Obiady ,,U HANI''

Moderator: bobo2206

Obiady ,,U HANI''

Postautor: miłośniczka Dębek » wt sie 11, 2009 9:50 am

Od długiego już czasu spędzam wakacje z rodziną w Dębkach.
Uważam, że najlepsze obiadu można zjeść : ,,U Hani”” przy ul. Spacerowej.
Posiłki są bardzo świeże . Podane porcje są duże. Bez problemu było można zamówić małe porcje dla dzieci. Wspaniały wybór: zawsze dostałam tam rybę (świeżą i z pewnego źródła !!!!). Duży wybór dań.
Co do obsługi to mogę jedynie napisać, że godna jest pochwały za profesjonalne i miłe podanie posiłków. Samo miejsce i otoczenie tych osób przyciągało nas do tej stołówki, choć mieliśmy tak duży wybór innych miejsc. Pani Haniu proszę tak dalej funkcjonować. Brawo!
Jeżeli ktoś z moich znajomych wybiera się do Dębek, to zawsze polecam właśnie tą pewną i sprawdzoną stołówkę.
Miłośniczka Dębek.
miłośniczka Dębek
 
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 11, 2009 9:19 am

Postautor: km » ndz sie 16, 2009 7:02 pm

Zgadzam się! Za niewielkie pieniądze można zjeśc naprawdę smaczny obiad. Dania świeże, apetyczne, a przede wszystkim podawane w duzych porcjach :wink: gorąco polecam!
km
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 16, 2009 6:46 pm
Lokalizacja: W-w

Postautor: Ama » ndz sie 16, 2009 10:28 pm

Zgadzam sie z przedmowcami w 100%

Stolowka "U Hanii" juz od progu wita nas cudownymi zapachami :-), swietnie przyzadzone ryby i doskonale doprawione dania miesne sa jej najwiekszym atutem. Obfite porcje zadowola niejednego lakomczucha :-) Polecam to miejsce wszystkim, ktorzy cenia tradycyjna, polska kuchnie :-)
REWELACJA :-)
Ama
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 16, 2009 10:07 pm

Postautor: gromit9 » śr sie 19, 2009 11:38 pm

Jestem z Łodzi.
W Dębkach przebywam co roku przez dwa letnie miesiące.
Kazdego dnia jem obiad "U Hani"
Żyję, tyję, wszystko mi smakuje.Polecam
gromit9
 
Posty: 1
Rejestracja: śr sie 19, 2009 11:23 pm


Wróć do Najlepsze jedzenie...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron