USUWANE WPISY

USUWANE WPISY

Postautor: Kaszub01 » ndz paź 26, 2008 5:31 pm

dlaczego usuwa się wpisy dotyczące gminy Krokowa oraz ich włodaży
to jest wójta i wice wójta.
Dlaczego ci Panowie boją sie krytyki. Dlaczego ciągle okłamują i oszukują ludzi tak i miejscowych mieszkańców jak i turystów oraz działkowiczy.
Kaszub01
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 24
Rejestracja: pn lut 25, 2008 9:24 pm

Postautor: wjx » pn paź 27, 2008 2:23 am

wpisy te są usuwane - dlaczego - odp: http://www.forum.debki.pl/viewtopic.php?t=2058
http://www.debki.pl - internetowa społeczność Dębek
http://www.forum.debki.pl - forum Dębek
Awatar użytkownika
wjx
Admin Debki.pl
Admin Debki.pl
 
Posty: 105
Rejestracja: wt lip 19, 2005 11:26 am

Usuwacie prawdę o Gminie Krokowa i Dębkach.

Postautor: To ja - już wiecie kto? » sob lis 22, 2008 9:10 pm

Jak widać było z tych pousuwanych wpisów - My mieszkańcy sprzeciwialiśmy się klice Dębkowej, draństwu włodarzy, bałaganowi w gminie - smrodowi w Dębkach, drudnym plażom, palonym śmieciom w prywatnej spalarni przy drugim kanale. Nie zamkniecie nam ust poprzez administratora tego naszego portalu. Czy on jest stworzony dla kasty, która kręci te lody - oszukując turystów. My ich znamy ( krętaczy - dusigroszów ) co niszczą środowisko a tytuują się jej obrońcami.
Dębki nie są dla niektórych.
To ja - już wiecie kto?
 

Zamykane usta społeczeństwu

Postautor: To ja - już wiecie kto? » czw gru 11, 2008 12:51 pm

Możemy dziękować za spam - ale co z wolnym forum na tematy zagospodarowania przestrzennego, Studium, o Wójtach - KTO się boi PRAWDY.
To ja - już wiecie kto?
 

Usuwane wpisy

Postautor: Oto wyjanienia administra » czw sty 15, 2009 10:51 pm

Właśnie wróciliśmy z Dębek i po wielu rozmowach z różnymi ludźmi (czasem do wczesnego rana:) postanowiliśmy m. in. zrobić porządek z forum. Wbrew pozorom nie jest to wcale łatwe.

po pierwsze: od teraz wyrzucamy i nie przyjmujemy postów dotyczących konfliktów lokalnych w Dębkach. Wpisy obrażające niektórych mieszkańców i właścicieli biznesów w Dębkach pojawiają się w najróżniejszych miejscach na forum (co ma miłość w Dębkach do tego, że ktoś komuś podrzucił śmieci na działkę). Poza tym czy miłośnicy Dębek z całego świata naprawdę muszą o tym czytać?

Po drugie: już niedługo, ale jeszcze nie w tej chwili musimy uporządkować opinie o kwaterach, pensjonatach, domkach itp. I tu prośba do Was. Potrzebujemy rad i pomysłów jak to zrobić.

Problem jest w braku standardu ocen i niezrozumienia pewnych spraw przez turystów.

Przykład 1: Willa XXX otrzymuje opinię "fatalne warunki, ciasne pokoje, a właścicielom się w głowie poprzewracało bo chcą zapłaty w dniu przyjazdu"

Przykład 2: "Sprawdzcie lepiej przed przyjazdem do pensjonatu YYY, czy na pewno macie rezerwację, bo nas oszukano"

I co myślą czytający te wpisy? - lepiej tam nie jechać. Tymczasem prawda jest taka, że: (przykład 1), willa XXX ma naprawdę duże i bardzo dobrze wykończone pokoje z nowiuteńkimi telewizorami lcd w każdym, a normalne jest to, że opłata pobierana jest w dniu przyjazdu (przynajmniej w większości obiektów noclegowych w Dębkach).

A w przykładzie 2, właścicielka pensjonaty YYY wydzwania, pisze SMS przez 2 tygodnie, aby ten kto zarezerwował pokój potwierdził swój przyjazd. Mija pierwszy dzień zarezerwowanego pobytu, a klienta nie ma. Właścicielka wynajmuje pokój komuś innemu. Po 2 dniach klient dzwoni do obiektu, że ma zamiar przyjechać (nie było z nim żadnego kontaktu przez cały okres). Oczywiście pokoju nie ma, bo został wynajęty. Co robi klient (oczywiście otrzymuje zwrot zaliczki na konto) - pisze posty na forum typu - 'pensjonat YYY oszuści"...


Prosimy o rady, pomysły jak wprowadzić porządek, zachowując pewien obiektywizm?
Oto wyjanienia administra
 

Postautor: TO CO MY W KOŃCU CHCEMY » czw sty 15, 2009 11:04 pm

To co My chcemy - tylko chwalić draństwo naszych ludzi, co odbija się na naszych sprawach.
Popatrzmy co przez ostatnie lata dzieje się na Dębkach pod kątem dyskusji na temat - czystości, kłamstw i oszustw o naszych kwaterach, o sposobie bycia naszych ludzi - sknerstwie, dusigroszach itd.
Jeżeli sami nie podejmiemy działań do prawdziwego oglądu naszych spraw to takie usuwanie tematów, blokowanie wpisów - doprowadzi do omijania naszych kwater. Chyba już nasza ( słynna ) Gmina Krokowa już dosyć znana jest w kraju.
Kochani nie uczestniczmy w tych działaniach co jest wyprawiane na tym FORUM - USUWANIE TEMATÓW, BLOKOWANIE WPISÓW - nie rozwiąże naszych problemów. Jeżeli nie bęziemy szli NAPRZÓD to doprowadzą nas te działania do bankructwa.
Nie chcemy obcych - kogo.
Nie chcemy wiatraków - to będziemy używać łuczywa,
I TAK DALEJ - a chcemy kłamstwa, draństwa, osustwa, matactwa, chowanier głowy w piasek jak te strusie po lewej stronie co spalarni nie widzą jak nasz LISEK - naprawdę tego chcemy - TO CO MY W KOŃCU CHCEMY.
TO CO MY W KOŃCU CHCEMY
 

Postautor: ewelina_pabianice » pt sty 16, 2009 9:08 am

Myślę, że pisanie o spalarni na forum i tak nie daje żadnych efektów...
To, że się napisze, że jest taka spalarnia naprawdę nie rozwiązuje problemu. Czy ludzie, którym przeszkadza ta sytuacja na miejscu w Dębkach nie potrafią rozwiązać sprawy poza wpisami na forum...
Wiem, że jest to o tyle przykre, że nie ma żadnych reakcji, mało no jest to wkurzające. Uważam jednak, że opisywanie spraw na forum nic NIE DA!

Co do pensjonatów, kwater itd myślę, że jednak kluczem jest uczciwość ludzi wypowiadających się na temat pobytu u danego gospodarza...na to jednak nie ma lekarstwa. Po prostu w swoich ocenach bądźmy obiektywni i jeśli jakiś wpis jest nieprawdą to zawsze kolejna osoba, która była w danym miejscu może powiedzieć co jest prawdą, przecież nawet mamy możliwość wklejania zdjęć na forum-wykorzystajmy ją...co zobaczymy to nie przeczytamy:)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: baart » pt sty 16, 2009 8:05 pm

przede wszystkim trzeba koniecznie wprowadzić obowiązek rejestracji przed dodaniem wpisu z potwierdzeniem przez ważny adres e-mail - to wyeliminuje część idiotycznych wpisów (chociaż zdarzą sie tacy co zarejestrują się przez adresy e-mailowe stworzone tylko w tym celu)


co do możliwości uzyskania obiektywnych opinii jestem sceptyczny -
za mało jest użytkowników, którzy takie opinie będą przedstawiać
zostaną tylko Ci, którzy mają skrajne doświadczenia (najczęściej negatywne)

szkoda, że hołota obraziła Jaworskiego bo był to jedyny człowiek (ok jeden z niewielu za to piszący kiedyś regularnie), którego opinii warto było posłuchać
baart
Expert
Expert
 
Posty: 107
Rejestracja: śr cze 21, 2006 3:54 pm

Postautor: ewelina_pabianice » pt sty 16, 2009 9:34 pm

[quote="baart"]przede wszystkim trzeba koniecznie wprowadzić obowiązek rejestracji przed dodaniem wpisu z potwierdzeniem przez ważny adres e-mail - to wyeliminuje część idiotycznych wpisów (chociaż zdarzą sie tacy co zarejestrują się przez adresy e-mailowe stworzone tylko w tym celu)

myślę, że przynajmniej wyeliminuje tych, którym nie będzie się chciało przechodzić całej rejestracji żeby wpisać jeden głupkowaty wpis...

co do obiektywnych opinii, mam wrażenie, że ludzie zadowoleni wypowiadają się rzadziej niż Ci niezadowoleni...aby komuś dołożyć to trzeba wpis zostawić niemiły...nasza polska mentalność
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

Społeczność Dębkowa

Postautor: To ja - nie ważne kto » pt sty 16, 2009 9:48 pm

Baar - nie ma sensu wprowadzania żadnej rejestracji bo wpisywać się będziemy czy pod szyldem czy pod adresem e-mailowym czy bez. Dziadostwo w Dębkach trzeba niszczyć. Czy naprawdę nie widzisz, że takie wpisy prostują co niektórych i sprowadzają ich do parteru - a żadna władza im nie pomorze. W takich wpisach trzeba szukać pozytywów, aby ułomności naszej społeczności - Dębkowej - likwidować. Widziśz pisano o spalarni śmieci Obszyńskiego i pomaga - ciekawe do kiedy czy tylko do lata. Nie wystarczy śmiać się każdemu w oczy - tylko ciekawe do kiedy. Kiedyś był MARIO, ktory się śmiał wielu w oczy - a teraz uśmiech zginął, nawet potrafi się ukłonić. Nosiło WILKA i poniosło WILKA.
Szkoda, że tylko w tym forum tak mało naszych mieszkańców bierze udział - bo można ich na palcach wyliczyć, ale efekty i tak są pozytywne.
To ja - nie ważne kto
 

Postautor: baart » sob sty 17, 2009 12:10 am

To ja - nie ważne kto

nie zgadzam się z Tobą - uważam, że konieczność rejestracji bardzo by pomogła - cp więcej , nie działałaby przeciwko wpisom takim jak Twoje, lecz na ich rzecz;
nie jestem stałym mieszkańcem, ale Dębki są bliskie mojemu sercu, znam wiele (choć na pewno nie wszystkie) problemów tego miejsca i wiem, że Twoje wpisy są uzasadnione - jednak czasami giną wśród szumu bezsensownych wypowiedzi - podejrzewam, że gdyby trzeba się było rejestrowac to Twoje wpisy nadal by sie pojawiały, a zniknęłoby wiele postów niewnoszącyh nic do dyskusji


a i adminowi trudniej byłoby usuwać wpisy o śmierdzącej sprawie nielegalnej spalarni - zresztą powtórzę, admin jako stały bywalec dobrze wie, że nie jest to oszczerstwo, lecz rzeczywisty problem
baart
Expert
Expert
 
Posty: 107
Rejestracja: śr cze 21, 2006 3:54 pm

Postautor: sosek » sob sty 17, 2009 12:10 pm

Obowiązek rejestracji wprowadzić po to żeby zlikwidować spam i chamstwo, a nie dyskusje o wiatrakach czy spalarnii - tylko tyle.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Usuwane wpisy

Postautor: To ja - ..... » sob sty 17, 2009 5:57 pm

Czy naprawdę chcecie ograniczyć swobodny dostęp do tego forum. Prawdy żadne ograniczenie nie uciszą - a rzeczywista reakcja naszych ludzi doprowadzi do udupienie naszych - NIEUCZCIWYCH.
Przecież raz nastąpi rejestracja i dalej nic się nie zmieni. Ludzie będą wprowadzać fikcyjne dane - a nam przecież zależy na rzetelnych wpisach. Prawdy nikt nie zakryje.
To ja - .....
 

Dębki - znowu się uaktywnią

Postautor: KIKIC » wt maja 12, 2009 9:42 am

Wreszcie ADMINISTRATOR nabrał rozumu - nie zamkniecie ludziom słowa pisanego.
Dobry znowu początek.
KIKIC
 

A co ze Studium uwarunkowań i zagospodarowania Gminy Krokowa

Postautor: Działkowicze z Dębek » pn maja 18, 2009 8:44 am

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie Studium rozwiązaniami odbędzie się w dniu 28 maja 2009 r. zgodnie z ustawą o planowaniu i zagospodarowaniu.
Zgodnie z art. 11 pkt 11 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym osoby fizyczne i prawne mogą wnosić uwagi do projektu. Uwagi należy skłdać na piśmie do Wójta Gminy Krokowa do 2 lipca 2009 r.
Jak widać uchwalane STUDIUM uwarunkowań i zagospodarowania przestrzennego gminy Krokowa, które jest realizowane od 31 marca 2006 r. - czyli już przez 3 lata nie nabrało rozruchu.
Co się zmieniło w tym STUDIUM - NIC - niestety nic.
Wielka potężna szachownica w terenach nadmorskich - jest wielką machloją organów gminy - NIE WIERZYCIE.
SPRAWDZCIE w dniu 29 maja 2009 r. - na Sesji Rady Gminy i zapytacie się co zrobił Doerin i Białk:
1. W zagospodarowaniu przestrzennym
2. Ile wpłynęło wniosków do studium i ile zostało w nim ujętych z terenów nadmorskich, które zostały wydzielone z podziału z początku lat 90-tych.
3. Co zostało uęte w Studium z publicznej dyskusji ze stycznia 2009 r. - pewnie znowu nic. Papiery-wnioski ludzi leżą a władze gminne śpią.
4. Ile jest złożonych wniosków o ustalenie warunków zabudowy i zagospodarowania przestrzennego dla terenów, gdzie nie ma planów zagospodarowania przestrzennego - z terenów podzielonych z pocztku lat 90-tych.
5. Jaki jest najdłużej realizowany wniosek o wydanie warunków zabudowy i zagospodarowania dla terenu bez planu miejscowego -
6. Ile decyzji Wojta Gminy Krokowa został uchylone przez Samorządowe Kolegium Odwołwcze w Gdańsku - ??????
7. Co w tym temacie zrobił i zrobiła RADA GMINY KROKOWA -
8. Kto kontroluje Wójtów Gminy Krokowej - czy Wójtowie sterują Radą Gminy.
Wystarczy wejść na b i p . k r o k o w a -
a/ - Zobaczyć Sesje Rady Gminy i zobaczyć - jakie są stare informacje dla społeczeństwa - które powinny być na bierząco.
b/ - Wejść w Przetargi i Ogłoszenia - i zobaczyć - najważniejsze informacje
- poszukiwanie spadkobierców - czy jest grunt do zawładnięcia
- sprzedaże gruntów gminnych - na swoje pensje
A co dla ludzi - żadnych informacji - bo po co
Działkowicze z Dębek
 


Wróć do test

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości