Jedzenie w Dębkach

Moderator: bobo2206

Jedzenie w Dębkach

Postautor: tex » śr lip 05, 2006 11:47 am

Ciekawe dlaczego wielu z Was pisze: "obiadek" , "rybka", "piweczko", "jedzonko" ....
Jesteście z jakiegoś przedszkola ?
tex
 

Postautor: Jaworski » śr lip 05, 2006 12:18 pm

Nie wiem czy chodzi o mnie, bo ja raczej nie używam taki zdrobnien - tak to o czym piszesz nazywa się właśnie zdrobnieniem :wink: A dlaczego ludzie tak piszą....nie wiem, może tak lubią.
Pozdrawiam
Jaworski
Expert
Expert
 
Posty: 105
Rejestracja: wt cze 06, 2006 7:11 pm

bo mają ..

Postautor: Gość » wt kwie 10, 2007 10:47 pm

Pewnie dlatego, że po jedzonku jest mały brzuszek i sadełko nie razi w oczka..
Gość
 

Postautor: ania124 » pt cze 26, 2009 5:11 pm

polecam smażalnie u rybaka! rybka smażona na świeżym oleju a fryteczki poprostu są pyszne:) polecam
ania124
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 13
Rejestracja: pt cze 26, 2009 12:03 am

Postautor: ania124 » pt cze 26, 2009 5:13 pm

polecam smażalnie u rybaka! świeża rybka smażona na świeżym oleju, pyszne fryteczki:) obsługa bardzo miła:)
ania124
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 13
Rejestracja: pt cze 26, 2009 12:03 am

Postautor: SI » sob cze 27, 2009 11:40 pm

Ania, a ty pracujesz u Rybaka? Całe forum zawaliłaś postami o tej knajpie :roll: Czasami nawet 2 posty w jednym wątku :lol:

Przyjeżdżam do Dębek od kilku lat i często jadam u Rybaka, ale.... żeby aż takie zachwyty :roll:
Awatar użytkownika
SI
Expert
Expert
 
Posty: 59
Rejestracja: pt lip 27, 2007 10:58 pm

Postautor: blazus1 » ndz cze 28, 2009 1:55 pm

SI pisze:Ania, a ty pracujesz u Rybaka? Całe forum zawaliłaś postami o tej knajpie :roll: Czasami nawet 2 posty w jednym wątku :lol:

Przyjeżdżam do Dębek od kilku lat i często jadam u Rybaka, ale.... żeby aż takie zachwyty :roll:


moze po prostu Ania ma ochote na rybke az tak wielka :P :lol:
ja rybki kupuje prosto z kutra a pieke we wlasnym zakresie 8)
...
blazus1
Expert
Expert
 
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 18, 2007 9:59 am
Lokalizacja: Gród Kraka

Postautor: SI » ndz cze 28, 2009 2:25 pm

blazus1 pisze:ja rybki kupuje prosto z kutra a pieke we wlasnym zakresie 8)

I taka jest na pewno najsmaczniejsza :wink:
Awatar użytkownika
SI
Expert
Expert
 
Posty: 59
Rejestracja: pt lip 27, 2007 10:58 pm

Postautor: ania124 » ndz cze 28, 2009 11:30 pm

SI pisze:Ania, a ty pracujesz u Rybaka? Całe forum zawaliłaś postami o tej knajpie :roll: Czasami nawet 2 posty w jednym wątku :lol:

Przyjeżdżam do Dębek od kilku lat i często jadam u Rybaka, ale.... żeby aż takie zachwyty :roll:





nie, nie pracuje w smażalni u rybaka!!! polecam dobre miejsca i nie zawaliłam całego forum opiniami o tej knajpie! bo także poleciłam u kurczaka, la coste, kormoran, pod dębami...! jeśli się nie do czytałeś to twoja sprawa! :D a uwagi które masz do kogoś poprostu zachowaj dla siebie! :P każdy ma prawo wypowiedzieć się na temat miejsca które poleca! a jeśli ci to przeszkadza to nie wchodz na forum! proste :lol:
ania124
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 13
Rejestracja: pt cze 26, 2009 12:03 am

Postautor: ewelina_pabianice » wt cze 30, 2009 2:42 pm

Nie rozumiem dlaczego się atakujecie:)

Ktoś coś lubi, ktoś czegoś nie;P

Ja generalnie również polecam smażalnie u rybaka, bo rybka jest świeża, smaczna i towarzystwo też fajne.
Niektórzy jednak wolą własną produkcję, co również szanuję. Osobiście wolę leniuchować:P
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: blazus1 » wt cze 30, 2009 10:38 pm

ewelina_pabianice pisze:Nie rozumiem dlaczego się atakujecie:)

Ktoś coś lubi, ktoś czegoś nie;P

Ja generalnie również polecam smażalnie u rybaka, bo rybka jest świeża, smaczna i towarzystwo też fajne.
Niektórzy jednak wolą własną produkcję, co również szanuję. Osobiście wolę leniuchować:P


ja odpoczywam obracajac rybke na patelni i pilnujac ziemniaczkow :P a to wszystko przy piwku po dniu spedzonym na plazy :P

ah ah .. juz w niedziele bede w Debkach ;PP
...
blazus1
Expert
Expert
 
Posty: 171
Rejestracja: pn cze 18, 2007 9:59 am
Lokalizacja: Gród Kraka

Postautor: ewelina_pabianice » śr lip 01, 2009 1:13 am

fajowo masz, ja właśnie wczoraj wróciłam z Dębek, byłam tydzień, ale to wszystko krótko....
pewnie jeszcze się w tym roku wybiorę

Kurcze cały czas czekam na jakieś spotkanie tych forumowiczów:)
pzdr
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: jerzu » pt lip 03, 2009 6:46 pm

ania124 pisze:polecam smażalnie u rybaka! świeża rybka smażona na świeżym oleju, pyszne fryteczki:) obsługa bardzo miła:)


A ja mam mieszane uczucia. Porcje jakieś takie małe. Przy zakupionych trzech porcjach z frytkami, w każdej różna ilość frytek. Owszem - smacznie, to trzeba przyznać.
jerzu
jerzu
Expert
Expert
 
Posty: 54
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 4:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: ewelina_pabianice » pn lip 06, 2009 8:13 pm

jerzu pisze:
ania124 pisze:polecam smażalnie u rybaka! świeża rybka smażona na świeżym oleju, pyszne fryteczki:) obsługa bardzo miła:)


A ja mam mieszane uczucia. Porcje jakieś takie małe. Przy zakupionych trzech porcjach z frytkami, w każdej różna ilość frytek. Owszem - smacznie, to trzeba przyznać.



Ja ogólnie mam dobre wrażenia co do smażalni. Może porcje są nierówne, ale czy zostałeś oszukany?
O ile dobrze pamiętam cennik, to płacisz tam za 100 gram, a porcje frytek choć nie są równe to nie spotkałam się żeby na oko były mniejsze niż te 100 za które się płaci.
Generalnie jeżdżę do Dębek od kilku lat i nie wyobrażam sobie żebym tam nie wstąpiła, bo przynajmniej ryby mają świeże, smażą na Twoich oczach, a nie gdzieś na zapleczu, gdzie nie wiesz co Ci tam dają. P.S. rzeczywiście jak w reklamie nie dają panierki, a smaczną i świeżą rybę. Tak jak sam stwierdzasz, że przyznajesz, iż jest tam smacznie.
Każdy ma jednak subiektywne odczucia co do różnych spraw i ja również to szanuję.
Ja osobiście polecam, tak jak obiektywnie patrząc wiele innych tam miejsc (np. schabowego mojego ukochanego obok Holsteina i naleśniki na spacerowej):)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: słoniu » pt lip 17, 2009 2:34 pm

ja generalnie polecam country bar. fajni ludzie tam pracują, dobre jedzenie a pizza na pewno lepsza niż w La Costa. ceny bardzo dobre:)
najlepszy, to jest browarek i pistacje z maroko ;)
Awatar użytkownika
słoniu
Expert
Expert
 
Posty: 68
Rejestracja: pt lip 17, 2009 2:22 pm
Lokalizacja: stare babice


Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron