Jaki BAR polecacie?

Moderator: bobo2206

Jaki BAR polecacie?

Postautor: Maruder » pt cze 04, 2010 3:30 pm

Jaki BAR lub kawiarnia w Dębkach jest najlepszy i nawet tanio można się tam najeść??
Tam gdzie Słońce tam i Ja!
Awatar użytkownika
Maruder
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 7
Rejestracja: ndz maja 30, 2010 8:42 pm

Re: Jaki BAR polecacie?

Postautor: bleblu » pt cze 04, 2010 11:19 pm

tanio a dobrze to tylko samemu można przygotować. jak chcesz zjeść coś dobrego to tanio nie będzie. są miejsca w Dębkach w których dobrze dają jeść http://www.debki.pl/jedzenie.html
bleblu
Zasłużony Forumowicz
Zasłużony Forumowicz
 
Posty: 47
Rejestracja: pn lut 26, 2007 11:10 am

Re: Jaki BAR polecacie?

Postautor: Cylon » wt cze 22, 2010 11:16 am

Tanio i zarazem dobrze nigdzie nie ma :) Ale jeśli chodzi o pyszną rybkę, to zdecydowanie bar KORMORAN !!! A jeśli o świetne naleśniki, to nalesnikarnia PYCHOTA. Po kilku testach, praktycznie stolowaliśmy się z rodziną tylko w tych dwóch miejscach na zmianę ! POLECAM !
Cylon
 
Posty: 1
Rejestracja: wt cze 22, 2010 10:56 am

Re: Jaki BAR polecacie?

Postautor: majster » pn cze 28, 2010 9:17 pm

Do jedzonka polecam naleśnikarnie mialem okazje w ubiegłym roku i w tym kilku-nastu krotnie (niestety tylko wytrawne, bo traktowałem to jako obiadek) i są rewelacyjne ceny od chyba 11 pln plus 2,5 za sos do wyboru salsa lub czosnkowy... Można sie najeść, polecam w różnych konfiguracjach z różnymi składnikami. Obsługa mila i sprawna przynajmniej trzeci rok ta sama.

p.s dobre jedzonko tez w Kormoranie (co potwierdzam z powyższego emaila) szeroka oferta tylko ten pan z obslugi taka lekka wazelina zeby na cos namówic sprzedac zachęcic a czlowiek czasem potrzebuje sie zastanowic przeczytac menu zdecydowac itp

Bar u Grubego chociaz tylko kebab i hamburgera jadłem, ale konia z rzędem kto zje dużego kebaba (nie zestaw) duzo dodatków surowek szeroka oferta rónież polecam
majster
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 12
Rejestracja: pn cze 28, 2010 9:08 pm

Re: Jaki BAR polecacie?

Postautor: jerzu » pn cze 28, 2010 10:02 pm

Polecam:
- Bar "U grubego" - kebab
- "Kartoflisko" - ale nie w weekendy - dobre zupy, schabowy
jerzu
jerzu
Expert
Expert
 
Posty: 54
Rejestracja: ndz mar 22, 2009 4:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jaki BAR polecacie?

Postautor: majster » pn cze 28, 2010 10:12 pm

kartoflisko sie zmieniło od poprzedniego roku, wteedy były głownie kartofle na przeróżne sposoby teraz jest wszystko i rybka i ... tzn taki standardowy przekrój ale nie ma już tej specjalizacji z tamtego roku, za to teraz jest sporo więcej miejsca lepszy dostęp do lady i jakos to lepiej wygląda tworzy całość chociaz zabrakło w nowej aranżacji starej specjalizacji z kartofelków
majster
Początkujący Forumowicz
Początkujący Forumowicz
 
Posty: 12
Rejestracja: pn cze 28, 2010 9:08 pm

Re: Jaki BAR polecacie?

Postautor: baart » wt cze 29, 2010 8:24 pm

Kormoran, naleśnikarnia - potwierdzam
'Pod Dębami' wraca do formy sprzed lat i duża zmiana na plus to jedzenie podawane na normalnych talerzach i z normalnymi sztućcami - plastiki poszły w odstawkę
baart
Expert
Expert
 
Posty: 107
Rejestracja: śr cze 21, 2006 3:54 pm

Re: Jaki BAR polecacie?

Postautor: słoniu » śr lip 07, 2010 5:21 pm

z czystym sumieniem polecam Country Bar. dobre jedzenie, dobra pizza, gofry też są dobre, piwo jest zimne i wszystko w dobrych cenach. niestety (według mnie) za wcześnie zamykają. zawsze się gdzieś musiałem przenosić ;)
najlepszy, to jest browarek i pistacje z maroko ;)
Awatar użytkownika
słoniu
Expert
Expert
 
Posty: 68
Rejestracja: pt lip 17, 2009 2:22 pm
Lokalizacja: stare babice


Wróć do Co polecacie / co ODRADZACIE

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości