Michał

wyznaj miłość na forum:)

Moderator: bobo2206

Postautor: Gość » pn kwie 27, 2009 12:19 am

bleblu pisze:słyszałem że Michał ma nową pasję - vw golf II i razem z kumplami lansuje się po kurortach i wyrywa najlepsze lachony na rurę wydechową wielkości rynny deszczowej.
aaa, kapelusz kowbojski nie pasował mu do car'a dlatego teraz rozpoznacie go po białej czapeczce z haczykiem...

Ciekawe, czy mielibyscie nadal takie uhahane mordki, gdybyscie mowili to Michalowi w twarz i chwile pozniej obijalby wasze geby o kocie lby...
Naprawde radze sie czasem zastanowić co piszecie bo sie możecie kiedyś obudzić w niemiłej sytuacji za zamknietymi drzwiami od pieca.....
Pozdrawiam niedowiarków siły i wyższosci Michała.
Gość
 

Postautor: marvell » pn kwie 27, 2009 2:50 am

jak jesteś ZIELONY to znaczy że jestś Alienem POZDRO P.P.
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
marvell
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 26
Rejestracja: pt gru 05, 2008 8:38 pm

Postautor: marvell » pn kwie 27, 2009 2:53 am

Anonymous pisze:
bleblu pisze:słyszałem że Michał ma nową pasję - vw golf II i razem z kumplami lansuje się po kurortach i wyrywa najlepsze lachony na rurę wydechową wielkości rynny deszczowej.
aaa, kapelusz kowbojski nie pasował mu do car'a dlatego teraz rozpoznacie go po białej czapeczce z haczykiem...

Ciekawe, czy mielibyscie nadal takie uhahane mordki, gdybyscie mowili to Michalowi w twarz i chwile pozniej obijalby wasze geby o kocie lby...
Naprawde radze sie czasem zastanowić co piszecie bo sie możecie kiedyś obudzić w niemiłej sytuacji za zamknietymi drzwiami od pieca.....
Pozdrawiam niedowiarków siły i wyższosci Michała.

Kolunio czy Ty naprawde jesteś jeszcz tak zpier.....y że piszesz takie pierdoły ?? Koleś co jest z Tobą nie tak że tak zachwalasz tego michasia hehe :twisted: :twisted: :twisted: :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) 8) 8) P.S. KRETYN = ? P.P.
marvell
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 26
Rejestracja: pt gru 05, 2008 8:38 pm

Postautor: SlawekZOMO » pn kwie 27, 2009 5:21 pm

marvell pisze:
Anonymous pisze:
bleblu pisze:słyszałem że Michał ma nową pasję - vw golf II i razem z kumplami lansuje się po kurortach i wyrywa najlepsze lachony na rurę wydechową wielkości rynny deszczowej.
aaa, kapelusz kowbojski nie pasował mu do car'a dlatego teraz rozpoznacie go po białej czapeczce z haczykiem...

Ciekawe, czy mielibyscie nadal takie uhahane mordki, gdybyscie mowili to Michalowi w twarz i chwile pozniej obijalby wasze geby o kocie lby...
Naprawde radze sie czasem zastanowić co piszecie bo sie możecie kiedyś obudzić w niemiłej sytuacji za zamknietymi drzwiami od pieca.....
Pozdrawiam niedowiarków siły i wyższosci Michała.

Kolunio czy Ty naprawde jesteś jeszcz tak zpier.....y że piszesz takie pierdoły ?? Koleś co jest z Tobą nie tak że tak zachwalasz tego michasia hehe :twisted: :twisted: :twisted: :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) 8) 8) P.S. KRETYN = ? P.P.

To pewnie kolejna rozkochana w michasiu lalaeczka a nie koles, jaj nawet nie widac.
SlawekZOMO
 

Postautor: krystian89 » pn kwie 27, 2009 10:13 pm

Widziałem tego Michała.
Naprawdę nic specjalnego, zwykły mięśniak, wielki chłop, ale burak. Czym tu się podniecać? Czasem jak patrze na dziewczyny to aż coś w żołądku skręca.
Czym wam tak imponował? Że z kumplami butelki tłukł pod holsteintem, że mordę darł, że "kasował" przed coolerem? A może, że "bił rekordy w boksera"? Pfff. :lol: Żenada dziewczyny, wielka żenada, bo prawda jest taka, że każda z was dałaby mu dupy a najlepiej jeszcze jego kolesiom za jednym razem, a tak naprawdę żaden z nich nie reprezentuje sobą ABSOLUTNIE NIC.
Podczas mojej pracy w Dębkach wystarczająco naoglądałem się jemu podobnych pacanów i naprawdę współczuję wam...
krystian89
 

Postautor: jerzu » pn kwie 27, 2009 10:39 pm

Mnie tylko jedno dziwi. Wszyscy tego kolesia znają, każdy wie jak wygląda, gdzie się prowadza i nikt z nim porządku nie zrobił? Z tego co tu wyczytałem to zdemolował jakąś knajpę, włos mu z głowy za to nie spadł?
jerzu
jerzu
Expert
Expert
 
Posty: 54
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 4:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Gość » pn kwie 27, 2009 11:21 pm

jerzu pisze:Mnie tylko jedno dziwi. Wszyscy tego kolesia znają, każdy wie jak wygląda, gdzie się prowadza i nikt z nim porządku nie zrobił? Z tego co tu wyczytałem to zdemolował jakąś knajpę, włos mu z głowy za to nie spadł?

Spotkasz go i zrobisz porządek z nim i jego kumplami :) Chciałbym Cie zobaczyć w takiej akcji z nimi.. :)
Gość
 

Postautor: krystian89 » pn kwie 27, 2009 11:37 pm

JERZU: Ja pracowałem w Dębkach i dobrze wiem jak to jest - TO WIE KAŻDY, KTO BYŁ TAM DŁUŻEJ! Debkami rzadzi jedno wielkie szemrane towarzystwo!
Mirek spala śmieci - jest ok.
Beach przebudowywuje sobie koryto rzeki - jest w porzo.
Michał sie awanturuje, tlucze butelki i bije po mordach - jest super.
Zreszta, Michal sie awanturuje w klubach Mirka i Beachu wiec koleczko sie zamyka... Cos mi sie wydaje, ze to wszystko jest bardziej podejrzane niz sobie myslimy...
Zreszta, rzut okiem od kiermaszu na ktorym pracowalem pamietam to jak dzis: Stoi radiowoz, pani policjantka i pan policjant, spisuja gosci z alkoholem, lekko podpitych, obok idzie Michalek ze swoim zajebistym kumplem, jeden trzyma drugiego, lataja od jednego plotu do drugiego, strzelaja ludzi "z bara" i ciagle tylko spiewaja "zyd to frajer zyd to buc" i NIC!! NIC!! Rozumiecie to? Calkiem nic! A szli obok policji i spiewali dosc glosno, ba oni pewnie nawet nic nie widzieli - w takim byli stanie.
Przypominam sobie jeszcze jedno miejsce, w ktorym MIchal z kumplami i jakimis bojowkami Arki Gdynia buszowali dawno po zamknieciu, ale nie ma sensu rozpowiadac takich rzeczy, nie ma sensu prac brudow.
Ciekawi mnie tylko zwiazek michala z "szefami debek", bo na moje oko Kto Ma Wiedziec To Wie, a cala sprawa to grubsza konspiracja.
Jak dla mnie ten caly Michalek to tylko podwykonawca jakiegos grubszego projektu dotyczacego debek...
krystian89
 

Postautor: jerzu » wt kwie 28, 2009 12:00 am

Anonymous pisze:Spotkasz go i zrobisz porządek z nim i jego kumplami :) Chciałbym Cie zobaczyć w takiej akcji z nimi.. :)


A czy ja mówię że to ja mam robić porządek? Mnie za to nie płacą. Są tacy, którym wszyscy płacimy...
jerzu
jerzu
Expert
Expert
 
Posty: 54
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 4:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Piotrek2 » wt kwie 28, 2009 12:01 am

krystian89 pisze:JERZU: Ja pracowałem w Dębkach i dobrze wiem jak to jest - TO WIE KAŻDY, KTO BYŁ TAM DŁUŻEJ! Debkami rzadzi jedno wielkie szemrane towarzystwo!
Mirek spala śmieci - jest ok.
Beach przebudowywuje sobie koryto rzeki - jest w porzo.
Michał sie awanturuje, tlucze butelki i bije po mordach - jest super.
Zreszta, Michal sie awanturuje w klubach Mirka i Beachu wiec koleczko sie zamyka... Cos mi sie wydaje, ze to wszystko jest bardziej podejrzane niz sobie myslimy...
Zreszta, rzut okiem od kiermaszu na ktorym pracowalem pamietam to jak dzis: Stoi radiowoz, pani policjantka i pan policjant, spisuja gosci z alkoholem, lekko podpitych, obok idzie Michalek ze swoim zajebistym kumplem, jeden trzyma drugiego, lataja od jednego plotu do drugiego, strzelaja ludzi "z bara" i ciagle tylko spiewaja "zyd to frajer zyd to buc" i NIC!! NIC!! Rozumiecie to? Calkiem nic! A szli obok policji i spiewali dosc glosno, ba oni pewnie nawet nic nie widzieli - w takim byli stanie.
Przypominam sobie jeszcze jedno miejsce, w ktorym MIchal z kumplami i jakimis bojowkami Arki Gdynia buszowali dawno po zamknieciu, ale nie ma sensu rozpowiadac takich rzeczy, nie ma sensu prac brudow.
Ciekawi mnie tylko zwiazek michala z "szefami debek", bo na moje oko Kto Ma Wiedziec To Wie, a cala sprawa to grubsza konspiracja.
Jak dla mnie ten caly Michalek to tylko podwykonawca jakiegos grubszego projektu dotyczacego debek...

W dębkach od zawsze byli równi i równiejsi. Pozdrawiam tych znających temat
Piotrek2
 

Postautor: Gość » wt kwie 28, 2009 12:03 am

jerzu pisze:
Anonymous pisze:Spotkasz go i zrobisz porządek z nim i jego kumplami :) Chciałbym Cie zobaczyć w takiej akcji z nimi.. :)


A czy ja mówię że to ja mam robić porządek? Mnie za to nie płacą. Są tacy, którym wszyscy płacimy...

Pewnie są tacy którzy płacą więcej.......
Gość
 

Postautor: jerzu » wt kwie 28, 2009 12:08 am

Anonymous pisze:Pewnie są tacy którzy płacą więcej.......


Pewnie tak.
jerzu
jerzu
Expert
Expert
 
Posty: 54
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 4:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: racja » czw kwie 30, 2009 6:40 pm

racja ten michal na pewno jest ulozony z psami, albo sie po prostu go boja... :?
racja
 

Postautor: kumata » sob maja 09, 2009 11:39 pm

Mam info kiedy i gdzie bedzie Michal w Debkach, bo wiem u kogo rezerwowal sobie miejsce... :D
Wszystkie chetne zapraszam na priva, podziele sie informacja, w sumie jestem szalona wiec nawet orgia wchodzi w gre :D :D :P
kumata
 

Postautor: Dominika » ndz lip 26, 2009 7:11 pm

MICHAŁ POWRÓCIŁ!!
Troszkę się zmienił, ale to ciągle ten sam, wspaniały facet!!
Ale ja się cieszę, tak mi tego brakowało...Możecie na niego najeżdżać, że jest taki czy owaki, ale tego kolesia się nie da nie...kochać(?), może przy mnie się ustatkuje... :)
Dominika
 

Postautor: OnaXYZ » pn lip 27, 2009 7:16 pm

Dominika pisze:MICHAŁ POWRÓCIŁ!!
Troszkę się zmienił, ale to ciągle ten sam, wspaniały facet!!
Ale ja się cieszę, tak mi tego brakowało...Możecie na niego najeżdżać, że jest taki czy owaki, ale tego kolesia się nie da nie...kochać(?), może przy mnie się ustatkuje... :)

Spieprzaj łachudro, Michał jest mój i tylko mój!! :evil:
OnaXYZ
 

Postautor: ewelina_pabianice » pn lip 27, 2009 7:31 pm

h m m . . .
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

Re: Michał

Postautor: jerzu » czw maja 15, 2014 7:56 pm

No i jak tam Michałek się czuje? Żyje jeszcze? :)
jerzu
jerzu
Expert
Expert
 
Posty: 54
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 4:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Michał

Postautor: JanuszF » wt kwie 14, 2015 3:09 am

Cieżko Ci będzie znaleźć tego chłopaka.
Profesjonalne projektowanie stron internetowych Gdynia. Zapewnij sobie widoczność w sieci!
JanuszF
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: pn kwie 13, 2015 7:55 am

Re: Michał

Postautor: Gora24 » pn cze 22, 2015 1:46 pm

ah wakacyjna miłość :D gdy byłam młoda też nie jedno się przeżyło :D
Gora24
 
Posty: 2
Rejestracja: pn cze 22, 2015 1:41 pm

Re: Michał

Postautor: Afgarr » wt lip 14, 2015 3:38 pm

I jak znalazłaś tego Michała? Jestem strasznie ciekawa. W ogóle wiele osób się tak znalazło?
Afgarr
 
Posty: 2
Rejestracja: wt lip 14, 2015 2:51 pm

Re: Michał

Postautor: masopt » śr sie 12, 2015 5:05 pm

Już sie chyba ożenił :D
masopt
 
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 12, 2015 5:04 pm

Re: Michał

Postautor: Outerlo » śr sie 19, 2015 2:21 pm

Michała to znałem kiedyś :) Ale co to był za koleś to jest szok masę chciał zrobić ale mu nie wyszło za bardzo by to była mysz tak na serio pozdrawiam !
Outerlo
 
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 19, 2015 2:16 pm

Re: Michał

Postautor: sana » ndz paź 18, 2015 6:03 pm

Takie historie tylko w Dębkach :)
Awatar użytkownika
sana
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz paź 11, 2015 10:54 am

Re: Michał

Postautor: Xavklaj » wt paź 20, 2015 2:51 pm

Poszukujesz Michała na tym forum? Przecież to nierealne, bo on nie mieszka w Polsce i był w Dębkach na urlopie.
Xavklaj
 
Posty: 2
Rejestracja: wt paź 20, 2015 1:51 pm

Re: Michał

Postautor: WormsArmagedon » śr lis 04, 2015 3:55 pm

Tyle pięknych kobiet samotnych, może odwiedzę Dębki ;)
WormsArmagedon
 
Posty: 4
Rejestracja: śr lis 04, 2015 2:41 pm

Poprzednia

Wróć do miłość w Dębkach

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość

cron