jakie najlepsze pole namiotowe i najtańsze ??

opinie i porady dot. pól campingowych

Moderator: bobo2206

jakie najlepsze pole namiotowe i najtańsze ??

Postautor: Ajdrian » pn maja 22, 2006 3:03 pm

jakie najlepsze pole namiotowe i najtańsze ??
Ajdrian
 

pola

Postautor: gość » pn maja 22, 2006 6:11 pm

najtańsze to chyba Słoneczne a najlepsze zdecydowanie Kaszub !!!!!!!I wcale nie jest jakies drogie!!!
gość
 

Postautor: Biały » czw cze 01, 2006 4:58 pm

Kaszub faktycznie nie jest takie drogie niedawno rezerwowałem tam przyczepke bede pierwszy raz na tym polu zobaczymy jak bedzie mysle ze bedzie git :)
Biały
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 6
Rejestracja: pn maja 08, 2006 11:20 pm
Lokalizacja: z domu

Postautor: vw_vw » pn cze 05, 2006 3:02 pm

Ile kosztuje przyczepa na kaszubie i iloosobowa?
vw_vw
 

Postautor: sosek » pn cze 05, 2006 8:37 pm

Na terenie campingu istnieje możliwość wykupienia noclegów w przyczepach campingowych w cenie od 60 do 90 zł za przyczepę.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Ceny

Postautor: Marek » ndz cze 11, 2006 7:04 am

No niestety, w tym roku drożej niż w zeszłym.
Marek
 

Postautor: Wiesio » wt cze 13, 2006 11:05 am

Słuchaj jesli interesuje cie najtansze to wes słoneczne ( jesli nie przeszkadza ci, że w odstepie 2m jest nastepny namiot, prysznice są oblesne, jak rano krzykniesz i widzi Cie wlascicielka to sie zwala sie ze ludzie śpią)
Wiesio
 

Kaszub

Postautor: moni » wt cze 27, 2006 3:40 pm

polecam tylko!!!!! Kaszuba,czysto,ceny porównywalne a najwazniejsza lokalizacja ze wzgledu na kaprysy aury ani ulewy i burze ani wiatry ani upały nie straszne...no i nie ma komarów
moni
 

Postautor: Gość » czw cze 29, 2006 12:01 am

Mam takie pytanko; w cenniku "Leśne" pisze: cena za osobe- 9 zł, cena za namiot- 9 zł... Czyli ile w końcu mam zapłacić jeżeli sobie przyjechałem i rozbiłem namiot 3-osobowy? 9 zł czy 18 zł, bo troche nie rozumiem czy jestem osobą czy namiotem?...lol, klimat wakacyjny się udziela :p
Gość
 

Lesne

Postautor: sosek » czw cze 29, 2006 12:07 pm

Prawdopodobnie zaplacisz 9zl. za kazda osobe w namiocie i 9zl.za namiot wszystkie ceny za 1 dzien pobytu.
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Ceny

Postautor: ewa » czw cze 29, 2006 12:13 pm

Widzę w cenniku ,że za namiot 3-osobowy zapłacisz 8 zł + za osobę 9zł. Weż też pod uwagę, że opłata klimatyczna jest wliczona w cenę.Nie wszędzie tak jest.Na innych polach tą opłatę dodają później.
ewa
 

Postautor: Gość » śr cze 20, 2007 9:09 pm

a jaki jest cennik na słonecznym ?? zalezy mi na odpowiedzi :)
Gość
 

Postautor: Gość » sob cze 23, 2007 11:24 pm

kaszub kaszub nic wiecej nie polecam
Gość
 

czy kradną?

Postautor: Gizela » ndz cze 24, 2007 2:52 pm

Hej mam zamiar w tym roku wybrac sie na pole namiotowe zielone i mam pytanie... czy na takich polach namiotowych kradną? czy zdarzyło Wam sie kiedys cos takiego W Dębkach? dziękuje za odpowiedzi :) :D
Gizela
 

Re: czy kradną?

Postautor: Gość » ndz cze 24, 2007 2:54 pm

Gizela pisze:Hej mam zamiar w tym roku wybrac sie na pole namiotowe zielone i mam pytanie... czy na takich polach namiotowych kradną? czy zdarzyło Wam sie kiedys cos takiego W Dębkach? dziękuje za odpowiedzi :) :D

sorki nie "zielone" tylko "leśne" :) hehe czekam na odpowiedzi :)
Gość
 

KASZUB

Postautor: Zbulwersoowana » ndz lip 15, 2007 4:51 pm

NNIEEEEEEE TYLKO NIE "KASZUB" najgorsze pole namiotowe na jakim byłam niewiem co inni widzą w tym pie...olniku
Zbulwersoowana
 

Postautor: natha » wt lip 17, 2007 9:26 am

a ile wynosi ta oplata klimatyczna? i jak jest z tym pradem? i pytanie do tych ktorzy byli w te wakacje- ile wam wyszla mniej wiecej dniowka?za jedna osobe
natha
 

Ceny na "Kaszubie"

Postautor: sosek » wt lip 17, 2007 6:17 pm

http://www.camping-kaszub.com.pl/cennik.htm a opłata klimatyczna jest wszędzie nie tylko na " Kaszubie".
Pozdrawiam Sosek
sosek
Expert
Expert
 
Posty: 75
Rejestracja: wt maja 09, 2006 7:55 pm
Lokalizacja: k/Warszawy

Postautor: baśka » śr lip 18, 2007 7:06 am

Ale np. na "leśnym" opłata klimatyczna jest wliczona w cenę.
baśka
 

Re: KASZUB

Postautor: Gość » pt lip 20, 2007 9:43 am

Zbulwersoowana pisze:NNIEEEEEEE TYLKO NIE "KASZUB" najgorsze pole namiotowe na jakim byłam niewiem co inni widzą w tym pie...olniku

oooooczywiście przyłączam sie do tej opnii . W tym roku byłam we wladku na pomarańczowym. To jest pole, a nie ten kaszub . Kulturalna obsługa, ustawiają namioty a nie jak na kaszubie kazdy gdzie chce i potem jest pociejewo,na polu jest wszystko,prysznice za darmo,woda ciepła bez przerwy,a toalety.Czysto az pachnie.wieczorem od 19 karaoke,disco,koncerty,słowem czas zorganizowany do 23.Dla dzieci ognisko,gry,konkursy.A co ważne,o wiele tańsze .Jestem pod wrażeniem i wszystkich znajomych w tym roku tam posłałam.I jak ktoś nie jest zdecydowany to polecam.A klimat miasta nie dorówna dębkom gdzie co roku jest coraz więcej chamstwa.
Gość
 

Postautor: Gość » czw lip 26, 2007 1:36 pm

Dębki to mała dziura a Kaszub to jej treść!!! HoRRorr
Gość
 

Postautor: Gość » sob gru 27, 2008 11:36 pm

Ja polecaz zdecydowanie Słoneczne!
Jest to najlepsze pole namiotowe - czysto, łazeinki okej, prysznice tanie, obsługa bardzo miła. Ja tylko jeżdże na to pole namiotowe
Gość
 

Postautor: marvell » ndz gru 28, 2008 6:04 pm

Ja POLECAM POLE LEŚNE NAPRAWDE FAJNY KLIMAT
marvell
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz
 
Posty: 26
Rejestracja: pt gru 05, 2008 8:38 pm

Postautor: medlady » pn lut 16, 2009 4:01 pm

Zdecydowanie polecam pole namiotowe "LEŚNE"
medlady
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pn lut 16, 2009 3:48 pm

Kąty Rybackie

Postautor: ulamel65 » pt sie 28, 2009 2:21 pm

Unikać pola namiotowego w Kątach Rybackich blisko morza w lesie - obsługa to zbieranina z łapanki małolatów z pseudo kierowniczką, która mówi że nad nią jest tylko Bóg - łazienki czynne tylko do 21:30 a ogólnie tylko za opłatą 5 zł za 10 min dostaniecie klucz do łazienki, obsługa z kierowniczką na czele wali piwko bo to pole dla nich, żeby sie nie przepracować tylko odpocząć, jest sezon. Pole namiotowe w lesie bez ochrony, równego miejsca pod namiot nie znajdziecie. Prąd wyłączają co chwile, ja byłem tam dwa dni i dwa razy nie było prądu, ekipa obsługi po wyłączeniu prądu czym prędzej przerywa prace nad kufelkiem piwa i zamyka kible na klucz. Na plaży przy brzegu warstwy glutów zielonego łajna morskiego -; wodorostów, co klika metrów. Pole namiotowe należy opuścić do 11 rano, zazwyczaj przyjeżdża się wieczorem więc dla walącej piwko ekipki to interesik. Najgorszemu wrogowi nie życzę spędzić tam wakacji.
Wzdłuż wybrzeża zwiedziłem kila pól namiotowych; między innymi w Łebie, Ustroniu Morskim i Świnoujściu ; dla porównania łazienki z ciepłą wodą czynne całą noc niezamykane na klucz, wszędzie ochrona, w większości możliwy wyjazd wieczorem.
ulamel65
 
Posty: 1
Rejestracja: pt sie 28, 2009 2:18 pm

Re: jakie najlepsze pole namiotowe i najtańsze ??

Postautor: jedyny_seb » śr cze 30, 2010 7:36 am

Witam, orientuje się ktoś czy nadal istnieje pole namiotowe za Kaszubską Chatą? (po lewej stronie Dębek) Czy w tym roku jest już czynne? Byłem tam dwa lata temu i jak dla mnie było ok.
jedyny_seb
 
Posty: 1
Rejestracja: wt cze 29, 2010 11:15 am

Re: jakie najlepsze pole namiotowe i najtańsze ??

Postautor: słoniu » śr lip 07, 2010 3:22 pm

leśne
najlepszy, to jest browarek i pistacje z maroko ;)
Awatar użytkownika
słoniu
Expert
Expert
 
Posty: 68
Rejestracja: pt lip 17, 2009 2:22 pm
Lokalizacja: stare babice

Re: jakie najlepsze pole namiotowe i najtańsze ??

Postautor: Bakom5 » pt wrz 25, 2015 8:38 am

Ja nie wiem czy czynne, ale ja tam byłam rok temu i już się zepsuło. Nie podobało mi się dużo śmieci, mega głośno i imprezy, ale może trafiłam na taki turnus.
Bakom5
 
Posty: 1
Rejestracja: czw wrz 24, 2015 2:49 pm

Re: jakie najlepsze pole namiotowe i najtańsze ??

Postautor: Hartam » śr wrz 30, 2015 11:58 am

Nie przesadzaj z tym hałasem. Jedziesz na wakacje, pod namiot i oczekujesz, żeby było cicho? Trochę się to mija z celem.
Hartam
 
Posty: 2
Rejestracja: śr wrz 30, 2015 10:52 am

Re: jakie najlepsze pole namiotowe i najtańsze ??

Postautor: Poltkowska » czw paź 08, 2015 8:32 am

Hałas nie powinien nikomu przeszkadzać. Jeśli ktoś ma małe dzieci, lubi spokój lub jest w podeszłym wieku, to powinien poszukać ośrodka i pola namiotowego dla emerytów.
Poltkowska
 
Posty: 2
Rejestracja: śr paź 07, 2015 3:41 pm

Re: jakie najlepsze pole namiotowe i najtańsze ??

Postautor: mamgitare89 » ndz mar 26, 2017 11:16 pm

Również polecam Kaszuba. Zawsze wypad nam się udał!
mamgitare89
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz mar 26, 2017 11:13 pm

Re: jakie najlepsze pole namiotowe i najtańsze ??

Postautor: tolder » pn kwie 24, 2017 4:11 pm

Na co zwrócić uwagę wybierając pole kempingowe?
tolder
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 5
Rejestracja: pn kwie 24, 2017 4:08 pm

Re: jakie najlepsze pole namiotowe i najtańsze ??

Postautor: tored » pn maja 15, 2017 3:46 pm

Może w Borach Tucholskich coś fajne można znaleźć?
tored
 
Posty: 4
Rejestracja: pn maja 15, 2017 3:44 pm

Re: jakie najlepsze pole namiotowe i najtańsze ??

Postautor: andrzejmat » śr kwie 26, 2023 5:14 pm

Witam jak tam z cenami na polach namiotowych w tym roku? Poszły mocno do góry?
andrzejmat
 
Posty: 2
Rejestracja: śr kwie 26, 2023 5:11 pm


Wróć do Pola namiotowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron