 3:05 pm

Jak dla mnie minimalnie za drogie jak na taki standard, ale widziałem też wiele dużo droższych pól z dużo gorszym standardem.
Sewciok
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz sie 09, 2015 9:42 pm

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: Ignaszka » pn sie 17, 2015 8:52 am

Nie przesadzajcie. To pole wcale nie jest takie złe. To jest tylko pole namiotowe.
Ignaszka
 
Posty: 2
Rejestracja: pn sie 17, 2015 8:39 am

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: Vertinolas » pt wrz 11, 2015 2:02 pm

Dobre pole jak za takie pieniądze to nie ma co narzekać na detale ludzie ogarnijcie się to jest pole namiotowe a nie hotel 5 gwiazdkowy :)
Vertinolas
 
Posty: 1
Rejestracja: pt wrz 11, 2015 1:17 pm

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: tibvopo » śr paź 07, 2015 9:13 pm

Też byłem na tym campingu. Bardzo przyjemne i bezpieczne miejsce. Polecam wszystkim!
tibvopo
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 11
Rejestracja: śr paź 07, 2015 9:10 pm

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: Lamanka » pn paź 12, 2015 4:05 pm

Pole niczego sobie, ale nie jest najlepsze. W ostateczności zatrzymałabym sie tam. Jakie są tam teraz ceny?
Lamanka
 
Posty: 2
Rejestracja: pn paź 12, 2015 3:28 pm

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: Dallens » śr paź 28, 2015 5:04 pm

Bardzo fajne i dośc tanie pole namiotowe. Zawsze jeźdzę na pole namiotowe Kaszub, bo odpowiada mi ich sanitariat i ogólne warunki.
Dallens
 
Posty: 2
Rejestracja: śr paź 28, 2015 4:21 pm

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: VolvoFan » śr lis 04, 2015 3:31 pm

Polecam serdecznie :)
VolvoFan
 
Posty: 4
Rejestracja: śr lis 04, 2015 2:35 pm

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: TeemoLannister » czw lis 19, 2015 12:48 pm

mnie też się tam podoba :D
TeemoLannister
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 36
Rejestracja: śr lis 04, 2015 2:28 pm

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: Thiaggo » pn sie 01, 2016 10:57 am

W tym roku w drugiej połowie lipca na Kaszubie zagęszczenie jak na woodstocku - namiot przy namiocie, przyczepa przy przyczepie. Kolejki do toalet a ich czystość nie najlepsza. Ja już w tym terminie nie przyjeżdżam i innym radzę to samo.
Thiaggo
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 16
Rejestracja: sob cze 23, 2007 5:43 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: Bastard » pn sie 08, 2016 12:39 pm

Trzeba mieć swoje tajemne miejscówki ;D
Bastard
 
Posty: 3
Rejestracja: pn sie 08, 2016 12:25 pm

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: gisor » czw cze 08, 2017 6:40 pm

przydała by sie jakas obiektywna opinia :)
gisor
 
Posty: 1
Rejestracja: śr cze 07, 2017 5:21 pm

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: guziczekpati » pt lut 09, 2018 12:02 am

Byliśmy dwa razy, w sierpniu 2015 i lipcu 2017 na części zalesionej. Ogólnie ocena pozytywna, obsługa miła i pomocna, na polu spokój, wszędzie blisko. Co mogliby zmienić to sanitariaty chociaż nie ma tragedii i zainstalować ciepłą wodę do zmywania! Ostatnim razem mówiono, że mają być jakieś remonty, zobaczymy.
guziczekpati
 
Posty: 2
Rejestracja: czw lut 08, 2018 11:45 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: Martino » pn lut 12, 2018 11:31 am

Wiadomo, kazdy przyzwyczajony do innych warunkow. czasami wyobrazenia nie ida w parze z rzeczywistoscia, ale sa takie kempingi, ktore rzeczywiscie moga zepsuc radosc z wakacji ;) Kiedys bylem na takim w Chorwacji, ale nie sprawdzilem wczesniej... byl tak przepelniony, ze czulo sie jak na przystanku woodstock :)
Awatar użytkownika
Martino
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 12
Rejestracja: śr lut 07, 2018 4:47 pm

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: sorke » wt lut 20, 2018 4:55 pm

najlepszy kamping jaki znam !
sorke
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lut 20, 2018 3:30 pm

Re: Camping KASZUB - opinie, oceny o campingu Kaszub

Postautor: Jula21 » śr mar 14, 2018 3:31 pm

Byłam już raz i naprawdę super miejsce, w tym roku znow zarezerwowałam miejsca :D
Dowiedz się jak leczyć trądzik różowaty
Awatar użytkownika
Jula21
 
Posty: 3
Rejestracja: śr mar 14, 2018 3:25 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pola namiotowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron