jak ktoś ją zna to niech da znać!!!!!!!!!!!!!

wyznaj miłość na forum:)

Moderator: bobo2206

jak ktoś ją zna to niech da znać!!!!!!!!!!!!!

Postautor: Gość » czw lip 06, 2006 3:30 pm

chodzi Ona do coolera na imprezy(jest to na plaży). Przynajmniej tam ją widziałem kilka razy między 01 a 03 lipca. Wiem że ma na imię Ola. jest blondynką. od tego czasu nie mogę o niej zapomnieć> pojechałem już do domu i boję się że już nigdy mogę jej nie zobaczyć. FAJNIE BYŁOBY OLCIO GDYBYŚ TU LUKNĘŁA ODPISAŁA ALBO DAŁAŚ ZNAĆ. jAK TAK ŁADNIE SIĘ DO MNIE UŚMIECHAŁAŚ TO MYŚLAŁEM ŻE NIE WYTRZYMAM. PROSZĘ ODEZWIJ SIĘ.


Jeżeli ktoś wiedziałby o kogo mi chodzi albo znał ja to byłbm bardzo wdzięczny gdyby dał znać!!!!!!!!!!!
Gość
 

Postautor: HAHAHA » sob cze 09, 2007 10:35 pm

Do Dębek przyjeżdża dużo Ol blondynek.
HAHAHA
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 44
Rejestracja: sob cze 09, 2007 10:12 pm

Postautor: Holender » czw lis 22, 2007 6:40 pm

I już jej nei zobaczysz !!!!!!!!!!!!!!!! Pracuje w Amsterdamie w motelu jako dama do ,, towarzystwa ''
Holender
 

Re: jak ktoś ją zna to niech da znać!!!!!!!!!!!!!

Postautor: Taola » ndz lip 20, 2008 1:49 am

Anonymous pisze:chodzi Ona do coolera na imprezy(jest to na plaży). Przynajmniej tam ją widziałem kilka razy między 01 a 03 lipca. Wiem że ma na imię Ola. jest blondynką. od tego czasu nie mogę o niej zapomnieć> pojechałem już do domu i boję się że już nigdy mogę jej nie zobaczyć. FAJNIE BYŁOBY OLCIO GDYBYŚ TU LUKNĘŁA ODPISAŁA ALBO DAŁAŚ ZNAĆ. jAK TAK ŁADNIE SIĘ DO MNIE UŚMIECHAŁAŚ TO MYŚLAŁEM ŻE NIE WYTRZYMAM. PROSZĘ ODEZWIJ SIĘ.


Jeżeli ktoś wiedziałby o kogo mi chodzi albo znał ja to byłbm bardzo wdzięczny gdyby dał znać!!!!!!!!!!!

To ja byłam Olą, teraz mam na imię Jacek.
Taola
 

Postautor: SS » pt sie 15, 2008 12:25 pm

Zamiast go pocieszyć to sobie z niego żartujecie. Ciekawe czy jakbyście Wy szukali kogoś byłoby wam miło :arrow:
SS
 

Olaaa

Postautor: styl b » wt kwie 14, 2009 8:08 pm

Moja dziewczyna ma na imię Ola pracowała na Dębkach w coolerze i jest blondynką pozdroo dla ciebie
styl b
 


Wróć do miłość w Dębkach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 2 gości

cron