gdzie mozna pojesc i posmakować

Moderator: bobo2206

gdzie mozna pojesc i posmakować

Postautor: anka » pt cze 02, 2006 11:40 pm

czytam wiele opinii i jednym smakuje tu innym gdzies indziej opinni jest wiele jakgustów, więc trudno wybrac tak naprawde , napiszcie szczerze gdzie mozna dobra rybe zjesc i posmakowac na cały rok, miec jej smak i napiszcie cene jaka byc moze w tym roku pojechac nad morze i nie pojesc fladerki lub dorszyka to sie w głowie nie miesci czekam na lipiec z utesknieniem bo rybki mi sie chce dobrej, i piwko gzdie dobre i nie drogie napiszcie . A jeszcze jedno co odradzicie takim jak ja swierzym bywalcom DEBEK, gdzie jest drogo i niesmacznie POZDRAWIAM DEBKOWICZÓW :)
anka
 

witam

Postautor: Jaworski » pn cze 05, 2006 8:35 pm

Witam, ceny są nizbyt wygórowane. Najlepsze rybki można zjeść w Kormoranie, Złotej Rybce lub Pod Dębami...drogo i niesmacznie....Grill Bar-prawo na skrzyzowaniu i od razu przy Riders Pub - kaszana....Desperados - Imprezy-dno, a ta restauracja meksykanska....to chyba jakies zarty, 2. tandetne budki przy Holsteinie w kierunku morza.... Pizza bary, Kebap Rollo czy tam jeszcze inne badziewia. MÓWIMY STOP!! Mówie to jako stały bywalec, i wydaje mi się, że każdy kto zna prawdziwy klimat Dębek zgodzi się ze mną
Jaworski
 

gdzie mozna pojesc i posmakować

Postautor: sosek » pn cze 05, 2006 8:45 pm

Ja ci polecam rybke prosto od rybakow. Za calego lososia zaplacisz 40zl.Nie ma nic smaczniejszego!
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Postautor: ania124 » pt cze 26, 2009 11:25 pm

dobrom rybke można zjeść:
Kormoran
pod dębami
smażalnia u rybaka
złota rybka
POLECAM!!
ania124
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 13
Rejestracja: pt cze 26, 2009 12:03 am

Postautor: polk123 » sob lip 25, 2009 9:42 pm

rybki pod dębami są naprawdę rewelacyjne....ale serwowane tam piwo wodnisty Carlsberg za 7zł i Kasztelan za 6 zł...wołają o pomstę do nieba....może właściciel pomyśli o zmianie bo wiele lokal na tym traci...
polk123
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 10
Rejestracja: sob lip 04, 2009 9:25 am

Postautor: mariowilku » wt lip 28, 2009 8:07 pm

Jeśli chodzi o rybkę to zdecydowanie polecam" Bar pod korzeniem"..Natomiast odradzam "u Rybaka".
mariowilku
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 4:36 pm
Lokalizacja: Łódź

Postautor: ewelina_pabianice » wt lip 28, 2009 9:44 pm

a ja baaardzo lubię rybkę u Rybaka i polecam
Awatar użytkownika
ewelina_pabianice
Expert
Expert
 
Posty: 103
Rejestracja: pn sie 25, 2008 6:24 pm
Lokalizacja: Pabianice

Postautor: Yaco » śr lip 29, 2009 9:06 pm

A ja zdecydowanie polecam Chatę Kaszubską. Zanim tam trafiliśmy z żoną i kolegą testowaliśmy różne miejsca polecane na forum i tak byliśmy u Rybaka, w Kormoranie i Pod Dębami a nawet w Przystani ( polecenie znajomego ale ja zdecydowanie odradzam ) a na końcu trafiliśmy do Chaty Kaszubskiej. Rybki z grila świetnie smakują i wyglądają na swoją wage, porcje duże więc można się najeść do syta.
Yaco
 
Posty: 4
Rejestracja: śr lip 29, 2009 8:57 pm
Lokalizacja: mazowsze

Postautor: aguś11 » pt sie 21, 2009 7:51 pm

ODRADZAM RYBKĘ "U RYBAKA". ZAMÓWIONY DORSZ BYŁ SUCHY I BEZ SMAKU. DŁUGI CZAS OCZEKIWANIA NA ZAMÓWIENIE . POLECAM RYBKĘ W COUNTRY !!!
aguś11
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 16
Rejestracja: czw lut 05, 2009 8:23 pm
Lokalizacja: warszawa


Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron